Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) dhe zonjës me arsim të mesëm që rrin në shtëpi e moshës 54 vjeçe, dhe zonjës së divorcuar që nuk ka fëmijë me origjinë nga Jugu. Tel. 0698994078.

Për zonjen Aida 46 vjeçe, jam Goni nga Tirana dhe I lë këtë nr. tel. 0674708430.

Jam nje zoteri nga Dr. Intelektual, 47 vjeç me pune te mirë në institucion shteteror dhe bisnezin tim privat. Le nr. e telefonit zonjës qe punon ne arsim. Per hollesi flasim 0699464194. Ju mirëpres. Faleminderit.

Jam nje 42 vjecar nga Maqedonia me biznesin tim jam i interesuar per nje zonje vetem per martese te jete nga mosha 35 deri 42 vjeçe. Pres telefonata 0038970445022.

Per 46 vjecaren Eni qe kerkon nje ngrohtesi shpirterore nga nje mik familjar une 50 vjecari nga Dr. po le nr. e tel. 0699338415 per te kontaktuar. Ju lutem jo me privat.

Kerkoj te bej nje njohje me nje femer me moshe 40-50 vjec. Te jete inteligjente dhe me karakter. Mund te jete e pa martuar e ve ose e ndare. E interesuara të marrë në këtë nr. tel. 0674325509.

Jam 59 vjec dua te njihem me nje zonjë. Për më tepër lë nr. cel. 0699605288.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam emigrant ne Selanik i divorcuar per momentin jam ne Shqiperi per te gjetur njeriun e jetes e interesuara te jete mbi 35 vjeçe. Kujt i intereson te dergoje sms ne kete nr. tel. 0665989694. Më telefononi ne cdo kohe jo me nr. te fshehte. Nga unë nuk do zhgenjeheni jam besnik e i ndershëm. Faleminderit.

Jam 35 vjeç nga Fieri kerkoj një grua te martuar qe e ka burrin larg ose te divorcuar te flasim si shok w ti plotesojmë nevojat njeri tjetrit. Te jete nga Fr. ose Vlora, se aty shkoj shpesh per pune. Jam serioz i paraqitshem w sekret. Jam i martuar prandaj kerkoj dicka te bukur. Me respekt Arjani. 0699658wpw . Mos telefononi me nr. privat.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam një zotëri në kërkim të një zonje ose zonjushe për një lidhje të fshehtë, do ja plotësoj të gjitha dëshirat si ato intime dhe ato ekonomike mosha 30-40 vjeçe nga Vlora ose Fieri.

Jam një zotëri ne kerkim te nje zonje ose zonjushe per nje lidhje te fshehte, do ja plotesoje te gjitha deshirat si ato seksuale dhe ato ekonomike apo edhe ndonje deshire tjeter, mosha 30-40 vjeçe nga Vlora ose Fieri. Telefonatat anonime stop, faleminderit. Cel. në redaksi. 0699680831. Jam ne pritje.

Kërkoj për lidhje sekrete erotike zonja nga mosha 40-45 vjeçe vetëm nga Tirana. I përgjigjem kërkesave që do kenë. Nëse e gjeni veten tek këto rreshta dërgoni vetëm mesazh jo zile në këtë nr. cel. 0699557062. Mos telefononi me nr. privat.

Jam nje djalosh i ri nga Tirana shume king dhe interesohem per një njohje te re me nje vajze apo zonje vetem per takim special. Lë nr. cel. 0696265383.

Jam nje zotri nga Shkodra qe kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje po nga Shkodra. Jam njeri i sinqert i dashur dhe i sjellshem qe di te respektoj nje femer. Lë nr. telefoni: o674473437.

Jam një zotëri 37 vjeç, doja lidhje sekrete me një zonjë Fierake. Më dërgoni sms në këtë nr. telefoni: 0697780046.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Tirana i martuar dhe me punë 47 vjeç, kerkoj nje lidhje sekrete dhe teper te fshehtë me nje zonje po nga Tirana te jetë e rregullt dhe e sinqertë nga mosha 40 deri 50 vjece. Ju pres në këtë nr. vod klab.21wm0ww.

Jam nje djale 28 vjeç nga berati dhe kerkoj njohje me një zonjë per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0698756261.

Jam Toni nga Tirana 28 vjeç dhe do doja te krijoja një lidhje te bukur dhe teper sekrete me ndonje vajzë ose zonjë deri 35 vjeçe qe ndjehet vetem dhe kerkon një mik besnik. Lë nr. cel. 0676016996.

Aleksi nga Saranda singel, për zonjen Eda nga Fieri, me more ne telefon dy herë me nr. privat qe folem por kur more 2 her per herë te fundit rreth ores 20 e kisha tel. ne karikim ne dhomen tjeter dhe nuk e degjova, ti u keqkuptove se mos nuk desha un te flisja. Po e lexove kete sms më merr në telefon: 0698284428. Falemnderit.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Nese ndihesh e vetmuar me njerëzit qe te rrethojnë, nëse ke nje dhimbje shpirterore nuk ke ngrohtesin qe ti meriton. Andi nga Durresi 31 vjec, jam i martuar dua te njihem me nje mikesh te sinqert qe te dijë te ruaj sekretin. Cel. 0699322827.

Kërkoj të njoh një zonje ose vajze deri ne moshen 45 vjeçe per je lidhje diskrete. Jam 31 vjec shume simpatik 1.83 i gjate me arsim te larte, dua qe femra te jete e paster dhe diskrete, ju garantoj nje mardhenie te shendoshe nga te gjitha aspektet. Lë nr. cel. në redaksi. Me respekt, Eri.

Përshëndetje jam nje djale 30 vjeç i martuar i rregullt shume familjar po kerkoj nje zonjë mosha 30 deri 50 vjeçe per lidhje sekrete. Jam shume serioz dhe i sinqerte pa paragjykime ju lutem me kontaktoni në nr. tim të cel. në redaksi. Te bisedojme dhe nr. do te mbahet sekret 100 %. Me respekt Antonio.

Jam nga Dr. kërkoj për lidhje sekrete një zonjë nga Tirana ose Vl. jam i martuar por jo i lumtur, tip i qetë dhe sportiv. Cel. 0688380707.

Lë nr. tel. 0684399081 vlen dhe për ndonjë grua serioze nga Shk. apo Lezha, të jetë sekret deri 60 vjeçe. Ti falim pak ngrohtësi e respekt njëri-tjetrit, një jetë kemi.

Jam nje 53 vjecar nga Shqipëria e Mesme i pergjigjem atyrave grave dhe zonjave qe duan lidhje sekrete. Cel. 0682809148.

Jam nga Elbasani 55 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje po nga Elbasani e cila te dije te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja e interesuar te me telefonoje në nr. tim të cel. 0682405743.

Përshendetje jam Keli nga Tirana 35 vjeç beqar pa vese 1.75 i gjate dua te lidhem me nje goce apo zonje qe banon në Tiranë, per lidhje sekrete e nje marredhenie pasionante. Për më tepër lë nr. tel. në redaksi. Ju mirëpres.

Lidhje serioze....

Jemi dy prindër intelektual nga Shqipëria e Mesme që interesohemi për vajzen tonë 39 vjeçe e divorcuar jo për fajin e saj, me një fëmijë 18 vjeç e stabilizuar në Itali, me nënshtetësi italjane. Kush person i moshës 40-45 vjeç do ketë fatin të lidhet me vajzen tonë për të krijuar familje të rregullt, larg veseve të këqia mund të kontaktojë me ne në nr. 0694397989.

Jam Brunilda 40 vjeçe, më mungon një mik i kompletuar. Kush është i interesuar të shkruaj në gazetë.

Përshëndetje, jam një vajzë e virgjër i lutem atij biznesmenit që kishte një kërkesë të tillë të lërë numë numër telefoni. X Tiranë.

Jam 32 vjeçe e divorcuar për moskujdesje per familjen dhe tradheti. Kam fëmije, jam me arsim te larte dhe pune shteti. Dua lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 45 vjec, pranoj edhe me femije vetem te me trajtoje mire dhe mos te jete i papune. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Kavaja 38 vjeçe dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri të jetë mosha 50 vjeç. Telefononi nga Kavaja dhe Durrësi.

Përshëndetje, jam një zonje nga Jugu, 40 vjece, e divorcuar, por pa femije, kerkoj nje person te jete i ve, nga mosha 40-50 vjec, per martese. Mundesisht të jetë nga Vlora, por ska problem, edhe nga rrethe te tjera. Kush deshiron te shkruaj numrin e telefonit ne gazete, ju faleminderit.

Përshëndetje, jam një zonjë 40 vjeçe nga Jugu e divorcuar por pa fëmijë, kërkoj një preson të jetë i ve dhe të ketë moshën 40-50 vjeç. Kush është i interesuar të shkruaj numrin e telefonit në gazetë.

Përshëndetje, jam nga periferia e Durrësit 36 vjeç, beqare e rregullt në çdo aspekt. Do doja të njihja një njeri të mirë beqar deri në moshën 42 vjeç, dhe vetëm nga Durrësi, për një njohje drejt një qëllimi serioz. Nëse nuk plotëson kushtet mos tento të përgjigjesh kot. Reina.

Jam Enisa nga Tirana e pashme, simpatike, femër me karakter, kam shtëpi, punë dhe ekonomi të mirë. Kërkoj të njoh një zotëri për lidhje serioze të jetë me karakter i paraqitshëm të jetë mirë ekonomikisht mosha deri 53 vjeç. Të interesuarit të më telefonojnë në nr. telefoni që ndodhet në redaksi. Ju lutem telefononi pas orës 16.00. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Vlora e divorcuar, kërkoj një lidhje serioze me një zotëri edhe ai të jetë serioz, mosha 55 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

I them atij personit që është biznesmen, që kërkon një femër të virgjër po ku ka femra të virgjëra sot, ja ke fut kot plako, vështirë të gjesh një të tillë sot. Je shumë mbrapa bote që vazhdon akoma me mentalitetin e prapambetur, jemi në 2014-ten, kështuqë hap sytë dhe informohu më shumë për këtë fakt ose shqetësimin që ke.

Quhen Suela jam nga Tirana, jetoj në një qytet bregdetar, me shkollë të lartë 39 vjeçe. Jam e punësuar, vij nga një familje e rregullt. Interesohem për një njohje të re miqësore serioze me një person nga mosha 40-50 vjeç, me shkollë në punë, nga Jugu. Të dijë të vlerësoj femrën nga gjithshka e jo vetëm paraqitjen të jetë korrekt dhe serioz. Për një njohje, miqësi, lidhje serioze. Më kontaktoni nëpërmjet gazetës lini numrin tuaj. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Tirana quhem Jona, 32 vjeçe e arsimuar, tepër e bukur, kërkoj të njoh një zotëri mosha 35-40 vjeç të arsimuar nga Tirana të paraqitshëm. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana jam e divorcuar kërkoj një lidhje serize me nje burre qe ti kete vdekur gruaja dhe te jete i rregullt familjar. Gjërat e tjera ja leme kafes te jete i moshes 55 deri 60 vjec i mbajtur sic jam vete une. Jam 56 vjec, dhe i interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje i drejtohem zoterisë qe shkruan per 39 vjecaren nga Vlora, ju lutem te lini numrin e cel ne gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj të njoh një zotëri vetëm për martesë deri në moshën 60 vjeç, nga Maqedonia, të jetë serioz jo aventurier, të jetë i punësuar, larg çdo vesi të keq, vetëm nga Kosova. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Përshëndetje jam zonjë nga Jugu banoj ne Tiranë. Jam 55 vjeçe e divocuar prej vitesh. I drejtohem intervistës të gjej një njeri që ti ketë vdekur gruaja, të jetë familjar i rregullt, tëjetë i dashur, me edukatë, të dijë normat familjare se unë kam nevojë për një njeri që të respektoj familjen, të ketë dhe shtëpi, të jetë mirë nga ekonomia, sepse kam vuajtur shumë. Ky zotëri që do të më telefonojë mua duhet ti ketë këto dy gjëra, që për vitet që na kanë ngelur ti jetojmë mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Ertjola nga Veriu me banim në Tiranë e divorcuar prej shumë kohësh, jam 39 vjeçe, e ndershme, serioze, simpatike e respektueshme, dua të lidhem me një mashkull për martesë. Të jetë nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu, i ndershëm, simpatik, të jetë me banim në Tiranë, shofer mauneje mysliman nga mosha 38-46 vjeç. Përshëndes të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen dhe ju uroj fat dhe mirësi. Pres përgjigje në gazetë.

Jam një femër nga Veriu 40 vjeçe, e divorcuar, e mirë, e ëmbël, dua të lidhem me një person serioz, për të kaluar jetën me të, të jetë i paraqitshëm, me banim në Tiranë, nga Jugu. Të jetë nga mosha 39- 47 vjeç. I interesuari të jetë i vendosur për jetën, sepse jeta nuk është lojë për të kaluar kohen. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për komunikim. Gilda.

Jam një zonjë nga Tirana, e divorucar kërkoj një lidhje serioze me një burrë që ti ketë vdekur gruaja dhe të jetë i rregullt e familjar, gjërat e tjera ja lëmë kafes. Të jetë i moshës 55-60 vjeç, i mbajtur siç jam dhe vetë. Unë jam 56 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam nga periferia e Tiranës, me aktivitet privat, simpatike e mbajtur, e rregullt pa fëmijë dhe e kompletuar në të gjitha drejtimet. Kërkoj për lidhje serioze një person nga Tirana që të jetë: intelektual, simpatik, i rregullt nga mosha 60-62 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme 40 vjeçe, e divorcuar, kërkoj për lidhje të fshehtë një zotëri të jetë serioz, i logjikshëm, simpatik i aftë që të më ndihmojë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 46 vjeçe, familjare e rregullt, punoj në arsim, për një ngrohtesi shpirterore kerkoj nje mik po familjar me nivel rreth moshes time, jo verior, jo te divorcuar. Zotëria te jetë vetem nga Durrësi. Mund të lini te dhenat tuaja ne gazetë dhe numrin e telefonit. Ju mirëpres.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj një zotëri vetëm për martesë gjer në moshën 60 vjeç, nga Maqdonia të jetë, serioz, jo aventurier, dhe të jetë i punësuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Mira nga Durrësi 52 vjeçe shumë e vuajtur me jetën time. Dua një njeri të respektuar dhe të më ndihmojë nga ana ekonomike, mundësisht të jenë jashtë shtetit se jetoj me qera dhe nuk mund ti përmbush se jam pa punë. Më ktheni përgjigje në gazetë. Respekt.

Përshëndetje! Jam X, beqare një vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Dëshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kërkoj qe personi te jete katolik shumë korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 38-44 vjec. Ai që është i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lere numër telefoni në gazete per komunikim. Faleminderit per mirëkuptimin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.