KLASIFIKIMI

Intervista - - HOROSKOPI -

1. Demi 2. Peshqit 3. Ujori 4. Bricjapi 5. Akrepi 6. Shigjetari 7. Virgjëresha 8. Dashi 9. Binjakët 10. Luani 11. Gaforrja 12. Peshorja

DASHI, 21 MARS-20 PRILL

Deri të martën në mëngjes, do të jeni plot gjallëri, energji dhe mund t’i dedikoheni me gjithë shpirt një projekti të ri në punë. E mërkura dhe e enjtja do të jenë pak problematike për formën tuaj psikofizike dhe marrëdhëniet sentimentale (të cilat duhet t’i trajtoni me kujdes). Të premten dhe të shtunën do t’ju duhet të merreni me punë burokratike, ose rutinë. E shkëlqyer e diela për udhëtimet, ose për t’u marrë me veten tuaj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.