Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Durrësi, dua te kem lidhje me një zonjë po nga Durrësi. Kush ka deshirë te beje telefonatë ose sms, nga unë nuk do zhgenjehet. Lë nr. cel. 0683047601.

I përgjigjem zonjës nga Jugu që banon në Tiranë jam një zotëri nga saranda. Lë nr. cel. 0692592208.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Përshëndetje, jam Toni 34 vjec nga qyteti i Selanikut. Jam i martuar dhe dua të njoh nje vajze apo grua per qejf, qe tja kalojme bukur dhe me mirëkuptim duke mos prishur familjet tona. Nuk jam keq nga gjendja ekonomike prandaj them qe do t’ia kalojme bukur. Me bëni zile se ju marr unë. Mos telefononi pa numër se nëqoftëse nuk e ngre dot telefonin ate moment nuk u marr dot pa numër. Tel. 6975540770.

Jam 44 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer ne Greqi vetem ne Kalkidha, dhe ju lutem jo tallje. Për më tepër lë nr. tel. 6996383226.

Dua te kem nje lidhje sa me sekrete dhe sa me te gjat me një femer qe i mungon respekti, sinqeriteti dhe dashuria e nje mashkulli super te sinqertë. Femra te jetë sa me e thjeshtë sa me e sinqert te ketë dhe problem fizik por te ket shpirt dhe zemer te mirë. Jam 43 vjec me punë dhe banim ne Tiranë. Për me teper po le numrin e tel. 0699340746. Ky numer vlen vetem per ato femra qe e gjejn veten te kjo sms. Ju mirëpres dhe nuk u zhgenjej.

Jam nje zoteri nga Tirana 48 vjec. Jam i arsimuar dhe i komunikueshem e pa vese. Dua te kem nje lidhje sa me te gjate me nje zonje qe di te ruaje te fshehte nje lidhje. Nr. cel. 0699449164. Ju mirëpres.

Pershendetje jam X nga Tirana 36 vjec i martuar kerkoj te krijoj nje lidhje sekrete me nje zonjush apo zonje qe te jete nga mosha 26-46 vjece dhe e sinqert dhe serioze. Lë nr. cel. 0696998501. Faleminderit per mirëkuptimin.

Dëshiroj një lidhje sekrete me një zonjë që di të fal dashuri, jam 45 vjeç dhe kam nr. cel. në redaksi.

Jam nga Shk. dua te lidhem me një femer nga Shk. 45-50 vjeçe për lidhje sekrete. Lë këtë nr. cel. 0699398442.

Përshëndetje jam 38 vjeç nga Lushnja i martuar doja te njihesha me nje vajzë ose zonjë ska rendesi mosha. Lë nr. cel. vodmgawawp.

Jam një zotri 40 vjec familjar me banim ne Tiranë i arsimuar me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jet e mirë ne te gjitha drejtimet te jetë me banim ne Tiran ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam 37 vjec nga Tirana i martuar kerkoj nje lidhje te fshehte me nje femer korrekte. Për më tepër lë nr. cel. 0699552967.

Përshendetje. Jeta ështe jete e duhet jetuar, Ediqe cdo njeri qe shkruan ka nje boshllen dhe do ta gjeje tjeterkund. Nëqoftese ty te mungon eja se tek une do ta gjesh. Pra hape zemren e mos vajto, hape dritaren dhe qiellin shiko. Hape mesazhet e fjalet e mija lexo, do te kem per jete kete mose harro, se ky shpirti im vec per ty do jetoje, sesa lule sjell pranuera te gjitha kane arome por lulja më e bukur do jete dashurija e jone. Ky sms vlen per cilendo femer qe do lidhje te fshehtë. Tek une do te gjeni ate qe ju ka munguar gjer me tani ngrohtesine shpirterore, kenaqesine dhe ekonominë. Le nr. tim te telefonit: 0682825886. Pra ejani shpëtimi ju pret. Nga une sdo te zhenjeheni. Ju faleminderit per mirëkuptimin.

Titi 38 vjeç i martuar, simpatik, deshiroj te njihem me nje femer bukuroshe nga El. Lb. qe ruan sekretin s’ka problem mosha kush ka deshire të telefonojë: 068dx0td10.

Jam 44 vjecar nga Tirana i martuar kerkoj lidhje sekrete me një zonjë ose vajzë me banim ne Tiranë, serioze e rregullt. Kujt i intereson të dërgojë sms në nr. amc. 2180686. Jo zile për interes vetem per qefin e te dyve nëqoftëse ekziston.

Jam një djalë 25 vjec jam 1.85 i gjatë trup sportiv dua lidhje me një zonjë. Për cdo gje te jete sekret ta kenaqim njerin-tjetrin ne maksimum. Nr. cel. 0699350462.

Jam një zotëri nga qyteti i Korces, simpatik dhe i rregullt nga te gjitha drejtimet. Dëshiroj te njihem me nje mike te mire te jete familjare dhe te dije te ruaj sekretin. Për me teper telefono në nr. tim të cel. 0685030021.

Le nr. per një zonjë për një lidhje të fshehtë sekret 0692201758. Më dergo sms ose telefonatë të komunikojme.

Jam një djalë qe dua te lidhem me një zonjë vetem për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0699132288.

Deshiroj te flas me nje vajzë serioze nga Tirana të jetë 30 vjeçe, e cila ka nevoje per nje te dashur sekret për qejf mosha 50 vjeç qe dhe ta ndihmoj. Me respekt i vetmuari. Clab. 0698431789.

Jam një zotëri 37 vjec doja nje lidhje sekrete me një zonjë fierake. Për më tepër lë nr. tel. 0697780046.

Jam një zotëri 45 vjeç, kërkoj një femër për lidhje sekrete. E interesuara të jetë nga Lu., Fr., Br. ose Vl. Të jetë e sinqertë dhe pa interes, thjeshtë për qejf. Telefonata pa numër nuk pres, nuk u përgjigjem. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam një zotëri 44 vjec bannj ne Tirane jam i martuar por jo i lumtur dhe po kerkoj nje femer te sinqerte per nje lidhje sekrete preferoj vejushe. Per me teper le nr. cel. 0699437148.

Jam Agimi nga Durrësi 45 vjeç. Nëse ka dëshirë ndonjë zonjë apo zonjush për një lidhje shumë shum sekrete qoftë dhe kosovare që jeton në Shqipri por ciladoqoftë ajo femër të ketë vend në shtëpin e saj. Se nëpër hotele jo faliminderit. Stop talljeve. Cel. në redaksi.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Për lidhje sekrete në Vlorë më shkruani në këtë adresë emaili: capoli84@gmail.com

Unë banoj ne Tirane me ekonomi dhe pune te mire. Dua të njoh një femer per lidhje sekrete, jam simpatik, i gjate, me trup te rregullt rreth 45 vjeç. E interesuara të më telefonoje në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

A ka ndonjë zonjë apo vajzë që don lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. në redaksi.

A ka ndonjë zonjë për lidhje sekrete dhe të bukur, lë nr. cel. në redaksi. LIDHJE SERIOZE.... Jam zonja M. me arsim të mesëm por që rrin në shtëpi. I përgjigjem zotërisë që më ka shkruar tek intervista me datën 18.10.2014, ju nuk më keni lënë numër celulari për komunikim. Ndaj po ju lë nr. cel. në redaksi.

Jam një grua që banoj në Durrës, jam e ve 54 vjeçe me arsim të mesëm, rri në shtëpi vetëm me djalin që është në klasë të tetë. Jam katolike, shumë e artë, e sinqertë, e dashur dhe shumë shtëpiake, pa asnjë lloj vesi. Dua të njoh një zotëri për bashkëjetesë ose martesë, të jetë njeri i mirë, shumë i urtë, dhe i sjellshëm. Mirë do të ishte të jetë i ve, dhe mos të ketë fëmijë, dhe të jetë katolik. Të jetë njeri i mirë, i arsimuar dhe të jetë në një moshë me mua. Nr. im ndodhet në redaksi.

Shpresa nga periferia e Tiranës, me aktivitet privat, simpatike e mbajtur, e rregullt pa fëmijë dhe e kompletuar në të gjitha drejtimet. Kërkoj për lidhje serioze një person nga Tirana që të jetë: intelektual, simpatik, i rregullt nga mosha 60-62 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam Ana 45 vjeçe, jam e interesuar për nje lidhje si fillim si shok te njihem pastaj ja lëmë kohes. Pres përgjigje ne kete numer telefoni: 0699744316.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme 40 vjeçe, e divorcuar, kërkoj për lidhje të fshehtë një zotëri të jetë serioz, i logjikshëm, simpatik i aftë që të më ndihmojë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam Eni 46 vjeçe, familjare e rregullt, punoj në arsim, për një ngrohtesi shpirterore kerkoj nje mik po familjar me nivel rreth moshes time, jo verior, jo te divorcuar. Zotëria te jetë vetem nga Durrësi. Mund të lini te dhenat tuaja ne gazetë dhe numrin e telefonit. Ju mirëpres.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj një zotëri vetëm për martesë gjer në moshën 60 vjeç, nga Maqdonia të jetë, serioz, jo aventurier, dhe të jetë i punësuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Mira nga Durrësi 52 vjeçe shumë e vuajtur me jetën time. Dua një njeri të respektuar dhe të më ndihmojë nga ana ekonomike, mundësisht të jenë jashtë shtetit se jetoj me qera dhe nuk mund ti përmbush se jam pa punë. Më ktheni përgjigje në gazetë. Respekt.

Përshëndetje! Jam X, beqare një vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Dëshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kërkoj qe personi te jete katolik shumë korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 3844 vjec. Ai që është i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lere numër telefoni në gazete per komunikim. Faleminderit per mirëkuptimin.

Jam 45 vjeçe e divorcuar me dy vajza të rritura, mësuese, momentalisht e papunë. Dua të njoh një mik intelektual të rregullt e pa vese. Jetoj në Tiranë por me origjinë jam nga Elbasani. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam Linda nga Tirana shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, e punësuar me kultur qytetare. Jam për një lidhje serioze me një person te rregullt i punësuar ì sinqertë korrekt dhe i paraqitshem mosha 52-60 vjec. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit.

Përshëndetje. Jam Ina nga Shkodra, jetoj në Tirane 35 vjece beqare, e rregullt në çdo aspekt, do doja të njihja një djale te mire per lidhje serioze, te jete i rregullt, larg cdo vesi te keq, të jetë i paraqitshem, katolik deri në moshen 40 vjec. Të interesuarit të më lene nr. ne gazete, se ju kthej unë pergjigje.

Anja nga Tirana simpatike, e mirë- arsimuar, me punë të mirë, me vlera intelektuale njerëzore. Kërkoj një person vetëm nga Tirana, me arsim të lartë, inteligjent, me gjuhë të huaja, sigurisht me ekonomi të mirë. Të jetë simpatik nga jashtë dhe nga brenda, realisht mosha 4548 vjeç, as më pak e as më shumë. Njohje me destinim lidhje serioze. Shpresoj të sjellë batica të tillë njerëz me vlera.

Jam Ela 29 vjeçe nga Mirdita, e divorcuar, pa fëmijë, jam pak e shëndoshë, dua të lidhe me një djalë për martesë, të jetë i divorcuar dhe me fëmijë. Të jetë nga mosha 30-34 vjeç, i sinqertë dhe besnik, i krishterë ose ortodoks, nuk dua tallje. Kush të interesohet të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një zonjë jetoj në Tiranë, jam e lirë, më mungon një mik i kompletuar dhe i mirë. Ai që e ndjen veten të tillë të lërë numër telefoni në gazetë.

Kërkoj një shoqe të mirë siç jam dhe vetë, dua ta bëj motër se nuk kam, të qaj çdo hall me të se skam me kë ti qaj. Jam e martuar me fëmijë të rritur 47 vjeçe nga Fieri. Për më tepër lini numrin tuaj te telefonit ne gazete.

Përshëndetje, jam një zonjë 52 vjeçe vuaj shumë me burrin dhe me kalamajt, dua brenda mundësive të njoh një person të më kuptojë dhe të më ndihmojë nga gjëndja që jam unë. Dua të më ndihmojë dhe të më qëndrojë pranë për çdo gjë. Pres përgjigje në gazetë, lini numrin tuaj të telefonit në gazetë.

Jam Emilia me banim ne Tirane. Për një menyre me te lehte njohje po shkruaj ne gazeten Intervista. Jam nje vajzë e arsyeshme e rregullt dhe e kompletuar. Kërkoj nje lidhje vetem per qellime serioze. Dëshiroj qe i interesuari te jete vetëm i besimit te krishtere. Personi te jetë i sinqerte, korrekt dhe ne pune, nga mosha 38- 45 vjeç. Ai që është i interesuar vetem per nje lidhje serioze te lere nr. cel. ne gazete per komunikim.

Përshëndetje, jam një zonjë nga Tirana kam shtëpinë time, jam në punë, e paraqitshme, e rregullt në çdo drejtim, dua lidhje serioze me një zotëri deri 50 vjeç, të jetë i paraqitshëm, me punë, me ekonomi të mirë, të jetë i rregullt në çdo drejtim. Kush e gjen veten tek kjo sms të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Jam Stelina me banim në Tiranë, dhe origjinë nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë simpatik, me trup të rregullt i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bizhozit, mosha 46-50 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Faleminderit.

Jam M., me arsim të mesëm, por rri në shtëpi. Dua të njoh një njeri të kaloj jetën me të, të jetë brenda ose jashtë atdheut. Zotëria të jetë shumë i urtë, i sjellshëm dhe me vlera, siç jam edhe vetë. Unë jam 54 vjeçe dhe banoj në Durrës. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nje 52 vjecare e divorcuar, pa femije. Nuk ndihem mire ne Shqiperi dhe dua te largohem jashte. Kush zoteri apo zonje mund te me ndihmoje të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje. Unë jam një zonjë nga Jugu, por me banim në Tiranë. Kërkoj të njoh një zotëri mosha 30-40 vjeç, të dijë të respektojë një femër. Nuk jam materialiste nuk kam nevojë për para, nuk po dal për tu prostituar, por kërkoj një burrë që ti dhurojmë njëri-tjetrit dashurinë, ngrohtësinë dhe respektin e munguar. Unë jam 30 vjeç, me arsim të lartë, e bukur. Zotëria të jetë i arsimuar, serioz dhe simpatik. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonje nga Fieri 46 vjeçe, jam e mire e pak me shendet, simpatike dhe serioze. Por jeta ime ka qene e vuajtur dhe me burrin që e kam sdo tja dije për asgjë. Kerkoj nje zoteri te mire që më kupton jo nga ata qe tallen. Te me ndihmoj se jam ne gjendje te keqe nga ekonomia te me ndihmojë. Dhe unë do ti fal dashurine time qe nuk ja kam dhene burrit. Ju lutem mos u tallni ata persona që nuk e ndjejnë të më ndimojne mos te shkuajn fare se nuk jam për tu tallur. Ju lutem me doren në zemer jam shume e mire. Zoteria te lere numrin e telefomit në gazetë. Me respekt, Aida.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.