Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

simpatik, dhe ekonomikisht solid. Per martese kerkoj nje vajze shqiptare mosha 33-40 vjece, beqare, shume simpatike, dhe me kulture e edukate te shendoshe qytetare. Vajza e interesuar fillimisht te me lajmerohet patjeter vetem me një sms duke u pergjigjur me korrektesi ne keto 5 pyetje te thjeshta: mosha, gjatesia, pesha, profesioni, dhe vendndodhja? Cel. 0038649807649.

Ngaqe jeta ska kuptim ne vetmi po i drejtohem gezetes me mendimin se mund të ketë njerez te tjerë si unë per te njohur një femer e njeri te mirë e të sinqertë për te ndarë e bashkur jeten me te krah përkrah. Të jetë e këndshme, pranoj dhe të jetë e ndarë jo për fajin e saj, dhe me një fëmijë të vogël. Shenja ime bricjap, datëlindja 1973. Cel. 0673701285.

Shpresoj per nje lidhje serioze me një vajzë simpatike me nivel kulturor dhe shoqeror jo te rendomt por qe vertet meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore. Jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemtë nga Fieri nuk kanë mendim te mirë, por nuk janë te gjithë njelloj megjithate shpresoj te me kuptoj ndonjera. Cel. 0685055339.

Pershendetje jam një djalë 40 vjeç dhe kerkoj nje lidhje serioze me nje vajzë. Kush deshiron numri im i telefonit është: 0682824439.

Jona e dashur besoj qe jeni ju ajo qe me pershtateshe, për më tepër po ju le nr. tel. 0682508073.

Jam nje zotri nga Ballshi 50 vjec dua te gjej nje femër per nje lidhje sekrete të gjat e cila e ndjen veten të aftë të më bëjë zile në nr. tim të cel. 0674553044. Nuk do të zhgenjeheni, un do të trajtoj si një princeshë të vërtet të jetë nga rrethet Fier, Vlorë, Ballsh ose Tepelenë jo per tallje. Ju mirëpres.

Zonjës Merita nga Peza e Tiranës, mesazhi juaj më përshtatet shumë, kam dëshirë të takohemi, të njihemi të bisedojmë të pimë kafe, një kafe që do pimë. Nuk na detyron gjë kundra vullnetit. Me dëshirën e mirë për tu njohur, ju ftoj të takohemi. Uroj të hapet një kapitull i ri, në jetën tonë. Jam shumë i përkushtuar për një lidhje të tillë, afatgjatë, sa vetë jeta. Fati nga Tirana ju mirëpret në këtë nr. tel. 0699270874. Faleminderit për mirëkuptimin.

Per Brunilden 40 vjece le nr. telefoni: 0699319022. Nga një i interesuar.

Per ju gra apo vajza te martuara apo jo jetojme ne nje bote te cmendur kur te gjithe vrapojne pas parase interesit nderkohe qe ka njerez qe kerkojne njerez te vertete shoqeri vlera qe po humbin qe gjejne kenaqesi dhe ne gjerat e vogla qe e shijojne dhe nje kafe ne shoqeri te mire nese jeni ju qe do i bashkoheni shoqerise se nje burri do te ishte nje mrekulli. Dhe nese jeni afer 50 vjeç, shoqeria do te jete akoma me e kenaqshme prandaj nese e lexon shkruaj sms mos merr me nr. te fshehte. Do të gjesh shpirtin tend binjak, më dërgoni sms në nr. tim të cel. vodcl 86271aj. Nga unë nuk do zhgënjehesh.

Përshendetje jam Miri nga Shkodra 32 vjeç do kisha dëshirë të njihesha me një zonjë po të jen vetëm nga Shkodra ose nga një fshat i Shkodrës. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Lë nr. tel. 0698473340.

Jam i divorcuar 40 vjec dhe kerkoj nje lidhje serioze me nje vajzë për qejf qoftë dhe e divorcuar. Mirëpres telefonaten tende. Jam nga Fieri dhe kam këtë nr. cel. 0698394747.

Jam nje zoteri nga Tirana me arsim te larte, në pune shteti, kam shtepi, gezoj shendet te plote, 1.87 i gjate, me trup te rregullt, muskuloz, nuk abuzoj me asgje. Pasi rregullova jeten e femijeve, tani jetoj vetem dhe kam nevoje per nje grua te mire qe te jetojme per njeritjetrin me nder, respekt, dashuri e perkushtim derisa te jetojme. Lë nr. cel. 0699377300.

I pergjigjem zonjes 32 vjecare nga Tirana teper e bukur e te arsimuar, jam une inxhinjeri nga Durrësi teper korrekt e serioz per nje lidhje te bukur. Më kontaktoni në këtë nr. cel. vod. 9331603.

Jam një djalë dua të njoh një vajzë për martesë, të jetë dhe me punë ose me shkollë të lartë, të jetë mbi 30 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 0674595551.

Vetem per zonjen nga periferia e Tiranës. Mendoj se i plotesoje kerkesat tuaja. Per me shume ja lem komunikimit në këtë nr. cel. 0663338849. Faleminderit.

Jam 50 vjeç nga Vlora, i rregullt ne çdo drejtim. Dashuria me ka munguar, kam falur por nuk me eshte kthyer. E çfitova me ndershmerinë? Vetem zhgenjim. A ka ndonje zonjë nga Vlora, ne kushtet e mia, jo mashtruese? Po ka le te beje zile në këtë nr. cel. 0665694470. Faleminderit qe lexuat mesazhin tim.

Jam nga Elbasani kerkoj te lidhem me nje zonje po nga Elbasani e cila te dlje te respektoje dhe te ruaje sekretet e lidhjes. Zonja e interesuar te me telefonoje në këtë nr. cel. 0682405743.

Kush eshte ajo femer qe kerkon nje dashuri te paster e te sinqerte e jo vlera monetare. Jam 42 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt, korrekt dhe shume i sjellshëm. Lë nr. cel. 0698752632.

Kam qënë i martuar jam divorcuar pa probleme nuk kam femijë nga martesa e pare dhe jetoj ne fshat. Jam 38 vjec deshiroj te krijoj nje familje, vajza qe ka deshire te me kontaktoje te jetë me te njejtat probleme të mos ketë femijë nga martesa. Lë nr. cel. 0695176870.

Përshënetje, dua të njihem me nje femër te cilter si natyre e te jete e këndshme dhe te jetë e hapur. E mirëpres, mosha nuk ka rendesi per mua ok. Më pas bisedojme dhe e vendosim. Është e rendesime qe ju të jeni e hapur. Cel. 0699110259.

Lë mesazh për të gjitha femrat të cilat duan një shok të mirë dhe të siqnertë. Jam i kompletuar me të gjitha të mirat. Të interesuarat të më dërgojnë email në këtë adresë: djalidurres0@gmail.com. Ju mirëpres.

I përgjigjem zonjës nga periferia e Tiranës me aktivitet privat, që kërkon një lidhje, pa fëmijë. I përgjigjet një zotëri me nr. telefoni: 0672293265 Tiranë. Dëshiroj të njihem me ju, plotësoj kërkesat tuaja. Faleminderit.

Për zonjën nga Jugu që banon në Tiranë 55 vjeçe, e divorcuar, i lë nr. tel. 0665990830. Jam serioz dhe kërkoj një lidhje të tillë serioze.

Zonjës nga Tirana e divorcuar që kërkon një lidhje serioze, ju lë këtë nr. telefoni për komunikim: 0665990830. Nga një zotëri i interesuar për ju për lidhje serioze. Nëse dëshironi më komunikoni.

Per zonjen nga Jugu me banim ne Tirane, besoj se i plotesoj kushtet qe parashtroni dhe do deshiroja te njiheshim. Për më tepër ju lë nr. tel. 0698908550.

Jam Fatosi nga Tirana 22 vjeç, dua të lidhem me një vajzë nga mosha 18-22 vjeçe për lidhje serioze. Kush vajzë është e interesuar po ju lë nr. cel. 0685332133. Vetëm për lidhje serioze, kush është e interesuar të mos marri pa numër se nuk u përgjigjem.

Kërkoj të njoh një vajzë ose zonjë deri në moshen 40 vjeçe për lidhje sekrete, jam 27 vjeç, shumë simpatik, 1.89 i gajtë, me arsim të lartë. Dua qe femra të jetë simpatike me trup të mrië dhe diskrete, ju garantoj që nuk do zhgënjeheni. Ju pres mos ngurroni të më shkruani: VOD7330550.

Buongiorno tutte le ragazze, mi sono interesatto a conoscere una ragazza 30 anni, non sono mai sposato. Mi interessa conoscere una ragazza delle cose serie.

Për mesuesen 45 vjeçe te divorcuar, me dy vajza te rritura, e papune nga Elbasani, por qe jeton ne Tirane. Kerkeses per nje mik i le per komunikim nr. cel. vodclabja0m1pd. Per zonjen Ana 45 vjeçe, numuri qe ka shenuar del gjithnje i mbyllur.

Jam emigrant ne selanik i divorcuar per momentin jam ne Shqiperi, dua të gjej njeriun e jetes. E interesuara te jete mbi 35 vjeçe. Kujt i intereson te dergoje sms në këtë nr. cel. 0665989694. Telefono ne cdo kohe jo me nr. te fshehte. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Jam besnik e i ndershëm. Faleminderit.-V

Jam me prezencë dhe kulturë banues ne Tirane me strehim timin i vetem. Jam vetem per lidhje serioze me nje vajze deri në moshën 44 vjece. Per mua ska rendesi feja. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Telefonatave private nuk u përgjigjem 0686874985.

Pershendetje jam Ladi nga Berati 32 vjec deshiroj te njihem me nje vajzë për qellime serioze. Per momentin jam ne Shqiperi por jetoj ne Greqi. Lë nr. 0699754322. Kush është e interesuar te me beje zile se e marr vetë ose dërgoni sms. Faleminderit.

Pershendetje jam 38 vjeç nga Vlora i divorcuar. Kerkoj te lidhem me nje vajzë deri ne moshen time te jetë e dashur e respektushme, te dojë familjen. Mundesisht te jetë nga Jugu. Për më tepër lë nr. cel. 0698954916 ju lutem jo me privat. Vetem telefonata serioze dhe sms. Faleminderit.

Jam një 40 vjeçar me banim në Tiranë, dua të gjej një vajzë deri në moshën 28 vjeçe, të rregullt në të gjitha drejtimet e jetës, dhe të jetë simpatike. Lë nr. tel. 0688391312.

Jam 56 vjeç, me banim në Tiranë, pa njeri në ngarkim, i vetëpunësuar larg alkolit, e duhanit, shumë i mbajtur, kërkoj për martesë një grua familjare le të ketë dhe fëmijë, pa dallim moshe e krahine. Lë nr. tel. 0699723699. Më dërgoni sms, ju lutem jo mashtrime se jam njeri që e njoh jetën. Me mua nuk do zhgënjeheni.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje gocë qe te jet shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vet jam simpatik me botë shpirterore dhe paraqitje te jashteme, kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi. Cel. në redaksi.

Përshëndetje, jam Fitimi nga Dibra 30 vjeç, i ndarë me nusen për arsye të zotit, me një fëmijë që ishte sëmurë. Tani kërkoj një femër të jetë deri në moshën 28 vjeçe dhe të jetë e vendosur. Për më tepër lë nr. tel. 0684204186.

Afrimi 52 vjeç nga Tirana, kërkoj të lidhem me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

A ndodhet ndonjë zonje, qe e ka shpirtin e mire te vijë e te jetoj me mua se jam vetem. Nese ka te me marre me kete numer jo per tu tallur, 0699353071. Ju faleminderit.

Jam nje djalosh i ri nga Tirana shume king dhe interesohem per një njohje te re me nje vajze apo zonje vetem per takim special. Lë nr. cel. 0696265383.

Jam një zotëri 53 vjeç i arsimuar, i kulturuar, i kompletuar, i pashëm me trup sportiv, jam në kërkim të një zonje serioze e sinqertë. Dua ti përgjigjem zonjës që vlerëson seriozisht familjen. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. Vod.tjjxgbj.

Jam një motër, dhe kërkoj një zonjë të mirë për vëllain. Vëllain e kam 42 vjeç, ka qënë i martuar, ka vite që është i ndarë dhe ka një fëmijë, fëmijen e ka rritur e ëma, jeton në Greqi. Atje ka qënë dhe vëllai, por qëkur u nda vëllai, nuk rrin më me të. Pas ndarjes kaloj pak në stres, se ish gruaja nuk i dha fëmijen. Vëlla im ka vite që nuk e ka fëmijen. Por tani vëllain ek am shumë mirë, është me shkollë, ka punuar në punë shtetërore, merr dhe pension invaliditeti, është i shtruar, i qetë, njeri me norma dhe dinjitet. Ndaj kërkojmë një zonjë të mirë të jetë nga familje e mirë, le të ketë dhe një fëmijë ska problem. Të jetë nga Lushnja ose nga fshatrat e komunës Gjocaj të Peqinit. Dua që zonja të jetë person që ka kaluar halle dhe ta kuptojë. Presim përgjigje në gazetë.

Përshëndetje jam Niku nga Tirana 36 vjece 180 i gjatë 95 kg. kërkoj te njoh nje goce te ketë mbaruar shkollen. Të jetë mesuese apo infermiere me respekt e mirënjoje. Niku me nr. telefoni: 0698476590. Ju mirëpres sms.

Quhem Adi, lindur dhe banues ne Durrës 32 vjec, 1.70 i gjatë, 78 kg. Jam beqar, punoj dhe perpiqem te bëj një jete normale. Shpresoj te njihem dhe te lidh jeten me një vajze nga Durresi. Nr. cel. 0698604873.

Jam nje djale nga Korca 28 vjec kam qene i martuar me pare dhe gruaja më ka vdekur aksidentalisht tani jam i vetem kam dhe nje femije 2 vjec. Dua te lidhem me nje vajze si tragjedia ime ose me një zonjë. Ska rensi nëse ka qene e fejuare apo e martuar apo ka nje femije thjesht vetem se dua nje lidhe serioze dhe besnike. Faleminderit per mirkuptimin. Të interesuarat mundet të më kontaktojne te numri im i tel. 0698812795.

Jam Miri nga Tirana 35 vjeç, singel, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje, pse jo edhe serioze. Cel. 0685256875.

Jam Miri nga Tirana 34 vje beqar, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje dhe nëse puqemi pse jo dhe serioze. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Jam Agroni nga Tirana 44 vjec eshte e treta here qe kam nxjerr nr, ne gazete deri tani jam njohur me femra qe nuk ja vlejne. Shpresoj te gjej nje zonje per lidhje te fshehte dhe pasionante nuk ka rendesi mosha. Lë nr. cel. 0699764343.

Interesohem per 39 vjecaren nga Vlora, nr. im eshte ky: 0699680831. Telefonatave anonime nuk u përgjigjem. Faleminderit.

Jam nga Korca ne rast se zonja nga Jugu e moshes 55 vjece ka interes le te telefonoj ne kete numer 0692148652.

Përshëndetje, quhem Ardi jam nga Dr. 34 vjeç, beqar, punoj jetoj si shumë prej jush duke u përpjekur vetëm për mirë. Bëj një jetë normale, shpresoj të njihem dhe të lidh jetën me një vajzë nga Dr. 0683019743.

Jam 46 vjeç banoj në Përmet, kërkoj të njihem me një vajzë për martesë, të jetë mbi 32 vjeçe, të jetë nga Burreli. Kam qënë i martuar, më ka vdekë gruaja. Lë nr. tel. 0699732189.

Jam Eri 28 vjeç nga Elb. Kërkoj një zonjushë nga mosha 30- 40 vjeçe për martesë, qoftë e ve ose e divorcuar. Cel. 0673423670. Vodafon club.

Një përgjigje për ju zonja nga Periferia e Tiranës, jemi shumë afër kërkesave tuaja. Po ju lë nr. tel. 0699718976. Denisi nga Tirana

Aleksi, zhigolo, top sekret, 30 vjec, 1.75 i gjatë, 70 kg., tip sportiv me trup sportisti, fukara ne ekonomi por i pasur ne zemer. Ky mesazh vlen per cdo femer normale, biseksuale dhe lesbike qe duan nje zhigolo per te kaluar momente te bukura dhe te paharrueshme. Le kete nr. cel. klab 0698284428 per te interesuarat.

Jam Bledi nga Vlora 27 vjeç, sytë jeshil buzët e trasha simpatik dua të njoh një gocë për qëllime serioze, ose një studente të jetë e sinqertë dhe simpatike. Cel. 0699162899.

Jam nje burre 45 vjeç nga Durrësi i pergjigjem Sueles nga Tirana qe banon ne Durrës. Mundësisht te njihemi dhe cdo gje ja leme takimit. Cel. 0699378712. Faleminderit.

Jam një zotëri nga Dr. i divercuar,deshiroj te njihem me një grua nga Dr. ose nga Tr. per lidhje martesore. Mosha te jete deri 47 vjeçe. Kush mendon se i ploteson kushtet po le numrin, i cili ndodhet në redaksi.

Ej ju femra qe vishni me shume funde- fustane, apo qe flini naten me shume me fustane gjumi, goca apo zonja ju qofshi, te virgjera ose jo, me partner ose jo, me femije ose jo, pa dallim moshe, ngado qe te jeni, qe keni qellim serioz te njiheni me mua, me telefononi ne numrin 0695378090. Ju lutem vajza e gra te mira, jo tallje dhe jo abuzim me mua, nese me merrni me numer privat, sepse une nuk dua te tallem me ju. Ju mirepres zonja e zonjusha te embla e lozonjare në çdo kohe.

Përshëndetje, jam nga Durrësi 42 vjeç dua te njihem me nje zonje simpatike të dijë të respektoj dashurine. Jam besnik per nje lidhje nuk do ju zhgenjej per kënaqesin tuaj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.