Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

me kenaqesi. Lë nr. cel. 00306980666572. Do te pres telefonatat tuaja.

Përshëndetje jam nje djalë 23 vjec jetoj ne Athinë deshiroj te njihem me nje vajzë qe jeton ketu ne Athinë. Për më tepër po le nr. tel. 694806233.

Jam Valentini 37 vjeç, kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze jetoj ne Greqi. Për më teper le numrin e telefonit: 00306995080223.

Interesohem për Elen nga Elbasani qe ka nje femije 8 vjec dhe qe kerkon lidhje serioze per martese. Une jam emigrant ne Greqi me dokumenta te rregullta. Nëse ju intereson nr. im eshte 00306947165804. Më dergo nje përgjigje vetem me sms.

I pergjigjem vajzes nga Shkodra 35 vjeçe une jam 36 vjeç dhe ju lë këtë nr. cel. 00306994335880.

Për ndonjë vajzë shqiptare të moshës 33- 40 vjeçe të sinqertë, të pamartuar dhe fizikisht të bukur e simpatike. E interesuara fillimisht të më lajmërohet me një sms duke ju përgjigjur me korrektësi këtyre 5 pyetjeve: mosha, gjatësia, pesha, profesioni dhe vendodhja? Cel. 0038649807649.

Përshëndtje jam Kristo 37 vjec, i divorcuar nga Tirana banoj ne Selanik. Dua të njoh nje femer qe banon ne Selanik per lidhje serioze. Jam njeri i qetë shume romantik dhe king. Për më tepër lë nr. tel. 6978106159.

Jam nga Fieri dhe jetoj ne Athine. Ndihem i vetmuar prandaj do deshiroja të njihesha me nje grua mbi 40 vjeçe qe ka te njejtin problem. Kryesorja që dua është te jete e bukur nga shpirti, serioze dhe e sinqerte sic jam dhe vete. Për ju lë këtë nr. tel. 00306948813369. Faleminderit.

Jam një një djalë i bukur dhe simpatik kam deshire te lidhem me nje vajze te bukur qe banon ne Athinë se edhe une banoj prej shum viteve ne Athinë. Cila ka deshire te marri ne kete numër telefoni: 6946773225. unë i kam të gjitha mundësitë, për Melisën nga Jugu që banon në Tiranë 50 vjeçe si dhe për zonjën që është e punësuar në shtet që kërkon një zotëri të moshës 52- 57 vjeç. Nëse ndonjëra nga ju kërkon vërtetë një lidhje serioze të më telefonojë: 0699601723. Toni.

Kërkoj një mike serioze, sekrete 30- 40 vjeçe me kushtet e mia, të aftë të përshtatet me një lidhje të re pa cënuar atë që ka. Jam Eno 54 vjeç nga Tirana, me arsim të lartë e aktivitet privat, me paraqitje normale, serioz e pa probleme kudo në punë e në jetë e larg çdo lloj vesi të kohës. Më dërgoni sms në vod.T.A.G.P.K.T.G.

Jam X nga rrethinat e Durrësit 57 vjeç, gruaja më ka vdekë, jam në gjëndje shumë të mirë fizike dhe shumë i mbajtur saqë mosha nuk tregon për 57. Jam në mardhënie pune, jam larg çdo vesi të keq, si duhani dhe alkoli, bixhozi, mashtrimi. Jetoj me një djalë të vetëm i cili është i martuar dhe me nanën time me shtëpitë e mia private prej 5 dhomash. Kërkoj një grua të moshës 4549 vjeçe për bashkëjetesë të përhershme. Cel. 0699600987.

Për zonjen e vuajtur me emrin Gita do gjeje tek unë çdo gjë që i mungon, ndaj po lë nr. telefoni: 0693642013. Si dhe për Besmiren nga Tirana. Pres të bisedojmë.

Shpresoj të gjej një zonjë që të ketë afërsisht tiparet e mia, të ketë punuar në punë shteti, të jetë familjare e rregullt, e paraqitshme porsa të ketë dalë në pension, nuk kam njeri në ngarkim, jam shumë i rregullt nga të gjitha drejtimet. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Cel. 0674439589.

Kërkoj unë i nënshkruari filan fisteku një grua familjare, besnike, fisnike e dashur, jam i vetëm, kam një djalë të vogël 13 vjeçar. Jam i punësuar, punoj si elektriçist, jam 56 vjeç por ngjaj më i ri. Jam me ekonomi të mirë. Ajo që është e interesuar të marrë në këtë nr. tel. 0685918200.

I përgjigjem M. me arsim të mesëm, por që rrin në shtëpi, që do një njeri që të kalojë jetën me të. Jam një zotëri shumë familjar me arsim, shumë i sinqertë, dhe serioz, i komunikueshëm dhe i përgjegjshme, besnik, korrekt me shumë vlera ide dhe me shumë ambicje dhe kam nivel kulture shumë të madhe dhe edukatë. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do tju zhgënjej.

Përshëndetje i përgjigjem zonjes Besmira që ka shkruar në gazetë. Jam një zotëri nga Tirana rreth të 60-tave i ve pa njeri në ngarkim, i kompletuar me paraqitje të mirë larg çdo vesi të keq. Besoj që e plotësoj kërkesën tuaj. Për më gjatë flasim kur të takohemi, poqese e ka thënë Zoti. Cel. 0666661254. Respekte nga Niku.

Jam nga Tirana, beqar i pamartuar, 48 vjeç, jetoj vetëm, kam shtëpin time, dhe një biznes timin. E ndjej veten shumë të vetmuar. Dëshiroj të krijoj një lidhje serioze, me një femër serioze. Jam korrekt, larg vezseve të këqia, bixhozit apo alkolit. Dëshiroj një njeri sic jam vetë. Tel. 0682221742.

Për zonjen nga Jugu me banim në Tiranë, që kërkonte një djalë të sinqertë për lidhje serioze. Lë nr. cel. në redaksi. Jam i interesuar për ju. Plotësoj të gjitha kushtet që ju shpreheni në gazetë. Jetoj në Tiranë, serioz, dhe i kompletuar.

Për Besmiren nga Tirana lë nr. telefoni në redaksi. Jam në moshën 60 vjeç, për më tepër flasim në telefon. Telefono pas orës 16.00.

Jam një pensionist durrsak, kam shtëpitë e mia personale në mes të durrësit, jetoj i vetmuar, se gruaja më ka vdekur, kërkoj një zonjushë që të kaloj jetën me të. Kush të dojë të gjejë rehati dhe mirëkuptimin dhe rehati shpirtërore të më kontaktojë me nr. 0682734744.

Jam i moshuar 71 vjeç, nga qarku i Tiranës, i pamartuar, në gjëndje të mirë ekonomike dhe fizike. Kam shtëpinë time të re, e kam bërë vetë. Jam pensionist amerikan dhe nënshtetas amerikan. Kërkoj një bashkëshorte të kaloj jetën me të. Të mos ketë problem familjare ose problem psikologjike. Të jetë në moshën 65-70 vjeçe. Për më tepër më kontaktoni në nr. tim të cel. 0698802881.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë nga mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Përshëndetje, jam i interesuar për Melisen 50 vjeçe nga Tirana, jam me punësim në Itali. Për të komunikuar lë këtë nr. tel. 0665526860. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nje 58 vjecar nga Tirana i arsimuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt, 1.80 i gjatë, 85 kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45- 55 vjeçe. Vleresoj, intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Telefonatave dhe smsve me sens abuziv, nuk iu pergjigjem. Fillimisht preferoj sms në këtë nr. cel. 0699202854. Faleminderit.

Jam Andi nga Durrësi, interesohem për një vajze nga Durresi, per të lidhur jeten. Jam 32 vjec, me arsim të mesem, i vetëpunsuar, bëj një jete normale, larg cdo vesi negativ, 1.70 i gjatë, 77 kg., esmer, floke te zeza e sy kaf, me tipare te regullta. Lë nr. cel. 0683019743.

Pershendetje zonjes Suela dhe zonjes Ina nga Vlora jam 45 vjec me punen time. Interesohem per nje lidhje serioze. Për më shume flasim në telefon 0699171608. Ju mirëpres.

Jam një djalë nga Tirana interesohem të njihem me ndonjë vajz për një lidhje serioze. Të interesuarat të telefonojn te ky nr. cel. 069paptgmm, ku mund të komunikojm e te njihemi, kjo vlen vetëm për vajza serioze, jeni të mirpritur. Faleminderit.

Jam nje djale 28 vjeç nga Tirana kerkoj të njoh një vajze per lidhje serioze. Ky është nr. im plus: 0685904434.

Jam një burre nga qyteti i Durresit i moshes tek te 40-tat jam i divorcuar nga gruaja. Kërkoj nje grua te moshes 33-40 vjece per lidhje serioze te tjerat flasim te mos kete vese te keqia. Ju lutem merrni në këtë nr. tel. 0699346598. Ju mirëpres me kenaqësi.

Banoj ne Tiranë, jam ne pune, jam i divorcuar jo per fajin tim, skam asnje ves. Kerkoj vetem per martese nje grua rreth te 50-tave, se ciles i le nr. cel. 0698686399.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar me punë serioz i kompletuar ne te gjitha drejtimet. Dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, preferoj te jetë me mosh te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë dhe e kompletuar ne te gjitha drejtimet të jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam nje zoteri nga Tirana, 54 vjec me pune, dua nje lidhje me nje femer të sinqerte jo martese. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

I pergjigjem zonjes nga Jugu që është me arsim te larte, qe kerkon te njoh nje zoteri, te dije te respektoje nje femer, qe ti dhurojme njeritjetrit, dashurine, ngrohtesine dhe respektin. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar arsimin e Larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, besnik dhe korrekt, simpatik, me shume vlera, ide dhe me ambicje dhe kam nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, karakter dhe intelektual, ku tek une mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar zonje te njihem me ty, sepse do t’i dhurojme njeri- tjetrit shume ngrohtesi, lumturi, respekt dhe dashuri pasionante dhe sentimentale. Une jam tip i qete, i dashur, romantik, i qeshur, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur

dhe i shkathet, xhentil, i pjekur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Zonje me telefono dhe nr. im eshte: 0698169916.

Jam 58 vjec dua të njoh nje grua te ve ose mos ketë probleme me femijet. Lë nr. cel. 0699605288.

I pergjigjem Tines, por dhe ndonje zonjushe a zonje tjeter, që eshte e interesuar. Dhe vetem per qellime serioze, per tu martuar. Jam nga Tirana 40 vjec, i rregullt i sinqert dhe me pune. Po le nr. cel. 0682823835. Faleminderit.

I përgjigjem Melises 50 vjece nga Jugu, banuese ne Tiranë, qe kerkon lidhje serioze i le nr. 0699319022. Kam shtepi ne Tiranë, jam ne pune, jam me arsim te larte, jetoj vetem, jam pa vese.

Për zonjen Aida nga Fieri lë nr. cel. 0682751584. Telefononi paradite.

Përshëndetje. Dua te njoh nje zonje te mire korrekte pa interes në Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. vod699356694. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Gëzimi nga Tirana dua të kem një lidhje me një femër të rregullt dhe të mirë, me pamje të mirë dhe besnike. Jam 41 vjeç dhe nr. im i cel. ndodhet në redaksi. Ju mirëpres.

Jam një zotëri dhe kerkoj nje zonje nga Fieri ose nga Vlora mosha ska probleme per lidhje sekrete te jete e sinqerte dhe jo me interesa thjeshte per qejf. Zile dhe numrave privat nuk u përgjigjem. Nr. im ndodhet në redaksi.

I pergjigjem asaj zonjes qe ka shkruajtur tek numri i kaluar qe donte te ngopte barkun me bukë. Më beri pershtypje shkrimi yt jam i rregullt ne cdo drejtim por mundi e djersa e dashuria me vajten dem. Për më shume më kontakto mua 0698850705. Jam 41 vjec trup sportiv besnik e me shtepi e katandi e biznes timin mesatar ndoshta zoti ka menduar per te dy.

Jam X 35 vjeç i divorcuar pa probleme, 1.80 i gjate, brun, sy shkruar, elegant, simpatik, serioz i sinqerte. Dua të njoh nje vajze te mire per bashkëjetese martese qofte dhe e divorcuar. Të jete e mire e paraqitshme e mbushur familjare serioze dhe e sinqerte. Jo aventura dhe jo nga Veriu. Tel. 0698412705. Respekt nga X.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana kërkoj të lidhem me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam Rovi nga Lushnja 28 vjeç, dua të njoh nje djalë per martes nga Lushnja ose nga nje fshat te saj. Djali të jetë 31-38 vjeç, vetem per mar- tesë. Më dërogni sms në këtë nr. cel. 0699555114, jo nga qytetet e tjera vetem nga lushnja. Theksoni vetëm per martesë.

Jam një zotëri, dhe jam per nje lidhje sekrete me një zonjë Fierake. Lë nr. tel. telefon ne 0697780046.

Jam një djalë nga Tirana 32 vjeç 1.78 i gjatë, brun, trup sportiv, me pronë, dua të lidhem me një vajzë korrekte vetëm për qëllime serioze. Cel. 0696710019.

Pershendetje jam jo shumë larg nga Durresi i divorcuar jo per fajin tim mosha 49 vjec pa njeri ne ngarkim i vuajtur shpirterisht dhe zhgenjyer nga jeta dhe i pa fat. I pergjigjem per qellime serjoze zonjes nga X qytet 42 vjece besoj se jemi te dy te lenduar nga fati i keq. Nr. im eshte 0683496945 faleminderit ju pres G.

Titi 38 vjeç nga Elbasani i martuar, i pashem, deshiroj te njihem me ndonje femer te rregullt, te bukur do doja ndonje mesuese, infermiere etj. nga El. Lb. s’ka problem mosha qe deshiron te kete nje lidhje te fshehte, nuk do zhgenjeheni, mirepres ato qe jane te vendosura per nje lidhje te tille garantoj 100 % sekret. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 06tdx0td10.

Kush vallë do te jete ajo bukuroshe qe do guxojë qe te marri kete numer telefoni per te realizuar te gjitha deshirat e saj. Numeri i simpatikut është: 0699661580.

I përgjigjem Besmires nga Tirana, mendoj që jam personi që juve ju mungon. Jam i ve, 53 vjeç, nuk më mungojnë vlerat që ju kërkoni. Për komunikim lë nr. cel. 0684652460. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një zotëri 43 vjeç, nga Lushnja per arsye shendetsore qe ka bashkeshortja ime kerkoj te kem nje lidhje me nje zonjë te jetë e thjeshtë dhe me karakter me sa te mundem ta ndihmoj. Nr. cel. 0699658197.

Përshëndetje jam X person nga Tirana dua dhe deshiroj nje femer te mire e te rregullt nga mosha 40 deri 45 vjece jo mashtruse jo per leke por per ate qe jam dhe qe eshte le numri e telefonit ne gazete 0672055002.

Ckemi vajza te bukura dhe sharmante jam një djalosh i ri shume king dhe do te me pelqente te njihesha me një vajzë. Për më tepër lë nr. cel. 0696265383.

Pershendetje jam nje djale nga Shkodra dua te njoh nje femer. Jam 30 vjec kam tre dyqane. Ky eshte nr. im i cel. 0682209526.

Jam i interesuar për Melisen nga Tirana 50 vjeçare, i punësuar në Itali për të komunikuar lë nr. tel. 0665526860.

Jam nje djale nga Tirana familjar dhe i paraqitshëm, kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja eshte te besoje dhe te jete e devotshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate i paraqitshem, asnjehere i fejuar apo martuar dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe te paraqitshme mosha 26- 32 vjec. Nr. cel. 0697822091.

Përshëndetje, jam nje djalë 40 vjec jam i ndarë kam edhe nje djale. Kërkoj te lidhem me nje femer te sinqertë, qe sic mendon per vëllain e vet. Nuk di me gjatë lë nr. cel. 0674595551.

Jam Arjoli 20 vjeç nga Fr. jam shumë simpatik. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te bukur. Le nr. e cel. 0696168297. Me respekt. Arjoli.

Pershendetje jam nje djale nga Durrësi jame 29 vjec kerkoj nje vajze per nje lidhje serioze. Ju lutem jo me anonim, nr. im është: 0699150804.

Jam Miri nga Tirana 28 vjeç, beqar kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana te jete e sinqerte dhe korrekte. Cel. 0685256875.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Jam 57 vjec. i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vlerësoje familjen. Të jetë njeri i mire, dhe korrekte. cel. 0683245399.

I pergjigjem Besmires per lidhje serioze jam 52 vjeç nga Shkodra i le numrin e cel. 0663351478.

I pergjigjem Melises per lidhje serioze, jam 52 vjeç i le numrin e cel. 0683351478.

Pershendetje jam një djalë nga Fieri 35 vjec dua te lidhem me një vajzë ose zonjushe per lidhje. Faleminderit shumë, për më tepër lë nr. cel. 0698638516.

Përshëndetje quhem Luli, jam nga Tirana 40 vjeç, me aktivitet timin jam familjar deshiroj te lidhem me një femer deri në moshen 35 vjeçe, të jetë me pamje te rregullt dhe pa probleme familjare e theksoj, nese, tek ky mesazh gjeni veten dhe doni te ndani me mua enderrat që sna janë ralizuar ne jetë me dergo mesazh ne kete nr. cel. 0682508073. Mund të lidhemi vetëm me sms. Ky mesazh vlen dhe për Olen që ka shkruar tek Intervista. -

I përgjigjem zonjës Aida nga Fieri, jam nje zoteri i bukur dhe i sjellshme, kam nje biznesin tim dhe jam ne gjendje te mirë ekonomike, jam ne gjendje te te mbaj me te gjitha te mirat, dhe nuk do te zhgenjehet nga mua. Të lutem me merr ne telefon në këtë nr. cel. 0688352876 po te pres.

Jam 46 vjec nga Fieri, dua te lidhem me nje vajzë e cila te jetë e sìnqertë dhe te dijë ta respektoj nje mik. I premtoj sinqeritet. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699376301.

Shkruaj per nje grua mbi 45 vjeçe ta kem mike e gjithcka. Më dërogni sms në këtë nr. cel. vodcl86ap1aj.

Po shkruaj per nje lidhje te gjate te qendsushme per nje grua të martuar ose jo qe kerkon miqesi shoqeri gjithcka ne jetë pas moshës 44 vjec. Më dërgoni sms ne vod. cl. 93210j1 nuk do zgjenjehesh.

Jam Aleksi 32 vjec, 176 i gjatë, 74 kg., tip sportiv me trup sportisti, dua te lidhem me një vajze lesbike per lidhje te gjatë, te jet tip sportive me trup sportistje. E interesuara te marri ne kete nr. klab 0698284428.

Përshëndetje. Jam nje zoteri nga Dr. 51 vjec. Kam nevoj per nje shoqe te mire rreth kesaj moshe 40-50 vjeçe, te me japi dashurine e ngrohtesine e munguar prej vitesh, te jete e sinqerte e jo materealiste. Ju mirepres në këtë nr. cel. 0696911721.

Unë që ju shkruaj jam një djalë beqar nga Shqipëria e Mesme, 30 vjeç, të interesuarat dhe të divorcuar të jene se të gjithë e kanë pasur një histori. Tel. 0699191968. Ju mirëpres.

Per Inen nga Vlora ju lë nr. telefoni: 0699242922, edhe une jam nga Vlora.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje goc qe te jet shum simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne shqiperi duan te ndertojn nje dashuri ne baz te gënjeshtrave por jo te gjitha shpresoj per nje te till se dhe vet jam simpatik. Shpresoj per nje te tillë me bot shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi. Cel. 0698807797.

Dëshiroj të njoh ndonje femer te njihet vetem ne Tiranë mosha deri 42 vjeç. Lë nr. cel. 0693237801 vodclub!

Përshëndetje, quhem Ardit, jam 32 vjec nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar. 1.72 i gjatë, 78 kg, flokë të zeza sy kaf, pak esmer ne tipare. Interesohem per një vajze me banim ne Durrës. Cel. 0698604873.

Jam Alberti nga Durresi. Interesohem per lidhje me ndonje femer. E interesuara të më dergoj zile ne numrin tim të cel. 0688371992. Më dergoni zile sepse ju marr vetë. Ju faleminderit.

Jam T. nga Tirana 48 vjec. Dua te njihem me një zonje per lidhje sekrete, qe nuk është e lumtur, por serioze te mbajtur e trup te mire. Nr. cel. amc6962690. Jo me privat, ju lutem.

Përshëndetje, jam 42 vjeç 1.75 i gjatë, nga një fshat Durres kerkoj të njihem me një femer mosha 3038 vjeç, të sinqertë, serioze të rregullt njeri i mirë pa problem fizik e shendeti per lidhje jete e krijim familjare. Tel. 067f701btk.

Jam 50 vjeç banoj ne Durres, elegant e simpatik. Kam nje biznes timin, jam intelektual nëse ka ndonje intelektuale, top sekret, qe i mungon ngrohtesia e nje shoku te sinqertë, jam unë. Më dërgoni vetem sms në këtë nr.cel. 0699514961.

Jam Toni kerkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish, te interesuarit te kontakojne në nr. cel. 0665913688.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin Tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo, nëse egziston të me dergoj sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza te jetë e sinqert dhe serioze nuk dua aventura, per me teper ia lem kohes.

Jam nje zoteri 57 vjec i divorcuar jam kthyer nga emigrimi ku kam jetuar nje kohe te gjate. Jetoj ne shtepite e mia ne Vlore vetem, dua te njihem me nje zonje mundesisht nga Vlora ose Fieri te jete e moshes 47-52 vjece te jete serioze dhe me kulture. Kush e gjen veten tek ky sms le numer tel. 0682597533. Nuk u pergjigjem telefonatave anonime.

Jam Ervini 30 vjec nga Tirana interesohem per lidhje vajza te jete e paraqitshme per me teper lë nr. cel. 0697291333.

Jam një djal 31 vjec qe punoj dhe studioj ne Milano, doja te njoh nje goce per qellime serioze qe mundesisht jeton ne Veri te Italis. Emaili im është: laku1983@libero.it

Jam Leo nga Tirana 36 vjeç, kërkoj të njihem me një vajzë mosha 25-32 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. në redaksi.

Jam Dorjani 22 vjeç, interesohem për lidhje serioze, dhe këtë sms ja dërgoj vajzës 19 vjeçe. Nëse do të më kontaktosh ju lë këtë nr. cel. 0038670341511.

Jam i interesuar per nje femer qe e mundon vetmia dhe i le asaj numrin e telefonit: 0686753091.

Pershendetje jam Beni nga Franca 28 vjeç, kerkoj nje femer të më kontaktojë në këtë adresë emaili: ibrahi1985@live.fr

Përshëndetje Ela nga Vlora, ky është numri im i kontaktit: vod.6921ppp50.

Interesohem te njoh femra jam i pa martuar as fejuar. Të jetë mbi 1.65 e gjatë dhe te jete simpatike. Për më tepër lë nr. cel. në redaksi.

Përshëndetje. Jam i interesuar per vajzen 19 vjece kam te njejtat kerkesa me të. Lë nr. cel. 0697768449. Më shkruani sms.

Jam një burrë nga Burreli jetoj në Angli, por vij shpesh me pushime në Shqipëri. Kërkoj të njihem me një femër mosha 20-40 vjeçe që din të ruajnë sekretin dhe të mbajë një lidhje të gjatë. Nuk jam për një takim të vetëm.

Jam një zotëri i ve nga Tirana më ka vdekur gruaja, kam 2 fëmijë, jetojnë në Itali, më quajnë Muhamet, jetoj tek lagjia 3 Ibrahim Buzhiqi nr. 27 jetoj vetëm në shtëpinë time e shoh që jeta nuk kalon vetëm. Dëshiroj të njihem me një zonjë të moshës 57-60 vjeçe, të jetë e mbajtur, dhe e vetme, dhe të jetojë si zonjat me mua, të kaojmë jetën sëbashku. Për komunikim lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze korrekte me një zonjë që jeton vetëm dhe do të jetojë me mua. Më telefono herë pas here.

Për Meriten nga Tirana lë nr. cel. amc.mgadjmo. Jam intelektual, dhe kam nevojë për një femër të tillë. Jam në Tiranë, intelektual, punoj në shtet, me arsim të lartë. I plotësoj kushtet tuaja. Faleminderit.

E dua jetën shumë sidoqë është e vjen se ma ka caktuar Zoti dhe ai e di kur do ma heqë këtë të drejtë. E urrej vdekjen, po kur të vijë nuk kam mundësi ti them jo. Dua që këtë pjesë të jetës që më ka mbetur ta bëj sa më të lehtë dhe sa më të lumtur. Kam vënë re shumë zonja që bëjnë shumë pyetje: “Po sikur? Po u bënë shumë pyetje kështu të ikën jeta me “sikur” dhe nuk kupton gjë veç vuajtjes. Jam njeri shumë i rregullt në çdo pikëpamje, serioz, i rregullt me kulturë, i dashur dhe familjar. Jetoj vetëm, pa asnjë preokupim ekonomik. Dua ta vras vetminë, këtë armik që më cfilit. Kërkoj të lidhem me një zonjë serioze të më lehtësojë këtë vuajtje të bezdisur. Jam 70 vjeç, shumë i mbajtur, jetoj në kushte ideale jetese, në pallat me qera. Zonja që është e interesuar dhe pajtohet me këto i lë nr. cel. 0686775070.

Kërkoj të njoh një grua të jetë besnike, nikoqire, e dashur. Kam ekonomi të mirë, kam një djalë të vogël, jetoj vetëm me të. Kush femër do të më përgjigjet mua do të jetë e lumtur. Jam 56 vjeç. Tel. 0685918206.

Përshëndetje, jam një djalë 38 vjeç, i divorcuar, po bëj pak që jam kthyer në Shqipëri. Nëse ka ndonjë vajzë të thjeshtë, të mirë e vuajtur me jetën dhe të dijë çfarë kërkon nga jeta, ju lë nr. telefoni: 0698954916.

Jam një zotëri me fatkeqësi familjare, jam i interesuar për zonjën 42 vjeçe me emrin Gita, nëse keni numër telefoni lëreni në gazetë. Faleminderit.

Jam Iliri 46 vjeç me arsim të lartë dhe i punësuar. Këkroj të njihem me një zonjë deri në moshën 42 vjeçe. Pres mesazh në këtë nr. tel. 069AJMJTPD.

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj të njoh nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0672830473.

Pershendetje une jam Altini nga Lushnja 34 vjec jam beqar kam një pune timen jam mashkull me fizik te rregullt, 1.80 i gjate, simpatik. Kërkoj një lidhje per qejf dhe numri ime eshte vadafon klab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Altini Lu.

I përgjigjem znj. X 54 vjeçe me arsim të mesëm dhe i lë këtë nr. tel. 0688387745.

Jam 52 vjeç me origjinë nga

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.