Albana, pasi marton vëllain, mendon për vete…

Intervista - - JAVA VIP -

Moderatorja bukuroshe e Top Channel, Albana Osmani, këto ditë ka përjetuar çaste gëzimi, pasi ka martuar vëllain. Ajo, përmes llogarisë së saj në Instagram, ka zbuluar gjithë itinerarin e ditës më të lumtur të vëllait të saj duke nisur që nga zgjedhja e fustanit e duke përfunduar deri tek udhëtimi për të marrë nusen në Shkodër. Por detaji më interesant në gjithë këtë ka qenë se ajo ka pritur lulet e nuses dhe “si rregull”, pas vëllait, e ka radhën ajo për t’u martuar. Albana, presim llokumet…

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.