Anjeza Maja largohet nga Agon Channel. Projektet e ardhshme, jashtë vendit

Intervista - - JAVA VIP -

, Moderatorja simpatike e Agon Channel, Anjeza Maja ka vendosur të largohet nga televizioni ky ishte pozicionuar së fundmi. Anjeza i ka dhënë fund aventurës së saj në Agon Channel me dëshirën e saj dhe shkak, flitet se janë projektet e ardhshme jashtë vendit. Gjithashtu, Anjeza ka ndjerë nevojën që t’i japë kohë vetes për pushime dhe të mos jetë e angazhuar në maksimum. Ish-Miss Tiranën, ishim mësuar ta shihnim në rolin e moderatores me emisionin për të rinj “Hit Play” i cili ishte gati për të nisur edicionin e dytë të tij. Anjeza Maja u largua nga ky televizion vetëm një ditë pas festës së Agon, duke mos u bërë pjesë e saj. Ndoshta ajo ka ndjerë nevojën e një pauze të gjatë, duke qëndruar për disa kohë larg kameras. Projektet e reja të moderatores, mbeten për t’u parë në vazhdim…

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.