Ingriti vjen superseksi në klipin e ri

Intervista - - JAVA VIP -

Ingrit Gjoni po i mungonte skenës së muzikës me prurje të reja muzikore, por me sa duket, ka pritur momentin e duhur për të ardhur me klipin e duhur. Flitet se me këtë klip, Ingriti do qëllojë në shenjë duke ardhur ndër të tjera, edhe mjaft seksi. Ajo ka postuar në faqen e saj në Facebook disa foto ku duket në disa pjesë të klipit që me siguri do të jetë një sukses si çdo këngë tjetër e Ingritit. Këngëtarja është shfaqur seksi me një veshje ekstravagante dhe një luk vërtet interesant. Presim të habitemi nga Ingriti!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.