Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) martesë deri në fundin e jetës tonë, dhe nuk ka rëndësi mosha e saj sesa mirëkuptimi njëri me tjetrin dhe jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose dhe nga ata që për shkak pune janë jashtë Shqipërisë. Unë e drejtoj mirë gruan në çdo drejtim. Kush do të takohemi dhe të vendosim për jetën tonë. Nuk pranoj gra mashtruese e dua të sinqertë se ashtu jam dhe vetë. Pres përgjigje. Me respekt nga X. Cel. 0693380879.

Jam banor në Tiranë, i ndarë nga gruaja, nuk kam preokupime familjare, jam 52 vjeç, 1.69 i gjatë, pesoj rreth 70 kg. jam me flokë, simpatik, merrem me fiskulturë, nuk jam përdorues i alkoleve. Punoj në një institucion shtetëror. Dua të bashkohem me një grua të ketë moshën 42-50 vjeçe. Le të ketë edhe ndonjë fëmijë. Kërkoj një grua që të ketë shtëpin e saj. Mendoj se do të kaloj shumë mirë me mua. Për çdo hollësi tjetër komunikojmë në nr. tim të cel. 0683132008.

Për zonjën nga Tirana që është e lirë dhe i mungon një mik. Lë nr. cel. 067at0mp1a.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Përshëndetje, jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan, dua te njoh nje femer qe banon ne Selanik per nje lidhje te re, pse jo dhe sekrete. Tel. 6978106159.

Jam një zotëri 32 vjeç nga Elbasani kerkoj nje lidhje sekrete me ndonje zonjë nga Elbasani ose zonat përreth. Lë nr. tel. 00306978087364.

Jam një burrë i martuar 55 vjeç, me banim në Tiranë, me arsim të lartë, i pavarur ekonomikisht, pa vese. Kërkoj një grua mosha 40-50 vjeçe, nga Tirana, për lidhje sekrete, pa i shkaktuar probleme në jetën e përditshme, pa detyrime reciproke ekonomike e martese. Gra të vetmuara, apo ato që kërkojnë eksperienca të ndryshme. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

A ka ndonje femer bukuroshe këtu në Athine qe interesohet të më bej skllavin e saj? Per lidhje te hapur ose sekrete, ju pres, Niko 29 vjec. Cel. 6995315015.

Përshëndetje jam një zoteri nga Jugu banoj ne Tirane dua te jem ne shoqerin e nje femere e cila është e vetmuar e stresuar dhe qe i mungon dashuria dhe ngrohtesia shpirterore dhe ka nevoje te jete ne shoqerin e nje zoteriut. Shoqeria do jete e sinqertë dhe e paster. Kush endjen veten te ky mesazh le te marre në nr. tim: amc.dagahpi. Faleminderit per mirëkuptimin.

Jam një zotëri 36 vjec banues në Tiranë, i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj te kem nje lidhje sekrete me një zonjë të jetë e thjeshtë e sinqertë e paraqitshme banuese në Tiranë ose Durrës. Dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Nr. cel. 0682396900.

Jam 33 vjeç dua te njihem me nje vajze ose zonjë nga Vlora. Jam serioz dhe i sjellshem. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699658979.

Aleksi 30 vjec zhigolog 1 75 i gjat, 70 kg., me trup sportisti, singell, fukara ne ekonomi por i pasur ne zemer. Ky mesazh vlen per cdo femer, normale, biseksuale dhe les- bike qe duan te kalojn momente te bukura dhe te paharrueshme. Le kete nr. tel. klab 0698284428 per te interesuarat, faleminderit.

Jam Landi 40 vjeç i martuar nga Tirana, kërkoj një lidhje me një femër të martuar serioze dhe intelektuale nga Dr. ose Tr. që ka nevojë, mosha gjer 35 vjeçe. Lë nr. telefoni në redaksi.

Jam një zotëri 41 vjec me banim ne Tiranë familjar i komunikushem i paraqitshem me punë shtetërore. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jet e mirë ne te gjitha drejtimet. Ska rendesi origjina por te jet me banim ne Tiran ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam nga Elbasani 55 vjec i martuar kerkoj te lidhem me nje zonje e cila te jetoje ne Elbasan dhe te dije te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja e interesuar te me telefonoje në nr. tim të cel. 0682405743.

Jam një zotëri 37 vjeç, jam per lidhje sekrete me një zonjë fierake. Telefono ne numrin tim të cel. 0697780046.

Jam nje zotëri nga Tirana, shkruaj per here te parë du te njoh nje zonjë te martuar jo te plotësuar per lidhje sekrete e te gjatë, te mbajtur me trup te mirë. Lë nr. cel. vod9322978. Jam 49 vjeç.

Jam Eno 54 vjeç, nga Tirana me arsim të lartë e me biznes privat. Kërkoj një mike serioze sekrete mosha 30- 40 vjeçe me kushtet e mia. Dërgoni sms në nr. tim vod TAGPJTG.

Jam nje 50 vjecar nga Shkodra. Jam njeri i sjellshem dhe i sinqerte. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje nga Shkodra. Lë nr. tel. o674473437.

Jam një djalë nga Tirana shumë king dhe interesohem për një njohje të re me një vajzë apo zonjë. Cel. 0696265383.

Kush e ndjen mungesen bashkshortore unë jam nga Shkodra jam i martuar dhe jam per lidhje sektete. Lë nr. cel. 0674773270.

Kam shkruar sms kam besuar dhe besoj ende se ka femra me vlera te martuara ose jo qe duam miqesi, shoqeri, dashuri dhe gjithcka. Nëse e lexon dhe jam me fat dergo nje sms mos merr me nr. te fshehte. Jam 51 vjec e ju nuk do zgjenjeheni. Më dërgoni sms ne vodcl 93210j1. Ju mirepres.

Një zotëri nga Korca, rreth 37 vjec, simpatik edhe me humor. Interesohem te njihem me nje femer te sinqerte per te kaluar caste te kendeshme se bashku. Tek une do të gjesh nje mik te mirë dhe sekret. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685030021.

Jam nga Jugu 45 vjeç, me profesion inxhinier. Kerkoj të njoh një zonje apo zonjushë per lidhje sekrete. Te jete nga Jugu dhe mundesisht intelektuale. Numri im është 0699655307.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonjë per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është. Cel. 0698756261.

Ej ju femra qe vishni me shume funde-fustane, vajza e gra apo goca e mami apo zonja e zonjusha ju qofshit, te virgjera ose jo, me partner ose jo, me femije ose jo, pa dallim moshe, ngado qe te jeni, qe keni qellim serioz te njiheni me mua, me telefononi ne numrin 0695378090. Ju lutem, jo tallje dhe jo abuzim me mua, nese me merrni me numer privat, sepse une nuk dua te tallem me ju. Ju mirepres lozonjare në çdo kohe.

Lidhje serioze....

Jam një zonjë nga Tirana jam e divorcuar kërkoj një lidhje serize me nje burre qe ti kete vdekur gruaja dhe te jete i rregullt familjar. Gjërat e tjera ja leme kafes te jete i moshes 55 deri 60 vjec i mbajtur sic jam vete une. Jam 56 vjec, dhe i interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje i drejtohem zoterisë qe shkruan per 39 vjecaren nga Vlora, ju lutem te lini numrin e cel ne gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj të njoh një zotëri vetëm për martesë deri në moshën 60 vjeç, nga Maqedonia, të jetë serioz jo aventurier, të jetë i punësuar, larg çdo vesi të keq, vetëm nga Kosova. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Përshëndetje jam zonjë nga Jugu banoj ne Tiranë. Jam 55 vjeçe e divocuar prej vitesh. I drejtohem intervistës të gjej një njeri që ti ketë vdekur gruaja, të jetë familjar i rregullt, tëjetë i dashur, me edukatë, të dijë normat familjare se unë kam nevojë për një njeri që të respektoj familjen, të ketë dhe shtëpi, të jetë mirë nga ekonomia, sepse kam vuajtur shumë. Ky zotëri që do të më telefonojë mua duhet ti ketë këto dy gjëra, që për vitet që na kanë ngelur ti jetojmë mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Ertjola nga Veriu me banim në Tiranë e divorcuar prej shumë kohësh, jam 39 vjeçe, e ndershme, serioze, simpatike e respektueshme, dua të lidhem me një mashkull për martesë. Të jetë nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu, i ndershëm, simpatik, të jetë me banim në Tiranë, shofer mauneje mysliman nga mosha 38-46 vjeç. Përshëndes të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen dhe ju uroj fat dhe mirësi. Pres përgjigje në gazetë.

Jam një femër nga Veriu 40 vjeçe, e divorcuar, e mirë, e ëmbël, dua të lidhem me një person serioz, për të kaluar jetën me të, të jetë i paraqitshëm, me banim në Tiranë, nga Jugu. Të jetë nga mosha 39-47 vjeç. I in- teresuari të jetë i vendosur për jetën, sepse jeta nuk është lojë për të kaluar kohen. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për komunikim. Gilda.

Jam një zonjë nga Tirana, e divorucar kërkoj një lidhje serioze me një burrë që ti ketë vdekur gruaja dhe të jetë i rregullt e familjar, gjërat e tjera ja lëmë kafes. Të jetë i moshës 55-60 vjeç, i mbajtur siç jam dhe vetë. Unë jam 56 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam nga periferia e Tiranës, me aktivitet privat, simpatike e mbajtur, e rregullt pa fëmijë dhe e kompletuar në të gjitha drejtimet. Kërkoj për lidhje serioze një person nga Tirana që të jetë: intelektual, simpatik, i rregullt nga mosha 60-62 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme 40 vjeçe, e divorcuar, kërkoj për lidhje të fshehtë një zotëri të jetë serioz, i logjikshëm, simpatik i aftë që të më ndihmojë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 46 vjeçe, familjare e rregullt, punoj në arsim, për një ngrohtesi shpirterore kerkoj nje mik po familjar me nivel rreth moshes time, jo verior, jo te divorcuar. Zotëria te jetë vetem nga Durrësi. Mund të lini te dhenat tuaja ne gazetë dhe numrin e telefonit. Ju mirëpres.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj një zotëri vetëm për martesë gjer në moshën 60 vjeç, nga Maqdonia të jetë, serioz, jo aventurier, dhe të jetë i punësuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Mira nga Durrësi 52 vjeçe shumë e vuajtur me jetën time. Dua një njeri të respektuar dhe të më ndihmojë nga ana ekonomike, mundësisht të jenë jashtë shtetit se jetoj me qera dhe nuk mund ti përmbush se jam pa punë. Më ktheni përgjigje në gazetë. Respekt.

Përshëndetje! Jam X, beqare një vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Dëshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kërkoj qe personi te jete katolik shumë korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 3844 vjec. Ai që është i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lere numër telefoni në gazete per komunikim. Faleminderit per mirëkuptimin.

Jam 45 vjeçe e divorcuar me dy vajza të rritura, mësuese, momentalisht e papunë. Dua të njoh një mik intelektual të rregullt e pa vese. Jetoj në Tiranë por me origjinë jam nga Elbasani. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam Linda nga Tirana shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, e punësuar me kultur qytetare. Jam për një lidhje serioze me një person te rregullt i punësuar ì sinqertë korrekt dhe i paraqitshem mosha 52-60 vjec. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit.

Përshëndetje. Jam nga Shkodra, jetoj në Tirane 35 vjece beqare, e rregullt në çdo aspekt, do doja të njihja një djale te mire per lidhje serioze, te jete i rregullt, larg cdo vesi te keq, të jetë i paraqitshem, katolik deri në moshen 40 vjec. Të interesuarit të më lene nr. ne gazete, se ju kthej unë pergjigje.

Jam nga Tirana simpatike, e mirë-arsimuar, me punë të mirë, me vlera intelektuale njerëzore. Kërkoj një person vetëm nga Tirana, me arsim të lartë, inteligjent, me gjuhë të huaja, sigurisht me ekonomi të mirë. Të jetë simpatik nga jashtë dhe nga brenda, realisht mosha 45- 48 vjeç, as më pak e as më shumë. Njohje me destinim lidhje serioze. Shpresoj të sjellë batica të tillë njerëz me vlera.

Ela 29 vjeçe nga Mirdita, e divorcuar, pa fëmijë, jam pak e shëndoshë, dua të lidhe me një djalë për martesë, të jetë i divorcuar dhe me fëmijë. Të jetë nga mosha 30- 34 vjeç, i sinqertë dhe besnik, i krishterë ose ortodoks, nuk dua tallje. Kush të interesohet të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një zonjë jetoj në Tiranë, jam e lirë, më mungon një mik i kompletuar dhe i mirë. Ai që e ndjen veten të tillë të lërë numër telefoni në gazetë.

Kërkoj një shoqe të mirë siç jam dhe vetë, dua ta bëj motër se nuk kam, të qaj çdo hall me të se skam me kë ti qaj. Jam e martuar me fëmijë të rritur 47 vjeçe nga Fieri. Për më tepër lini numrin tuaj te telefonit ne gazete.

Përshëndetje, jam një zonjë 52 vjeçe vuaj shumë me burrin dhe me kalamajt, dua brenda mundësive të njoh një person të më kuptojë dhe të më ndihmojë nga gjëndja që jam unë. Dua të më ndihmojë dhe të më qëndrojë pranë për çdo gjë. Pres përgjigje në gazetë, lini numrin tuaj të telefonit në gazetë.

Jam Emilia me banim ne Tirane. Për një menyre me te lehte njohje po shkruaj ne gazeten Intervista. Jam nje vajzë e arsyeshme e rregullt dhe e kompletuar. Kërkoj nje lidhje vetem per qellime serioze. Dëshiroj qe i interesuari te jete vetëm i besimit te krishtere. Personi te jetë i sinqerte, korrekt dhe ne pune, nga mosha 38- 45 vjeç. Ai që është i interesuar vetem per nje lidhje serioze te lere nr. cel. ne gazete per komunikim.

Përshëndetje. Unë jam një zonjë nga Jugu, por me banim në Tiranë. Kërkoj të njoh një zotëri mosha 30-40 vjeç, të dijë të respektojë një femër. Nuk jam materialiste nuk kam nevojë për para, nuk po dal për tu prostituar, por kërkoj një burrë që ti dhurojmë njëri-tjetrit dashurinë, ngrohtësinë dhe respektin e munguar. Unë jam 30 vjeç, me arsim të lartë, e bukur. Zotëria të jetë i arsimuar, serioz dhe simpatik. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nje 52 vjecare e divorcuar, pa femije. Nuk ndihem mire ne Shqiperi dhe dua te largohem jashte. Kush zoteri apo zonje mund te me ndihmoje të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.