Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Athine. Ndihem i vetmuar prandaj do deshiroja të njihesha me nje grua mbi 40 vjeçe qe ka te njejtin problem. Kryesorja që dua është te jete e bukur nga shpirti, serioze dhe e sinqerte sic jam dhe vete. Për ju lë këtë nr. tel. 00306948813369. Faleminderit.

Jam një një djalë i bukur dhe simpatik kam deshire te lidhem me nje vajze te bukur qe banon ne Athinë se edhe une banoj prej shum viteve ne Athinë. Cila ka deshire te marri ne kete numër telefoni: 6946773225.

Jam nje djal 38 vjeç kerkoj nje grua per martes. E interesuara të më marrë në telefon, zile nuk pranoj. Le te jetë dhe e divorcuar s’ka problem. Nr. im është: 00306995383504.

Jam nje djalë 29 vjec jetoj ne Athinë deshiroj te njihem me nje vajzë qe jeton ketu ne Athinë. Për më tepër po le nr. tel. 6994118548.

Jam Juljani nga Elbasani 30 vjec kerkoj te njoh nje vajzë per lidhje serioze. për më tepër lë nr. cel. 00306995645661. Pres sms.

Jam 44 vjeç dua lidhje me nje femer me banim ne Greqi, në Athinë, ose qytet afër saj. Lë nr. tel. 6949949557.

Përshëndetje, jam një zotëri shqiptar nga Maqedonia me banim në Durrës. Jam në para pension nga shteti Zviceran, jam shumë i pasur, i urtë, i nderuar jo mashtrues. Duhanin, alkolin dhe bixhozin në jetën time nuk i kam përdorur asnjëherë. Kërkoj një zonjë siç jam vetë të urtë, shtëpiake, të jetë dorë e bardhë, e bukur, të mos ketë fëmijë me vetë, të jetë në moshën deri 42 vjeçe, të më dojë pa hile, pa kushte, pa interes. Ajo zonjë që do të më marrë mua ka me jetu si mbretëreshë derisa të jetë gjallë. Ne jetojmë në Durrës. Në fillim bashkëjetesë pastaj lidhje serioze martesore. Ju lutem jo tallje. Cel. 0699297886.

Jam një zotëri i ve nga Tirana më ka vdekur gruaja, kam 2 fëmijë, jetojnë në Itali, më quajnë Muhamet, jetoj tek lagjia 3 Ibrahim Buzhiqi nr. 27 jetoj vetëm në shtëpinë time e shoh që jeta nuk kalon vetëm. Dëshiroj të njihem me një zonjë të moshës 57- 60 vjeçe, të jetë e mbajtur, dhe e vetme, dhe të jetojë si zonjat me mua, të kaojmë jetën sëbashku. Për komunikim lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze korrekte me një zonjë që jeton vetëm dhe do të jetojë me mua. Më telefono herë pas here.

Për Meriten nga Tirana lë nr. cel. amc.mgadjmo. Jam intelektual, dhe kam nevojë për një femër të tillë. Jam në Tiranë, intelektual, punoj në shtet, me arsim të lartë. I plotësoj kushtet tuaja. Faleminderit.

E dua jetën shumë sidoqë është e vjen se ma ka caktuar Zoti dhe ai e di kur do ma heqë këtë të drejtë. E urrej vdekjen, po kur të vijë nuk kam mundësi ti them jo. Dua që këtë pjesë të jetës që më ka mbetur ta bëj sa më të lehtë dhe sa më të lumtur. Kam vënë re shumë zonja që bëjnë shumë pyetje: “Po sikur? Po u bënë shumë pyetje kështu të ikën jeta me “sikur” dhe nuk kupton gjë veç vuajtjes. Jam njeri shumë i rregullt në çdo pikëpamje, serioz, i rregullt me kulturë, i dashur dhe familjar. Jetoj vetëm, pa asnjë preokupim ekonomik. Dua ta vras vetminë, këtë armik që më cfilit. Kërkoj të lidhem me një zonjë serioze të më lehtësojë këtë vuajtje të bezdisur. Jam 70 vjeç, shumë i mbajtur, jetoj në kushte ideale jetese, në pallat me qera. Zonja që është e interesuar dhe pajtohet me këto i lë nr. cel. 0686775070.

Kërkoj të njoh një grua të jetë besnike, nikoqire, e dashur. Kam ekonomi të mirë, kam një djalë të vogël, jetoj vetëm me të. Kush femër do të më përgjigjet mua do të jetë e lumtur. Jam 56 vjeç. Tel. 0685918206.

Përshëndetje, jam një djalë 38 vjeç, i divorcuar, po bëj pak që jam kthyer në Shqipëri. Nëse ka ndonjë vajzë të thjeshtë, të mirë e vuajtur me jetën dhe të dijë çfarë kërkon nga jeta, ju lë nr. telefoni: 0698954916.

Jam një zotëri me fatkeqësi familjare, jam i interesuar për zonjën 42 vjeçe me emrin Gita, nëse keni numër telefoni lëreni në gazetë. Faleminderit.

Jam Iliri 46 vjeç me arsim të lartë dhe i punësuar. Këkroj të njihem me një zonjë deri në moshën 42 vjeçe. Pres mesazh në këtë nr. tel. 069AJMJTPD.

Ckemi, une jam Amarildo 26 vjec nga Durresi. Kerkoj nje vajze te bukur per tu njohur me të. Per informacion më kontaktoni në këtë nr. cel. 0688272800.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Përshëndetje jam një i interesuar te lidhem me nje femer per qellime serioze jam 50 vjec simpatik me trup mesatar dhe kerkoj nje femer te moshes 38-40 vjeçe. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0694810318.

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj të njoh nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0672830473.

Jam nje zotëri nga Durrësi 36 vjec jam i divorcuar kërkoj të njoh nje zonjë te jetë nga mosha 28 deri 34 vece për qëllime serioze. Pres telefonatë në këtë nr. 0699346598. Respekte.

Përshëndetje, jam nje djale nga Durrësi 29 vjec kerkoj nje vajze per nje lidhje serioze. Ju lutem jo me anonim në këtë nr. 0699150804.

Pershendetje une jam Altini nga Lushnja 34 vjec jam beqar kam një pune timen jam mashkull me fizik te rregullt, 1.80 i gjate, simpatik. Kërkoj një lidhje per qejf dhe numri ime eshte vadafon klab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Altini Lu.

I përgjigjem znj. X 54 vjeçe me arsim të mesëm dhe i lë këtë nr. tel. 0688387745.

Jam 52 vjeç me origjinë nga Korça, me profesionin shofer mauneje në Shqipëri-Europë, dua të njihem me një femër ska rëndësi mosha të jetë e shëndetshme, jo e dobët, pa probleme familjare, jo për martesë. Për hollësira lë nr. cel. 0683061707. Faleminderit.

Jam i interesuar te njoh vajzen beqare X, me shkolle te larte. Për më tepër le nr. cel. vodrvqx05p per komunikim.

Jam një djalë nga Tirana 23 vjeç 1.80 i gjatë, esmer dorë e zezë, kërkoj një femër për qëllime serioze mosha le të jetë deri 25 vjeç pa preokupime në jetën e saj. Le të ketë qënë e fejuar apo e divorcuar. Por më intereson që të jetë femër serioze dhe famljare. Pres telefonata nga ora 17.30 deri vonë nga darka, sepse gjatë ditës jam në punë. Lë nr. tel. 0685850150.

Kush e jeton vetmin, kupton sa stresante është jeta. Jam i ve punoj e banoj ne Tirane, jam mbi 55 vjec me shendet e ekonomi te mirë. Jam intelektual pa vese e komplekse negative. Kerkoi nje femer qe e gjen veten ne keto kushte. Për kete le nr. cel. 0682514757. Faleminderit.

Jam një zotëri 36 vjec, jam per lidhje sekrete me një zonjë Fierake. Më dërgoni telefonatë në nr. cel. 0697780046.

Jam Kristi i moshës 60 vjeç, me aktivitet tregëtar, banoj në Ti- ranë, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë, të gëzojë shëndet të plotë e shëndetshme, të më telefonojë në nr. tim 0697672436. Telefono nga ora 10.00- 12.00 paradite, mbas kësaj ore jam në punë.

Është hera e pare si shkruaj jam 55 vjeç, banoj ne Tirane i arsimuar, fëmija me jetojnë jashte. Unë jetoj vetem kerkoj nje zonje shume te rregullt per martesë ose bashkëjetes nga 40- 50 vjeç pa femije, te jete pa probleme familjare. Te shkruaj ose të telefonojë në këtë nr. cel. 0683125328.

Jam nje 30 vjecar nga Tirana dhe kerkoj që të bashkëjetoj me nje vajzë nga mosha 20 deri 27 vjece. Cel. 0699160359.

Kërkoj nje lidhje me nje bukuroshe dhe simpatike dhe vecanerisht seksi e ndarë ose atje ku eshte e ka mbytur monotonia se edhe une jam i mirë. Jam Martini 36 vjeç nga Fieri preferoj nga rrethi i imi ose diku afer. Dua qe tja vlejë kafeja qe do pimë. Nuk kerkoj ndonje te lodhur por nje qe vitet nuk e kanë plakur kam pak koh qe kam ardhur nga Greqia. Tel. në redaksi.

Për Inen e divorcuar, dëshiroj të njihem me ju, ju lë këtë nr. tel. 0685290057.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj nje lidhje me nje femër. Për më tepër lë nr. tel. 0674701900.

Jam nje djal dhe kerkoj nje vajze per martese. Jam 34 vjec, i arsimuar, i sjellshem, i kulturuar, i dashur dhe larg te gjitha veseve te keqia. Jam 1.70 i gjate dhe banoj ne Tirane. Vajza dua te jete e sinqerte dhe larg veseve te keqia, preferoj te jete e arsimuar, per te tjerat duhet te flasim. Nr. cel. 0mukvxiqje.

Jam Genti nga Tirana 37 vjeç, dua të lidhem me ndonjë vajzë simpatike nga Tirana ose të jetojë në Tiranë. Pres vetëm sms në këtë nr. cel. 0686921036.

Jam nga Pogradeci jam i interësuar per ty Bona nga Shqipenia e mesme qe je 37 vjeçe. Unë jam 42 vjec punoj me tregti dhe bizhuteri. Për më tepër do flasim në telefon. Lë nr. tel. 0682949553.

Kërkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Jam 57 vjeç i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen, Te jetë njeri i mire, dhe korrekte. Lë nr. cel. 0683245399.

Jam Albani nga Klosi 28 vjeç, kerkoj vajza ose zonja për qejf. Më dërgoni sms 0698350415.

Jam një zotri i divorcuar kërkoj të njoh një zonjë për një lidhje serioze. Kujt i intereson për një lidhje serioze i lë këtë nr. cel. 0698117914. Jo tallje ju lutem.

Vini.

Jam 46 vjec banoj ne Tr me origjin nga Jugu kujt zonje i mungon ngrohtesia te mari ne kete nr.a mcjt80mjW. Të jetë nga Sk. dhe Ko. per interes mos marri kot.

Përshëndetje, jam Andi nga Durrësi 31 vjeç beqar 1.70 i gjatë, me tipare të rregullta, brun, sy kafe, jam i vetëpunësuar, interesohem të njoh një vajzë të moshës 23- 30 vjeçe banuese në Tiranë, për të lidhur jetën. Lë nr. cel. 0683019743 dhe 0698604873.

Përshëndetje Ola, edhe unë nga Tirana jam. Të perzgjodha ty tek Intervista, dhe po ju le numrin ne redaksi vetem për sms.

Përshëndetje znj. Besmira nga Tirana, jam Kolombo nga EL. 57 vjeç, me arsim të lartë, i punësuar në shtet, i pamartuar duke pretenduar. Nr. im eshtë ky: vod.club ac 0v n1e. Respekt.

Ej femra të çdo moshe, të virgjera ose jo, me partner ose jo, me fëmije ose jo, zë-ëmbla, t’sinqerta, serioze kur duhet, moderne, pa komplekse, joshese, qejflie, qe e mbani veten, qe vishni me shume fundefustane, gje qe une e kam shume qejf, qe dukeni me të reja në moshe se çjeni, që nuk talleni me meshkujt në telefon qe doni lidhje serioze ose të fshehte! Cila nga ju do t’i arrije qiejt me rradhe? Kete jua them veç une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, muzikant, i embel, i dashur, i sinqerte, i sjellshem, i qete, serioz kur duhet, inteligjent, romantik, me shpirt artisti, qe i adhuroj femrat e çdo gje femerore, etj. Ti vajze apo grua qe do të arrish qiellin 1, më telefono mua sa me pare. Ti goce apo zonjë që do të arrish qiellin 2, më telefono mua qe të të ruaje si syte. Ti zonje apo zonjushe qe do të arrish qiellin 3, më telefono mua qe t’m’kesh perjete. Ti vajze ose grua qe do të arrish qiellin 4, më tel mua qe të të mbaj me hater. Ti goce ose zonjë qe do të arrish qiellin 5, më telefono mua qe të kesh perhere feste. Ti zonje ose zonjushe qe do të arrish qiellin 6, më telefono mua qe mos të të shkoje jeta mbrapshte. Ti vajze a grua qe do të arrish qiellin 7, më telefono mua qe mos të kesh kurre shamate. Ti goce a zonjë qe do të arrish qiellin 8, telefono pra veç keta nr: 0695378090 e 0682597941. Keshtu pra e dashur zonje a zonjushe e mire, vish një fund ose fustan, dhe eja shpejt të takohemi qe t’ia bejme bam. Të siguroj bukuroshe se, do të të sillem ashtu siç do të me sillesh ti mua, dhe do të të dua aq sa do të me duash ti mua. Po të pres lozonjare me një dhurate per ty. Eja e merre ate.

Per gocen 19 vjecare lë këtë nr. telefoni: 0697401179. Jam 22 vjecar i interesuar të njihem me ju.

Jam Toto nga Vlora 57 vjeç, nëse ka femer serioze e për qëllime serioze, i lë nr. cel. në redaksi. Është mire të më bej një sms.

Titi 37 vjeç nga El. simpatik i martuar, deshiroj te njihem me nje femer simpatike mosha 30-45 vjeçe, beqare ose te martuar, ose te ndare nga Elbasani apo Librazhdi, që deshiron te kete nje lidhje te fshehte pa probleme të telefonojë: 06tex0td10. Jeni te mirepritura. Kush ka nr. plus aq me mire. Thjeshtë lidhje per qejfet tona pa interesa financiare. Kujt i intereson te dergoje sms.-V

Jam Adi dua vajza te mira jo gënjeshtare të jenë vajza nga mosha 33-35 vjeçe. Zileve të kota ose lypse kartash nuk kërkoj. Lë nr. cel. 0692251753. Mos çoni zile të kota.

JamAleksi, 32 vjec, 1.76 i gjatë, 74 kg. tip Sportiv me trup Sportisti, dua te lidhem me nje vajzë lesbike per lidhje te gjatë, te jet tip sportive me trup sportistje. E interesuara te marri ne kete nr. klab 0698284428.

Jam Alberti nga Durresi, interesohem per lidhje serioze me ndonje femer. E interesuara te me dergoj zile ne numrin tim të cel. 0688371992. Më pas ju marr vetë. Ju faleminderit.

Jam Jani nga Tirana 32 vje beqar, kerkoj te lidhem me nje vajze po nga Tirana, te jete e sinqerte dhe korrekte. Ju mirëpresë në nr. cel. 0685256875.

Jam Miri nga Insituti 35 vjeç kerkoj te lidhem me nje zonje te sinqertë nga periferia e Insitutit 2530 vjeçe. Jo telefonata anonime në nr. tim 0666071188. Ju mirëpres.

Jam Vini nga Tirana 34 vjeç deshiroj te lidhem me nje vajze te sinqerte W korrekte po nga Tirana. Ju mirëpres në nr. tim 0698907497.

Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me ndonje vajzë. Me respekt Arbri. Cel. 0696931050.

Jam Edi 29 vjec i sapo kthyer nga jashtë dhe ndihem i vetmuar. Dua të njoh një vajzë ose zonjë, per qej ose shoqeri. Lë këtë nr. cel. 0692395842. Ju mirëpres.

Jam Andi nga Tirana 27 vjec kerkoj te njihem nje vajze nga mosha 17 deri 30 vjeçe. Të interesuarat të dërgojnë sms në këtë nr. cel. 069tt574A2.

Jam Toni nga Bathorja e Tiranés, 54vjec. Kërkoj një shoqëri të sinqert me një grua, që i mungon ngrohtsia njerzore. NR. TEL. 0693626998.

Me respekt per ato vajza te sin- qerta. Unë jam Leli 38 vjec me arsim dhe me pune nga Jugu, banoj ne Tiranë. Kam qene i martuar per 7-8 muaj. Arsyeja e ndarjes është se ajo nuk jeton nga nje aksident me makinë. Kam deshire te krijoj nje lidhje serioze me nje vajzë te sinqertë ndoshta dhe me nje fatkeqesi. Cel. 0692525822.

I pergjigjem Joneles nga Tirana që eshte e arsimuar dhe ne pune dhe eshte vajze e cilter, korrekte dhe e pergjegjshme dhe deshiron lidhje serioze. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar arsimin e larte per infermjeri. Jam shume i sinqerte dhe serioze, shume i komunikueshem dhe i pergjegjshem, besnik, korrekt, me shume vlera, ide dhe me shume ambicje dhe kam nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me shume karakter, personalitet dhe intelektual, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam shume i interesuar Jonela te lidhem seriozisht per martese me ty, sepse do te dhuroje shume ngrohtesi, lumturi te pafundme dhe dashuri te paster dhe te sinqerte dhe nuk do te zhgenjeje, sepse jam tip i qete, i dashur, i ëmbël, i qeshur, shumë inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, xhentil dhe me energji te reja. Jonela me telefono ose dërgo sms në nr. tim të cel. 0698169916.

I përgjigjem Eles nga Elbasani qe është e interesuar për mua. Unë jam Iliri nga Tirana 52 vjec. Për më tepër po lë nr. cel. 0683015647.

Pershendetje vajza 48 vjeçe nga Durrësi qe nuk bën femijë qe deshiron njohje nga mosha 48-50 vjeçe qe jeta jone te eci sa me mire. Për sqarime më të hollesishem flasim në këtë nr. tel. 0698173961. Më dërgoni zile kujt i intereson.

Përshëndetje une jam Albani nga Lushnja 35 vjec kerkoj të njoh një vajzë per lidhje serioze. Unë jam ne punë, djalë me fizik te rregullt. Jam 1.80 i gjate me peshe 90 kg. Jam larg veseve te keqia. Numri im eshte voda clab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lushnje.

Pershendetje une jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonjë vajzë per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia, jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kame biznes privat. Numri ime eshte vdafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Jam Toni kerkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish, te interesuarit të më kontakojne në këtë nr. cel. 0665913688.

Jam nje djal 31 vjec qe punoj dhe studioj ne Milano, doja të njihja nje goce per qellime serioze qe mundesisht jeton ne Veri te Italise. Lë adresë emaili: laku1983@libero.it

Kërkoj të njihem me një shqiptare që jeton në Itali për lidhje sekrete, jetoj në provincen Lombardia në afërsi të Milanos. Më lër kontakt në këtë adresë emaili: bisitik792@live.it

Jam një 38 vjeçar 1.80 i gjatë, 95 kg. sportiv, biznesmen. Kërkoj një lidhje serioze me një vajzë mundësisht të jetë me arsim të lartë, jetoj në Tiranë. Lë nr. cel. amc. mpmpgta dhe vudafon.tj1gwgm.

Për Olen nga Tirana lë këtë nr. cel. amc.mpmpgta. Nga nje i interesuar per ju.

Pres sms nga vajza 19 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0682593164.

Përshëndetje jam nje djale 30 vjec nga Kavaja beqar me shkolle te larte jetoj e punoj po ketu ne nje pune te mirë. Për arsye personale kam lene fejesen mprapa dhe tani jam ne kerkim te nje vajze te mire me shkolle te larte qe te krijoj lidhje serioze fejese me te. Do preferoja që vajza te jete me shkolle te larte mire do ishte dhe me pune. Cila vajze mendon se i pershtatet ketij njoftimi ju lutem me njoftoni vetem ato qe jetojne ketej afer Tiranë, Dr. Kavajë. Ju mirëpres në nr. cel. që ndodhet në redaksi. Vetem sms jo nr. privat.

Për Irinen nga Shqipëria e mesme lë nr. tel. 0698932790. Pres të më kontaktoni. Faleminderit.

Jam në kërkim e sipër të një zonje të lirë me botkuptime moderne pa tabu, mund të bisedojmë në vibër, dhe mund të shihemi dhe në Tiranë, se vij shpesh. Tel. 0038649128003.

Përshëndetje jam i interesuar për vajzën 20 vjeçe me difekt fizik kuptohet për një lidhje serioze të sinqertë se edhe unë kam të njëjtin problem si ajo. Të them të drejtë mosha ime është 36 vjeç shpresoj që të mos bëj problem diferenca e moshës. Jam nga Durrësi më quajnë Klodi dhe po lë nr. tel. 0673955334. Pres përgjigjen nga vajza në fjalë.

Përshëndetje une jam Vini nga Tirana 31 vjec i divorcuar me nje femije 18 muajsh kerkoj te njihem me nje vajzë nga mosha 23 deri 29 vjece le te jete e divorcuar por pa femijë. Për me teper nr. im i kon- taktit është: 0688300005.

Jam Iliri nga Tirana, 52 vjec, president i nje firme importexport. Kerkoj nje lidhje serioze me nje femer te moshes 37-42 vjec, te jet e rregullt ne trup ne paraqitje ashtu edhe ne jeten e saj pasi edhe unë i gezoj keto cilesi, gezoj cilesite e nje njeriu te rregullt pa te meta karakteri. Pres kerkes edhe nga ndonje rast i cili ka pasur fatkeqesi dhe ka mbetur e ve, pasi edhe unë kam kam pasur nje lidhje martesore e cila nuk u kurorezua me femijë. Midis kushteve qe kam shtruar, nje nga kushtet e tjera është qe femra te jetë ne gjendje te lindë femije. Me kontaktoni nepermjet sms- ve ose numrit te telefonit që ndodhet në redaksi. Faleminderit!

Për vajzen që ka probleme me sytë dhe për zonjën e divorcuar me dy fëmijë, kush është e interesuar, më quajnë Tomi, jam i divorcuar me fëmijë. Për më shumë më kontaktoni në këtë nr. tel. 0683212607. Faleminderit.

Jam Arturi i divorcuar, interesohem për Elen nga Elbasani e divorcuar me një djalë 8 vjeç dhe për vajzen 19 vjeçe që ka probleme me sytë. Nr. im i telefonit është ky: 0696867037. Faleminderit.

Jam Ervini 30 vjec, interesohem per lidhje me nje vajze te jete simpatike se ashtu jam dhe vete. Per me teper le nr. tel. 0697291333.

Jam nje burre nga Tirana kerkoj nje grua, une jam 43 vjec, i divorcuar pa femije. Gruaja te jete e divorcuar ska problem, gjer ne moshen 41 vjece per familje, te mos kete femije. Tel. 0685874540.

Jam 40 vjeç, beqar me biznesin tim, nga Shqipëria e Mesme, serioz, pa vese të këqia, me pamje normale me trup sportisti, i gjatë dhe me karakter serioz. Do doja një lidhje serioze me një vajzë gjer në moshën 35 vjeçe, të jetë beqare, e rregullt, simpatike, me synime serioze për jetën, të jetë e rregullt, e çiltër, e dashur dhe serioz. Një mesazh nuk mjafton që të njohësh tjetrin apo të më njihni, ndaj po ju lë nr. telefoni që të më kontaktoni dhe të takohemi. Cel. 0699422751. Jam në pritje të përgjigjes tuaj. Faleminderit.

Për zonjen 52 vjeçe nga Fush Kruja, që është beqare, i përgjigjet një zotëri nga Durrësi dëshiron tju njohë për bashkëjetesë të përhershme. I ka vdekur gruaja, është 58 vjeç, shumë i mbajtur, i pastër, me trup të rregullt i shëndetshëm dhe nga familje shumë e mirë. Besnik mysliman, 1.75 i gjatë, në mardhënie pune, jeton me një djalë të vetëm i cili është i martuar dhe me nënën, dhe me shtëpiat private prej 5 dhomash. Tel. 0682992306.

I përgjigjem zonjës Blerina nga Shqipëria e Mesme 47 vjeçe e divorcuar pa njeri në ngarkim. Unë jam një zotëri me prejardhje mysliman, familjar dhe i arsimuar. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do t’ju zhgënjej asnjëherë sepse jam tip i qetë, i dashur, inteligjent i zgjuar i aftë, i shkathët, i mençur dhe pjekur për më shumë. Flasim në telefon 0697570270.

Jam nga Gramshi, kam shtëpi dhe në Durrës, 49 vjeç, i divorcuar. Kërkoj një femër për martesë. Kush është e interesuar të marri në numrin tim të telefonit që ndodhet në redaksi.

X me banim në Tiranë pa detyrime pa probleme, i rregullt në çdo drejtim, 66 vjeç, në pension, jetoj vetëm. Kërkoj një grua ti përshtatet moshës time apo që ka pasë fatkeqësi në jetë, të jetë familjare. Numri im i telefonit është ky: 0693147639.

Jam Tori me aktivitet tregëtar, i moshës 60 vjeç, banoj në Tiranë, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe, të jetojë e ndarë nga fëmijët me banim në Tiranë. Të jetë e shëndetshme, nikoqire për shtëpinë, për një lidhje të qëndrueshme. Për çdo problem do të bisedojmë më pas. Të më telefonojë paradite nga ora 10.00- 11.00. Nr. im i telefonit: 0697672436. Zonja të jetë e bukur, dhe Zoti qoftë me ne.

Jam një zotëri nga Tirana 60 vjeç, kam punuar në punë të ndryshme shtetërore. Kam karakter të pastër, jam një familjar i rregullt. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim tek një zonjë që të ketë afërsisht karakter të përafërt me mua. Të ketë pasur mardhënie pune në shtet, në prag pensioni, ose porsa ta ketë dalë në pension. Shpresoj që mesazim im të gjejë vlerësim. Tel. 0674439589.

Jam Ilia nga Veriu i vetmuar 48 vjeç, do te iki ne Gjermani per te jetuar dhe kerkoj një grua ose vajze nga mosha 30 deri 45 vjeçe per grua te mos ketë problem as femijë ne ngarkim. Kjo vlen për një grua që nuk bën fëmijë, vlerësoj shumë sinqeritetin. Numri im është ky: 0685907822.

Jam një zonjë nga Berati, dua një vajzë të mirë për djalin tim, djali është 25 vjeç, dhe merret me sport. Dua një vajzë të mirë, të jetë serioze, e rregullt. Vajza të jetë nga Fr. Dr., ose Tirana. Ju lutem vajzave dua shumë seriozitet. Jua kërkoj si nënë. Jeni të mirëpritura. E interesuara të lërë numër telefoni se e marr unë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam nje djale nga Korca, dua te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze. Vajza te jete nga Korca ose zonat përreth. Të ketë mendje per nje lidhje serioz jo per tu tallur per te krijuar familje. Kush është e interesuar po i lë këtë nr. tel. 0662975701. Jo pa nr. se nuk u pergjigjem, per me shume ja leme njohjes ne telefon. Me respek Tani.

Jam i ndare kerkoj lidhje serioze me femer te jet e mire pa probleme. Lë numer telefoni per me teper 0674686455.

Jam Aleko 56 vjeç, interesojem per 52 vjeçaren nga Fush Kruja dhe për më tepër lë nr. tel. 0685067465.

Unë jam nje zotri 56 vjeç me banim ne Tirane me shtepi timen, jetoj vetem 4 vjete pa grua. Jam i arsimuar gezoj shendet shume te mirë. Kerkoj nje femer vetem per martese te jetë shume e sinqertë korrekte dhe te mos ketë femijë nga mosha 40-50 vjeç mos te ket probleme familjare. Lë nr. telefoni në redaksi. Vetem mesazh ajo që e ka seriozisht.

Interesohem per Emilian me banim ne Tirane. Per me teper flasim ne tel. Nr. cel. Vodrvqx05p.

Jam nje Zotri 40 vjec me banim ne Tiran familjar serjoz me pun i paraqitshem per me teper flasim Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me nje Zonj preferoj te jet me mosh te pjekur 40 deri 55 vjece por te jet e mir ne te gjitha drejtimet te jet me banim ne Tiran ose Durres 0698456417.

Jam Koli i përgjigjem Eles dhe i lë këtë nr. tel. 0672559741.

Përshëndetje vajza, unë që po ju shkruaj jam 40 vjeç, kam punuar emigrant, aktualisht jam në Shqipëri. Dua të lidhem me një vajzë për qëllime serioze. Jam njeri i rregullt, dua që edhe ajo të jetë si unë. Kush dëshiron të më shkruaj një sms në këtë nr. cel. 0699426008.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.