Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam nje djale 27 vjec nga Tirana, kam deshire te njihem me nje vajze teper te thjeshte dhe te sinqertë. Ky është nr. im i cel. 0685904434.

Jam nje djale 30 vjec nga Shkodra beqar. Jam me shkolle te larte dhe në gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698313226.

Jam 40 vjeç nga Tirana i martuar, kerkoj një femer, te jetë e bukur për një lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0699306133. Të jetë e bukur per nje lidhje. Ju faleminderit.

Jam nje zotri rreth te 60-tave. Preferoj te lidh miqesi me nje zotëri te moshuar mbi 65 vjeç, serioz e te dashur. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0688161690.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje goc qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vetë jam simpatik. Të ketë botë shpirtërore dhe paraqitje të jashtme. Ska shumë kohë që jam kthyer nga emigrimi. Lë nr. cel. 0698807797.

Jam nje djale 28 vjec nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonjë mundesisht mbi 40 vjece ose qe duket e madhe per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0698756261.

Jam nje djalë nga Tirana, familjar dhe i paraqitshem. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja eshte te besoje dhe te jete e devotshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem asnjehere i martuar apo fejuar dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26- 31 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Jam nje zoteri nga Shkodra, 49 vjec. Jam shum i dashur dhe i sinqerte, kerkoj te lidhem me nje zonje nga Shkodra jo per martese por per nje lidhje sekrete. Numri tel. 0674473437. Jam ne pritje. Me shumë respekt Ylli! Faleminderit.

Jam 50 vjeç nga Tirana i vetmuar deshiroj te njoh nje femer beqare mosha ska rendesi e cila preferon nje mik besnik qe te ndjehet mirë. Flasim ne clab 0698431830.

Jam nje zoteri nga Jugu 49 vjec kerkoj nje zonje per martese le te ketë edhe një femijë te jete e rregullt nga ana fizike. Numri im eshte 0693412645.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Pershendetje! Jam 40 vjec, i paraqitshem, trupit sportiv, 1.75 i gjatë, me arsim te larte, i sjellshem, familjar dhe teper i komunikueshem. Deshiroj nje shoqe qe të dije te ruaje sekretin dhe te mos i prishim pune askujt. Cel. 0688374977.

Përshëndetje është hera e parë qe shkruaj ne gazetë thashë te provoja rastesin qe mund te realizohet gjithcka. Jam nga Vlora dua nje lidhje sekrete me nje femer dhe ta ndihmoj nese ka nevojë. Tel. 0696515457.

Jam një zoteri nga Rrogozhina 43 vjeç, intelektual dhe familjar i rregullt, kam dhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma te rregullta, te dije te vleresoje dashurine dhe te dije te ruaj sekretin. Nuk dua qe telefonit tim ti bjere cdokush qe nuk me pershtatet. Cel. 0686994184.

Kërkoj një lidhje sekrete, jam Endri nga Tirana 53 vjeç më dërgoni sms në këtë nr. cel. VOD.TCGPJTG.

Le nr. për një zonjë për lidhje te fshete sekret 0692201758. Më dergo sms dhe telefonatë te komunikojme me njeri- tjetrin.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç i martuar, ku janë zonjat e shëndosha të ndezura deri në moshën 50 vjeçe, fierake, të jetë. Pres telefonatë Vod8869749.

Jam 52 vjec nga Tirana kërkoj të njoh gra ose zonja qeflie per lidhje sekrete. Unë jam Iliri nga Tirana dhe kam këtë nr. cel. 0683015647.

Jam Berti 36 vjec banues në Tiranë, i martuar i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me një zonjë që është banuese në Tiranë ose Durrës, të jetë e thjeshtë e sinqertë jo materialiste. Dua qe lidhja te jetë brenda normave pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0688236944.

Jam një zotëri rreth 60 vjeç, ky mesazh shkon vetëm për një zotëri të moshuar mbi 65 vjeç, serioz e të dashur që i mungon shoku që ai ëndërron. Pres sms në këtë nr. cel. 068V1N1M90.

Jam nje zotëri nga Tirana 52 vjec i punësuar dhe jam ne kerkim për një grua të thjeshtë dhe pa probleme për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0683815647. Më dërgoni zile se ju marr unë.

Jam një zotëri familjar 40 vjec me banim ne Tiranë serioz me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me një zonjë preferoj te jetë me mosh te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet dhe te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam 40 vjec jetoj ne Athinë kerkoj nje mike dhe për më tepër lë nr. tel. 6932580731.

Jam nga Elbasani 55 vjec kerkoj të njihem me nje zonje po nga Elbasani e cila te dije të fale dashuri dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja e interesuar të më telefonoje në këtë nr. cel. 0682405743.

Jam nga Tirana 40 vjec i martuar kam biznesin tim. Dua nje lidhje me nje femer korrekte. Lë nr. cel. 0699552967.

Përshëndetje jam nje djalë nga Durresi 30 vjec, dua te njoh nje mikeshë te sinqert per nje lidhje sekrete. Ajo te jetë deri 35 vjeçe, nga Durresi ose Tirana. Dhe te dije te ruaj sekretin. Per me teper lë nr. cel. 0699322827.

Kërkoj një lidhje teper sekrete me një femer, qe te jete shume e bukur, nen 40 vjecçe, dhe te perfitoje ate qe meriton me gjithmend një bukuroshe e vertete, ti telefonoi numrit tim që është ky 0699661580. Sinqerisht respekte te përzemerta.

Dua Shoqeri vetem me zonja bukuroshe. Jam 28 vjec nga Elbasani dhe kam këtë nr. cel. 0698978481.

Jam Eri nga Tirana 31 vjec, 1.83 i gjate, simpatik me arsim te larte dhe dua te kem nje lidhje diskrete me nje femer deri ne moshen 40 vjece. Jam djale qe pershtatem dhe mirekuptoj gjithcka. Me kontaktoni me email: xhinokasmi@hotmail.com

Lidhje serioze....

Jam M., me arsim të mesëm, por rri në shtëpi. Dua të njoh një njeri të kaloj jetën me të, të jetë brenda ose jashtë atdheut. Zotëria të jetë shumë i urtë, i sjellshëm dhe me vlera, siç jam edhe vetë. Unë jam 54 vjeçe dhe banoj në Durrës. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Tina, 37 vjeçe, e divorcuar, pa femije. Nuk jam sakate, por me një difekt te padukshem. Jam dorë e bardhë, kërkoj nje djalw per martesë të divorcuar 42 vjeç, te mos ketë femije nga martesa më parë. Të jetë njeri i mirë jo batakci qe ka mendje per budallallwqe. Të mos jetë sakat po me ndonje difekt te padukshem. Nëse ka ndonje djalë per mua vetem per martesë dhe me këto kushte te lërë nr. telefoni në gazetë dhe do t’ju lutesha shumë jo tallje vetëm për martesë.

Përshëndetje, jam një zonjë e re nga Vlora, kam humbur lidhjet me një person me emrin Alban nga Durrësi që është 42 vjeç. Nëse ka ndonjë numër telefoni, lëreni në gazetë, ju lutem. Faleminderit.

Jam nje 52 vjecare e divorcuar, pa femije. Nuk ndihem mire ne Shqiperi dhe dua te largohem jashte. Kush zoteri apo zonje mund te me ndihmoje të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje. Unë jam një zonjë nga Jugu, por me banim në Tiranë. Kërkoj të njoh një zotëri mosha 30- 40 vjeç, të dijë të respektojë një femër. Nuk jam materialiste nuk kam nevojë për para, nuk po dal për tu prostituar, por kërkoj një burrë që ti dhurojmë njëri-tjetrit dashurinë, ngrohtësinë dhe respektin e munguar. Unë jam 30 vjeç, me arsim të lartë, e bukur. Zotëria të jetë i arsimuar, serioz dhe simpatik. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jemi dy shoqe nga Shqipëria e Mesme, të divorcuara Suela, 37 vjeçe pa fëmijë, dhe Rina 42 vjeçe me fëmijë. Kërkojmë vetëm për martesë zotërinj nga mosha 4250 vjeç, të divorcuar të mos kenë fëmijë, të jenë dorë e bardhë, emigrant ose në punë, jo mashtrues se as ne nuk jemi. Me pak fjalë kërkojmë burrë me kalu jetën jo kohën, të jenë serioz, dhe të kenë vetëm qëllime serioze martesore. Kush plotëson kushtet të lërë numër telefoni në gazetë. Ju lutem mos u tallni.

Jam Belisa me banim në Tiranë e divorcuar në mardhënie pune. Jam 39 vjeçe myslimane dua një person për martesë me banim në Tiranë, dhe të jetë i ndershëm, simpatik nga mosha 38-46 vjeç, dua që mesazhin tim ta lexojnë dhe emigrantët në Greqi pasi kam kaluar një pjesë jete në Greqi. Ju lutem pres përgjigje vetëm nga personat serioz nga mosha 46 vjeç e lart.

Përshëndetje! Jam Melisa 50 vjece nga Jugu por banuse në Tirane ndoshta edhe mua Zoti më jep nje mundesi per nje zoteri per te kaluar nje jete te lumtur. Jam e interesuar për një lidhje serioze me nje zoteri nga mosha 53 deri 55 vjeç, të jetë i rregullt per te krijuar nje familje ku te ketë dashurine, siqeritetin, besnikerinë dhe mirëkuptim. Të mos te jete gënjeshtar, mashtrues, pijanec, pra te jete i rregullt nga te gjitha drejtimet sic jam edhe vete. Zoteria do te gjeje tek mua jo vetem nje grua por edhe nje shoqe per gjithe jeten. Pres telefonata jo nga Shqiperia, por dhe nga Diaspora, Greqia apo Italia. Kush e gjen veten ne kete mesash le të lënë numrin e telefonit në gazetë për komunikim. Ju faleminderit.

Jam një zonje nga Fieri 46 vjeçe, jam e mire e pak me shendet, simpatike dhe serioze. Por jeta ime ka qene e vuajtur dhe me burrin që e kam sdo tja dije për asgjë. Kerkoj nje zoteri te mire që më kupton jo nga ata qe tallen. Te me ndihmoj se jam ne gjendje te keqe nga ekonomia te me ndihmojë. Dhe unë do ti fal dashurine time qe nuk ja kam dhene burrit. Ju lutem mos u tallni ata persona që nuk e ndjejnë të më ndimojne mos te shkuajn fare se nuk jam për tu tallur. Ju lutem me doren në zemer jam shume e mire. Zoteria te lere numrin e telefomit në gazetë. Me respekt Aida.

Përshëndetje une jam nje zonje nga Jugu, e divorcuar, 40 vjece, nuk kam femije, dhe mundesite per te lindur me mbaruan, kerkoj nje person te jete i ve, ose i divorcuar per te kaluar jeten, kush deshiron, te lere numër telefoni në gazetë. Ju faleminderit.

Përshëndetje, jam Stela me banim në Tiranë dhe origjinë nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një ldihje serioze me një person që të jetë me trup të rregullt, simpatik, i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, mosha 46- 50 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Faleminderit.

Jam X grua me arsim të mesëm, por rri në shtëpi bashkë me fëmijët. Kërkoj një njeri të mirë që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike. Jam 54 vjeçe dhe jetoj vetëm, me fëmijët e mij. Kush është i interesuar të më kthejë përgjigje në gazetë ose celular, por të më thotë numrin e saktë dhe jo anonim, se nuk i përgjigjem. Preferoj një njeri që të jetë brenda ose jashtë atdheut.

Përshëndetje, jam një zonje 42 vjeçe e divorcuar jo per fajin tim, shumë e vuajtur nga cdo pike e jetes se saj, simpatike me trup te rregullt dhe me nje shpirt shum te mirë. Kërkoj ngrohtesin e nje bashkeshorti, pasi dua ta kem ne krah për tërë jeten i garantoj gjithcka qe me kerkon vec te jetoj dhe unë si cdo femer, te ma ngopi një her barkun me buke pasi nuk e tregoj veten qe jam e tille e ne atë shtrese, por ja qe qendron e verteta. Ku sot dhe kesaj dite unë laj rroba me dore. Personi qe do lexoj kete sms do ti rrahi zemra e tij, por mbi te gjitha te jete njeri me llogjik larg cdo vesi te keq, mosha maksimumi 50 vjeç, te jetë 1.70 gjatesia, te ketë zanat dhe shtepin e

tij.

Jam nje zonjë nga X qytet 42 vjeçe e divorcuar jo per fajin tim, shumë e rregullt si femer, jeta vazhdon ku vetmia më ka stresuar pasi kam nevoje të kem nje mbeshtetje dhe te me mbrojë nje mashkull qe do ta dua perjetë. Kërkoj qe personi te ketë punë dhe shtepiat e tij, te jet i gjat dhe i mbushur pak. Do jesh krenar duke me pasur mua ne krah nje femer te tillë. Të jeni nga qyteti jo shumë larg El. Dr. ose Tiranës. Më bej te lumtur e do te dhuroj dashuri, respekt dhe te garantoj besnikeri. Pres përgjigje në gazetë. Ju mirëpres.

Jam Besmira nga Tirana shumë e rregullt dhe e mbajtur dhe e kompletuar në çdo drejtim e punësuar në shtet. Jam e interesuar për një lidhje serioze me një person mosha 52- 57 vjeç, të jetë i sinqertë, i paraqitshëm dhe i kompletuar larg alkolit dhe bixhozit. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonjë e divorcuar me dy vajza, dua të lidhem me një preson të mirë dhe familjar për lidhje martesore. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për kontakt.

Përshëndetje, une jam Ina nga Vlora, jam 40 vjece, e divorcuar por pa femije, kerkoj nje person per nje lidhje serioze dhe te rregullt, te moshes 40- 50 vjec, le te kete qene me perpara i martuar ose dhe i ve. Une jam nje zonje shumë e ndershme, shume e sjellshme, shume e kulturuar, kush deshiron të lërë numër telefoni. Ju mirpret Ina.

Përshëndetje jam Ola 23 vjece nga Tirana, kerkoj një lidhje sekrete me një zotëri qe te dijë te vlersoje një femer. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për të kontaktuar.

Jam një vajzë nga rrethinat e Durrësit 32 vjeç, me defekt fizik, jam shtëpiake e thjeshtë, jo e lumtur shpirtërisht, mora guxim ta provoj fatin në këtë mënyrë, kërkoj një djalë për martesë, kështu siç jam dhe vetë mosha 34-42 vjeç. Ju lutem jo tallje, sepse jam natyrë e ndjeshmë. Nëse ka të interesuar ta lëri numrin në gazetë, ju falenderoj për mirëkuptimin.

Përshendetje! Jam X, beqare një vajzë serioze, shume korrekte dhe me shkolle të lartë. Dëshiroj të lidhem me nje person vetëm për qëllime serioze. Kërkoj që personi të jetë katolik, shumë korrekt që jeton e punon në Tiranë nga mosha 37-44 vjeç. Ai që është i interesuar e theksoj vetëm per qellime serioze të lërë nr. e cel. ne gazetë për komunikim. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.