KLASIFIKIMI

Intervista - - HOROSKOPI -

1. Akrepi 2. Binjakët 3. Luani 4. Ujori 5. Bricjapi 6. Peshorja 7. Peshqit 8. Demi 9. Virgjëresha 10. Shigjetari 11. Dashi 12. Gaforrja

DASHI, 21 MARS-20 PRILL

Deri të martën pasdite mund të ndjeheni paksa të lodhur. Megjithatë, kini parasysh se do të keni Marsin dhe Jupiterin pozitivë, të cilët do t’ju ndihmojnë në ditët në vazhdim. E mërkura dhe e enjtja do të jenë të mbushura plot energji, do të bëni njohje interesante dhe do të keni rendiment në punë. Të premten dhe të shtunën do të merreni me një çështje pasurie. Të dielën, do të përpiqeni ta kaloni në mënyrë interesante.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.