Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nr. cel. 0698752632.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam 45 vjeç me banim ne Durres kerkoj te lidhem me nje femer deri 35 vjeçe per martesë nga fshatrat e Lushnjes mos te kete femijë. Lë nr. tel. 0682407950.

Jam Fredi nga Dr. kam humbur lidhjet me Friden nga Fr. banuese ne Tiranë. Nëse ka mbetur dicka nga nga ajo qe per mua eshte nostalgji, nr. im është AMC.MGJTDJ0.

Jam nje 52 vjecar nga Tirana i cili me ka vdekë gruaja dua per martes nje grua afersisht të jetë mosh me mua dhe te ketë te njejten fatkeqsi, por te mos ketë femijë. Te me telefonoj ne numurin tim të cel. 0682244727 gjithmon mbasdite mbas ores 16.00.

Pershendetje! Jam Flori 28 vjec kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete me shkolle ose studente. Ju lutem jo privat. Cel. 0665526438.

Per Meriten nga Preza e Tiranes eshte i interesuar nje 60 vjecar per bashkejetese ose lidhje miqesore. Jam me arsim te larte pa probleme i vetmuar banoj ne Tirane ne shtepi me qera. Tel. 0674719925.

Per vajzen 19 vjece qe ka probleme me syte jam 50 vjec me arsim te larte jetoj ne Tirane jam vetem. Takohemi e njihemi pastaj shohim e bejme. Tel. 0674629779.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me nje femer te jete pa probleme familjare. Lë nr. cel. 0674701900.

I pergjigjem znj. nga Preza e Tiranes dhe i le kete numer per komunikim 0699428157.

Jam Iliri 47 vjeç i divorcuar. Jam i interesuar për 40 vjeçaren nga Durrësi. Për sqarime të tjera kontaktojmë në këtë nr. cel. Vod2jmjtpd.

I pergjigjem vajzes që është 19 vjeçe që ka probleme me sytë. Mund të flasim në telefon. Për me teper lë nr. tel. vod.qbrvz1k. Dërgo sms që te komunikojmë.

Jam një zotëri nga Shkodra, banoj në Tiranë, i ve 64 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Kam nevojë të jem në shoqërinë e një femre të cilës i ka munguar dashuria dhe ngrohtësia shpirtërore dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Lidhja e femrës të jetë në prag pensioni afër 60 vjeçe, gjithashtu dhe unë jam në prag pensioni. Dhe kush ndihet mirë në këtë mesazh të marri në këtë nr. tel. 0688376085.

Jam nje 40 vjecar nga Veriu me banim ne Tirane dua te nihem me nje zonjushe ose zonje per bashkëjetese. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0685010990.

Jam nje zoteri nga Vlora rreth 55 vjec i vuajtur shpirterisht prandaj kerkoj nje shoqe nje mike zemre teper sekret, të jetë larg cdo mashtrimi e interesi per kenaqesi shpirterore se kjo me mugon. Prandaje kujt i intereson kjo miqesi i le numrin tim të telefonit: 0682722867. Si fillim më dërgoni vetem sms.

Jam Aleksi 32 vjec, 176 i gjatë, 74 kg., tip sportiv me trup sportisti, dua te lidhem me një vajzë lesbike per lidhje te gjatë, te jetë tip sportive me trup sportistje. E interesuara te marri ne kete nr. klab. 0698284428.

Jam nga Vlora, dua të lidhem me një zonjë për lidhje serioze, jam 59 vjeç, i ve, mosha e zonjës të jetë 50-54 vjeçe. Cel. 0699605288.

Jam Aldo nga Dr. 26 vjeç, dua lidhje vetëm me një zonjë. Cel. amc 5462587.

Jam një burrë pa grua as dashnore, dua të martohem me vajza të moshës 25-28 vjeçe, unë jam shumë i mirë. Cel. 0699184515.

Jam 61 vjeç, nga Jugu i Shqipërisë, me banim në Tiranë, me tre palë shtëpi në qytetin e Fierit. Me shkollë të lartë dhe i bukur, jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua mbi 50 vjeçe të bashkëjetojmë ose martesë deri në fundin e jetës tonë. Kush dëshiron të na marrë në telefon të pimë kafe ballëpërballë njëri-tjetrit dhe të vendosim. Zonja të jetë e mirë dhe e rregullt se ashtu jam dhe unë. Të jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë dhe kosovare ose dhe zonjat që janë emigrante jashtë Shqipërisë. Nuk pranoj mashtruese. Kush dëshiron të marrë në telefon 0693380879.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Pershendetje jam nga Lu. 35 vjeç, dua nje lidhje sekrete vetem me sms. Cila femer te dojë mos te ngurojë le të më dergojë sms pa problem po le kete nr. tel. 0696260504.

Kërkoj të njoh një zonje jo shumë e shendosh pasi me pelqen estetika nga mosha ska rendesi. Unë jam 40 vjeç trup sportiv, per lidhje sekrete, po na ngjiti asgje sna ndalon. Cel. 0699397020.

Ky numër është vetëm për femra të nxehta dhe qejflie 00306948768307.

Jam Geri nga Tirana 38 vjec me aktivitet timim serioz dhe familjar kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje nga Tirana, me te njejtat kushte. Le nr. cel. 0686963021. Më dërgoni sms.

Përshëndetje, jam një djalë 23 vjeç nga Korça dhe do doja të kisha lidhje sekrete me një vajzë që të jetë më e madhe sesa mua. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Kërkoj të njihem me një zonjë të moshës 45 vjeçe e lart, mbi të gjitha të jetë njeri, të jetë korrekte dhe e sinqertë larg hipokrizisë e mashtrimeve bajate. Se kush jam unë a ja vlej apo jo le tja lëmë kohës. Jam nga Vlora, i martuar dhe kam këtë nr. cel. 0699618540. Pres përgjigjen tuaj pa paragjykime e tallje.

Jam një zotëri nga qyteti i Korces, simpatik dhe i rregullt nga te gjitha drejtimet. Dëshiroj te njihem me nje mike te mire te jete familjare dhe te dije te ruaj sekretin. Për me teper telefono në këtë nr. cel. 0685030021.

Kërkoj një mike serioze sekrete, jam Turi nga Tirana 55 vjeç me arsim të lartë e aktivitet privat, tip sportiv e pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. tel. VOD TAGPJTG.

Vetëm per zonja qe din se çfarë kerkojn lë këtë adresë emaili: kgrabocka@yahoo.com

Përshëndetje jam Deni nga Shkodra 28 vjeç, kërkoj një zonjë shum qejflie nuk ka rëndësi mosha por mjafton të jetë besnike për ate që deshiron. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0673981574.

Kërkoj të lidhem me një shqiptare që jeton në Itali për lidhje sekrete. Jetoj në provincen Lombardia në afërsi të Milanos. Për kontakt lë adresë emaili: bisitik792@live.it.

LIDHJE SERIOZE.... Jam X grua me arsim të mesëm, por rri në shtëpi bashkë me fëmijët. Kërkoj një njeri të mirë që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike. Jam 54 vjeçe dhe jetoj vetëm, me fëmijët e mij. Kush është i interesuar të më kthejë përgjigje në gazetë ose celular, por të më thotë numrin e saktë dhe jo anonim, se nuk i përgjigjem. Preferoj një njeri që të jetë brenda ose jashtë atdheut.

Përshëndetje, jam një zonje 42 vjeçe e divorcuar jo per fajin tim, shumë e vuajtur nga cdo pike e jetes se saj, simpatike me trup te rregullt dhe me nje shpirt shum te mirë. Kërkoj ngrohtesin e nje bashkeshorti, pasi dua ta kem ne krah për tërë jeten i garantoj gjithcka qe me kerkon vec te jetoj dhe unë si cdo femer, te ma ngopi një her barkun me buke pasi nuk e tregoj veten qe jam e tille e ne atë shtrese, por ja qe qendron e verteta. Ku sot dhe kesaj dite unë laj rroba me dore. Personi qe do lexoj kete sms do ti rrahi zemra e tij, por mbi te gjitha te jete njeri me llogjik larg cdo vesi te keq, mosha maksimumi 50 vjeç, te jetë 1.70 gjatesia, te ketë zanat dhe shtepin e tij. Gita.

Pershendetje! Jam Melisa 50 vjeçe nga Jugu por banuese ne Tirane. Por fati qenka i pameshirshem per grate te vuajtura. Ndoshta edhe mua Zoti me jep nje mundesi. Jam i interesuar vetem per lidhje serioze me nje person të jete mosha 53-55 vjec te jete i rregullt, per te krijuar nje familje ku te kete dashurine, mirëkuptim, sinqeritet, besnikerine. Personi të mos jetë genjeshtar, mashtrues, pijanec. Pra te jete i rregullt nga te gjitha drejtimet per te krijuar nje familje te rregullt. Presim telefonata jo vetem nga Shqiperia, diaspora, Greqi dhe Itali. Kush e gjen veten ne kete mesash të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam nje zonjë nga X qytet 42 vjeçe e divorcuar jo per fajin tim, shumë e rregullt si femer, jeta vazhdon ku vetmia më ka stresuar pasi kam nevoje të kem nje mbeshtetje dhe te me mbrojë nje mashkull qe do ta dua perjetë. Kërkoj qe personi te ketë punë dhe shtepiat e tij, te jet i gjat dhe i mbushur pak. Do jesh krenar duke me pasur mua ne krah nje femer te tillë. Të jeni nga qyteti jo shumë larg El. Dr. ose Tiranës. Më bej te lumtur e do te dhuroj dashuri, respekt dhe te garantoj besnikeri. Pres përgjigje në gazetë. Ju mirëpres.

Jam Besmira nga Tirana shumë e rregullt dhe e mbajtur dhe e kompletuar në çdo drejtim e punësuar në shtet. Jam e interesuar për një lidhje serioze me një person mosha 52-57 vjeç, të jetë i sinqertë, i paraqitshëm dhe i kompletuar larg alkolit dhe bixhozit. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonjë e divorcuar me dy vajza, dua të lidhem me një preson të mirë dhe familjar për lidhje martesore. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për kontakt.

Përshëndetje, une jam Ina nga Vlora, jam 40 vjece, e divorcuar por pa femije, kerkoj nje person per nje lidhje serioze dhe te rregullt, te moshes 40-50 vjec, le te kete qene me perpara i martuar ose dhe i ve. Une jam nje zonje shumë e ndershme, shume e sjellshme, shume e kulturuar, kush deshiron të lërë numër telefoni. Ju mirpret Ina.

Përshëndetje jam Ola 23 vjece nga Tirana, kerkoj një lidhje sekrete me një zotëri qe te dijë te vlersoje një femer. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për të kontaktuar.

Përshëndetje! Jam Stela me banim në Tirane dhe origjine nga Jugu, shume e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person që të jetë simpatik, me trup te rregullt, i pamartuar, me arsim te lartë, i sinqerte, korrekt, familjar, larg du- hanit, alkolit dhe bixhozit mosha 46-50 vjeç. I interesuari te lere numer telefoni ne gazetë. Faleminderit!

Jam një vajzë nga rrethinat e Durrësit 32 vjeç, me defekt fizik, jam shtëpiake e thjeshtë, jo e lumtur shpirtërisht, mora guxim ta provoj fatin në këtë mënyrë, kërkoj një djalë për martesë, kështu siç jam dhe vetë mosha 34-42 vjeç. Ju lutem jo tallje, sepse jam natyrë e ndjeshmë. Nëse ka të interesuar ta lëri numrin në gazetë, ju falenderoj për mirëkuptimin.

Përshëndetje! Jam Blerina nga Shqipëria e Mesme 47 vjeçe, e divorucar, pa njeri në ngarkim. Jam e interesuar për një zotëri serioz që të jetë i divorcuar ose të jetë i ve, por pa fëmijë në ngarkim. Të jetë nga Durrësi ose nga Tirana, gjithashtu të jetë i paraqitshëm, me arsim të lartë, i rregullt, pa vese të këqia, me trup të rregullt, serioz, mysliman nga mosha 47-51 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Përshendetje! Jam X, beqare një vajzë serioze, shume korrekte dhe me shkolle të lartë. Dëshiroj të lidhem me nje person vetëm për qëllime serioze. Kërkoj që personi të jetë katolik, shumë korrekt që jeton e punon në Tiranë nga mosha 37-44 vjeç. Ai që është i interesuar e theksoj vetëm per qellime serioze të lërë nr. e cel. ne gazetë për komunikim. Faleminderit.

Quhem Jonela dhe banoj në Tiranë, jam e arsimuar dhe në punë. Jam një vajzë e çiltër, korrekte dhe shumë e përgjegjshme. Më intereson një person që dëshiron lidhje serioze martesore. Të jetë i arsimuar dhe në punë nga mosha 38-43 vjeç. Ai që është i interesuar të lërë numrin e tij në gazetë për kmunikim. Faleminderit.

Jam Emilia me banim ne Tiranë. Për nje menyre me te lehte njohje po shkruaj ne gazeten Intervista. Jam nje vajze beqare e arsyeshme e rregullt dhe e kompletuar. Kërkoj një lidhje vetem për qellime serioze. Deshiroj që i interesuari të jetë vetem i besimit te krishterë. Në fakt thuhet që njeriu e tregon besimin e tij me vepra. Personi të jetë i sinqerte dhe korrekt ne pune, dhe me banim ne Tiranë nga mosha 38-45 vjeç. Ai që është i interesuar vetem per nje lidhje serioze të lërë nr. celulari në gazetë.

Jam një zonjë nga Vlora, e divorcuar dhe kam dëshirë që të njoh një zotëri serioz që ti ketë vdekur gruaja moshen ta ketë 50 vjeçe, vetëm nga rrethi i Vlorës dhe Dr. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Jugu 43 vjeçe e divorcuar, kërkoj një zotëri në moshën 48-50 vjeç, të jetë i rregullt mos të jetë duhanpirës, alkolist dhe të jetë në punë private ose shtet. Kush e gjen veten tek ky mesazh të lërë numër telefoni në gazetë. Me respekt z. nga Jugu.

Merita nga Tirana, me karakter të lartë, shëndet dhe ekonomi të mirë, simpatike, e mbajtur, e rregullt, pa probleme dhe pa fëmijë. Interesohem të njihem me një 60 vjeçar për lidhje shumë serioze që të jetë: me karakter të lartë, i paraqitshëm, me arsim të lartë pa probleme dhe banues në Tiranë. Ai që plotëson këto kushte të lërë numrin e telefonit në gazetë. Faleminderit.

Jam një vajzë 19 vjeçe, kam problem me sytë, dhe dua të di a më pranon ndonjë djalë për lidhje serioze, jo tallje. Pres përgjigje nga të interesuarit.

Jam një zonjë e divorcuar me dy fëmijë, e rregullt në të gjitha drejtimet. Dua të lidhem me një zotëri të ketë dhe fëmijë të jetë i zoti dhe i rregullt në të gjitha drejtimet, (ato pozitivet e kam fjalen), mundësisht të jetë nga Fieri. Kush e gjen veten tek ky mesazh të lërë numrin e telefonit në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Ela nga Elb, jam e interesuar për Ilirin 52 vjeç nga Tirana. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Të jetë i sinqertë, i rregullt dhe i komunikueshëm. Jam në pritje të përgjigjes tuaj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.