KLASIFIKIMI

Intervista - - HOROSKOPI -

1. Shigjetari 2. Peshqit 3. Binjakët 4. Bricjapi 5. Virgjëresha 6. Dashi 7. Peshorja 8. Ujori 9. Luani 10. Akrepi 11. Gaforrja 12. Demi

DASHI, 21 MARS-20 PRILL

E hëna do të jetë e shkëlqyer për lidhjet, kontatet dhe risitë. Në fazën qendrore të javës, mbase nuk do të keni mundësi të kryeni një biznes dhe do t’ju duhet të prisni edhe disa javë. Të lindurit në dhjetëditëshin e tretë, mund të kenë ndonjë problem në jetën e tyre sentimentale, prandaj, durim. Të premten dhe të shtunën, do të keni dëshirë për më shumë pavarësi, autonomi dhe gjallëri. E diela do të jetë e qetë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.