Rita Lati hap restorant me motrën e saj

Intervista - - JAVA VIP -

Aktorja e humorit Rita Lati, pas kaq vitesh në skenë, ka vendosur të bëjë një tjetër hap në jetën e saj. Edhe pse nuk bëhet fjalë për skenën, përsëri ka lidhje me artin, me atë të gatimit. Ajo bashkë me motrën e saj kanë hapur në Vaqarr restorantin e tyre me shumë ngjyra, me verë franceze dhe bisedë të ëmbël nga Rita... Nuk e dimë nëse dy motrat marrin pjesë në gatimet që serviren, por edhe nëse jo, me siguri aktorja di si ta bëjë ambientin e frekuentueshëm. Kështu vijon parada e personazheve të njohur, të cilët pas disa vitesh në skenë, vendosin të hapin biznesin e tyre...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.