Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Ju le nr. telefoni: 0688392929 ose dërgoni sms.

Jam Arturi nga Tirana, i përgjigjem Brunildes dhe i lë këtë nr. cel. 0699607100.

Deshiroj te njihem me një vajzë te thjeshtë dhe serioze. Jam 24 vjec jetoj në Tiranë. Te interesuarat te jetojn ne Tiranë. Cel. 0696210226.

Jam një djalë nga Tirana 34 vjec, kam deshire te njihem me nje femer nga mosha 20-40 vjece me banim ne Tirane. Me telefono te bisedojme në këtë nr. cel. 0674600169.

Përshëndetje, jam një djalë 28 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë të kaloj 15 ditë pushime në Santorini. Ajo vajzë që është e interesuar për më shumë detaje mund të më kontaktojë në nr. telefoni pas orës 8.00 në mëngjes, se më shpejt nuk përgjigjem. As në darkë mos telefononi se jam i zënë. Pra telefononi nga ora 8.00- 6.00. Cel. 0699367969.

Jam banues në Tiranë i vetmuar, interesohemi për një zonjë me banim në TIranë që i mungon dashuria, mosha 55 vjece e lart, për të kaluar kohen e mbetur në këtë jetë. Për komunikim lë nr. cel. 042358380.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam X nga Tirana me banim në Londër prej 4 muajsh, arsyet që po ju shkruaj janë të shumta: dëshiroj një lidhje të hapur ose sekrete. Për atë femër që vërtetë ndihet e sigurtë që di të mbaj sekretin. Jam 31 vjeç 1.70 i gjatë, flokë të zeza, sy jeshil, i dashur dhe i ngrohtë dhe i sinqertë. Ky sms vlen vetëm për femrat që jetojnë në Londër. Për më tepër lë nr. cel. 00447404431230.

Jam Eltoni nga Shkodra 34 vjeç do kisha dëshirë të kisha shoqëri me një zonjë nga Shkodra thjesht vetem shoqëri. Tel. 0674699145.

Jam nje zoteri nga zona e Jugut kerkoj te kem nje lidhje sekrete me zonja po nga Jugu. Zonjat te jene nga Fr., Br. ose Vl. Tek une do gjeni respekt dhe nje dashuri te paster. Le nr. cel. 00306992374883.

Pershendetje jam Enkeljani nga Tr. 35 vjeç, 1.75 i gjate beqar i sjellshem e korrekt. Kerkoj te njihem me nje zonje nga Tirana për një marredhenie sekrete e te qendrueshme. Telefononi në nr. tim që ndodhet në redaksi. Ju mirepres.

Pershendetje jam X nga Tirana 36 vjec i martuar kerkoj te krijoj nje lidhje sekrete me nje zonjush apo zonje qe te jete nga mosha 26-46 vjece dhe e sinqert dhe serioze. Lë nr. cel. 0696998501. Faleminderit per mirëkuptimin.

Le nr. per një zonjë për nje lidhje te fshehtë sekret VOD. AA01PJT. Dërgo sms ose telefonon në nr. tel. tel te komunikojme.

Jam Agroni nga Dr. 50 vjeç me arsim të lartë, i martuar me punë të mirë. Le nr. për zonjën 46 vjeçe që punon në arsim. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam nga Tirana 37 vjeç, dua te njihem me ndonje femer simpatike nga rrethet qe vjen shpesh ne Tirane per lidhje sekrete. Më dërgoni sms në nr. tim 0686921036.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjeç, kërkoj të lidhem me një vajzë serioze ose për qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Cel. 0682396900.

Jam një burrë 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake. Për më tepër lë nr. tel. 0697780046.

Jam x i martuar banues ne Tiranë 36 vjec serioz me punë shtetërore me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare te jet banuese ne Tiranë e moshes 2538 vjece. Ju lutem jo mashtrime jo zile dhe jo telefonat kot jo per interes por lidhje per qejf. Cel. 0682766448.

Jam nje zotëri 41 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë i paraqitshem i komunikueshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë preferoj te jetë me mosh te pjekur 38-55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet. Të jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam Martini 35 vjeç nga Fieri, kërkoj një lidhje sekrete me një person që të ketë bukuri shpirtërore dhe veçanërisht të jashtme. Nuk më pëlqen fjala mami, ndaj nuk e shkruaj dhe nuk kërkon zonjë të rëndomtë por diçka që t’ja vlejë të takohesh për një kafe, të kanë kenë pak zili. Dhe vetë nuk jam i keq, preferoj nga rrethi im, ose diku afër. Pres të më marrë ndonjë që meriton shumë dhe nuk dihet mirë atje ku është. Cel. në redaksi.

Dua të kem lidhje sekrete me një zonjë mbi moshen 50 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 0674709650.

Jam nje djale 28 vjeç, nga Berati dhe kerkoj nje grua te martuar per lidhje sekrete. Nr im është: 0698756261.

Jam 35 vjeç nga Fieri, kerkoj një grua te martuar qe e ka burrin larg ose te divorcuar te flasim si shok w ti plotesojm nevojat njeritjetrit. Te jete nga Fieri ose Vlora, se aty shkoj shpesh per pune. Jam serioz i paraqitshem dhe sekret. Jam i martuar prandaj kerkoj dicka te bukur. Me respekt Arjani. Lë nr. cel. 0699658wpw. Ju lutem mos telefononi me nr. privat.

Jam nje burre nga Shkodra, i moshes 59 vjeç, ne mardhenie pune, me page te mire, kerkoj te lidhem shoqerisht me nje femer te moshes 40-50 vjeçe. Në fillim per njohje dhe me qellim dhe lidhje bashkejetese, femra te jete e shendeteshme e pashme, nga qyteti pa burre dhe pa femije, ose qe i ka larg, qe te mos e ndjejme veten te vetmuar po ta gezojme bashke jeten. Nr. im i tel eshte 0666618549, ose dhe ne Tirane, pres me kenaqesi jam njeri i hapur, i sinqerte, i martuar, por gruaja qe kam nuk me jep ngohtesine dhe shoqerine qe kerkoj. Ju mirepres.

Kërkoj te njoh nje zonje qe te kete leke ose te jete biznesmene nga mosha 40-45 vjece. Jam Eno nga Tirana dhe jam ne gjendje te mire ekonomike. Dua qe te kem lidhje shume sekrete dhe afatgjate per shoqeri, njerzillek dhe dashuri dhe jo per materializem. Te gjitha ju zonja qe e gjeni veten tek ky mesazh ju mirepres me nje mesazh njohjeje. Shpesh here leku nuk ka vlere perpara nje njeriu dhe ngrohtesise qe ai kerkon. Premtoj vetem ruajtje sekreti dhe ngrohtesi njerezore. Cel. në redaksi.

Vetem per nje vajzë te sinqertë mosha 25-30 vjeçe, nga Tirana, e cila kerkon lidhje per qejf me nje burrë te divorcuar jo te ri qe dhe ta ndihmoj. Flasim ne vod. clab. 0698431789.

Lidhje serioze....

Jam Enisa nga Tirana, e pashme, simpatike, femër me karakter, kam shtëpi, punë dhe ekonomi të mirë. Kërkoj të njoh një zotëri për lidhje serioze të jetë me karakter i paraqitshëm të jetë mirë ekonomikisht mosha deri 53 vjeç. Ju lutem telefononi pas orës 16.00 në këtë nr. cel. 0699549454. Faleminderit.

Dua të njoh një djalë të mirë për fejesë, djali të jetojë në Itali, të jetë nga Kavaja ose në periferi të Kavajës. Djali të jetë tregtar ose të jetoj në Itali. Jam e sinqertë dhe e komunikueshme. Cel. 0699555114. Vetëm për martesë.

Jam një vajzë 27 vjeçe kërkoj të njihem me një djalë për fejesë jo për tallje. Dua që djali të jetojë jashtë me letra të rregullta, të jetë nga Tirana ose Durrësi. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Lorena 32 vjeçe nga Tirana, me arsim te larte e pune shteti. Fati nuk është treguar i drejte me mua pasi me ka lene vetem me fëmijë. Kërkoj te njihem me nje zoteri deri 45 vjec dhe me femije, ska problem por me pune dhe arsim per qellime serioze. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim ju lutem. Faleminderit.

Përshëndetje! Jam X, beqare nje vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Deshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kerkoj që personi te jete katolik shume korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 3844 vjec. Ai qe eshte i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lërë nr. telefoni ne gazete per komunikim. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam Stelina me banim në Tiranë dhe origjinë nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik me trup të rregullt, i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit mosha 46-51 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Brunilda 40 vjeçe, më mungon një mik i kompletuar. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam Ketjona nga Lushnja 28 vjeçe, me ka ngelur fiksim ai mekaniku nga Kavaja. Po do të fejohesh, më ke mua, jam e sinqertë. Për më tepër ju lë nr. cel. 0699555114.

Jam 32 vjeçe e divorcuar për moskujdesje per familjen dhe tradheti. Kam fëmije, jam me arsim te larte dhe pune shteti. Dua lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 45 vjec, pranoj edhe me femije vetem te me trajtoje mire dhe mos te jete i papune. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Kavaja 38 vjeçe dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri të jetë mosha 50 vjeç. Telefononi nga Kavaja dhe Durrësi.

Përshëndetje, jam nga periferia e Durrësit 36 vjeç, beqare e rregullt në çdo aspekt. Do doja të njihja një njeri të mirë beqar deri në moshën 42 vjeç, dhe vetëm nga Durrësi, për një njohje drejt një qëllimi serioz. Nëse nuk plotëson kushtet mos tento të përgjigjesh kot. Reina.

Jam një zonjë nga Vlora e divorcuar, kërkoj një lidhje serioze me një zotëri edhe ai të jetë serioz, mosha 55 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nga Tirana, jetoj në një qytet bregdetar, me shkollë të lartë 39 vjeçe. Jam e punësuar, vij nga një familje e rregullt. Interesohem për një njohje të re miqësore serioze me një person nga mosha 40-50 vjeç, me shkollë në punë, nga Jugu. Të dijë të vlerësoj femrën nga gjithshka e jo vetëm paraqitjen të jetë korrekt dhe serioz. Për një njohje, miqësi, lidhje serioze. Më kontaktoni nëpërmjet gazetes. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Tirana quhem Jona, 32 vjeçe e arsimuar, tepër e bukur, kërkoj të njoh një zotëri mosha 35-40 vjeç të arsimuar nga Tirana të paraqitshëm. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana jam e divorcuar kërkoj një lidhje serize me nje burre qe ti kete vdekur gruaja dhe te jete i rregullt familjar. Gjërat e tjera ja leme kafes te jete i moshes 55 deri 60 vjec i mbajtur sic jam vete une. Jam 56 vjec, dhe i interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje i drejtohem zoterisë qe shkruan per 39 vjecaren nga Vlora, ju lutem te lini numrin e cel ne gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj të njoh një zotëri vetëm për martesë deri në moshën 60 vjeç, nga Maqedonia, të jetë serioz jo aventurier, të jetë i punësuar, larg çdo vesi të keq, vetëm nga Kosova. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Përshëndetje jam zonjë nga Jugu banoj ne Tiranë. Jam 55 vjeçe e divocuar prej vitesh. I drejtohem intervistës të gjej një njeri që ti ketë vdekur gruaja, të jetë familjar i rregullt, tëjetë i dashur, me edukatë, të dijë normat familjare se unë kam nevojë për një njeri që të respektoj familjen, të ketë dhe shtëpi, të jetë mirë nga ekonomia, sepse kam vuajtur shumë. Ky zotëri që do të më telefonojë mua duhet ti ketë këto dy gjëra, që për vitet që na kanë ngelur ti jetojmë mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Ertjola nga Veriu me banim në Tiranë e divorcuar prej shumë kohësh, jam 39 vjeçe, e ndershme, serioze, simpatike e respektueshme, dua të lidhem me një mashkull për martesë. Të jetë nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu, i ndershëm, simpatik, të jetë me banim në Tiranë, shofer mauneje mysliman nga mosha 38-46 vjeç. Përshëndes të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen dhe ju uroj fat dhe mirësi. Pres përgjigje në gazetë.

Jam një femër nga Veriu 40 vjeçe, e divorcuar, e mirë, e ëmbël, dua të lidhem me një person serioz, për të kaluar jetën me të, të jetë i paraqitshëm, me banim në Tiranë, nga Jugu. Të jetë nga mosha 39-47 vjeç. I interesuari të jetë i vendosur për jetën, sepse jeta nuk është lojë për të kaluar kohen. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për komunikim. Gilda.

Jam një zonjë nga Tirana, e divorucar kërkoj një lidhje serioze me një burrë që ti ketë vdekur gruaja dhe të jetë i rregullt e familjar, gjërat e tjera ja lëmë kafes. Të jetë i moshës 55-60 vjeç, i mbajtur siç jam dhe vetë. Unë jam 56 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam nga periferia e Tiranës, me aktivitet privat, simpatike e mbajtur, e rregullt pa fëmijë dhe e kompletuar në të gjitha drejtimet. Kërkoj për lidhje serioze një person nga Tirana që të jetë: intelektual, simpatik, i rregullt nga mosha 60-62 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme 40 vjeçe, e divorcuar, kërkoj për lidhje të fshehtë një zotëri të jetë serioz, i logjikshëm, simpatik i aftë që të më ndihmojë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 46 vjeçe, familjare e rregullt, punoj në arsim, për një ngrohtesi shpirterore kerkoj nje mik po familjar me nivel rreth moshes time, jo verior, jo te divorcuar. Zotëria te jetë vetem nga Durrësi. Mund të lini te dhenat tuaja ne gazetë dhe numrin e telefonit. Ju mirëpres.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj një zotëri vetëm për martesë gjer në moshën 60 vjeç, nga Maqdonia të jetë, serioz, jo aventurier, dhe të jetë i punësuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Mira nga Durrësi 52 vjeçe shumë e vuajtur me jetën time. Dua një njeri të respektuar dhe të më ndihmojë nga ana ekonomike, mundësisht të jenë jashtë shtetit se jetoj me qera dhe nuk mund t’i përmbush, se jam pa punë. Më ktheni përgjigje në gazetë. Respekt.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.