Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

pekt.

Jam nje djalë nga Tirana, simpatik dhe me shum humor. Dua te njihem me ndonje zonje apo zonjush simpatike nga mosha 25-40 vjeçe. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam 52 vjec nga Veriu jam ne kerkim të një zonjë ose zonjushë te jetë 40 deri 50 vjece. Nr. im është: 0662154836 numrave privat nuk do tju pergjigjem.

Ku janë vajzat fierake, jam 23 vjeç, kërkoj një vajzë nga Fieri për qëllime serioze, të jetë e sinqertë dhe jo materialiste. Tel. VOD9771969. Jam ok në çdo gjë.

Jam Edi 26 vjec, dua nje lidhje serjoze me nje vajzë mosha 15-17 vjece, te jetë e thjeshtë dhe e sinqertë. Nr. cel. 0692724967. Faleminderit.

Pershendetje jam nje zoteri nga Berati i pergjigjem atyre zonjave mosha 55-56 vjec. Ju lutem le kete numer telefoni: 0692270167.

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj të njoh nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0672830473.

Jam Adi nga Berati, dua të njoh një vajzë. Më dërgoni sms ose mms me foto dhe videon tuaj në këtë nr. cel. 0692251753.

Jam një djalë nga Vlora 50 vjeç, banoj në Tiranë, i pa martuar asnjëherë nga pretendimet kam dëshirë të gjej shoqen e jetës nga Jugu gjer 45 vjeçe. Dua të kem një lidhje serioze më pëlqen fort besnikëria, sinqeriteti, karakteri dhe dinjiteti. Se një fjalë e bukur thotë: (ndershmëria nuk është vetëm hapi i parë drejt madhështis por është vetë madhështia). Për sqarim lë nr. cel. 0692647199 me nderime Vladimiri.

Jam nje zoteri nga Jugu i divorcuar jam 40 vjec. Per Gilden e divorcuar nga Veriu, une banoj ne Tiranë dhe lë këtë nr. cel. 0666668024. Për seriozisht. Mandi.

Jam një zotëri nga Jugu, kerkoj nje zonjushë te sinqert dhe pa probleme per nje lidhje top sekrete, te jete nga Fr. ose Vl. mosha 30-35 vjece. Stop telefonatave pa numer. Dërgoni sms ose zile ne këtë nr. cel. vod.wmt0td1.

Aleksi nga Saranda, singell, 30 vjec, 1.75 i gjatë, 70 kg. tip sportiv me trup sportisti, fukara ne ekonomi por i pasur ne zemer. Per Olen “Zogu i Tunes” 27 vjece nga Tepelena. Ola me more ne telefon me nr. privat dhe folem një mbremje kur po bisedonim se ca pati linja, un te degjoja, te flisja por ti nuk me degjoje, ti u keqkup- tove se mos nuk doja un të të flisja. Po e lexove kete sms do me behej qejfi te te degjoja zerin. Lë nr. tel. klab 0698284428. Falemnderit.

Përshëndetje, quhem Ardi nga Dr. 34 vjeç, beqar punoj jetoj si shumë prej jush, duke u përpjekur vetëm për mirë. Bëj një jetë normale, shpresoj të njihem dhe të lidh jetën me një vajzë nga Dr. Cel. 0683019743.

I përgjigjem Enit nga Dr. e cila punon në arsim, jam me origjin nga Jugu, por banoj në Dr. Jam familjar, intelektual punoj në administrat shtetërore, mosha paksa 50 vjec. Thuajse CV-ja ime mbivëndoset me atë të tuajën. Fillimisht të komunikojmë në nr. cel. O696868358.

Jam nje zotri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres, preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jet e mbajtur mirë ne te gjitha drejtimet. Lë nr. cel. 0698456417.

Lë nr. telefoni për Reinen nga Durrësi 0685643477.

I pergjigjem Ines prej Shkodre me banim ne Tirane. Jetoj ne perendim kisha deshire te takohesha ne Tirane te pime nje kafé sa per tu njohur. Une vij ne Shqiperi javen e pare te muajit dhjetor do rri vetem nje jave ne Shqiperi. Nr. tel nuk kam ne Shqiperi, jam nga Juglindja e Shqiperisë. Ky eshte emaili im: tim.n.backa@hotmail.com pres te me kontaktoni dhe te me jepni nr. e telefonit tuaj nepermjet emailit.

Interesohem per 39 vjecaren nga Vlora, numri i telefonit ne gazete, stop telefonatave anonime. Ju mirepret nje Fierak. Faleminderit per konsideraten.

Përshëndetje, po lë nr. telefoni për 39 vjeçaren nga Vlora. Unë jam i interesuar dhe më parë, por ju nuk më keni kontaktuar. Nr. im i telefonit është: O699718083. Ju mirëpres.

Jam nje zotri nga Jugu shume i rregullt me bagazh te mire nga te gjitha anet. Kujt i intereson te marr në nr. tim të telefonit: 0699171608. Jeni te mirëpritura.

Dëshiroj të njihem me një zonjë ose zonjushë nga fshatrat e Jugut për qëllime serioze martesore. Jam 50 vjeçe nga fshatrat e Elbasanit. Lë nr. cel. VOD.2459AAG.

Jam një person, korrekt, besnik për një lidhje të bukur që më në fund të ekzistojë sa vetë jeta, për bashkë- jetesë ose martesë. Të jetë rreth moshës 50 vjeçe, të ketë si parim të jetojë në Tiranë, për një lidhje të pakthyeshme, jo tallje si fillim të dërgojë sms duke u prezantuar saktë. Ajo që mendon se i përmbahet këtij qëndrimi, mund të më komunikojë në numrin tim të cel. 0699718976. Me respekt zotëria nga Tirana.

Jam 50 vjec kerkoj lidhje martesore me një femer te jetë e mire pa probleme mundesisht te jetë nga Jugu. Lë nr. tel. 0698448289.

Jam një zotëri nga Korça 37 vjec, tip i kendshem edhe me humor. Jam i interesuar te njoh nje mike te mire te dije te ruaj sekretin. Nuk ka rendesi ne je nga Korca apo rrethinat pereth. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0685030021.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Përshëndetje Lorena, i plotësoj të gjitha ato që ke shkruar dhe ju lë nr. telefoni në redaksi.

Pershendetje, jam Armando nga Korça me banim ne Tirane. Dua te lidhem per qellime serioze me Jonen nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 0666668024. Ju falemenderit.

Përshëndetje vajza unë jam nje 37 vjecar dhe kam pak kohe qe jam kthyer ne Shqiperi, beqar gjithmone doja te njihja nje vajzë te thjesht mundesisht nga Jugu per te krijuar familje. Për me shum po le nr. tel. 0697tjguub.

Jam një zotëri nga Durrësi i divorcuar, dëshiroj të njihem me një grua nga Dr. ose nga Tirana për lidhje martesore mosha të jetë deri 47 vjeç. Kush mendon se i pltoëson të më marri në këtë nr. tel. 0672020914.

Pershendetje! Jam nje djale nga Fieri dua te lidhem me nje femer lesbike per qellime serioze dmth e dua per grua! Nuk me intereson se cfare ka bere ne jeten e saj te meparshme! Ju lutem jo pa numer se nuk pergjigjem! Jetoj jashte shtetit! Kam shtepine time! Lë nr. cel. në redaksi.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar ajo te jetoj se bashku me familjen e saj, jo e vetmuar. Jam 57 vjec. i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen, Te jet njeri i mire, dhe korrekte. cel. 0683245399.

Jam Keli nga Tirana 34 vje beqar, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje te paster dhe te sinqerte. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Jam djali nga Vlora 32 vjec esmer, per vajzat qe kanë deshire per me shum ja lejme telefonatës. Cel. 0698187319.

A ka ndonjë femër qe ndihet evetmuar qe i mungon ngrohtësia e nje mashkulli qe do të ketë nje mik per lidhje sekrete të gjat vec jo per tallje. Jam serioz dhe di të afroj dashuri. Kush e ndjen veten këtu, të më bëjë zile se ju mirëpres 0674553044 e theksoj lidhje sekrete.

Jam nje zotëri 45 vjec nga Tirana i divorcuar pa probleme, i punesuar larg veseve te keqia. Interesohem per znj. Lorena 32 vjeçe nga Tirana dhe për zonjen Jona 32 vjeçe nga Tirana dhe per znj. 32 vjeçe te divorcuar per mos kujdesje per familjen dhe tradheti. Dhe ju le nr. e telefonit: 0696725042. Jeni te mirëpritura.

Jam i interesuar per mikun tim 57 vjeç qe i ka vdekur gruaja ka 3 femijë te shkolluar dhe te punesuar ne Greqi. Atje jeton dhe vetë me dokumenta afatgjata. Kërkon nje zonje te jetë me te njejten fatkeqesi mosha 45-47 vjeçe. E interesuara do komunikojë me mua fillimisht me kete nr. tel. 0685072581. Ne fillim më dërgoni nje sms. Ju faleminderit.

Jam nje 57 vjecar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar. I paraqitshem dhe me trup te rregullt. Jetoj dhe punoj ne emigracion. Perkohesisht ndodhem ne Tirane (vendlindjen time). Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45-55 vjec. Nuk me mungon asgje, pervec njeriut te duhur ne krahe. Lë nr. cel. 0699678657. Si fillim preferoj sms. Faleminderit!

Jam X 37 vjeç i divorcuar pa probleme, 1.80 i gjate elegant brun sy shkruar simpatik i sinqerte e serjoz.dua nje vajze për bashkejetese ose martese. Të jete e mire ne cdo drejtim e sinqerte serioze me kulture e familjare, jo nga Veriu. Mundesisht nga Korca e Pogradeci qofte dhe e divorcuar. Jo aventura e mashtrime. Lë nr. tel. 0698412705. Me respekt X.

Jam nje zoteri 40 vjec, kerkoj per martes nje vajzë gjer në moshën 30 vjece, te jetë nga Vlora, ose Tepelena. Le nr. tel. ne redaksi. Falemderit.

Jam Soni nga Tirana kërkoj të njoh një vajzë për lidhje serioze gjer në moshën 20 vjeçe. Ju pres të më dërgoni sms ose zile në këtë nr. cel. 0698216345. Ju pres. Faleminderit.

Jam nje djalë nga Lushnja 28 vjeç jetoj ne Greqi momentalisht ndodhem ne Shqipëri deshiroj te lidhem me nje grua nga mosha 30 deri 40 vjeçe vetem nga Lushnja, jam specialist ne perdorimin e gjuhes. Ky është nr. im i cel. 0699876708.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time, zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te me marrin ne telefon se te me bejne nje sms dhe te mos me dergojne zile se nuk u pergjigjem fare nuk e ngrej tel. Nuk e dua per shoqeri por e dua me jetue me te dhe te jete familjare e rregullt. Lë nr. tel. O68677i65o.

Jam Leonardi nga Tr. kërkoj një femër për lidhje. Ju pres në këtë nr. tel. 0697480818.

Pershendetje jam nje djalë nga Durrësi kam deshire te kem nje lidhje me një zonjë të sinqertë, të jetë ngs Dr. ose këtej rrotull. Kush ka deshire te beje telefonatë ose sms. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Jam shumë i mirë edhe shumë i dashur. Përshëndetje nga Berti Durres. Tel. 0683047601. Kush ka deshire të telefonojë.

Jam një burrë 50 vjeç i divorcar nga Kucova, e dua te njihem me nje femer te mirë, e te tjerat ja leme kohes. Nr. cel. 0683020692.

Një mesazh poetik poetike per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç beqar nga Tirana, muzikant; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni t’sjellshme e t’sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e mami t’pelqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke t’lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni më të reja se ç’jeni, me të foluren tuaj të embel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane apo flini naten me fustane gjumi, n’mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e mami qejflie, ju qe në krevat ta beni shume qejfin, por dini mire të jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, pra ju qe lidhje serioze ose të fshehte kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze qe nuk talleni me meshkujt në telefon sms time n’gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celin n’dore, e pa 1 pa 2 nr. tim telefonit formoni. E pas kesaj ju o goca e joshese, vishni shpejt 1 fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani t’takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira në çdo kohe në nr. tel. 0695378090. Asaj qe do të më bëjë më shumë për vete do ti jap një dhuratë simbolike.

Afrimi 52 vjeç nga Tirana kërkon të lidhet me një femër me afëri moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. tel. 0697933998. Faleminderit.

Jam nje biznesmen modest midis Beratit dhe Lushnjes. Puna dhe hallet na lanë mbrapa familjen. Kerkoj te lidhem me nje vajze nga Elbasani me faktorë ekonomik. Te jetë serioze deri 40 vjece. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam nje djale nga Tirana 45 vjeç, lindur dhe rritur ne Tiranë, beqar, jetoj vetem dhe kerkoj një partnere me te cilen mund te ndaj shume gjera. Lë nr. cel. 0mwpamjmtj.

Jam djali pa biznes 27 vjeç kerkoj te njoh nje femer, jo materialiste ska shumë tendesi mosha apo bukuria, rendesi ka sinqeriteti dhe korrektesia. Jam Ani nga Tirana dhe lë nr. telefoni në redaksi.

Pershendetje, jam nje djale nga Tirana 27 vjec i arsimuar dhe i rregullt, kerkoj te kem njohje te reja me femra nga mosha 27-45 vjece. Kush eshte e interesuar te lere nr. e telefonit ne adresen time te e-mailit: djtirane@outlook.com.

Jam një djalë 26 vjeç më intereson një njohje e sinqertë me një vajzë. Lë nr. tel. 0685228226.

Përshëndetje jam nje djale 24 vjec jam i interesuar per nje vajze te mirë dhe serioze. Jetoj në Itali por per momentin ndodhem ne Shqiperi. Kush është e interesuar të më telefonojë në nr. tim të cel. 0682574399. Nuk ju mashtroj jam një djalë i sinqertë.

Pershendetje jam një 40 vjeçar trup elegant pak i palestruar. Kerkoj nje shoqe femer te thjeshte pa komplekse me interesa reciproke. Te jete serioze e respektueshme te ketë karakter te mire te tjerat ja lejme kohes. Emaili im: timi.serios@gmail.com

I lindur dhe banues në Tiranë, 44 vjeç, me profesion, kërkoj një vajzë për lidhje serioze. Familja është gjëja më e shtrenjtë. Prandaj fillimisht një bashkëjetesë afatshkurtër. Cel. 0686837650.

Jam X 65 vjeç, banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës së divorcuar, me banim në Tiranë 56 vjeçe, zonjës 55 vjeçe me banim në Tiranë, e cila kërkon një person që ti ketë vdekur gruaja, zonjës 56 vjeçe me banim në Tiranë e divorcuar, zonjës 52 vjeçe, pa fëmijë, zonjës Linda banuese në Tiranë dhe zonjës Mira në Durrës 52 vjeçe. Cel. 0698994078.

Jam Edi 60 vjeç nga Tirana prej shumë kohësh i divorcuar, kërkoj një shoqe moshatare për bashkëjetesë. Njoh një gjuhë të huaj. Kush mendon dhe më kupton i lë nr. tel. 0698974901.

Jam një 63 vjeçar krejtësisht i vetmuar në një qytet bregdetar më i miri në vend, kam banesën time të hipotekuar. Kërkoj për martesë me një zonjë që është si unë dhe dëshiron martesë. Të interesuarat i pres të më marrin në këtë nr. tel. 0685962202.

I përgjigjem Enises nga Tirana e pashme, simpatike, me punë dhe ekonomi të mirë, që kërkon të njohë një zotëri. Unë jam një zotëri me arsim të lartë, familjar të kulturuar dhe me edukatë. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër, e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do t’ju zhgënjej. Tel. 0682701849.

Jam 57 vjeç me arsim të mesëm të përgjithshëm, jetoj në Tiranë në shtëpin time me hipotekë. Jam 1.78 i gjatë, 85 kg. gëzoj shëndet të plotë, nuk më pëlqen të përdor alkol, duhan, jam larg çdo vesi negativ. Kam

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.