Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

ar. Kerkoj nje shoqe jete te edukuar besnike te jetë familjare e rregullt te jet pa femij ngarkim te jet mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten, ëndrra deshira e mendime te perbashkta. Lë nr. telefoni ne redaksi.

Përshëndetje nga Shqipëria e Mesme, jam i divorcuar. Jetoj ne Selanik dua te njihem me nje vajze ose te divorcuar e vlefshme vetem për ne Selanik. Vajza te jetë deri 35 vjece. Më dërgoni sms në nr. tim të cel. 6999703086.

Përshëndetje, jam Edmondi 31 vjec nga Permeti jetoj e punoj ne Selanik. Jam i ndare dhe nuk kam fëmijë. Dua te njihem me nje vajze apo grua qe jeton e punon ne Selanik per nje lidhje teper serioze. Jam shume djale bukurosh dhe i kulturuar dhe jeta me ka mesuar qe te di te sillem ndaj nje femre qe e dua dhe me do dhe qe e respektoj e me respekton. Tel. 6987118318. Ju faleminderit .-V

Përshendetje jam nje zotëri 60 vjecar dua te njihem me nje zonje per qellime serioze. Jetoj dhe punoj ne Athinë. Për me teper le kete numer telefoni: 6906507290.

Jam nje emigrant qe jetoj prej shume vitesh ne Greqi jame me dokumenta te rregullta 58 vjeç, këkroj një shoqe si fillim, me vonë me të parë me të bërë. Kërkoj një shoqe besnike jo rrugaçe. Nr. im është ky: 6993608881.

Dua të lidhem mire dhe sinqerisht me nje grua te rregullt dhe te sinqertë. Unë jam 56 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 00306951231221.

Jam nje djalë nga EL. 38 vjeç, kerkoj nje femer qe di te ruje sekretin nuk ka rendesi mosha. Jam për pak dit ne Greqi. Për më tepër lë nr. tel. 6985646741. Më dërgoni sms sepse jam teper simpatik. Ja lem kohes kenaqesinë.

Dëshiroj të njoh një vajzë në Greqi apo në Shqipëri. Nëse ka vajza që duan të martohen vetëm për martesë, të më marrin në nr. telefoni: Vajzat të jenë nga mosha 28-35 vjeçe. Lë nr. cel. 00306955361455. Të jetë nga Elbasani ose Tirana. Telefononi në drekë ose mëngjes, se në darkë mezi kapet.

Jam një djalë me banim në Greqi, Athinë 30 vjeç, i para- qitshëm dhe i sjellshëm. Do dëshiroja të njihesha me ndonjë vajzë të rregullt e pa vese. Për sqarime të mëtejshme të interesuares i lë këtë nr. tel. 00306988119435.

Ku është e interesuar për një lidhje ky është numri im: 00352661848607. Jetoj në Luksemburg.

Jam Edi 45 vjec nga nje qytet i Jugut, jetoj prej 20 vitesh ne Greqi i divorcuar kam fëmijë ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë trup i rregullt, me tipare të zeza të rregullta. Jam shum i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo, jam kundra alkolit dhe duhanit. Besoj se bej pjesë ne ate kategori njerëzish qe janë te kompletuar. Kerkoj nje shoqe jete të edukuar besnike te jete familjare e rregullt te jetë pa femijë në ngarkim. Të jetë mbi 1.70 e gjate, simpatike, terheqese. Tek une do gjej vetveten do gjej endrra deshira e mendime te perbashketa. Tel. 00306995654812.

Pershendetje. Dua te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Te jete e sinqerte pa vese, korrekte, e lire dhe pa probleme. Te jete deri 30 vjece. Pres telefonatë ose sms në nr. tim të cel. 00306947474898.

Jam Edi 45 vjec nga nje qytet i Jugut jetoj prej 20 vjetsh ne Greqi i divorcuar kam dhe femije ne mosh te rritur. Jam 1.80 i gjatë me trup të rregullt me tipare të zeza të rregullta. Jam shumë i dashur dhe gezoj simpati ne shoqeri e kudo. Jam kundra alkolit dhe duhanit besoj se bej pjesë ne ate kategori njerëzish qe jan te kompletuar. Kerkoj nje shoqe jete te edukuar besnike te jete familjare e rregullt te jetë pa femijë në ngarkim te jetë mbi 1.70 e gjatë simpatike terheqese. Tek unë do gjej vetveten do gjej endrra deshira e mendime te perbashkta. Nr. im telefonit në redaksi.

Jam nga Jugu 46 vjec dhe deshiroj te njihem me nje zonje me banim ne Athine. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Kërkoj të lidhem me një zonjë apo zonjushë të jetë 30 vjec e lart të jetë nga Librazhdi ose Pogradeci. Nga unë do të ketë ciltërsi e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 6999155364.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam 61 vjeç, me trup mesatar i pashëm me 2 palë shtëpi, me punë të mira me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë me shkollë të lartë. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua të bashkëjetoj ose martesë dhe nuk ka rëndësi mosha e saj sesa mirëkuptimi njëri me tjetrin të jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose edhe nga zona të tjera, të jetë emigrante, jashtë shtetit. Kush ka dëshirë për kafe dhe të vendosim për tu martuar dhe të kalojmë jetë të lumtur në të gjitha drejtimet. Presim të takohemi sa më parë, ju pres me respekt 61 vjeçari. Telefon: 0693380879.

Jam një burrë nga Tirana i divorcuar 47 vjeç, kërkoj një grua të divorcuar për familje. Jam pa fëmijë, edhe gruan e dua pa fëmijë. Pres telefonata në këtë nr. 0688804288.

Jam një Z. që jetoj në shtëpi me qera mosha 53 vjeç. A ka ndonjë grua të ve apo vajzë që të ketë shtëpinë e saj ku do që të jetojë që të kalojmë këto vite bashkë që na kanë mbetur sepse djali e ka jetën e tij familjare dhe fëmijët e tij. Unë nuk kam vese të këqia, jam familjar, jam larg alkolit dhe duhanit, tani për tani bëj tregëti të vogël me kalu për vete. Zonja të jetë nga mosha 45-50 vjeçe, të jetë e rregullt, jo mashtruese. Jam I rregullt. Nr. im është igëll: 0662324444. Faleminderit për mirëkuptimin.

Më quajnë Turi, jam i divorcuar, kërkoj të njihem me ndonjë femër për martesë, lë nr. telefoni: 0696867037. E lë nr. dhe për Suelen pa fëmijë, Rinen me fëmijë të divorcuar dhe për çdo zonjë tjetër që është e interesuar të më kontaktojë.

Lë nr. tel. 0672293265 Tiranë, për zonjen Merita, ka shkruar nr. e fudnit. Jetoj në Tiranë. Dëshiorj të njihem me ju për qëllime serioze. Jam 68 vjeç.

Jam nga Burreli, i përgjigjem zonjës 55 vjeçe që është e divorcuar. I përgjigjet një zotëri që ka shtëpinë e vet pensionist. Dëshiroj të takohemi bashkë dhe të flasim e të njihemi. Unë jam 65 vjeç. Lë nr. tel. 0682450503. Për martesë. Kam shtëpinë time.

Për Linden nga Tirana shume e rregullt, për ERtjolen nga Veriu me banim në Tiranë dhe 55 vjeçares nga Jugu. Ju përgjigjet një zotëri dhe ju lë nr. tel. 0688369095. Më ka vdekur gruaja, dhe kërkoj lidhje serioze. Nëse ndonjëra prej jush është gati për një lidhje serioze të më telefonojë. Baci.

Jam serioz, i komunikueshëm dhe shumë serioz. Jam 45 vjeç, me banim në Itali, meqë bëj shpesh rrugen e Shqipërisë, do më pëlqente të kisha një raport shoqëror me një vajzë që mund të dijë të mbajë sekretin, dhe nëse i intereson lidhja me mua. Jam i paraqitshëm dhe me karakter shumë të mirë. Preferoj dhe ndonjë studente që ka nevojë për ndihmë ekonomike. Nr. e mij i gjeni në redaksi. Pas 16 nëntorit ndodhem në Shqipëri.

Për zonjën nga Jugu që është me banim në Tiranë, intelektuale mosha 30 vjeçe i lë nr. telefoni 0688118519. Jam intelektual punoj dhe jetoj nëTiranë.

Jam Adi 38 vjec nga Jugu me banim dhe pune ne Tiranë, me arsim te lartë. Kam qene i martuar 1 vit. Arsyeja e ndarjes është se ajo nuk jeton me. Po le numrin per nje vajze te sinqertë ndoshta dhe me nje fatkeqesi per lidhje serioze. Cel. 0685010222.

Me prezenc dhe kultur banues ne Tirane me strehim timin i vetem. Jam vetem per lidhje serioze me nje vajze deri 44 vjece. Per mua ska rendesi feja, nga unë nuk do zhgenjeheni. Mos telefononi me nr. privat 0686874985.

Përshëndetje jam Ladi nga Berati 32 vjeç, dëshiroj të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Për momentin jam në Shqipëri por jetoj në Greqi. Kush është e interesuar të më bëjë zile se e marr vetë, ose dërogni sms.

Përshëndetje, jam 38 vjeç nga Vlora i divorcuar! Kerkoj te lidhem me nje vajz deri ne mosh time te jetë e dashur e respektushme, te doj familjen mundesisht te jet nga Jugu. Lë nr. cel. 0698954916. Ju lutem jo me privat. Vetem telefonata serioze dhe sms. Faleminderit.

Jam nje 40 vjeçar me banim ne Tirane dua te gjeje nje vajze deri ne moshe 28 vjeçare te rregullt ne te gjitha drejtimet e jetes. Të jete simpatike. Për më tepër lë nr. tel. 0688391312.

Jam 56 vjec pa njeri ngarkim larg duhanit e alkolit me banim ne Tirane i vetëpunsur kerkoj nje grua per martese pa dallim moshe e krahine te jete familjare femi pa dallim moshe e krahine. Lë nr. tel. për sms 0683247204. Jo mashtrime se jam njeri qe e njoh jeten. Me mua nuk do zhgenjeheni.

Jam 56 vjec me banim ne Tirane pa njeri ne ngarkim i vetëpunsuar larg alkolit e duhanit shum i mbajtur. Kërkoj per martese nje grua fmiljare le te kete e femijë pa dallim moshe e krahine. Për më tepër lë nr. tel. për sms 0699723699 se jam njeri qe e njoh jeten. Me mua nuk do zhgenjeheni.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje goc qe te jet shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojn nje

dashuri ne baz te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te till se dhe vet jam simpatik shpresoj per nje femër te till me bot shpirterore dhe paraqitje te jashteme. Kam pak koh që jam kthyer nga emigrimi. Cel. 0698807797.

Përshëndetje jam Fitimi nga Dibra 30 vjec i ndarë me nusen pre arsye te zotit me një fëmijë qe ishte i sëmur. Tani kerkoj nje femër tjet deri ne moshn 28 vjece edhe të jet e vendosur per jetë. Nr. im 0684204186.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë sms në këtë nr. cel. 0685084757.

A ndodhet ndonje zonje, qe e ka shpirtin e mire te vijë e te jetoj me mua se jam vetem. Nese ka te me marre me kete numer jo per tu tallur, cel. 0699353071. Ju faleminderit.

I le numrin e telefonit zonjes 56 vjece nga Tirana. Jam 58 vjec gruaja me ka vdekur. Per me teper ja leme komunikimit dhe kafes. Numri im i telefonit tim është: 0686427924. Faleminderit per mirëkuptimin.

Pershendetje un jam nga një fshat i Vlorës nga zona e bregdetit. Bëj jetë normale, kam jetuar ne Greqi. Por doja nje femër të rregullt, familjare, dhe me një femijë. Dua të them se edhe fati nuk i bën të gjitha të mirat bashkë. Jam 34 vjeç dhe nr. im është ky: 0688352049.

Pershndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi nga qyteti i Beratit 27 vjec i gjat 1.65. Punoj në ndertim, kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga fshati. Na kondaktoni në këtë numër telefoni: 0665953930. Ju mirëpresim.

Jam Landi nga Tirana 27 vjec kerkoj të njoh një femer per lidhje te jetë nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0697480818.

Kërkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish, premtoj qe do kujdesem per ta sikur t’i kisha prinder te vërtetë. Cel. 0665913688.

Përshëndetje jam 33 vjec i divorcuar me nje femije nga Lushnja kerkoj dike per te lidhur jeten. Për më tepër lë nr. cel. 0665501031.

Jam një djalë nga Fr. 23 vjeç, kërkoj një gocë po nga Fieri për qëllime serioze. Jam Ok, nga çdo anë, me punë, shtëpi, makinë personale etj. Ju pres në këtë nr. tel. VOD9771969.

Përshëndetje, kërkoj të njihem me një zonjushë pa probleme të jetë e moshës 47-53 vjeçe, vetë jam 57 vjeç, të jetë nga Vlora. Jam i divorcuar, për hollësira flasim dhe lë nr. telefoni: 0699389257.

Jam nje zoteri nga Tirana 48 vjec. Jam pa vese dhe shume i komunikueshem. Dua te krijoj nje lidhje me nje zonje qe di te ruaje te fshehte nje lidhje dhe te gjate .Unë kam dhe nje biznes timin. Besoj se do kalojme mire. Nr. im i telefonit është: 0699449164.

Kerkoj nje mikeshe te vertete top sekret, pa interes nga Tirana, vejush apo e divorcuar mosha 5060 vjeçe. Kush deshiron të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0697721742.

Kam deshire te njoh nje zonje nga Vlora. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665611583. Miri.

Për zonjen nga Jugu me banim në Athinë lë nr. telefoni në redaksi. Jam 32 vjeç. Beni.

Përshëndetje, kerkoj të njoh një vajzë për lidhje serioze rreth moshes 20 vjeçe. Studioj per master anglisht. Nuk kam vese, as duhan as alkool. Jam 1.75 i gjatë, tip sportiv. Kam 4 vjet qe ushtrohem ne palester. Lë nr. cel. 0665565538.

Le nr: cel. per te komunikuar, me shprese se e kam pritur shumë një fat te tille znj: Eni. 06wwKwDDVw. Po pres respekte jam nga Jugu etj.

Emili kam deshire te komunikoj me ty dhe besoj tek arsyetimi juaj. Për më tepër lë nr. cel. 0nyzjxdeuw.

Përshëndetje, jam nje zoteri nga Tirana. Dëshiroj te njihem me nje zonje nga mosha 35 deri 50 vjeçe. Kush deshiron të më telefonojë në këtë nr. cel. 0696594252. Ju mirëpres. Faleminderit.

Jam Eri 28 vjeç nga Elbasani, kerkoj të njoh një vajzë nga Elb. per martese, qofte edhe e fejuar me pare. Për më tepër lë nr. tel. 0673423670. Është clab.

Vetem sms nese ke deshirë te njohesh dike, ky mesazh vlen per nje femer te vetmuar mosha 30-40 vjeçe nga Tirana se ciles i duhet nje mik besnik dhe i sinqert. Cel. clab 0698431789.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Jam 57 vjec. i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen. Te jetë njeri i mire, dhe korrekte. Cel. 0683245399.

Jam Nardi nga Durrësi 42 vjec dua te lidhem me nje zonje simpatike te dije te respektoj dashurine. Jam person qe fale ate qe ju mungon jam besnik. Për me teper ju le nr. cel. 0688392929 ose më dërgoni sms.

Jam një zotëri 44 vjeç, banoj në Tiranë, jam i martuar por i pa plotesuar kam nevoje per nje femer te sinqerte per nje lidhje sekrete mundesisht te jete vejush. Për me teper lë nr. tel. 0699718960.

Pershendetje un qe po dergoj kete njoftim ne gazete quhem Edison dhe jam 29 vjeç, jam i interesuar dhe kam deshirë të komunikoj për tu njohur me një vajzë te mire dhe simpatike me qëllimin per te krijuar një lidhje serioze. Dëshiroj qe nr. i telefonit te jetë i hapur: 0697479749.

Jam Goni nga Tirana 44 vjec nga Jugu interesohem per zonjen nga Jugu. Mendoj se i plotesoj kerkesat tuaja. Pres sms ose telefonata në këtë nr. cel. 0699764343.

Përshëndetje le kete nr. telefoni: 0694870583 per zonjen nga Tirana qe eshte e lire. I them qe edhe une i lire jam.

Jam Adi, dua të njoh një vajzë nga mosha 33-35 vjeçe. Më dërgoni sms ose mms foto në këtë nr. cel. 0692251753. Mos dërgoni zile të kota.

Per Ertjolen, jam Bledi 40 vjec shofer mauneje jam nga Jugu banoj ne Tiranë. Nëse deshiron po te le numrin tim të telefonit: 0665543805.

Jam Eri nga Tirana 34 vjeç beqar, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje dhe nëqoftëse perputhemi pse jo dhe serioze. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Pershendetje lë numrin tim të telefonit per 45 vjeçaren me 2 vajzat e rritura. Profesion mesuese me origjinë nga Elbasani. Më dërgoni vetem sms 0m9m1agd9a.

Vetem per zonjen Linda nga Tirana, mendoje se i plotesoje kerkesat tuaja. Per me shume ja leme komunikimit në nr. tim të cel. 0663338849. Faleminderit.

Përshëndetje a ka ngelur ndonje femer nga Tirana te jetë nga mosha 40-42 vjeçe po nga Tirana. Ju lutem femres se interesuar te me beje nje sms ose zile vetem me numer 068 se e marr vete. Femres qe i mungon dashuria e munguar e nje mashkulli te me beje nje sms ose zile ne numrin tim 0683245753. Per kujtese une jam i martuar dhe jo i gezuar dhe dua nje femer per qejf.

Për 52 vjeçaren e cila ka probleme me burrin dhe kalamajt lë nr. telefoni në redaksi.

E dashur Irsa 40 vjeçare nga Korça, jam i divorcuar dhe simpatik, dëshiroj të njihem me ju. Cel. 0697487625.

Jam nje mashkull 36 vjecar, kërkoj nje lidhje sekrete me femer deri ne moshen 45 vjec per te kaluar caste private dhe te bukura kurdo qe vij ne Shqiperi per pushime. Të jete e mbajtur dhe e pamartuar ose e divorcuar. Emaili im është: adrianoqejfliu@yahoo.com

Pershendetje e dashur, unë jam Eri nga Tirana 32 vjec simpatik 183 i gjatë jam me arsim te larte. Do kisha deshirë te kisha nje lidhje qe te me plotesonte me nje vajze simpatike qe te fale dashuri sepse jam i zhgenjyer nga kjo lidhje qe kam per momentin. Pres pergjigjien tende në adresën time të emailit: xhinokasmi@hotmail.com

Për zonjen nga Tirana e lirë që kërkon një miqësi të sinqertë, përveç adresës së emailit lë nr. cel. vodclabja0m1pd.

Jam Fatosi nga Tirana dua të lidhem me një vajzë nga Tirana, jam 22 vjeç, vajza të jetë e moshës 1820 vjeçe për lidhje serioze, dhe për më tepër lë nr. cel. 0685332133. Kush është e interesuar të më telefonojnë me nr. jo pa numër se nuk u përgjigjem.

Helena e Trojës po ju lë numrin tim të cel. 0037744256731.

Jam Nardi 42 vjeç, dëshiroj të kem lidhje top sekret me ndonjë zonjë ose vajzë që u mungon kënaqësia. Besoj se nga unë nuk do të zhgënjeheni. Jeni të mirëpritura në emailin tim: tom12blendi@hotmail.com

Jam X nga Vlora 50 vjeç, gjithë jetën kam falur dashuri, por asnjëherë se kam marrë atë. Përkundrazi e ka fituar një tjetër, e çfarë fitova unë. Vetëm zhgënjim, prandaj dua një mike ti jap dhe të më japi dashuri. Ju lutem dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665694470.

Jam Berti 35 vjec banues në Tiranë, i martuar i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare qe banon në Tiranë e moshes 20- 35 vjece e thjeshtë e mirë. Dua qe lidhja te jetë e pastër pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Lë nr. cel. 0682766448.

Lë mesazh për zonjën 46 vjeçe që punon në arsim dhe kërkon një zotëri, vetëm nga Dr. Për detaje e lëmë kur të komunikojmë, mendoj se i përmbush të gjitha kërkesat që ka zonja në fjalë. Lë nr. tel. në redaksi.

Per zonjen qe banon në Tiranë dhe qe kerkon nje njeri te kompletuar e te mire le nr. tel. 0699319022.

Jam një Z. që jetoj në shtëpi me qera mosha 53 vjeç. A ka ndonjë grua të ve apo vajzë që të ketë shtëpinë e saj ku do që të jetojë që të kalojmë këto vite bashkë që na kanë mbetur sepse djali e ka jetën e tij familjare dhe fëmijët e tij. Unë nuk kam vese të këqia, jam familjar, jam larg alkolit dhe duhanit, tani për tani bëj tregëti të vogël me kalu për vete. Zonja të jetë nga mosha 45-50 vjeçe, të jetë e rregullt, jo mashtruese. Jam I rregullt. Nr. im është igëll: 0662324444. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nje zoteri nga Tirana me arsim te larte, ne pune shteti, kam shtepi, gezoj shendet te plote, 1.87 i gjate, me trup te rregullt, muskuloz, nuk abuzoj me asgje. Pasi rregullova jeten e femijeve, tani jetoj vetem dhe kam nevoje per nje grua te mire qe te jetojme per njeritjetrin me nder, respekt, dashuri e perkushtim derisa te jetojme. Lë nr. cel. 0699377300.

Përshëndetje jam X 46 vjeç, me arsim te larte, me pune te mire dhe nje biznes privat. Jam nje njeri large cdo vesi, me zemer dhe di te respektoj e te mos lendoj nje femer. Kam deshire te njihem me nje zonjushë, zonje apo vejush nga mosha 35-46 vjece, qe e ndjen veten te vetmuar, me vendbanim nga Lushnja, Fieri dhe fshatrat afer tyre. Zonja mundesisht te jete me arsim te larte dhe pune te mire, larg veseve, telasheve dhe interesit. Kam deshir te jetë: mesuese, infermjere, bankjere, laburante apo juriste. Pse jo dhe ato qe jane pa pune me keto profesione. Te jete nje femer me bote, qe di te japi nje mesazh apo nje emocion. Jam per nje miqesi me zemer, te gjate dhe te forte. Per me shume informacion po jape numrin e cel: AMC310TTww. Ju lutem vetem sms dërgoni se ju marr une. Faleminderit.

I përgjigjem zonjës 40 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, për më shumë dërgoni sms në nr. tim të cel. 0685443987.

Jam nje zotri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar serioz me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë. Preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jetë e mir e kompletuar ne te gjitha drejtimet te jet me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam Miri nga Kamza 55 vjeç i divorcuar prej 5 vitesh me shtëpinë time në marrdhënie pune me një kulturë bashkohore europiane i arsimuar dhe i kompletuar i drejtohem me sms asaj femre apo zonje që kërkon lidhje serioze e vetëm serioze e jo aventura për të ndërtuar një familje serioze që ju përmbahet normave e rregullit familjar. Lë nr. cel. Klab4702276.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Tirana, jetoj i vetem prej 5 vjetesh mbasi gruaja me ka vdekur jam nje njeri mjaft i rregullt ne te gjitha drejtimet dhe ne nje gjendje shume te mire ekonomike nje intelektual i mirefillt dhe me pune te mire. Jam 55 vjec gjatesia 1.79 me nje trup mjaft te rregullt. E lej kete sms per nje zonje qe e gjen veten ne koto kerkesa. Mosha duhet 47 deri 53 vjece mundesisht te jete qytetare dhe vetem nga Tirana ose Durrësi. Numri im është: 0672058171.

Nëse e ndjen veten te vetmuar e kerkon shoqeri, miqesi dhe gjith- cka e nese je pas 44 vjeçe e martuar ose jo shkruj sms jo me nr. te fshehte në nr. tim vod. club. 9321051.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur e martuar apo beqare, të jetë ajo. E interesuara të jetë me afërsi moshe me mua. Për më tepër lë nr. cel. 0697933998. Më dërgoni sms. Faleminderit.

Kërkoj një grua për jetë, jam familjar besnik. Zonja të jetë e moshës 30-40 vjeçe e lart. Jam 56 vjeç. Kërkoj vetëm lidhje serioze. Cel. 0685918200.

Jam një qytetar i rregullt dhe shumë familjar nga Durrësi 68 vjeç, shumë i mbajtur moshen nuk e tregoj për aq. Gruaja më ka vdekur, jam në gjëndje të mirë ekonomike, kërkoj një zonjë të vuajtur dhe familjare pa probleme me moshë 55-60 vjeçe. Ju lutem për aventura nuk jam. Jeta e vetmisë na shkurtoi jetën, një jetë kena dhe këtë ta gëzojmë. Tel. 0698639310.

Jam një qytetar nga Shqipëria e Mesme, me banim në plazh të Durrësit, me arsim të mesëm. Kam qënë emigrant që nga viti 1991, më ka vdekur gruaja. Fëmijët janë të martuar jashtë shtetit. Jam mirë fizikisht, nuk kam asnjë sëmundje. Jam 60 vjeç, i gjatë 1.70. Kam sjellje të mirë, me edukatë, i komunikueshëm. Kam shtëpi private dhe një hyrje në Vlorë, Sarandë, Pogradec. Kush dëshiron të bisedojmë ju lë këtë nr. tel. 0685772874. Jam gati të përgjigjem.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë, më ka vdekur gruaja, nuk kam njeri në ngarkim, jetoj vetëm. Jam në mardhënie pune, marr një pension, ish oficer. Jam larg alkolit dhe duhanit dhe veseve të këqia. Jam 57 vjeç po i mbajtur, kërkoj një lidhje martesore me një femër të jetë pa vese të këqia, siç jam dhe vetë. Tek unë do të gjejë mbështetje të fortë dhe ngrohtësinë se jeta qenka shumë e vështirë, kjo vlen dhe për znj. Shpresa nga periferia e Tiranës, znj. Linda nga Tirana dhe zonja 54 vjeçe nga Durrësi. Po ju lë nr. tel. 0698787160. Kjo vlen dhe për çdo person tjetër që është e interesuar.

Jam një zotëri i ve nga Tirana më ka vdekur gruaja, kam 2 fëmijë, jetojnë në Itali, më quajnë Muhamet, jetoj tek lagjia 3 Ibrahim Buzhiqi nr. 27 jetoj vetëm në shtëpinë time e shoh që jeta nuk kalon vetëm. Dëshiroj të njihem me një zonjë të moshës 57-60 vjeçe, të jetë e mbajtur, dhe e vetme, dhe të jetojë si zonjat me mua, të kaojmë jetën sëbashku. Për komunikim lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze korrekte me një zonjë që jeton vetëm dhe do të jetojë me mua. Më telefono herë pas here.

Z. M. 54 vjeçe që rri në shtëpi me arsim të mesëm dhe me banim në Durrës, që kërkon një njeri të kalojë jetën me të të jetë i urtë i qetë, pa vese të këqia. Jam unë 63 vjeçari nga z. e Jugut që i plotësoj kërkesat tuaja, dhe për më tepër ju lë nr. tel. 0692237520. Ky numër le të vlejë dhe për zonja të tjera të kësaj moshe e lart, nëse biem dakort bashkë, dhe për hollësira më telefononi. Ju mirëpres.

Jam X 56 vjeç nga Vlora, jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Linda banuese në Tiranë, dhe zonjës 49 vjeçe me banim në plazhin e Durrësit, dhe zonjës së lirë me banim në Tiranë,

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.