KLASIFIKIMI

Intervista - - HOROSKOPI -

1. Peshorja 2. Binjakët 3. Dashi 4. Peshqit 5. Demi 6. Virgjëresha 7. Akrepi 8. Shigjetari 9. Gaforrja 10. Luani 11. Ujori 12. Bricjapi

DASHI, 21 MARS-20 PRILL

Hëna pozitive, plot gjallëri e dinamizëm, do t’i bashkohet forcës shtytëse të Marsit, për t’ju dhënë një fillim javë të shkëlqyer. Sigurisht, Afërdita negative do t’u fusë dyshime të lindurve në dhjetëditëshin e parë, por Jupiteri do t’ju garantojë sukses dhe fat. Nga e mërkura deri të premten, ekziston mundësia e tensioneve në punë. Fundjava do të jetë shumë interesante për zbavitjet, kontaktet dhe miqësitë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.