Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

ron të më njohësh: xhinokasmi@hotmail.com Pres email nga ju.

Jam nje burre nga Durresi 48 vjeç i punesuar i divorcuar, pa probleme larg veseve te keqia si alkoli bixhozi etj.? Interesohem per nje femër nga mosha 38 vjeçe e lart per nje lidhje qe tja vleje qofte dhe e divorcuar? Kush është e interesuar të më kontaktoje në këtë nr. cel. Vod.klab MPAK0GA. Jeni te mirëpritura.

Dua te njihem me një zonje nga Vl. deri 40 vjeçe për një lidhje afatgjate pa interes. Cila ka nevoj per nje lidhje te bukur dashurie eshte e mirëpritur në këtë nr. cel. 06996jtwpw.

Jam nje zotri me arsim të larte i punesur ne shtet. Jam i ve jetoj vetem pa njeri në ngarkim. Kerkoj nje femer te sinqertë te paraqitshme serioze per familje, nga mosha 50 vjec. Më telefononi në kete nr. tel. vod.3o7o622. Klab.

E kam nje hall te madh ne zemer. Kujt ti qahem dhe kujt ti ankohem. Ti qahem maleve. Ata lartohen. Ti qahem fushave. Ato zbukurohen. Dhe ne vdeksha ju mos me qani. As me uje mos me lani. As me uje e as me ver por me lotet e kesaj te mjere. Moj ti ura me zinxhira, ndezur jan dyzet kandila. Qani ju qani dhe vajtoni dhe te mjerin me dhe e mbuloni. Bledi club. 0mwgg310w1.

Vetmia vazhdon me stresin e merzitjen, mosha mbi 55 vjec pa proleme. Me shendet e ekonomi te mirë, intelektulal pa vese. Bano ne Tiranë, kerkoj të njoh nje zonje per bashkëjnetesë ose martese. Vlerësoj, intelektin, fisnikrin e praqitjen. Tel im ndodhet në redaksi.

Jam një djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem asnjehere i fejuar apo martuar per arsye pretendimesh dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajzë per qellime serioze shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-32 vjec. Nr. Cel. 0697822091.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana, jam nje djale familjar i paraqitshm dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kërkoj te njihem me një vajze myslimane, te jete e sinqerte e paraqitshme dhe besimtare. Nr. Cel. 0696379522.

Andi nga Durrësi, interesohem për një vajze nga Durresi, per te lidhur jeten. Jam 32 vjec, arsim i mesem, i vetëpunsuar, bëj një jete normale, larg cdo vesi negativ, 1.70 i gjatë, 77 kg., esmer, me floke te zeza e sy kafe e tipare te rregullta. Cel. nr.eagle 0686930566.

Për vajza nga Fieri banuese në Athinë. Jam 37 vjeç, dëshiroj të njihem me një vajzë. Tel. 6997772354.

Jam i interesuar per zonjushen 40 vjece nga Jugu i Shqiperise si dhe per zonjushen Ina nga Vlora. Mosha ime 43 vjec i divorcuar, femija jetojne me nenen i punesuar me shtepine time. Jam i interesuar vetem per lidhje serioze. Kujt i intereson ky mesazh te pergjigjet jo me numer privat se nuk u pergjigjem. Cel. 0699638189. Me respekt Arjani.

Dëshiroj te njihem me nje vajzë të sjellshme dhe korrekte 30 vjeçe qe jeton në Tiranë e cila kerkon nje mik te mirë e besnik qe ti gjendet ne ditë te veshtira. Cel. clab. 0698431789.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Jam 57 vjec. i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen. Te jetë njeri i mire, dhe korrekte. Cel. 0683245399.

Përshëndetje zonja X 54 vjeçe që ka shkruar me dt. 19, unë jam personi i duhur për ju. Banoj në Tiranë, në një moshë të afërt me ju, dhe i përkushtuar për një lidhje afatgjatë dhe të bukur. Më dërgoni një sms apo zile në nr. tim që po ju lë: 0665511056. Faleminderit.

Kush vajze apo grua e divorcuar eshte per nje lidhje serioze Te telefonoje në nr. tim të cel. 0698850705 une jam verior por shume afer Tiranes 41 vjecar. Theksoj vetem per lidhje serioze e jo per aventura femra te tilla ka plot e nuk me interesojne.

Jam Aleksi 32 vjec, 1.76 i gjatë, 74 kg., i thjeshtë, fukara ne ekonomi por shumë i pasur ne zemer, tip sportiv me trup sportisti. Dua te lidhem me një vajzë biseksuale per lidhje te gjatë, te besoj te Zoti, e sinqertë, besnike, te jet tip sportive me trup sportistje. Le kete nr. cel. klab. 0698284428.

Jam Ogerti jam beqar jam me profesion Kengetar, guzhinjer te jetë goc ose zonjushë te kete paraqitje. Kush ka deshire te telefonojë në këtë nr. cel. 0694327279.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Tirana 41 vjeç me cilesit dhe karakterin e vertete te nje burri te kompletuar, jam familjar i rregullt, deshiroj dhe shpresoj qe me ane te ketij njofti- mi te kem nje shoqeri dhe miqesi te fshehtë me ndonje zonje mundesisht te jete e vetmuar simpatike e rregullt dhe korrekte deri 36 vjeçe nga Tirana ose nga rrethet e Jugut qe mendon per te punuar e jetuar ne Tiranë. Tek mua do te gjej impenjim perkushtim dhe vleresimin shpirteror. Për më teper lë nr. cel. 0686834827.

Përshëndetje, jam Genti nga Tirana me arsim te lart 42 vjeç, simpatik, me pune në shtet, pa probleme e vese, 1.77 i gjatë, 85 kg. Jam e interesuar per zonjen nga Jugu por me banim ne Tr. Lë nr. cel. në redaksi. Me respekt Genti.

Shpresoj per nje lidhje serioze me një vajzë simpatike me nivel kulturor dhe shoqeror jo te rendomtë por qe vertet meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemt nga Fieri nuk kan mendim te mirë por nuk janë te gjith njelloj megjithate shpresoj te me kuptoj ndonjera. Cel. 0685055339.

Dua te lidhem me nje zonjë te divorcuar mosha 30 deri 40 vjeçe, te kishte shtepin e saj do ishte më mirë jam dhe per kosovare. Nr. im është: 0682424191. Me respekt Ari.

Jam nje shoke nga Vlora rreth 55 vjec i vuajtur shpirterisht, deshiroje nje shoqe nje mike zemre teper sekrete larg cdo mashtrimi e interesi te jete e dashur dhe e sinqerte. Kujt i intereson i le numrin tim të cel. 0683116635. Si fillim vetem sms.

Jam Vini nga Tirana 30 vjeç, jetoj vetem shtepin e kam timen. Jam me pune te mirë, kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te jetë po nga Tirana. Vajza te jetë e sinqertë. Nuk me intereson e kaluara e saj por te dij te dashuroj nje mashkull te sinqert siç jam vetë. Cel. 0674335198.

Kërkoj lidhje serioze me një femër të mirë, jam 45 vjeç i ndarë dhe kam këtë nr. cel. 0698448289.

Për Stelen me bamim ne Tirane interesohet Alberti po nga Tirana. Per komunikim të metejshem ju le nr. cel. Amc2313444.

Jam një qytetar nga Tirana me arsim të lartë, me punë shteti, kam shtëpi, gëzoj shëndet të plotë 1.86 i gjatë, muskuloz, nuk abuzoj me asgjë. Pasi rregullova jetën e fëmijve, tani jetoj vetëm dhe kam nevojë për një grua që të jetojmë për njëri-tjetrin me nder, respekt, dashuri e përkushtim derisa të jetojmë. Lë nr. 0698686399.

Jam Landi nga Tirana 27 vjeç, kërkoj nëj femër për lidhje serioze nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0697480818.

Jam Ervini nga Tirana 31 vjeç, kërkoj lidhje të sinqertë. Për më tepër lë nr. cel. 0673150221.

Jam i interesuar të kontaktoj me Yllken nga Tirana. Po i lë nr. cel. 0037744256731.

Për zonjen 46 vjeçe lë këtë nr. cel. vod 5206173.

Për Meriten në Prezë, i them të më kontaktojë në këtë nr. tel. vod5206173.

Për Lolen nga Tirana lë nr. cel. vod5206173.

Jam Beni 38 vjeç nga Dr. jam i interesuar për një femër të çdo moshe, për më tepër lë nr. cel. 0699335549.

Dua të njoh një zonjë të bukur dhe serioze, të harxhoj lekët me të, se ku do ti harxhoj lekëtë. Më merrni në telefon në këtë nr. 0688387066. Pres të më dërgoni sms.

Jam Iliri nga Tirana, 52 vjec, president i nje firme import-export. Kërkoj një lidhje serioze me nje femer te moshes 37-42 vjeçe te jetë e rregullt ne trup ne paraqitje ashtu edhe në jeten e saj pasi edhe un i gezoj keto cilesi. Gëzoj cilesite e nje njeriu te rregullt pa te meta karakteri. Pres kerkes edhe nga ndonje rast i cili ka pasur fatkeqesi dhe ka mbetur e ve, pasi edhe unë kam pasur nje lidhje martesore e cila nuk u kurorezua me femijë. Midis kushteve që kam shtruar, nje nga kushtet e tjera është që femra te jet ne gjendje te lind femije. Me kontaktoni nepermjet sms-ve ose numrit te telefonit që ndodhet në redaksi. Faleminderit!

Jam X nga rrethinat e Durrësit 57 vjeç, gruaja më ka vdekë, jam në gjëndje shumë të mirë fizike dhe shumë i mbajtur saqë mosha nuk tregon për 57. Jam në mardhënie pune, jam larg çdo vesi të keq, si duhani dhe alkoli, bixhozi, mashtrimi. Jetoj me një djalë të vetëm i cili është i martuar dhe me nanën time me shtëpitë e mia private prej 5 dhomash. Kërkoj një grua të moshës 45-49 vjeçe për bashkëjetesë të përhershme. Cel. 0699600987.

Për zonjen e vuajtur me emrin Gita do gjeje tek unë çdo gjë që i mungon, ndaj po lë nr. telefoni: 0693642013. Si dhe për Besmiren nga Tirana. Pres të bisedojmë.

I përgjigjem M. me arsim të mesëm, por që rrin në shtëpi, që do një njeri që të kalojë jetën me të. Jam një zotëri shumë familjar me arsim, shumë i sinqertë, dhe serioz, i komunikueshëm dhe i përgjegjshme, besnik, korrekt me shumë vlera ide dhe me shumë ambicje dhe kam nivel kulture shumë të madhe dhe edukatë. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do tju zhgënjej.

Përshëndetje i përgjigjem zonjes Besmira që ka shkruar në gazetë. Jam një zotëri nga Tirana rreth të 60-tave i ve pa njeri në ngarkim, i kompletuar me paraqitje të mirë larg çdo vesi të keq. Besoj që e plotësoj kërkesën tuaj. Për më gjatë flasim kur të takohemi, poqese e ka thënë Zoti. Cel. 0666661254. Respekte nga Niku.

Jam nga Tirana, beqar i pamartuar, 48 vjeç, jetoj vetëm, kam shtëpin time, dhe një biznes timin. E ndjej veten shumë të vetmuar. Dëshiroj të krijoj një lidhje serioze, me një femër serioze. Jam korrekt, larg vezseve të këqia, bixhozit apo alkolit. Dëshiroj një njeri sic jam vetë. Tel. 0682221742.

Për zonjen nga Jugu me banim në Tiranë, që kërkonte një djalë të sinqertë për lidhje serioze. Lë nr. cel. në redaksi. Jam i interesuar për ju. Plotësoj të gjitha kushtet që ju shpreheni në gazetë. Jetoj në Tiranë, serioz, dhe i kompletuar.

Për Besmiren nga Tirana lë nr. telefoni në redaksi. Jam në moshën 60 vjeç, për më tepër flasim në telefon. Telefono pas orës 16.00.

Jam një pensionist durrsak, kam shtëpitë e mia personale në mes të durrësit, jetoj i vetmuar, se gruaja më ka vdekur, kërkoj një zonjushë që të kaloj jetën me të. Kush të dojë të gjejë rehati dhe mirëkuptimin dhe rehati shpirtërore të më kontaktojë me nr. 0682734744.

Përshëndetje, jam i interesuar për Melisen 50 vjeçe nga Tirana, jam me punësim në Itali. Për të komunikuar lë këtë nr. tel. 0665526860. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nje 58 vjecar nga Tirana i arsimuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt, 1.80 i gjatë, 85 kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45- 55 vjeçe. Vleresoj, intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Telefonatave dhe sms-ve me sens abuziv, nuk iu pergjigjem. Fillimisht preferoj sms në këtë nr. cel. 0699202854. Faleminderit.

Jam Andi nga Durrësi, interesohem për një vajze nga Durresi, per të lidhur jeten. Jam 32 vjec, me arsim të mesem, i vetëpunsuar, bëj një jete normale, larg cdo vesi negativ, 1.70 i gjatë, 77 kg., esmer, floke te zeza e sy kaf, me tipare te regullta. Lë nr. cel. 0683019743.

Jam nje zoteri nga Tirana me kulture, i urte, nga Jugu me origjine. 68 vjec pa probleme familjare me ekonomi te mire. Kerkoj nje zonje per shoqeri nga mosha 60-70 vjec, te jete e urte sic jam vete te mos kete probleme familjare, te jete vetem. Do ta ndihmoj nga ana ekonomike. Cel. 0699335083.

Jam një djalë nga Tirana interesohem të njihem me ndonjë vajz për një lidhje serioze. Të interesuarat të telefonojn te ky nr. cel. 069paptgmm, ku mund të komunikojm e te njihemi, kjo vlen vetëm për vajza serioze, jeni të mirpritur. Faleminderit.

Jam nje djale 28 vjeç nga Tirana kerkoj të njoh një vajze per lidhje serioze. Ky është nr. im plus: 0685904434.

Jam një burre nga qyteti i Durresit i moshes tek te 40-tat jam i divorcuar nga gruaja. Kërkoj nje grua te moshes 33-40 vjece per lidhje serioze te tjerat flasim te mos kete vese te keqia. Ju lutem merrni në këtë nr. tel. 0699346598. Ju mirëpres me kenaqësi.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam një zotri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar serjoz i sinqert i arsimuar me pun i paraqitshem Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me nje Zonj preferoj te jet me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jet e mir ne te gjitha drejtimet me banim ne Tiran ose Durres cel 0698456417.

Jam Fati nga Tirana 53 vjec, i martuar, me arsim te larte, me biznesin tim pa vese e probleme. Kerkoj nje mike serioze 30-40 vjece me kushtet e mia. Dërgoni sms ne vod TAGPKTG.

Përshendetje jam një zotëri 35 vjec kërkoj te lidhem me një zonjë që të kemi nje lidhje te fshehtë dhe te paster me njeri tjetrin. Jam nga Tirana por punoj ne Vlorë. Kush të jetë e interesuar te me telefonoj ne kete numer telefoni: 0696044521 do me ketë pranë per çdo gje.

Jam 44 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer që ndodhet në Greqi vetem ne Kalkidha. Jo tallje ju lutem. Cel. 6996383226.

Jam 44 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer që ndodhet ne Greqi vetem ne Kalkidhe jo tallje. Tel. 6949949557.

Dua te njihem me ndonjë zonjë nga Jugu për një lidhje te fshehte dhe të bukur. Për më tepër lë nr. cel. 0699658979 po te pres.

Demiri 55 vjeç, me banim në Tiranë, jam vetëm, fëmijët i kam jashtë, kërkoj të njoh një zonjë për shoqëri mosha 45-55 vjeçe. Lë nr. tel. 0686919783.

Jam nje 36 vjecar i martuar banues në Tiranë, i punësuar ne shtet kerkoj te kem nje lidhje teper sekrete me një zonjë qe ndihet e vetmuar jo materialiste. Ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese në Tiranë. Cel. 0688236944.

Përshëndetje femrave, jam Pirro një djale nga Tirana rreth 30 vjeç. Do te deshiroja te lidhesha me një femer ne nje lidhje jashte martesore, te fshehte. Kuptohet edhe une jam i martuar. Numri im eshte 0699409194.

Jam një djalë nga El. 40 vjeç, familjar, kërkoj të njoh një femër të jetë sekrete, ska rëndësi mosha, jo për interes, por për mungesë dashurie. Dërgoni sms në nr. cel. 0674626174.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç i martuar kërkoj një zonjë deri në moshën 45 vjeçe të jetë nga Fr. ose fshatrat përreth, të mos jetë materialiste, për lidhje sekrete. Do e bëj të ndihet në qiellin e shtatë. Pres sms ose telefonatë në këtë nr. 0698869749.

Jam Intelektual 43 vjeç i martuar nga Vora e Tiranës. Kam mungesa ne këte fushe. Nese ka ndonje femer qe dhe asaj i mungon lumturia le te beje zile tek ky nr. cel. 0698752632.

Jam Edi nga Vl. 42 vjeç, dëshiroj një mikeshë sekrete nga Vl. Kush

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.