Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nevojë për një grua të mirë me karakter të lartë, jo mashtruese, që të jetojmë për njëri-tjetrin në nder e respekt të lumtur. Tek unë do të gjeni mbështetje të ngrohtë e të gjithanshme. Unë jetoj me një pension 2.200 lekë të cilin e kam përfituar nga reforma të reja. Plus punoj edhe punë të ndryshme në terren. E interesuara të jetë nga mosha 50-55 vjeçe. Lë nr. tel. 0699148612.

Jam Artani nga Fieri 33 vjec i punësuar 6 ditë në javë. Kërkoj të njoh një femër për shtëpi, për qëllime serioze. Lë nr. cel. 0674766095.

Jam nga Shqipëria e Mesme 35 vjeç beqar, me pak histori të vogël, nëse ndonjëra është e interesuar të më telefonojë në këtë nr. 0699475611.

Përshendetje jam një djal nga Shkodra jetoj vetem në shtëpi pasi familjen e kam në Kanada prej një viti. A ka ndonjë zonjë apo zonjushë që të njihet me mua thjesht si miq. Cel. 0674705145. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Quhem spiro, dëshira ime është që te njihem me nje zonje nga Tirana, Durrësi dhe Kavaja për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0030697tdm901g. Pres sms nga moshat 30-45 vjeçe.

Jam nje zoteri nga Korca 50 vjec deshiroj te njoh nje femer nga Korca e rrethinat e saj lidhje serkete. Ska rendesi mosha, cila preferon nje mik besnik qe te ndjehet mire flasim ne telefon. Ju pres të më bëni zile në këtë nr. tel. 00306996430877. Ina.

Jam Vini nga Tirana dua te lidhem me nje vajzë nga tirana per qejf per te pire kafe. Lë nr. tel. 0685672774.

Jam Berti nga Vlora 50 vjec, i mirë po i pafat, i martuar por i zhgenjyer dhe jo i lumtur. A ka ndonje zonj nga Vlora, qe mund te ma kthej lumturin e munguar. Une jam pesimist, por shpresoj se ka ndonje zonjë ne kushtet e mija. Nese ka te beje zile në nr. cel. 0665694470. Faleminderit.

Kerkoj një zonjë nga Tirana per nje lidhje sekrete dhe korrekte nga mosha 32 - 45 vjec te banoj ne Tirane. Nuk ka rendesi orgjina preferoj te jetë me orgjine Korca ose Tropoja. Jeni te mirëpritura ne cel. jo me privat 0696171355.

Pershendetje jam nje burre nga Tirana 35 vjeç i paraqitshem serioz e korrekt, dua te njihem dhe te lidhem me nje zonje apo edhe grua te divorcuar per marredhenie sekrete. Tel ose dergoni sms ne nr. cel. 0699681137.

Kush eshte ajo femer qe kerkon nje dashuri sekrete, te paster e te sinqerte e jo vlera monetare. 42 vjeçari nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt, korrekt dhe shume i sjellshem lë këtë nr. cel. 0698752632.

Le numer për nje mike te ngushte, te jete e ëmbel, dhe e qeshur mosha 30-45 vjeçe, do preferoja nga Fr. ose Vl. Lë nr. cel. 0685854101. Më dërgoni sms. Më shume rendesi ka te jete njeri shumë i mirë jo për tu tallë. Faleminderit.

Jam një 30 vjeçar simpatik me trup te bukur do doja nje lidhje sekrete me një zonjë ose vajzë. Lë nr. cel. 0692395842.

Le nr. telefoni për një zonjë për një lidhje te fshehte sekrete 0683144938. Dërgoni sms ose tele- fononi që te komunikojme.

Le nr. telefoni për një zonjë për lidhje të fshehtë sekrete 0683144926. Dërgo sms ose telefono që të komunikojmë.

Pershendetje jam nje 43 vjeçar i ardhur dhe banues ne Tirane. Dhe dua te njoh nje femer vetem nga Tirana te jete 45 vjeçe vetem per qejf. Femra e interesuar te me telefonoje vetem me numer telefoni: 0683245753. Nëse nuk ka mundësi të më bëjë një sms se e marr unë më pas.

Jam i interesuar per nje lidhje per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0686986223.

Deshiroj te flas me nje vajzë te sinqertë qe jeton në Tiranë, e cila preferon per qejf moshen e madhe qe respekton femren, i vetmuari. Flasim në vodafon clab 0698431789.

A ka ndonje zonje te vertete nga Tirana, vejush apo e divorcuar, mosha 50-60 vjece, qe kerkon nje lidhje te fshehte e te sinqerte e pa interes? Nëse po te bej vetem sms në këtë nr. cel. 0682590668.

Jam 44 vjec banoj ne Tirane a ka ndonje femer te sinqerte per nje lidhje te fshehte dhe te bukur dhe romantike. Cel. 0699718690.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake. Telefono ose dërgo sms në nr. tim të cel. 0697780046.

Dua të njoh një zonjë ose vajze per shoqeri te jete nga rrethi i Pogradecit ose brenda e nga Korca se ne Pogradec, kam biznesin tim. Lë nr. tel. 0694856251.

Jam nga Fr. 36 vjeç dua të njoh një zonjë për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0683518492.

Jam nje djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam X banues ne Tiranë 36 vjec i martuar i punësuar ne shtet serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jet banuese ne Tirana, lidhja te jet e paster pa interes dhe pa i prish punë njeri tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam Ervini nga Tirana 35 vje beqar kerkoj te njihem me një zonjë po nga Tirana per nje lidhje top sekret, te paster te sinqerte. Lë nr. cel. 0685256875.

Fredi 39 vjeç, simpatik, i martuar dua te njihem me nje femer te pashme dhe me kulture nga zona e Elbasanit, ose Lb. s’ka problem mosha di të ruaj sekret te plote. Tel 0mpgj010tx.

Jam një djalë nga Dr. 27 vjeç, jam në kërkim të një mikeshe të sinqertë që di të ruaj sekretin. Për më tepër lë nr. cel. 0663344454.

Pershendetje jam nje djalë nga Durrësi kem deshir te kem lidhje sekrete me një zonjë nga Dr. ose Kavaja edhe këtej afër gjer në Tirane. Jam shum sekret edhe shum i dashur me femrat sidomos me zonjat. Nuk do zhgenjehen nga unë. Kush ka deshire te beje telefonatë ose sms 0698764655 nga Eltoni Dr. Ju përshendes shum nga zemra.

Për një zonjë të divorcuar që e ka brurin larg, nëse ndihesh vetëm dhe do një mik të sinqertë, eja tek unë se do të gjesh dashuri dhe ngrohtësi. Të jetë vetëm nga Fieri ose Vlora. Cel. 0699658979. Më dërgoni sms.

LIDHJE SERIOZE.... Jam një vajzë qytetare që jetoj në Belgjikë. Kam shumë vite që punoj në një kompani amerikane, franceze dhe tani belge. Kam fituar kështu shumë eksperiencë pune. Për këto kompani kam punuar në bashkëpunim edhe në Indi (Bombej) në Argjentinë, në Malezi, Singapor dhe më shpesh në Angli, Francë, Itali. Për tu integruar sigurisht më ka ndihmuar edhe universiteti që kam kryer në Shqipëri si dhe njohja e gjuhëve të huaja. Pra jam e plotësuar nga ana ekonomike, por jo nga ana personale. Unë sot nuk kam asnjë shok dhe nuk kam pasur asnjëherë. E besoni! Po është e vërtetë megjithëse jam dhe e paraqitshme. Të jem e egër, apo e ftohtë, jo e kundërta jam, vajzë e thjeshtë, e ndjeshme, e dashur, të jetë çështje fati, ndoshta! Pra e kuptoni, kërkoj një shok jete, sigurisht me të dhënat që kam unë pak a shumë. Djali të jetë 38-43 vjeç, të jetë qytetar, i shkolluar, edukuar, inteligjent dhe të ketë dëshirë për të jetuar e punuar këtu në Belgjikë. Kush dëshiron, të lërë numër celulari në gazetë.

Përshëndetje, jam Sh. nga Jugu në kërkim të personit të duhur, duhet të ketë këto virtyte: dashuri dhe dëshmi për zotin, zemër shërbetore, që mendon dhe për të tjerët. Të kujdeset dhe që respekton të tjerët. Të ketë etikë të mirë në punë, vlera morale, ndershmëri dhe integritet, synime të admirueshme, i gëzuar, i kënaqur, mirënjohës, i shoqërueshëm, të jetë mosha 3949 vjeç, me shtëpi, dhe punë në shtet. Gjithashtu dua nuse për vëllain me cilësitë e sipërpërmendura. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana, skam shkruar asnjëher ne gazetë jam e divorcuar me tre femijë, 2 i kam martuar. Kërkoj nje njeri te mirë siç jam vetë te jetë i huaj ose shqiptar jashtë ne Zvicer ose Gjermani apo Norvegji. Të jetë ivetem ne gjendje ekonomike te mirë se me ka munguar shumë. Të jetë jo më shum se 60 vjeç, unë jam 50 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Ju faleminderit.

Jam një 31 vjeçare kam kaluar një zhgënjim në jetë ca vite më parë. Nëse ka një mashkull serioz që dëshiron të njohë një vajzë të siqnertë të bukur, atëherë përgjigjuni për diçka më shumë. Preferoj një djalë që ka kaluar dhimbje pasi vetëm ato dijnë si ta trajtojnë femrën apo të shërojnë një plagë.

Përshëndetje, jam një zonjë që i drejtohem një motre që kërkon një zonjë që ka kaluar halle, dhe të dijë ta kuptojë vëllain. Unë ju them që jam nga Vlora 39 vjeçe edhe unë kam një problem me shëndetin, dhe jam me librez invaliditeti. Për hollësira të mëtejshme mund të lini numrin tuaj në gazetë. Faleminderit.

Kërkoj të njoh një grek le te jetë ne moshen 47-50 vjec te jete i mbajtur larg alkolit e duhanit. Jam 45 vjece e ndare dua per martese te beje dhe dokumentat. Kam trup te rregullt nuk tregoje per moshen tregoj e re. Lini numer telefoni, dhe personi mund te vije ne Shqiperi per tu pare nga afer. Faleminderit nga zonja nga Jugu.

Pershendtje jam ajo zonja qe ka probleme me burrin dhe me femijet i pergjijgjem zoteris qe me ka len numrin ne redaksi. I them ta lërë në gazetë numrin e tij.

Përshëndetje i drejtohem zotërisë 47 vjeç që ka lënë një njoftim ne gazetën intervista të dt 15 nëntor që është nga tirana por pa fëmijë dhe kerkon një grua pa fëmijë. Po i them se unë i pershtatem të gjitha kërkesave tuaja, vetem se unë jam nga Vlora 40 vjece, ju kam marr në nr. amc qe keni shkruajtur në gazetë, por më del sekretaria që ky numër nuk egziston, prandaj do t’ju lutesha ta shkruanit numrin të saktë.

Jam nga Jugu, dua një mik serioz në të gjitha drejtimet, siç jam dhe vetë, banoj në Tiranë, 40 vjeçe, pamjen e kam debulesë, jam shumë e mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë 27 vjeçe kërkoj të njihem me një djalë për fejesë jo për tallje. Dua që djali të jetojë jashtë me letra të rregullta, të jetë nga Tirana ose Durrësi. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Lorena 32 vjeçe nga Tira- na, me arsim te larte e pune shteti. Fati nuk është treguar i drejte me mua pasi me ka lene vetem me fëmijë. Kërkoj te njihem me nje zoteri deri 45 vjec dhe me femije, ska problem por me pune dhe arsim per qellime serioze. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim ju lutem. Faleminderit.

Përshëndetje! Jam X, beqare nje vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Deshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kerkoj që personi te jete katolik shume korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 38-44 vjec. Ai qe eshte i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lërë nr. telefoni ne gazete per komunikim. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam Stelina me banim në Tiranë dhe origjinë nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik me trup të rregullt, i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit mosha 46- 51 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Brunilda 40 vjeçe, më mungon një mik i kompletuar. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam 32 vjeçe e divorcuar për moskujdesje per familjen dhe tradheti. Kam fëmije, jam me arsim te larte dhe pune shteti. Dua lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 45 vjec, pranoj edhe me femije vetem te me trajtoje mire dhe mos te jete i papune. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Kavaja 38 vjeçe dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri të jetë mosha 50 vjeç. Telefononi nga Kavaja dhe Durrësi.

Përshëndetje, jam nga perifer- ia e Durrësit 36 vjeç, beqare e rregullt në çdo aspekt. Do doja të njihja një njeri të mirë beqar deri në moshën 42 vjeç, dhe vetëm nga Durrësi, për një njohje drejt një qëllimi serioz. Nëse nuk plotëson kushtet mos tento të përgjigjesh kot. Reina.

Jam një zonjë nga Vlora e divorcuar, kërkoj një lidhje serioze me një zotëri edhe ai të jetë serioz, mosha 55 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nga Tirana, jetoj në një qytet bregdetar, me shkollë të lartë 39 vjeçe. Jam e punësuar, vij nga një familje e rregullt. Interesohem për një njohje të re miqësore serioze me një person nga mosha 4050 vjeç, me shkollë në punë, nga Jugu. Të dijë të vlerësoj femrën nga gjithshka e jo vetëm paraqitjen të jetë korrekt dhe serioz. Për një njohje, miqësi, lidhje serioze. Më kontaktoni nëpërmjet gazetes. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Tirana quhem Jona, 32 vjeçe e arsimuar, tepër e bukur, kërkoj të njoh një zotëri mosha 35-40 vjeç të arsimuar nga Tirana të paraqitshëm. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana jam e divorcuar kërkoj një lidhje serize me nje burre qe ti kete vdekur gruaja dhe te jete i rregullt familjar. Gjërat e tjera ja leme kafes te jete i moshes 55 deri 60 vjec i mbajtur sic jam vete une. Jam 56 vjec, dhe i interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje i drejtohem zoterisë qe shkruan per 39 vjecaren nga Vlora, ju lutem te lini numrin e cel ne gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.

Jam një zonjë e divorcuar kërkoj të njoh një zotëri vetëm për martesë deri në moshën 60 vjeç, nga Maqedonia, të jetë serioz jo aventurier, të jetë i punësuar, larg çdo vesi të keq, vetëm nga Kosova. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Përshëndetje jam zonjë nga Jugu banoj ne Tiranë. Jam 55 vjeçe e divocuar prej vitesh. I drejtohem intervistës të gjej një njeri që ti ketë vdekur gruaja, të jetë familjar i rregullt, tëjetë i dashur, me edukatë, të dijë normat familjare se unë kam nevojë për një njeri që të respektoj familjen, të ketë dhe shtëpi, të jetë mirë nga ekonomia, sepse kam vuajtur shumë. Ky zotëri që do të më telefonojë mua duhet ti ketë këto dy gjëra, që për vitet që na kanë ngelur ti jetojmë mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.