Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam një zonjë që interesohem për vëllain tim Berti me origjinë nga Jugu, intelektual me punë shumë të mirë, me shtëpi, qytetar, pa asnjë lloj sëmundje, larg cigares, alkolit, bixhozit, dhe xhelozisë, por është i divorcuar, jo për faj të tij, flasin letrat nga një martesë e nxituar pa njeri në ngarkim. Cila do të jetë ajo zonjushë apo zonjë mundësisht intelektuale që do të ketë fatin që të krijojë familje me vëllain tim sinqerisht do ndjehet vërtetë shumë e lumtur. Sepse i njoh mirë vlerat e vëllait tim, pranojmë edhe ndonjë zonjë që ti ketë vdekur bashkëshorti. Për gjëra më të hollësishme po ju lë numrin e vëllait Albertit, 51 vjeç, ju lutem prezantohuni me anë të sms pastaj flasim më lirshëm. Cel. 0696181277.

Jam Toni nga Durrësi 55 vjeç, lë numër telefoni për zonjat: M. 54 vjeçe nga Durrësi, për 52 vjeçaren që nuk ndihet mirë në Shqipëri që don të largohet, unë i kam të gjitha mundësitë, për Melisën nga Jugu që banon në Tiranë 50 vjeçe si dhe për zonjën që është e punësuar në shtet që kërkon një zotëri të moshës 5257 vjeç. Nëse ndonjëra nga ju kërkon vërtetë një lidhje serioze të më telefonojë: 0699601723.

I mjeri ngela në krua, për një grua, për një grua. Të jetë e mirë për mua, të jetë e vetme për mua. Cila zonjë e gjen veten këtu i lë nr. cel. 0686775070. Të bëjë zile në çdo kohë se e marr vetë. Zonja të jetë mbi 58 vjeçe, vetë jam 70 vjeç. Jetoj me qera po me kushte të mira jetese. Zonja mundësisht të ketë një të ardhur.

Jam një qytetar nga Shkodra, banoj në Tiranë, 65 vejç, familjar i rregullt, nga të gjitha drejtimet. Fëmijët kanë jetën e tyre, shpresoj që të njoh një zonjë të vlerësojë mesazhin tim dhe të ketë karakteristika të përafërta me të mua. Dhe nëqoftëse zonjës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësin shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Zonja të ketë pasur mardhënie pune në shtet dhe të jetë në prag pensioni, dhe të jetë dorë e bardhë, gjithashtu dhe unë jam në prag pensioni. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0692360863.

Kërkoj të njoh një zonjë me inicialin M. 57 vjeçe nga Durrësi. Ky person më ngjall interes pasi të dhënat në gazetë janë shumë të pakta. Jam një zotëri nga Korça, jetoj vetëm, fëmijët i kam me banim jashtë shtetit. Banoj në një shtëpi private vetëm dhe pa probleme ekonomike. Nëqoftëse z. M. ngjall interes po i lë nr. e telefonit tim, për një informacion më të detajuar. Nr. im është 0674191744.

Jam X me trup mesatar, i pashëm, me shkollë të lartë, me 2 palë shtëpi, me prona, me biznes brenda dhe jashtë shtetit që nga viti 1992. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua të bashkëjetoj ose martesë deri në fundin e jetës tonë, dhe nuk ka rëndësi mosha e saj sesa mirëkuptimi njëri me tjetrin dhe jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose dhe nga ata që për shkak pune janë jashtë Shqipërisë. Unë e drejtoj mirë gruan në çdo drejtim. Kush do të takohemi dhe të vendosim për jetën tonë. Nuk pranoj gra mashtruese e dua të sinqertë se ashtu jam dhe vetë. Pres përgjigje. Me respekt nga X. Cel. 0693380879.

Jam banor në Tiranë, i ndarë nga gruaja, nuk kam preokupime familjare, jam 52 vjeç, 1.69 i gjatë, pesoj rreth 70 kg. jam me flokë, simpatik, merrem me fiskulturë, nuk jam përdorues i alkoleve. Punoj në një institucion shtetëror. Dua të bashkohem me një grua të ketë moshën 42-50 vjeçe. Le të ketë edhe ndonjë fëmijë. Kërkoj një grua që të ketë shtëpin e saj. Mendoj se do të kaloj shumë mirë me mua. Për çdo hollësi tjetër komunikojmë në nr. tim të cel. 0683132008.

Kërkoj unë i nënshkruari filan fisteku një grua familjare, besnike, fisnike e dashur, jam i vetëm, kam një djalë të vogël 13 vjeçar. Jam i punësuar, punoj si elektriçist, jam 56 vjeç por ngjaj më i ri. Jam me ekonomi të mirë. Ajo që është e interesuar të marrë në këtë nr. tel. 0685918200.

Jam nga Kruja dhe jetoj vetëm, kam një vilë dy-katëshe dhe marr një pension maksimal. Jeta nuk u kaloka vetëm, prandaj për çdo zonjë që është si unë e nuk do ta mbylli jetën në vetmi i lë nr. tel. 0693642013, që të komunikojmë. Preferoj që zonja të jetë deri në moshën 60 vjeçe dhe e mbajtur. Me mua do të ndjehet shumë mirë dhe sdo ti mungojë asgjë. Pres telefonatë, të takohemi të bisedojmë dhe pastaj të vendosim.

Lë numër telefoni në redaksi për zonjen 39 vjeçare nga Vlora, jam me shkollë të lartë dhe serioz.

Jam Leo nga Tirana kam nje biznes timin bej nje jetë normale të qetë. Unë jam 26 vjeç por kam deshire te kem nje femer te moshes deri 35 sepse me pelqejne me shume se vajzat e reja. Por kush ta gjejë veten tek ky sms le te beje nje sms. Ska problem dhe nëse është e martuar do ta mbaj si mbretereshë dhe do i plotesoi ate qe i mungon. Lë nr. tel. në redaksi.

Për zonjën nga Tirana që është e lirë dhe i mungon një mik. Lë nr. cel. 067at0mp1a.

Jam një zotëri nga Tirana i moshës 60 vjeç, më ka vdekur gruaja, jetoj vetëm në shtëpin time. Kërkoj një grua të moshës 55 vjeçe për lidhje serioze, nëse kujt i intereson unë po i lë numër telefoni në redaksi. Ju mirëpresim padurim.

Përshëndetje, jam një zotëri 50 vjeç, i divorcuar jo për fajin tim, jam burrë i rregullt, larg të gjitha veseve të këqia. Kam qënë emigrant në Greqi, jam me dokumenta të rregullta në shtetin grek. Kërkoj të njoh një zonjushë nga mosha 37-45 vjeçe të ketë qënë dhe e martuar qoftë edhe me një fëmijë. Të jetë e rregullt e cila di ta vlerësojë familjen, të jetë edhe emigrante nga Greqia. Për më tepër lë nr. cel. 0698492615.

Vetëm për Linditën nga Tirana që është e rregullt e kompletuar në çdo drejtim, e punësuar me kulturë. Jam një zotëri nga Tirana mosha ime është 59 vjeç, jam familjar i rregullt në çdo drejtim, mendoj se kemi tipare të përafërta me njëritjetrin. Nu kam njeri në ngarkim. Shnpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim nga Linda ose kushdo tjetër që ka qëllime serioze. Të jetë dorë e bardhë. Cel. 0673749204.

Jam një zotëri 50 vjeç, nga Tirana më intereson një bashkëjetesë me një zonjushë pa probleme, se i tillë jam dhe vetë. Kush ka nevojë të telefonojë në këtë nr. cel. 0697936237. Faleminderit.

Për znj. Flora grua e përkryer me të cilen u takova tek stacioni i autobuzave afër dy kullave shkuam për kafe tek Vitrina nga pas ish KQ, dhe më pas u ulëm në stol, afër policit. Të lutem më telefono në nr. tel. Vod.ac0um1e. Je e mirëpritur do ta bëj për ty, atë që dëshironi ju nga unë, për të qënë më e fortë lidhja jonë.

Eno nga Elbasani 27 vjeç, kërkoj një vajze deri 27 vjeçe per martese, qofte edhe me ndonje fatkeqsi në jetë, por me zemer e familje te mire.Tel. 0665515124.

Jam Gëzimi nga Lushnja 28 vjeç, kërkoj të njoh një djalë per fejesë nga Lushnja ose Kavaja. Djali të jetë vetëm për martesë, të jetë shef ose tregëtar ose emigrant në Itali. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699555114.

Quhem Ardit, 32 vjeç, nga qyteti i Durrësit, beqar, arsim i mesëm profesional, i vetëpunësuar, 1.72 i gjatë, flokë të zeza, sy kafe, pak esmer në tipare. Interesohem për një vajzë me banim në Durrës. Lë nr. telefoni në redaksi.

Jam një djalë 40 vjec nga Vlora kush femer e ndjen që të lidhet me një mashkull të telefonojë në nr. tim 0699261409. Besmiri.

Pershendetje jam nga Jugu 39 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje femër qe di te mbaj sekretin, të jetë lidhje e verte. Preferoj te jetë nga Vlora. Tel. 0699321665.

Jam Gj. nga Durresi 48 vjeç i divorcuar jo per fajin tim. Kërkoj nje femer mosha 35-45 vjeçe. Kush te kete deshire te me kontaktoje ne kete nr. cel. 0686959161. Faleminderit.

Jam Adi dua të njoh vajza për shoqëri nga mosha 33-35 vejçe, më dërgoni sms, foto ose video tuajen, do ju çoj dhe unë foto dhe video të miat. Nr. im është: 0692251753. Mos dërgoni zile të kota, vetëm sms dhe mms.

Përshëndetje, i pergjigjem 54 vjeçares nga Durrësi dhe i le numer tel. redaksi. Faleminderit.

Jam nje djalë nga Tirana 30 vjec kerkoj të njoh nje vajzë nga Tirana per qellime serioze. Cel. 0695685982.

Jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze. Unë jam nga Tirana. Të interesuarat të dërgojn sms te ky nr. tel. 06972ptgmm. Vajzat preferohen të jenë nga mosha 25 -32 vjeçe, ju falenderoj dhe jeni të mirëpritur.

Jam nje djale 31 vjeç kerkoj te njihem me nje vajze deri 25 vjeçe per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698982940.

Jam nga F. Kruja 48 vjeç i martuar, dëshiroj të njoh një zonjë për lidhje sekrete. Zonja të jetë nga Kruja ose nga Laçi. Për më shumë më dërgoni sms tek nr. tel. që ndodhet në redaksi.

Kërkoj nje lidhje me nje bukuroshe dhe simpatike dhe vecanerisht seksi e ndarë ose atje ku eshte e ka mbytur monotonia se edhe une jam i mirë. Jam Martini 36 vjec nga Fieri preferoj nga rrethi i imi ose diku afer. Dua qe tja vlej kafeja qe do pimë, nuk kerkoj ndonje te lodhur por nje qe vitet nuk e kan plakur. Kam pak kohë qe kam ardhur nga Greqia. Cel. në redaksi.

Jam Altini nga Fieri 36 vjeç, kërkoj një lidhje serioze me një vajzë që të jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor, se këtu në Shqipëri duan të ndërtojnë një dashuri në bazë të gënjeshtrave por jo të gjitha. Shpresoj për një të tillë se dhe vetë jam simpatik. Cel. 0685055339.

I pergjigjem zonjes se re qe jeton ne Tirane dhe qe i mungon nje mik i kompletuar. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar shkollen e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume besnik dhe korrekt, i komonikueshem, jam simpatik, me shume vlera, ide dhe me shume ambicje ne c’do aspekt, sepse

kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam intelektual, me personalitet dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam larg çdo vesi te keq dhe jam i kompletuar. Zonje nga Tirana jam i interesuar te lidhem me ty, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi, lumturi te pafundme dhe dashuri pasionante dhe sentimentale, sepse jam tip shume i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, shume i afte, i shkathet dhe i mencur, gjentil, i matur, i pjekur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Zonje me dergo sms ose telefono në këtë nr. 0698169916.

Pershendetje jam nje djale nga Durrësi jam 29 vjec kerkoj nje vajze per nje lidhje serioze. Ju lutem jo me anonim. Nr. im është: 0699150804.

Pershendetje a ka ngelur ndonje femer vetem nga Tirana per nje 42 vjeçar te vetmuar dhe qe i mungon shume dashuria dhe ngrohtesia e nje femre. Në qoftëse ka ngelur ndonje femer e moshes 40 vjeçe e poshte te me beje nje sms ose telefonatë vetem me numer 068 se e marr une te tjere numra nuk marr. Nëqoftëse deshironi nje mashkull te forte vetem per dashuri une jam ai mashkulli i duhur. Telefoni im është: 0683245753.

Përshëndetje jam nga Jugu, 44 vjec, 1.70 i gjatë me arsim te mesem serioz dhe larg veseve te keqija. Dëshiroj te njoh nje vajzë per lidhje serioze. Kush gjen veten te dergoj sms tek ky numer telefoni: 0695757272. Me respekt Arjani.

Jam Berti 38 vjeç nga Durrësi, kerkoj per martesë nje zonje emigrante me letra te rregulkta per te bere bashkim familjar. Tani nuk kam njeri ne ngarkim por jam pa shtepi dhe pa pune. Jam kumdra alkolit e bixhozit, jam njeri i thjeshtë e serioz, dua te lidhem me nje njeri te mire. Nr. cel. 0682799441. Respekte.

Aksidenti me traumatizoi, por vetmia me streson cdo dite. Jam mbi 55 vjec, me pune, ekonomi e shendet te mire. Banoj në Tirane me apartamentin tim, jam pa vese e komplekse negative. Kërkoj nje zonje per lidhje serioze, vlerësoj fisnikërin, intelektin dhe paraqitjen. Tek unë do te gjeni tiparet e njeriut te urte e te edukuar. Cel. 0698352117.

Kërkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjeçe per lidhje miqesore ose bashkëjetese. Jam me arsim te larte banoj ne Tirane i vetmuar pa njeri ne ngarkim ish oficer 56 vjec. Tel. 0674719925.

Jam i interesuar per zonjen nga Jugu që banon në Tirane 30 vjece me arsim te larte. Banoj në Tirane me arsim te larte i vetmuar 52 vjec. Tel. 0699551766.

Jam një zoteri nga Jugu per arsye personale deshiroj te kem nje lidhje me nje zonjë te jetë e thjesht e cilter dhe me karakter. Preferoj nga mosha 35-45 vjece do te gjeni shoqeri te sinqertë dhe do tju ndihmoj nga pak. Nr. cel. 0682627795.

Jam 42 vjeç, interesohem për një femër pa preokupime dhe lë nr. cel. në redaksi. Vetëm për qejf.

Jam një zotëri 35 vjec banues ne Tiranë, i punësuar ne shtet serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me një zonjë, ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese në Tiranë ose Durrës, te jetë e thjeshtë e sinqertë jo interesagjie. Lidhja te jetë brenda normave pa i prishur punë njeritjetrit. Cel. 0682766448.

Për mesuesen e divorcuar 45 vjece, me origjine nga Elbasani dhe banuese ne Tirane, le nr. cel. 0699319022.

I përgjigjem 54 vjeçares nga Durrësi me inicialin M. i lë nr. tel. AMCta91ggg.

I përgjigjem Eres nga Tirana, për lidhje serioze, nr. im është: 0M73G03913. Vodafon.

Jam mbi 55 vjec i ve, me punë, ekonomi, e shendet te mire. Banoj ne Tirane, me ap. 110 m2. te miat. Jam intelektual, pa vese e komplekse, kerkoj të njoh nje zonje per bashkëjetesë ose martesë. Kush e gjen veten ne keto kushte të telefonojë në këtë nr. cel. 0682514757.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Pershendetje jam nje djale nga rrethi i Pogradecit 45 vjec i divorcuar. Deshiroj te njihem me nje vajzë mosha 35-42 vjece nga Pogradeci, Perrenjasi ose Elbasani. Për më tepër lë nr. tel. 0682773512.

Unë qe po ju shkruaj jam nje djalë 40 vjeç, dhe kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze. Numri im i telefonit është: 0682824439.

Jam një zotëri 40 vjeç nga Durresi i punesuar me shkolle te lartë. Interesohem per znj. 30 vjeçe nga Jugu qe banon ne Tirane dhe i le nr. tel. vod6725042. Je e mirëpritur.

Zonja mesuese nga Elbasani e me banim ne Tirane merre numrin tim 0697892428 besoj se nuk do te zhgenjehesh. Do jesh nje zonje me dy vajzat e tuaja. Jam intelektual i rregullt me pune shteti. Kjo vlen edhe per cdo zonje te interesuar por per qellime serioze edhe nje here mesuese guxo. Faleminderit.

Dua të kaloj pleqerin me një zonjë nga Tirana ose nga fshatrat përreth mosh 58-60 vjece. Për informacion lë këtë nr. tel. 0674438450.

Jam një djalosh i ri nga Tirana shume king dhe interesohem për një njohje te re me një vajzë apo zonje vetem per takim special. Nr. cel. 0696265383.

Përshëndetje, jam nje djale nga Tirana, djale familjar i paraqitshm dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane, te jete vajze familjare e paraqitshme dhe te besoje. Nr. im cel. është: 0696379522.

I pergjigjem zonjes 40 vjece nga Jugu dhe te divorcuar qe nuk lind femijë. Dhe i them që jam personi i duhur nga Elbasani. Nr. im. Është: Vod.2459aag.

Dua Shoqeri vetem me zonja bukuroshe. Jam 28 vjec nga Elbasani dhe kam këtë nr. cel. 0698978481.

Jam nje djal nga Vlora 40 vjec kush deshiron te lidhet me mua i lë këtë nr. cel. 0699261408. Jam Bruno.

Jam Aleksi 33 vjec, 1.76 i gjatë, 74 kg., i thjeshtë, fukara ne ekonomi por shumë i pasur në zemer, tip sportiv me trup sportisti, dua te lidhem me një vajzë biseksuale per lidhje te gjatë, te besoj te Zoti, e sinqertë, besnike, te jetë tip sportive me trup sportistje. Le kete nr. klab. 0698284428.

Jam Ani nga Tirana 34 vjeç beqar, kerkoj te lidhem me nje vajze te sinqerte po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjec jam per nje lidhje me nje femer pa probleme. Për më tepër lë nr. cel. 0674701900.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Jam 57 vjeç, i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen. Te jetë njeri i mire, dhe korrekte. Cel. 0683245399.

Pershendetje jam 43 vjeç, jetoj ne Tiranë i punesuar, bej jetë normale kam 2 femijë. U detyrova te drejtohem te intervista per te pasë ne fillim shoqeri pastaj po na eci lidhja do kthehet ne bashkëjetesë mosha 35-40 vjeçe. Telefono pas ores 15.00 sepse jam ne punë. Cel. 0699380773.

Përgjigje për zonjën që jeton në Tiranë, që është e lirë dhe shkruan me dt. 25 tetor. Dhe i mungon nje mik. Kam kohë qe kerkoj te njejten gjë, siç kerkoni ju. Dua nje lidhje shumë afatgjatë. Dhe jam i vendosur ti perkushtohem. Do jem miku më i mirë per ju. Zotëria nga Tirana ju mirëpret. Nr. cel. 0665511056 nje sms ose zile. Faleminderit.

Jam i interesuar per mikun tim 57 vjeç banues ne Greqi me dokumenta afatgjata. I ka vdekur gruaja. Kerkon nje femer me te njejten fatkeqesi. Te jetë jo më shumë se 47 vjeç e jo me pak se 45 vjeç. E interesuara të më kontaktojë fillimisht me kete nr. tel. 0685072581. Me respekt M.

Dua të komunikoj me zonjen 52 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0697627735.

Ej femra të çdo moshe, të virgjera ose jo, me partner ose jo, me femije ose jo; zë-ëmbla, të sinqerta, serioze kur duhet, moderne, pa komplekse, joshese, qejflie, qe e mbani veten, qe vishni me shume fundefustane, gje qe une e kam shume qejf, qe dukeni me të reja në moshe se çjeni, që nuk talleni me meshkujt në telefon qe doni lidhje serioze ose të fshehte! Cila nga ju do ti arrije qiejt me rradhe? Kete jua them veç une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, muzikant, i embel, i dashur, i sinqerte, i sjellshem, i qete, serioz kur duhet, inteligjent, romantik, me shpirt artisti, qe i adhuroj femrat e çdo gjë femerore, etj. Ti vajze apo grua qe do të arrish qiellin 1, më tel mua sa me pare. Ti goce apo zonjë qe do të arrish qiellin 2, më tel mua qe të të ruaje si syte. Ti zonje apo zonjushe qe do të arrish qiellin 3, më telefono mua qe të më kesh perjete. Ti vajze ose grua qe do të arrish qiellin 4, më telefono mua qe të të mbaj me hater. Ti goce ose zonjë qe do të arrish qiellin 5, më tel mua qe të kesh perhere feste. Ti zonje ose zonjushe qe do të arrish qiellin 6, më telefono mua qe mos të të shkoje jeta mbrapshte. Ti vajze a grua qe do të arrish qiellin 7, më telefono mua qe mos të kesh kurre shamate. Ti goce a zonjë qe do të arrish qiellin 8, telefono pra veç keta nr. në gazete: 0695378090 e 0682597941. Keshtu pra e dashur zonje a zonjushe e mire, vish një fund ose fustan, dhe eja shpejt të takohemi qe t’ia bejme bam. Të siguroj bukuroshe se, do të të sillem ashtu siç do të me sillesh ti mua, dhe do të të dua aq sa do të me duash ti mua. Po të pres lozonjare me një dhurate per ty. Eja e merre ate.

Jam një djalë 37 vjec. Si shumë refugjat te tjerë, jemi kthyer ne vendlindje. Dhe zgjodha ketë mynyrë për të komunikuar ne Shqipëri. A ka ndonjë vajzë të sinqertë per mua. Për më tepër po lë nr. tel. 0699816872. Faleminderit.

Jam nje djalë dhe kerkoj të njoh nje vajze per martese. Jam 34 vjec, i arsimuar, i sjellshem, i kulturuar, i dashur dhe larg te gjitha veseve te keqia. Jam 1.75 i gjate dhe banoj ne Tirane. Vajza dua te jete e sinqerte dhe larg veseve te keqia, preferoj te jete e arsimuar, per te tjerat duhet te flasim. Lë nr. cel. 0mmjwnenuw.

Jam Alberti nga Durresi. Interesohem per lidhje serioze me ndonje femer. E interesuara te me dergoj zile ne numrin tim të cel. 0688371992 më pas ju marr vetë. Ju faleminderit.

Pershendetje jam nje zoteri nga Tirana 41 vjeç me cilesit dhe karakterin e vertete te nje burri te kompletuar, jam familjar i rregullt, deshiroj dhe shpresoj qe me ane te ketij njoftimi te kem nje shoqeri dhe miqesi te fshehtë me ndonje zonje mundesisht te jete e vetmuar simpatike e rregullt dhe korrekte deri në moshen 36 vjeçe nga Tirana ose nga rrethet e Jugut qe mendon per te punuar e jetuar ne Tiranë. Tek mua do te gjej impenjim perkushtim dhe vleresimin shpirteror per me teper 0686834827.

Përshëndetje, jam një zoteri nga Fieri me biznes privat jam simpatik dhe shumë qejfli do doja ndonje zonjë ose goc te vetmuar per lidhje sekrete te jetë nga Fr. Br. ose lushnja. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam 45 vjeç banoj ne Durrës. Kam nje biznes timin dua te kem nje shoqe po nga Durrësi. Te jetë simpatike, elegante top sekret, jam per nje lidhje të gjatë dhe sekret te plotë. Më dërgoni vetem sms në nr. cel. 0699514961. Stom aventuriereve. Faleminderit.

Jam një djalë nga Fieri kerkoj një vajzë per te kaluar pushimet ne Santorini jam 28 vjeç. Kush goc është e interesuar të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0698355352.

Përshëndetje, quhem Danny jam 30 vjec ju shkruaj nga Neë Yorku kerkoj nje lidhje martesore me nje goce serioze. Lë këtë adresë: emaili avanti9172575674@ hotmail. com Faleminderit.

Për Ornelen nga Tirana lë nr. telefoni: 069tj1gwgm.

Jam 37 vjecar, kerkoj të njoh një vajzë mosha 25-30 vjece, per lidhje serioze! Të interesuarat të përgjigjen nëpërmjet gazetës. Faleminderit.

Përshëndetje Ola me shkruaj ne kete adrese e- maili dhe do gjesh vertete ate qe kerkon tek unë: leantgoni@hotmail.com

Ndoshta menyra dhe vendi per te kerkuar nje lidhje është qesharak por ambicja dhe synimi per ta perjetuar eshte mjaft serioz! Jam 31 vjeç, me nje karakter xhentil dhe mjaft reciprok ne baze te situatave. I lutem asaje qe deshiron te me kontaktoje paraprakisht ne kete adresë emaili: dstyle83@hotmail.it

Për zonjen Besmira nga Tirana lë këtë nr. tel. 0038649256713.

Jam Ardiani 38 vjeç, jetoj në Tiranë, interesohem për një femër, dua ta kem princeshë në jetën time. Kush është i interesuar të bëjë telefon, mosha e femrës të jetë 30-40 vjeçe. Nr. im është: 0697890489.

Për zonjen 42 vjeçe nga qyteti X, kërkon mbështetjen e një mashkulli them që nr. im është: vod. 5206173, të takohemi.

Jam një biznesmen nga Ulqini (Mali i zi) dhe vij shpesh në Tiranë, herë për punë e herë për relaks. Do të dëshiroja të njihem me një femër që të më bëjë shoqëri gjatë kohës që jam në Tiranë. Shpenzimet ja paguaj unë. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë adresë emaili: kafeulqin@gmail.com. Mundësisht më dërgoni dhe një fotografi.

Për zonjen Melisa lë këtë nr. tel. 0037744256731. Vlen dhe për zonjen Blerina.

Jam Eri nga Tirana shumë simpatike, 1.83 i gjatë, 30 vjeç, ky është adresa ime e emailit: xhinokasmi@ hotmail. com. Pres email nga ty.

Jam Oni nga Tirana, jam 28 vjeç, dua te kem nje lidhje me ndonje zonjë deri ne moshen 40 te jet me trup te mire dhe e paraqitshme. I siguroj qe lidhja jonë do te jetë sekrete nga ana ime e dua ta kem ta marr te shetisim me makin te shijojme momente te bukra me njeri tjetrin. Lë numrin e telefonit në redaksi.

Jam një zotëri nga Tirana, mosha ime është 60 vjeç, familjar i rregullt, pa njeri në ngarkim, shpresoj të gjej një zonjë ta vlerësoj mesazhin tim, që të ketë këto kritere të përafërta me të miat. Të ketë punuar në punë shteti. Mosha e saj të jetë 60 vjeç, porsa të ketë dalë në pension, të jetë e paraqitshme. Të mos ketë probleme, të jetë serioze, shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim nga një zonjë. Të jeë dorë e bardhë. Cel. 0674439589.

Jam 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës me arsim të mesëm që është me shtëpi 54 vjeçe. Lexova shkrimin tuaj me shumë vëmendje dhe e kuptova hallin tuaj. Nëse dëshironi të njihemi ju lë këtë nr. cel. 0698994078.

Përshëndetje, dëshiroj të njoh një zonjë për një lidhje sekrete të sinqertë pa interes në Tiranë. Cel. vod9356694. Faleminderit.

Për zonjen 37 vjeçe, jam unë zotëria nga Tirana, dhe ju lë këtë nr. tel. 0684545100.

Iliri 42 vjeç që duket për paraqitje si 38 vjeç pa probleme i shkurorëzuar, me profesion mësues fiskulture që kulturen e kemi minus infinit ne shqiptarët. Kërkon të njihet me një vajzë për qëllime serioze duke lënë nr. telefoni për sms 0672511992.

Jam Toni kerkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish. Të interesuarit të më kontakojne në këtë nr. tel. 0665913688.

Përshëndetje, do të dëshiroja të lidhem me një vajzë që punon dhe është me letra në Kanada, Amerikë, Angli ose Gjermani, të më tërheqë andej me letrat e saj pasi jam dobët ekonomikisht. Kush e ka mundësinë do i jem shumë mirënjohës. Do mundohem t’ia shpërblej. Cel. 06tdx0td10.

Përshëndetje, jam nje zoteri nga Tirana 46 vjecar i divorcuar, simpatik, i komunikushem, pa vese negative dhe me biznes. Kërkoj nje lidhje serioze me zonjushe apo zonje deri 40 vjece. E interesuara te dergoje sms ne cdo kohë në nr. cel. 0699737700.

Jam një burrë 50 vjeç i divorcuar nga Shqipëria e Mesme, jetoj i vetem ne banes me qera, e dua te njihem per te bashkëjetuar me një femër te mirë. Për më tepër lë nr. cel. 0683020692.

Përshëndetje jam nje djalë nga

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.