Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Te jete deri 30 vjece. Pres telefonatë ose sms në nr. tim të cel. 00306947474898.

Jam Edi 45 vjec nga nje qytet i Jugut jetoj prej 20 vjetsh ne Greqi i divorcuar kam dhe femije ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë me trup të rregullt me tipare të zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo. Jam kundra alkolit dhe duhanit besoj se bej pjesë ne ate kategori njerëzish qe jan te kompletuar. Kerkoj nje shoqe jete te edukuar besnike te jete familjare e rregullt te jetë pa femijë në ngarkim te jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej endrra deshira e mendime te perbashkta. Nr. im telefonit në redaksi.

Pershendetje jam nga Shq. e Mesme i divorcuar jetoj ne Selanik dua te njihem me nje vajze ose te divorcuar. E vlefshme vetem ne selanik vajza të jetë deri 35 vjece. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 6999703086.

Jam nga Jugu 46 vjec dhe deshiroj te njihem me nje zonje me banim ne Athine. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Jam një zoteri 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonje simpatike nga mosha 30 deri 40 vjece per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Për më tepër lë nr. tel. 6947232350.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonjë simpatike nga mosha 30 deri 40 vjece per nje lidhje te fshehtë ku te jet me banim ne Athinë. Lë nr. tel. 6934810192.

Kërkoj të lidhem me një zonjë apo zonjushë të jetë 30 vjec e lart të jetë nga Librazhdi ose Pogradeci. Nga unë do të ketë ciltërsi e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 6999155364.

Përshëndetje, jam Toni 29 vjec banoj ne Selanik. Dua te njoh nje femer shqiptare e cila banon ne Selanik per te krijuar nje lidhje serioze. Tel. 6975540770.

Jam Edi 45 vjec jam nga një qytet i Jugut, jetoj prej 20 vjetsh ne Greqi i divorcuar kam dhe femijë ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë trup të rregullt tipare të zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo. Jam kundra alkolit dhe duhanit be- soj se bëj pjesë ne ate kategori njerëzish qe janë të kompletuar. Kerkoj nje shoqe jete te edukuar besnike te jetë familjare e rregullt te jettë pa femijë në ngarkim te jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej endrra, dëshira e mendime te perbashkta. Tel. 00306993609123.

Banoj ne Athine jam 28 vjeç, dua te lidhem me nje vajze te bukur dhe me sjellje te mire te jete nga Jugu i Shqiperisë. Lë nr. tel. 6947165809.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

I përgjigjem me shumë sinqeritet zonjës Eni 46 vjeçe që banon në Durrës, dhe punon në arsim. Zonjë e kam lexuar me dhjetra herë sms tuaj. Prandaj vendosa që tju shkruaj se dhe unë ashtu si ju më ka munguar dhe vazhdon të më mungojë ngrohtësia shpirtërore meqë jemi nga i njëjti qytet, nga Durrësi. Sepse dhe unë jam në kërkim të një zonje me shumë vlera, intelektuale, e sinqertë, serioze, e dashur. Mendoj se çfarë ju kërkoni, me anë të sms, kam bindjen se i plotësoj, ato që kërkoni. Jam 51 vjeç me origjinë nga Jugu, intelektual me punë me shtëpi, larg bixhozit, alkolit. Djalë simpatik dhe shumë i rregullt nga të gjitha drejtimet, prandaj ju lutem shkruani ose telefononi pa frikë, ja që skeni për tu zhgënjyer për asgjë, por përkundrazi do ngeleni shumë e kënaqur. Ju lutem merreni në konsideratë ftesën time. Me respekt Adnandi Durrës. Nr. telefoni: 0682753147.

Jam një zonjë që interesohem për vëllain tim Berti me origjinë nga Jugu, intelektual me punë shumë të mirë, me shtëpi, qytetar, pa asnjë lloj sëmundje, larg cigares, alkolit, bixhozit, dhe xhelozisë, por është i divorcuar, jo për faj të tij, flasin letrat nga një martesë e nxituar pa njeri në ngarkim. Cila do të jetë ajo zonjushë apo zonjë mundësisht intelektuale që do të ketë fatin që të krijojë familje me vëllain tim sinqerisht do ndjehet vërtetë shumë e lumtur. Sepse i njoh mirë vlerat e vëllait tim, pranojmë edhe ndonjë zonjë që ti ketë vdekur bashkëshorti. Për gjëra më të hollësishme po ju lë numrin e vëllait Albertit, 51 vjeç, ju lutem prezantohuni me anë të sms pastaj flasim më lirshëm. Cel. 0696181277.

Jam një zotëri i mbajtur fizikisht dhe shëndet, dua të lidhem me një zonjë. Kush dëshiron do gjejë ëndrrën tek unë. Më kontakto pas orës 18.00 në nr. cel. që ndodhet në redaksi. Faleminderit.

Kërkoj një grua për jetë, jam familjar besnik. Zonja të jetë e moshës 30-40 vjeçe e lart. Jam 56 vjeç. Kërkoj vetëm lidhje serioze. Cel. 0685918200.

Jam një qytetar i rregullt dhe shumë familjar nga Durrësi 68 vjeç, shumë i mbajtur moshen nuk e tregoj për aq. Gruaja më ka vdekur, jam në gjëndje të mirë ekonomike, kërkoj një zonjë të vuajtur dhe familjare pa probleme me moshë 55-60 vjeçe. Ju lutem për aventura nuk jam. Jeta e vetmisë na shkurtoi jetën, një jetë kena dhe këtë ta gëzojmë. Tel. 0698639310.

Jam një qytetar nga Shqipëria e Mesme, me banim në plazh të Durrësit, me arsim të mesëm. Kam qënë emigrant që nga viti 1991, më ka vdekur gruaja. Fëmijët janë të martuar jashtë shtetit. Jam mirë fizikisht, nuk kam asnjë sëmundje. Jam 60 vjeç, i gjatë 1.70. Kam sjellje të mirë, me edukatë, i komunikueshëm. Kam shtëpi private dhe një hyrje në Vlorë, Sarandë, Pogradec. Kush dëshiron të bisedojmë ju lë këtë nr. tel. 0685772874. Jam gati të përgjigjem.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë, më ka vdekur gruaja, nuk kam njeri në ngarkim, jetoj vetëm. Jam në mardhënie pune, marr një pension, ish oficer. Jam larg alkolit dhe duhanit dhe veseve të këqia. Jam 57 vjeç po i mbajtur, kërkoj një lidhje martesore me një femër të jetë pa vese të këqia, siç jam dhe vetë. Tek unë do të gjejë mbështetje të fortë dhe ngrohtësinë se jeta qenka shumë e vështirë, kjo vlen dhe për znj. Shpresa nga periferia e Tiranës, znj. Linda nga Tirana dhe zonja 54 vjeçe nga Durrësi. Po ju lë nr. tel. 0698787160. Kjo vlen dhe për çdo person tjetër që është e interesuar.

Jam një zotëri i ve nga Tirana më ka vdekur gruaja, kam 2 fëmijë, jetojnë në Itali, më quajnë Muhamet, jetoj tek lagjia 3 Ibrahim Buzhiqi nr. 27 jetoj vetëm në shtëpinë time e shoh që jeta nuk kalon vetëm. Dëshiroj të njihem me një zonjë të moshës 57-60 vjeçe, të jetë e mbajtur, dhe e vetme, dhe të jetojë si zonjat me mua, të kaojmë jetën sëbashku. Për komunikim lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze korrekte me një zonjë që jeton vetëm dhe do të jetojë me mua. Më telefono herë pas here.

Z. M. 54 vjeçe që rri në shtëpi me arsim të mesëm dhe me banim në Durrës, që kërkon një njeri të kalojë jetën me të të jetë i urtë i qetë, pa vese të këqia. Jam unë 63 vjeçari nga z. e Jugut që i plotësoj kërkesat tuaja, dhe për më tepër ju lë nr. tel. 0692237520. Ky numër le të vlejë dhe për zonja të tjera të kësaj moshe e lart, nëse biem dakort bashkë, dhe për hollësira më telefononi. Ju mirëpres.

Jam X 56 vjeç nga Vlora, jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Linda banuese në Tiranë, dhe zonjës 49 vjeçe me banim në plazhin e Durrësit, dhe zonjës së lirë me banim në Tiranë, dhe zonjës me arsim të mesëm që rrin në shtëpi e moshës 54 vjeçe, dhe zonjës së divorcuar që nuk ka fëmijë me origjinë nga Jugu. Tel. 0698994078.

Për zonjen Aida 46 vjeçe, jam Goni nga Tirana dhe I lë këtë nr. tel. 0674708430.

Përshëndetje, më quajnë Turi, jam i divorcuar kërkoj të njihem me ndonjë femër për martesë lë nr. telefoni për dy shoqet, Suelen pa fëmijë dhe Rinen me fëmijë të divorcuar. Nr. im është: 0696867037. Kush femër është e interesuar për lidhje serioze nga mosha 30-50 vjeçe, të më kontaktojë.

Jam nje zoteri nga Dr. Intelektual, 47 vjeç me pune te mirë në institucion shteteror dhe bisnezin tim privat. Le nr. e telefonit zonjës qe punon ne arsim. Per hollesi flasim 0699464194. Ju mirëpres. Faleminderit.

Jam nje 42 vjecar nga Maqedonia me biznesin tim jam i interesuar per nje zonje vetem per martese te jete nga mosha 35 deri 42 vjeçe. Pres telefonata 0038970445022.

Per 46 vjecaren Eni qe kerkon nje ngrohtesi shpirterore nga nje mik familjar une 50 vjecari nga Dr. po le nr. e tel. 0699338415 per te kontaktuar. Ju lutem jo me privat.

Kerkoj te bej nje njohje me nje femer me moshe 40-50 vjec. Te jete inteligjente dhe me karakter. Mund te jete e pa martuar e ve ose e ndare. E interesuara të marrë në këtë nr. tel. 0674325509.

Jam 59 vjec dua te njihem me nje zonjë. Për më tepër lë nr. cel. 0699605288.

Përshëndetje, une jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj, duke ju falenderuar per materialet qe na servirni, un ju bej nje kerkese, jam me moshe rreth te 50-ve, dua te njihem me nje zonje, mundesishte te jete nga Shqiperia e Mesme, duke lene kete nr. tel. 0673874895. Faleminderit dhe pune te mbare.

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0672830473.

Edhe nje here per ty mesuese me dy vajzat nuk do te zhgenjehesh do te vleresoj ty e vajzat jam me arsim te larte me pune luftoj per nje jete te qete familjare do jesh nje zonje e vertete. Nr. im eshte o697892428. Ky vlen edhe per zon-

jen nga Durresi me një djale 52 vjece, dhe për Aiden nga Fieri dhe kushdo qe ka qellime serioze. Respektoj cdo telefonate serioze.

Ckemi, unë jam Amarildo 26 vjeç nga Durrësi. Kerkoj të njoh një vajze te bukur per tu njohur me te. Per informacion më kontaktoni në këtë nr. cel. 0688272800 ose në facebook Amarildo Pergjoka.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe, te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0698764594.

Jam nga Shkodra, arsyet shëndetsore të gruas më çojnë në kërkim të një mikeshe, mbi moshen 30 vjeçe, mundësisht nga Shkodra meqënëse mundësia e komunikimit është më e madhe. Cel. 0686970444. Më dërgoni sms jo zile.

Jam Nardi nga Durrësi 42 vjec dua te lidhem me nje zonje simpatike që di te respektoj dashurine. Jam person qe fale ate qe ju mungon jam besnik. Per me teper le nr., cel. 0688392929, ose dërgoni sms.

Pershëndetje une jam Altini nga Lushnja, 34 vjec jam beqar kam 1 pune timen. Jam mashkull me fizik te rregullt 1.80 i gjate simpatik. Kërkoj një lidhje per qejf. Numri im është: vodafon klab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Altini Lu.

Jam Ylli 49 vjeç nga Tirana, beqar, me arsim të mesëm, plus 9 vjeçaren greke. Jetoj tek KMY yzberisht me nënën. Kërkoj për martesë të njoh një vajzë. Ju përgjigjem Anjes dhe Stelinës. Nëse ju intereson njohja me mua më telefononi: 0674543647.

Jam një Z. që jetoj në shtëpi me qera mosha 53 vjeç. A ka ndonjë grua të ve apo vajzë që të ketë shtëpinë e saj ku do që të jetojë që të kalojmë këto vite bashkë që na kanë mbetur sepse djali e ka jetën e tij familjare dhe fëmijët e tij. Unë nuk kam vese të këqia, jam familjar, jam larg alkolit dhe duhanit, tani për tani bëj tregëti të vogël me kalu për vete. Zonja të jetë nga mosha 45- 50 vjeçe, të jetë e rregullt, jo mashtruese. Jam I rregullt. Nr. im është igëll: 0662324444. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje dëshiroj te njoh nje zonjë korrekte pa interes në Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. vod9356694. Faleminderit.

Jam nje djale 28 vjec floket geshtenje, syte kafe, 1.78 i gjate, kam deshire te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Ky eshte nr. im i cel. 0699745726.

Jam Landi nga Tirana 27 vjec kerkoj të njoh një femer per lidhje nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0697480818.

Jam Toni nga Tirana 28 vjeç dhe doja te krijoja 1idhje te bukur dhe teper sekrete me ndonjë vajzë ose zonjë deri 35 vjeçe. Cel. 0676016996.

Përshëndetje, jam një djalë nga Fieri kam deshire te njihem me ndonjë vajzë. Dua një lidhje te sinqertë jo per tallje dhe interes. Cila ka deshire per një lidhje te sinqertë pa tallie dhe pa interes të më telefonojë në nr. tim: 0696699634.

Përshëndetje, jam Toni nga Fieri 29 vjec i martuar me biznes privat, jam 1.70 i gjatë me trup mesatar me muskuj. Jam shum qefli dhe do doja te njihesha me ndonje zonjë ose cift per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0665508139.

Përshëndetje jam një 45 vjeçar nga Jugu. Do doja të lidhesha më ndonjë femër ku e cila ti përshtatej moshës time. Për më gjere mund të telefononi në këte numër telefoni: 0688249659.

Kërkoj lidhje martesore me një femër mosha 45 vjeçe. Cel. 0698448289.

Jam nga Orikumi i Vlorës, 42 vjec kërkoj të njoh një zonje familjare per shtepi te dije te respektoj burrin dhe familjen. Kam punen time private skam nevojë te punoj ajo. Me respekt Thomaj 0699171608. Jeni te mirepritura.

Jam i moshuar 71 vjeç, kërkoj për bashkëshorte ose bashkëjetesë një zonjë të jetë 65- 70 vjeçe. Të jetë në gjëndje fizike të mirë dhe psikologjike. Jam pensionist dhe nënshtetas amerikan. Jam në gjëndje fizike dhe ekonomike të mirë. Kam shtëpinë time private. Për më gjatë më kontaktoni në këtë nr. tel. 0698802881.

Përshëndetje, quhem Ardit, jam 32 vjec, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar, 1.72 i gjatë, 78 kg, flok të zeza sy kaf, pak esmer ne tipare. Interesohem për një vajze me banim ne Durrës. Cel. 0698604873.

Kush deshiron lidhje te bukur te urdherojë, jam Edi 42 vjec nga Vlora. Lë nr. cel. 0696117703.

Përshëndetje vajza shqiptare, unë jam Bardhi nga Durrësi 26 vjeç, 1.83 i gjatë, 82 kg. me shkollë të lartë, i punësuar. Kërkoj një vajzë të bukur simpatike, serioze për qëllime serioze, theksoj për qëllime serioze. Cel. 0698908756.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Vetem per nje vajzë te sjellshme dhe me kulturë nga Tirana 30 vjeçe, se ciles i pelqen te kete nje mik te mirë besnik jo te ri qe ta respektoj dhe ndihmoj. Lë nr. cel. clab 0698431789.

Jam X jetoj ne Tiranë, dua te njoh nje zonjë mbi 40 vjeçe, per te gjatë dhe sekrete qe i mungon dashuria familjare. Tel. amc6962690. Faleminderit.

Pershendetje jam nje djalë nga qyteti i Lushnjes por aktualisht banoj ne Devoll te Korces, do të doja te njihesha me nje vajzë serioze te jetë rreth moshes 25 vjece. Kush është e interesuar te telefonojë ne nr. tim të cel. 0698808240. Ju faleminderit.

Jam një djalë nga Fr. 23 vjeç, kërkoj një vajzë po nga Fieri, deri në moshën 22 vjeçe, të jetë e sinqertë, jam me punë të mirë dhe çdo gjë. Lë nr. tel. 0699771969. Nuk do zhgënjeheni.

Jam nje djale nga Korca dua te lidhem me nje vajze serioze dhe besnike per lidhje serioze per martese jo tallje te moshes 20-25 vjece. Dua te jete e sinqerte e thjeshte e besnike dhe e dashur per familje. Te interesuarat munden të më kontaktojne ne numrin tim të cel. 0698812795. Kush kerkon lumturine e vertete dhe dashurine e vertete faleminderit per mirëkuptimin. Ju pres ajo qe eshte per mua.

Per 52 vjecaren qe kerkon te largohet nga Shqiperia le kete numer. 0mpaat01da. Jam një i interesuar për ju.

Jam A i krishterë i divorcuar nga Jugu i Shqipërisë 33 vjec i le numurin Eles 29 vjece nga Mirdita. Për më tepër lë nr. cel. 0674766095.

Po shkruaj per nje grua te martuar ose jo pas moshës 45 vjeçe. Ju lutem jo me nr. te fshehte. Më dërgoni sms në nr. tim të cel. vodcl9321051.

Pershendetje jam Edi nga Fieri dhe le kete nume per zonjen Aida nga Fieri. Cel. 0694789346.

Jam Azemi nga Elbasani biznesmen kerkoj te njihem me nje vajzë mosha 30 deri 35 vjeçe per lidhje te rregullt. Besoj se nga unë nuk do zhgenjeheni. Cel. në redaksi.

Jam Eri nga Elbasani 28 vjeç, kerkoj lidhje serioze me një zonjushë nga mosha 30-40 vjece, qofte e ve ose e divorcuar, me zemer e familje te mirë. Lë nr. tel. 0665515124.

Klaudio nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djal i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem. Më pelqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirëpres në nr. tim vodafon clab 0694712109.

Jam Arbeni nga Durresi vjec 52 me arsim te larte i punesuar ne nje institucion shtetëror te rendesishem. Kerkoj nje mike sekrete me bukurì shpirti jo nga ata qe mbajne nga 3 nr. telefoni te me perkushtohet dhe ti perkurshtohem. Nga ana ekonomike nuk me mungon asgje, shpirterisht me mungon nje mike e kulturuar me karakter dhe e besueshme jo perfituese dhe mosbesuese besnike dhe e paster ne shpirte femer e respektuar. Të interesuarat te dergojne sms ose të telefonojnë në nr. tim të tel. 0697628460. Ju faleminderit.

Përshëndetje goca, jam Besniku nga Fieri 45 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje apo zonjushë mosha 35 vjeçe e lart per martesë. Jam 180 i gjatë 92 kg pretendoj nga Tirana apo qytet tjeter. Nr. im i telefonit është: 0698476590 ju mirëpres.

Jam i interesuar të gjej një zonjushë për lidhje serioze, të jetë e sinqertë, dhe me karakter vetëm për qëllime serioze. Cel. 0688403493. Të mos jetë dorë e zezë.

Jam 50 vjeç, banoj ne Durrës, jam simpatik, dhe jam ne kerkim te nje zonje top sekret, ta kem si shoqe te sinqertë per nje lidhje të gjatë, te banojë vetem ne Durrës. Te jete simpatike elegante, mundesisht intelektuale që ne fundjavë mund te ikim diku larg. Më dërgoni vetëm sms në nr. cel. 0699514961.

Përshëndetje une jam Albani nga Lushnja 35 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë per lidhje serioze. Une jam ne punë, djalë me fizik te rregullt 1.80 i gjate me peshe 90 kg. Jam larg vese te keqia. Nr. im është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lushnje.

Jam Ladi 45 vjec kerkoj nje zonje a zonjushë te mire te sinqertë korrekte te dijë te ruaj sekretin, per nje lidhje vetem per qejf. Ju sigurojme korrektesi e siguri. Telefononi në nr. tim 0699584amp. Respekte jam nga Vora.

Përshëndetje une jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonjë vajzë per qejf. Une jame djale simpatik dhe larg veseve te keqia, jam singell 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat. Numri im eshte vdafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Ermali Lushnje.

I përgjigjem zonjës që është e lirë, jam edhe unë i lirë, i kompletuar, me arsim të lartë dhe jam nënpunës shteti. Nr. tel. plusjwd0wmw.

Z. Shpresa ju përgjigjem, ja i divorcuar pa fëmijë, i punësuar në shtet. Lë nr. tel. AMCD0JPPw0.

Per zonjen qe banon në Tiranë dhe qe kerkon nje njeri te kompletuar dhe te mire lë nr. tel. 0699319022.

Kërkoj një femër të virgjër, jam biznesmen nuk do ti mungojë asgjë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam Iris 25 vjeç dhe dua të lidhem me nje vajze. Lini njoftim në gazetë.

Për zonjën 50 vjeçe që kërkonte lidhje sekrete. Nr. im është: vod5206173.

Për Loreten nga Tirana që ka shkruar në njoftimin e dt. 30 shtator 2014, mbi 50 vjeçe e vetmuar. Nëse ka interes nr. im është: vod5206173.

Për zonjen 39 vjeçe nga Vlora, jam me shkollë të lartë dhe serioz. Lë nr. cel. 0699738858.

Për zonjen 50 vjeçe qe kerkon lidhje sekrete, por qe nuk thote se ku banon. Po qe se nuk e ka gjetur, është me banim ne Tirane, jam topsekret. Nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam Leoni, e vetmja qe me mungon eshte te ndihem me kenaqesi dhe humor. Do te deshiroja dike qe te ma plotesonte këtë mungesë. Do tja kthe ja me te njejten monedh. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: Luli.f@hotmail.co.uk

Jam i interesuar per zonjen Leoreta dhe i lë këtë nr. tel. 0037744256731.

Banoj ne Tiranë, me biznes dhe ekonomi te mirë 50 vjec. Elegant, i mbajtur. Interesohem te kem nje shoqe. Te jete terheqese, të ruaje sekretin. E interesuara të marr nr. im që ndodhet në redaksi.

Për Jonelën lë nr. telefoni në redaksi.

Për zonjen Besmira nga Tirana lë nr. cel. 0037744256731. Kjo vlen dhe për zonjen Melisa me banim në Tiranë.

Pershendetje jam Arditi nga Tirana kerkoj te njihem me nje vajzë po nga Tirana. Jam 26 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0698665269.

Përshëndetje te dashur lexues une jam një djalë me një difekt fizik qe pas lindjes. Historin po e nis me pak fjalë. Linda si çdo bebe qe sapo vjen ne jete dhe pas lindjes me ndodhi qe kam kete difekt fizik dhe neglizhenca e mamis. Ky difekt fizik sme ka peguar që një pune ta bej sic thone një fjale sipas takatit edhe hapin. Me origjinë jam nga Permeti por prej vitesh jetoj ne Durres jam interesuar për një vajze qe calon apo me gungë le te jete dhe e shkurter per mua nuk është problem. Thjeshte te jete e vuajtur dhe nga Permeti mundësisht le te jete. Kujt i intereson ky njoftim po le numerin tim te telefonit per te me telefonuar 0673955334. Ju lutem nuk u pergjigjem zileve apo numrave anonim. Faleminderit.

Jam 48 vjeç beqar në kushte të mira 1.75 i gjatë, i krishterë, kërkoj të njoh një vajzë për lidhje martesore. Për më tepër lë nr. cel. në redaksi.

Përshëndetje, mosha mbi 55 vjeç, i ve me punë shëndet e ekonomi të mirë. Banoj e punoj në Tiranë, jam pa vese e komplekse negative. Kërkoj të njoh një zonjë për bashkëjetesë ose martesë. Kush e gjen veten në këto kushte të më telefonojë në këtë nr. cel. 0698352117. Faleminderit.

Jam një djalë dhe kerkoj nje vajze per martese. Jam 34 vjec, i arsimuar, i sjellshem, i kulturuar, i dashur dhe larg te gjitha veseve te keqia. Jam 1.75 i gjate dhe banoj ne Tirane. Vajza dua të jete e sinqerte dhe larg veseve te keqia, preferoj te jete e arsimuar, per te tjerat duhet te flasim. Lë nr. cel. 0mmjwnenuw.

Jam 58 vjec i mbajtur larg duhanit e alkolit me banim ne Tirane pa njeri ne ngarkim kerkoj per martese një grua te mirë. Për më tepër lë nr. cel. 0683136760 ju mirëpres.

Përshëndetje kerkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish, premtoj qe do kujdesem per ta sikur t’i kisha prinder te vertete. Lë nr. cel. 0665913688.

Kërkoj të njoh një femer mosha 40-45 vjece te shendoshe vetem per qejf. Te jete vetem nga Tirana. Dergoni vetem sms tek nr. im që ndodhet në redaksi. Jam i pavarur ekonomikisht dhe qejfin e paguaj. Te interesuarat te me dergojne vetem sms.

Jam 48 vjeç nga Durresi me shkolle te larte i punesuar pa probleme. Interesohem për znj. 45 vjece mesuese qe ka dy vajza dhe i le nr. tel. Vod.klab MPAJ0GA je e mirëpritur. Kjo vlen edhe per ndonje zonje tjeter qe i intereson.

Per zonjen nga Tirana qe kerkon zoteri deri në moshen 50 vjec. Jam 47 vjec, me arsim te larte. Nr. tel. O688287328.

Jam Toni nga Durrësi 55 vjeç, lë numër telefoni për zonjat: M. 54 vjeçe nga Durrësi, për 52 vjeçaren që nuk ndihet mirë në Shqipëri që don të largohet, unë i kam të gjitha mundësitë, për Melisën nga Jugu që banon në Tiranë 50 vjeçe si dhe për zonjën që është e punësuar në shtet që kërkon një zotëri të moshës 5257 vjeç. Nëse ndonjëra nga ju kërkon vërtetë një lidhje serioze të më telefonojë: 0699601723.

I mjeri ngela në krua, për një grua, për një grua. Të jetë e mirë për mua, të jetë e vetme për mua. Cila zonjë e gjen veten këtu i lë nr. cel. 0686775070. Të bëjë zile në çdo kohë se e marr vetë. Zonja të jetë mbi 58 vjeçe, vetë jam 70 vjeç. Jetoj me qera po me kushte të mira jetese. Zonja mundësisht të ketë një të ardhur.

Jam një qytetar nga Shkodra, banoj në Tiranë, 65 vejç, familjar i rregullt, nga të gjitha drejtimet. Fëmijët kanë jetën e tyre, shpresoj që të njoh një zonjë të vlerësojë mesazhin tim dhe të ketë karakteristika të përafërta me të mua. Dhe nëqoftëse zonjës i ka munguar dashuria, ngrohtësia shpirtërore, lumturia dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësin shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Zonja të ketë pasur mardhënie pune në shtet dhe të jetë në prag pensioni, dhe të jetë dorë e bardhë, gjithashtu dhe unë jam në prag pensioni. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0692360863.

Kërkoj të njoh një zonjë me inicialin M. 57 vjeçe nga Durrësi. Ky person më ngjall interes pasi të dhënat në gazetë janë shumë të pakta. Jam një zotëri nga Korça, jetoj vetëm, fëmijët i kam me banim jashtë shtetit. Banoj në një shtëpi private vetëm dhe pa probleme ekonomike. Nëqoftëse z. M. ngjall interes po i lë nr. e telefonit tim, për një informacion më të detajuar. Nr. im është 0674191744.

Jam X me trup mesatar, i pashëm, me shkollë të lartë, me 2 palë shtëpi, me prona, me biznes brenda dhe jashtë shtetit që nga viti 1992. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua të bashkëjetoj ose

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.