Kujt i rri më bukur?

Intervista - - JAVA VIP -

Edhe këtë sezon të ri, prezantuesja e spektaklit “Dancing vvith te Stars” që transmetohet çdo vit në Vizion Plus, është Ami. Ajo që tërhoqi vëmendjen këtë herë, ishte fustani që Ami kishte vendosur të vishte. Fustani i zi me pjesë transparente dhe mjaft elegant i markës Sheri Hill, është i ngjashëm deri në detaje me atë që këngëtarja Kelly Rovvland ka veshur vitin e kaluar në ndarjen e çmimeve Grammy. Ai është dizenjuar nga stilisti me famë botërore Georges Chakra, një emër i njohur për fustanet e mrekullueshme të mbrëmjes. Edhe pse Ami, ndryshe nga Kelly Rovvland, ka mbuluar më shumë pjesë të trupit, ne na lind pyetja se cilës prej tyre i rri më bukur? Vendoseni ju më mirë!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.