Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 00306993573736

I pergjigjem zonjes nga Shqiperia e Mesme 40 vjece. Më bëj nje zile se te marr vetë në këtë nr. cel. 00306948769787.

Per zonjen që banon në Tiranë qe i mungon miku po i lë kete adresë emaili: tikubomba@ yahoo. co. uk dhe flasim aty

I përgjigjem me shumë sinqeritet zonjushws që jeton dhe punon në Belgjikë. Zonjush edhe unë jam në kërkim të një vajze të mirë me plot vlera. E kam lexuar sms tuaj me dhjetra herë, dhe kuptova që kam të bëj me një vajzë me plot dinjitet e vlera. Jam Arjani me origjinë nga Jugu, intelektual, me punë të mirë njeri shumë i rregullt, larg cigares, bixhozit, alkolit dhe xhelozisë. Jam një djalë simpatik por më shumë fisnik. Nëse vërtetë fjalët e juaja që keni shkruajtur janë vërtetë të sinqreta, dhe do ta merrni në konsideratë sms tim sa i sinqertë, aq edhe serioz, ju premtoj se kurrë skeni për tu zhgënjyer, por përkundrazi do të ndjeheni sa e kënaqur aq dhe e lumtur. Zonjush tek unë mbizotëron sinqeriteti, ndershmëria, dhe qetësia shpirtërore, të ftoj me shumë sinqeritet që të telefonosh pa frikë sepse do të gjesj djalin e nderuar prej vitesh, dhe jam i gatshëm të ndjek pas jo në Belgjik por dhe në fund të Botës, kur në mes është dashuria, respekti, sinqeriteti dhe ndershmëria. Ku përkthehet kjo është familje shumë e lumtur, më fal se ju lodha. Me shumë respekt Arjani. Cel. 0682753147.

Kërkoj një grua 45-52 vjeçe, nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. Jam në gjendje të mirë ekonomike, kompletuar me shtëpi dhe shëndetësore. Jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur. Aktualisht, jetoj jashtë. Lë nr. e telefonit: 0699733130.

Përshëndetje zonjave që do të lexojnë këtë njoftim. Jam një zotëri nga Tirana rreth të 60- ve. Gëzoj shëndet të plotë falë zotit, me një paraqitje shumë të mirë, larg çdo vesi të keq, si bixhozit dhe alkolit, duhanit etj. Me punë i kompletuar në çdo drejtim, gruaja më ka vdekur jam i ve. Pasi u rregulluan fëmijët secili në hesap të vet, mendova se mos rregullohem edhe unë me ndonjë zonjë që të jetë e përafërt me mua, që të mos e shtyjnë jetën në vetmi. Ato zonja që janë serioze dhe e gjejnë veten në këtë njoftin janë të mirëpritura në këtë nr. cel. 0666661254.

Jam 59 vjeç me trup mesatar, me shkollë të lartë, me tre palë shtëpi, me biznes brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua për bashkëjetesë ose martesë gjer në fund të jetës. Do të jetë bashkëpronare me mua në gjithçka që kam. Kush do të ma marrë në telefon të pimë një kafe dhe të vendosim. Jam në pritje. Tel. 0693380879.

Jam një zotëri nga Tirana mosha ime është 60 vjeç, jam me karakter të pastër nga të gjitha anët që i takon një familjari. Por ka disa kohë që bashkëshortja më është ndarë nga jeta. E dërgoj këtë mesazh që të gjej vlerësim nga një zonjë që të ketë tipare të përafërta me të mijat, të ketë pasur mardhënie pune, të jetë e paraqitshme, të jetë në prag të pensionit, ose porsa të ketë dalë në pension. Cilado zonjë e vlerëson mesazhin tim nuk do të zhgënjehet, do të gjejë një jetë më të mirë ashtu siç dëshiron. Tek unë do të gjejë harmoninë, mirëkuptimin dhe lumturinë. Cel. 0674439589.

Jam një zotëri 60 vjeç nga Durrësi, interesohem për lidhje serioze me një grua që ti kete vdekur burri, të jetë e pamartuar, 55 vjeçe. Ky njoftim vlen dhe për zonjën nga Jugu 55 vjeçe. Nëse është e interesuar të më kontaktojë. Plotësoj kushtet tuaja të pasurisë, apo të jetesës. Nr. telefoni 0683266764. Më ka vdekur gruaja ndaj dhe synoj për një lidhje shumë serioze. Jam korrekt dhe i rregull.

Jam Kristaqi i moshës 58 vjeç, me aktivitet tregëtar me banim në Tiranë, kërkoj të njoh një zonjë të moshës 50-55 vjeçe e shëndetshme e paraqitshme për një lidhje serioze e të qëndrueshme me banim në Tiranë. Zonjës do ti ngroh shpirtin ti jap një kënaqësi shpirtërore. Zonja do të jetë e lumtur. Më telefononi në këtë nr. 0697672436. Telefononi nga ora 10.00-12.00 paradite.

Jam një banor i Tiranës, i divorcuar por pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar pa fëmijë, të jetë deri në moshën 45 vjeçe. Unë jam 47 vjeç e kërkoj për familje se jam pa grua se më ka vdekur gruaja. Cel. 0688408288. Faleminderit për telefonatat.

Zonjës nga periferia e Tiranës, sipas kërkesës tuaj po ju lë këtë nr. cel. 0672293265. Respekt.

Për zonjen nga Fieri lë nr. cel. 0695636521 dhe i them që nuk jam nga ata që tallen, di të respektoj në të gjitha aspektet. Faleminderit.

Brunildes 40 vjeçe që i mungon një mik i kompletuar, i lë nr. tel. igell: AK11ZAYZA. Vetëm për sms. Iliri 42 vjeç i çkurorëzuar pa problem, mësues fiskulture, që kulturen m ne shqiptarët e kemi minus infinit. Për më tepër shkëmbejmë sms, pasi ka shumë njerëz të papërgjegjshëm.

Pershendetje, une quhem N. jetoj jashte vendit per me shume bisedojm me pas. Deshiroj të kem kontakt me zonja të moshes 57 deri 62 vjeçe, te jene të mbajtura dhe me nivel. Kush deshiron mund të më kontaktojë brenda 10 nentorit dhe mund të takohemi pasi me 14 nentor largohem. Kush vuan ekonomikisht mos të më kontaktojë. Dëshiroj të njoh njerëz që kanë vlera. Për më tepër lë nr. telefoni pë të gjitha ato që dëshiroijnë të më njohin pa interes. Cel. Amc2885350.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Berati me punë te mirë jam me trup te rregullt dhe shum qejfli, do doja një zonjë ose vajzë per lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0692395842.

Jam një 57 vjeçar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshëm dhe me trup të rregullt. Jetoj dhe punoj në emigracion. Përkohësisht ndodhem në Tiranë (vendlindjen time). Jam në kërkim të një lidhje serioze dhe të qëndrueshme me një femër të moshës 45-55 vjeçe. Nuk më mungon asgjë, përveç njeriut të duhur në krah. Si fillim preferoj sms në këtë nr. 0699678657. Faleminderit.

Jam nga Vlora 57 vjec i divorcuar dua te njihem me nje zonje nga Vlora e moshes 45- 52 vjeçe si fillim njohje. Kam qene shume vjet ne emigrim tani per tani jetoj ne shtepit e mia ne Vlore. Kush e gjen veten në këtë sms të dërgoj zile tek ky nr. cel. 0699389257.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjeç, dëshiroj lidhje me një femër. Lë nr. cel. 0673811405.

Jam nje djalë 25 vjec kerkoj te lidhem me një vajzë qe ëshë e vuajtur nga dashuria se i vuajtur jam dhe unë nga dashuria dhe kerkoj qe te lidhem me te per tja kthyer lumturin njeri-tjetrit. Per te qene sa me te lumtur se bashku. Tel. 0696990073.-V

Interesohem për vajzen që ndodhet në Bruksel lë nr. cel. në redaksi.

Jam ai zotria qe interesohem per ate zonjen qe ka probleme me burrin dhe femijet dhe i le nr. e tel. ne gazete 0696725042. Je e mirëpritur.

Kerkoj per martese një zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar. Ajo te jetojë sëbashku me familjen e saj, jo e vetmuar. Jam 57 vjec i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen, te jet njeri i mire, dhe korrekte. Cel. 0683245399.

Jam Beni nga Tirana 46 vjec i them 40 vjecares nga Jugu me banim ne Tirane jam i interesuar per ty ju le numrin cel. 069wp0a180.

I pergjigjem vajzes qytetare qe jeton ne Belgjike dhe kerkon nje shok jete, te jete i shkolluar, i edukuar dhe te kete deshire per te jetuar e punuar ne Belgjike. Jam nje djale nga Shk.31 vjec kam mbaruar shkollen e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar vajze te lidhem sinqerisht me ty, sepse do te dhuroje ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte. Jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoje as alkol, as cigare. Jam tip i qete, i ndershem, i dashur, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Nr. im celularit është: 0698169916.

I pergjigjem zj 40 vjeçe nga Jugu qe banon ne Tirane dhe i le kete numer telefoni: 0674385354.

Përshëndetja zotëria nga Tirana 50 vjeç i divorcuar pa njeri në ngarkim, kërkoj një zonjush për të jetuar sëbashku për qëllime serioze. Cel. 0688393519. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes nga Kavaja 38 vjece deshiroj per lidhje serioze martese. Jam nga rrethi i durresit i divorcuar pa njeri ne ngarkim besoj se fati do na buzeqeshi stop vuajtjeve. Të mirepres numri im eshte ky: 0686347317. Ju faleminderit per mirekuptimin.

Interesohem per nje mikun tim nga kosova. I le nr. e telefonit per zonjen e divorcuar, qe kerkon një zotëri nga Maqedonia ose nga Kosova. Nuk do zhgenjeheni ju premtoj. Cel. 0685578429. Pres sms ose telefonata.

E le nr. e telefonit: 0685578429, per zonjen e divorcuar 56 vjece nga Tirana.

Quhem Adi, lindur dhe banues ne Dr. 32 vjec, 1.70 i gjatë, 78 kg. Jam beqar punoj dhe perpiqem të bëj një jete normale. Shpresoj te njihem dhe te lidh jeten me një vajze nga Durresi. Nr. club. 0698604873.

Pershendetje vajza jam x nga qyteti i Korces dhe kam deshire te njihem me ndonje vajze per lidhje serioze le te jete nga Korca, Pogradeci ose Bilishti. Nr. im eshte ky: 0696252059 ju mirëpres.

Pershndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi nga qyteti i Beratit 27 vjec i gjatë 1.65, punoj në

ndertim kam shum dëshire që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga Fshati. Na kontaktoni në këtë numer tel. 0665953930. Ne ju mirëpresim.

Jam 45 vjeç banoj ne Durres, jam simpatik, trup shumë te rregullt. Nëse ka nje zonjush po nga Durresi, top sekret e martuar qe i mungon nje shok i sinqertë jo materialiste jam unë, dhe më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699514961. Faleminderit.

Jam një 48 vjecar nga Fieri kerkoj nje lidheje me një femër te jetë e rregullt pa vese te keqia. Se dhe vetë jam i tillë, un kushtet i kam per nje lidhje te tillë. Për me teper le numerin e telefonit: 0699410741. Nr. privat nuk u pergjigjem. Telefono ose bëj sms. E theksoj të jetë e rregullt.

Jam Amarildo 20 vjeç nga Fr. kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze, te bukur dhe te sinqertë. Le nr. e tel. 0696168297. Me respekt Amarildo.

Jam Jozi nga Shodra 22 vjeç, kërkoj një vajzë per lidhje. Lë nr. cel. 0674646259.

Kërkoj nje vajzë te thjeshtë, qe do te thot të dijë shumë dhe te jet e perulur, sme intereson leku vetem thjeshtesia. Jam 38 vjec kush deshiron te njihet te me lere mesazh në nr. cel. 0699567842. Tori.

Jam Leonardi nga Fieri 26 vjeç, brun 1.78 i gjatë, kam mbaruar master për matematikë dhe aktualisht punoj. Kërkoj një vajzë për lidhje serioze. Lë adresë emaili: lpecukja1@gmail.

Kerkoj nje vajze per njohje serioze jam 30 vjec me shkolle te larte dhe me pune te mirë. Kush nga vajzat është e interesuar te me lajmeroje. Të jetë më shume nga Durres, Kj. pres pergjigje ne nr. tim të cel. 0682097260 vod.

Kam dëshirë të njoh prindërit që kanë shkruar pë vajzen e divorcuar që ka një gocë 18 vjeçe në Itali. Për lidhje serioze. Lë këtë nr. tel. 049195032. Jam 45 vjeç dhe jetoj në Ferizaj, kam shtëpinë time.

Përshëndetje, jam Bledi nga Tirana 34 vjeç, kerkoj te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Lë nr. cel. në redaksi.

Për zonjen nga Fieri me emrin Aida le nr. tel. 0695636521 flasim dhe do bej gjithcka qe ta ndihmoj. Më beso. Faleminderit.

Jam një profesor i vetmuar kerkoj të njoh një vajzë nga mosha 45 deri 50 vjeçe per lidhje serioze. Lë nr. tel. 044529988. Lugin e Presheves.

Përshendetje jam një djalë nga Veriu kerkoj një femer per qellime serioze. Jam 27 vjec asnjëherë nuk jam fejuar. Nuk ka rendesi mosha. Mund të më kontaktoni në nr. tel. që ndodhet në redaksi. Faleminderit per mirëkuptimin.

Për zonjen 45 vjeçe e divorcuar me dy vajza nga Elbasani lë nr. tel. 0674815079. Unë jetoj në Tiranë i martuar. Plotësoj kushtet e zonjës. Faleminderit.

Per zonjen 38 vjece nga Kavaja, jam Lenci 40 vjec nga Dr. dhe le nr. telefoni: 0698908550.

Per 40 vjecaren nga Shqiperia e Mesme, le nr. telefoni: 0698502834. Jam i interesuar për ju.

Përshëndetje për Enin 46 vjeçe nga Dr. jam 48 vjeç me arsim të lartë, familjar banues në Dr. Tel. 0699384968.

Për zonjen 40 vjece nga Shqiperia e Mesme jam i gatshem ti pergjigjem. Ju lë këtë adresë emaili: ari75@live.com

Përshëndetje, jam Leonardi 26 vjec, brun, 1.78 i gjate kam mbaruar master per matematike dhe aktualisht punoj. Kërkoj të njoh një vajze per lidhje serioze. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0699657988.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate trup sportiv i paraqitshem asnjehere i fejuar per arsye pretendimesh, dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-31 vjece. Lë nr. cel. 0697822091.

Përshëndetje, jam nje djale nga Tirana djale i rregullt familjar i paraqitshem, dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze myslimane qe te kete te njejtat cilesi, por kryesorja eshte qe te besoje. Nr. cel. 0696379522.

Pershendetje jam Tony 40 vjec singel kerkoj të njoh një femer për lidhje te sinqertë dashurie. Të interesuarat të me marrin me numer ne kete numer telefoni: 0685169778.

Jam nje biznesmen modest midis Lushnjes dhe Beratit. Angazhimi ne biznes dhe hallet na lan pas me familjen. Kërkoj per lidhje serioze nje vajze nga Elbasani mosha 30 deri 40 vjeçe, te kete mbaruar Fak. ekonomik dhe te jetë e rregullt. Nr. im i tel. vod.8647949.

Përshëndetje, jam një djalë nga Fieri, dua të lidhem me një femër lesbike për qëllime serioze, domethënë e dua për grua. Nuk më intereson se çfarë ka bërë në jetën e saj të mëparshme. Ju lutem mos telefononi pa numër se nuk u përgjigjem. Cel. në redaksi.

Jam Adi dua të njoh një vajzë, të më dërgojnë me mms ose sms fotografin dhe të dhënat e tyre. Cel. 0692251753. Vajza të jetë nga gjithë Shqipëria ose dhe jashtë saj.

Franko 50 vjeç nga Tirana i vetmuar, i pergjigjem nje femre romantike dhe me kulturë qe kerkon te ndjehet mirë ne shoqerin e nje miku besnik. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vod.clab. 0698431830.

Jam nje zotëri 48 vjec nga Tr. me gruan e semurë, ndaj dua te njoh nje zonje, qe nuk ndjehet e plotsuar. Lë nr. cel. vod5818903. Falemiderit. Ju lutem vetem femra serioze.

Jam një zotëri nga Tirana 48 vjeç, simpatik 1.78 i gjatë, 84 kg. dua të njoh një zonjë nga Tirana dhe afër saj deri në moshën 44 vjeçe për lidhje të gjatë, seiroze e të mbajtur. Cel. amc6962690. Jo me numër privat.

Jam Andi 35 vjeç nga Tirana beqar, kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana. Nëqoftëse pershtatemi pse jo edhe serioze. Për më tepër lë nr. tel. 0685256875.

Jam Nori 34 vjeç nga Tirana singel, kerkoj te lidhem me nje vajze po nga Tirana e sinqerte dhe korrekte. Tel. 0698907497.

Jam një djale 28 vjec nga Berati dhe kerkoj të njoh nje zonje mbi 45 vjece te mbajtur, te rregullt dhe serioze per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0698756261.

Pershendetje jam një zoteri nga Berati i rregullt me ka vdekur gruaja dhe kerkoj nje lidhje serioze. Jam me ekonomi te mirë dhe i pergjigjem asaj zonje nga Tirana me origjinë nga Jugu. Cel. 0692270167.

Shpresoj per nje lidhje serioze me një vajzë simpatike me nivel kulturor dhe shoqeror jo te rendomtë por qe vërtetë meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore. Jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemt nga fieri nuk kan mendim te mire por nuk jan te gjith njelloj. Megjithate shpresoj te me kuptojë ndonjera. Cel. 0698807797.

Përshëndetje jam e interesuar per vajzen nga Belgjika, plotesoj kushtet e saj, vleresoj intelektin si femer, pres telefonaten e saj per njohje te metejshme. Cel. 0696739959.

Jam një beqar, simpatik, me kulturë e edukatë të shëndoshë qytetare. Vajza që dëshiron të më njohë, të më njoftojë nëpërmjet vetëm me një sms duke ju përgjigjur me korrektësi këtyre 5 pyetjeve të thjeshta: mosha, gjatësia, pesha, profesioni dhe vendodhja? Cel. 0038649807649.

Jam nje djalë 38 vjec, jetoj ne Tiranë! Kerkoj te njihem me nje vajzë, mos te jetë me shume se 33 vjece, mundesisht te jet me arsim te lart. Cel. 698514946.

Jam një djalë nga Fieri, me saktë nga një fshat, 2 km. larg Fierit, 23 vjec, me pun te mirë, me te gjitha te mirat. Kërkoj një vajzë po nga Fieri ose dhe nga fshatrat, ska problem per qellime serioze. Të jetë e sinqertë, jo mashtruese, do ta mbaj ne pllemb te dores, nuk do i mungoj asgje. Pres telefonata në këtë nr. cel. vod9771xmx.

Jam një djalë nga Veriu 29 vjeç, jetoj vetëm me dy fëmijë, kërkoj të njoh një vajzë me të njëjtën fatkeqësi. Po lë nr. tel. për mesazh në këtë nr. amc.59.50.885.

Përshëndetje jam nje qytetar nga Durrësi jam ì interesuar per nje lidhje serioze pasi me ka vdekur gruaja. Jam 60 vjeç me shtepi e aktivitet. Mendoj se i plotësoj kushtet dhe jam i interesuar per z. 56 vjeçe nga Tirana qe eshte e divorcuar dhe z .55 vjeçe nga Jugu qe banon ne Tirane po le numrin time ne redaksi. Nese zojat jane te interesuar mund te me telefonojne per njohje te metejshme. Nr. im ndodhet në redaksi.

Goni nga Tirana 41 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje a zonjushë te jete e rregullt e sinqertë korrekte te di te ruaj sekretin. Do ndjehet e respektuar, ndaj dhe le nr. tel. vod.wjma0dw. Mundesisht sms si fillim kafe pastaj ja lëmë kohes. Ju mirëpresim.

Jam Artani nga Fieri 33 vjec ì punësuar 6 ditë në javë, kërkoj një femër për shtëpi për qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0674766095. Të jetë nga Fieri ose nga periferia.

Ej femra të çdo moshe, të virgjera ose jo, me partner ose jo, me fëmije ose jo: zë-ëmbla, të sinqerta, serioze kur duhet, moderne, pa komplekse, joshese, qejflie, qe e mbani veten, qe vishni me shume fundefustane apo qe flini naten me fustane gjumi, qe dukeni me të reja në moshe se çjeni, që nuk talleni me meshkujt në telefon qe doni lidhje serioze ose të fshehte! Cila nga ju do t’i arrije qiejt me rradhe? Kete jua them veç une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana, muzikant, i embel, i dashur, i sinqerte, i sjellshem, i qete, serioz kur duhet, inteligjent, romantik, me shpirt artisti, pa ko- mplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat e çdo gjë femerore, etj. Ti vajze apo grua qe do të arrish qiellin nr. 1, më telefono mua sa me pare. Ti goce apo zonjë që do të arrish qiellin 2, më telefono mua qe të të ruaje si syte. Ti zonje apo zonjushe qe do të arrish qiellin 3, më telefono mua qe të më kesh perjete. Ti vajze ose grua që do të arrish qiellin 4, më telefono mua qe të të mbaj me hater. Ti goce ose zonjë qe do të arrish qiellin 5, më telefono mua qe të kesh perhere feste. Ti zonje ose zonjushe qe do të arrish qiellin 6, më telefono mua qe mos të të shkoje jeta mbrapshte. Ti vajze a grua qe do të arrish qiellin 7, më tel mua qe mos të kesh kurre shamate. Ti goce a zonjë qe do të arrish qiellin 8, telefono pra veç këtë nr. cel. 0695378090. Keshtu pra e dashur zonje a zonjushe e mire, vish një fund ose fustan, dhe eja shpejt të takohemi qe t’ia bejme bam. Madje po të më takosh, ty bukuroshe qe do të më besh më shume per vete, do ë të bej edhe 1 dhurate, si vleresim ndaj teje. Po të pres lozonjare në çdo kohë në këtë nr. cel. 0695378090.

Jam Andi 27 vjeç nga Cerriku, kërkoj të njoh një vajzë nga rrethi i Elbasanit nga mosha 20-25 vjeçe per martesë. Lë nr. cel. 0673423670. Nr. clab.

Jam i interesuar per nje lidhje te fshehtë me një femer rreth 30 vjeçe, të jetë e divorcuar ose e pa martuar qe ka nevoj per nje lidhje te tillë. Lë nr. cel. 0699732189.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Dëshiroj të njoh një grua serioze nga Shkodra apo Lezha, jam nga i martuar, por fatkeqësisht dua të divorcohem, por shtëpia është e saja. Jam fatkeq 60 vjeç, i mbajtur në punë shteti. Këto vite dua të më kthehet respekti dhe buzëqeshja. Mundësisht të jetë nga Shkodra ose Lezha, të jetë jo vetëm femër por edhe grua. Cel. 0684399081. Faleminderit.

Jam nje djalë mulat 25 vjec trup te bukur zeshkan simpatik 1.80 i gjatë dua te lidhem me nje vajze te mirë dhe te sinqert per njohe serioze jo aventura. Jam djalë i rregullt dhe serioz por i pa fat ne dashuri. Gjer tani shpresoj ta gjej nje goc te mirë per familje jo mashtruse. Për më shumë flasim ne telefon. Zeshkani simpatik lë nr. cel. 0685524543.

Përshëndetje. Jam 38 vjeç, dua të njihem me me një vajzë, grua vetëm për qëllime serioze. Më dërgoni sms në nr. cel. 0686194554.

Pershendetje intervista jam nje djalë nga Korça 27 vjeç, dhe dua nje lidhje me një vajze per qellime serioze. Edhe nëse vajza është e vetme e ska vëlla e e kërkon dhenderr brenda ska problem, po të dojë edhe për vete. Për më tepër informacion të interesuarat mund të më telefonojnë në nr. tim të cel. 0698812795.

Jam 60 vjec dua te njihem me nje zonje mosha 52-56 vjeçe. Lë nr. cel. 0674816595.

Jam ai zotëria qe interesohem per znj. 39 vjeçe nga Vlora dhe i lë nr. telefoni: 0688407217 dhe vod.mpa50ga.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë i sinqertë me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë preferoj te jetë me mosh te pjekur 38-55 vjece por te jetë e mirë, e kompletuar ne te gjitha drejtimet te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Përshëndetje jam nje djalë nga Korca do doja te njihesha me nje vajzë serioze e te sinqertë. Të interesuarat të telefonojnë në këtë nr. cel. 0698808240. Ju mirëpres.

Përshendetje une jam Albani nga Lushnja 35 vjec kerkoj një vajzë per lidhje serioze. Une jam ne punë, jam djalë me fizik te rregullt, 1.80 i gjate me peshe 90 kg. jam larg veseve te keqia. Nr. im është: 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lushnje.

Per zonjen 32 vjece e divorcuar qe kerkon një mik serioz po le nr. cel. 0692107031.

Lola jam e interesuar të njihem me ju, ndaj ju lë nr. cel. 00381049364684. Jam nga Kosova 35 vjeç, arsimtar.

Jam në kërkim të një lidhje me një femër gjer në moshën 40 vjeçe. Kush është e interesuar të më kontaktojë në këtë adresë emaili: astrit.maro@yahoo.com.

Jam një zotëri nga Tirana dua të lidhem me një zonjë që i ka vdekur burri ose ndonjëra që e ka sëmurë ose e ka pa qejf të jetë familjare, se jemi njerëz kemi nevojë për njëritjetrin. Edhe unë jam familjar. Zonja të jetë në moshën 45-58 vjeç. Un punoj në një kompani private, jam shumë i mirë. Lë nr. tel. në redaksi.

Jam nga Jugu i divorcuar, nuk kam njeri në ngarkim, me arsim të lartë, në mardhënie pune me shtetin. Kam një vilë tre katshe, 55 vjeç, kërkoj një femër të jetë pa vese të këqia, siç jam dhe vetë pa vese. Banoj këtu në Tiranë. Se jeta nuk kalohet vetëm. Lë nr. tel. 0682750220. Kush të dojë dhe i intereson të bëjë një zile se e marr unë.

Jam X nga Durrësi, rri në Marikaj, 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, jam shumë i mbajtur saqë mosha nuk tregon për 57 vjeç, fizik shumë i pastër, në mardhënie pune, i mrekullueshëm, nuk e njoh duhanin e alkolin, me një djalë të vetëm i cili është i martuar dhe me nanën time. Kam shtëpiat e mia private. Kam dëshirë të njoh një grua të ve me moshë 47-50 vejçe për martesë ose bashkëjetesë, të jetë njeri i mirë, transparente, serioze, pa vese të këqia. Cel. 0699600987.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë, kam një vilë dy katshe. Nuk kam njeri në ngarkim, jam me arsim të lartë, në mardhënie pune në shtet, 45 vjeç, mukajeti më ka lënë pa martuar. Prandaj kërkoj një lidhje martesore me një vajzë që të jetë 35-45 vjeçe, të jetë pa vese të këqia siç jam dhe vetë. Kush të dëshirojë ju lë nr. tel. 0682351113. Të bëjnë vetëm zile se ju marr unë më pas.

Jam një zoteri 62 vjec nga zona e shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time. Zonja të jetë e thjeshte dhe punetore. Nëse ka ndonje zonjë dhe deshiron te mos dergoje zile se nuk i pergjigjem vetem te me telefonoje ose te me dergoje sms. Nuk e dua per shoqeri por e dua te jetoj me të. Më kontakton në këtë nr. 068677i650.

Jam 58 vjeç nga Jugu banoj në Tiranë i vetëpunësuar, me makinën time, larg duhanit e alkolit. Kërkoj për martesë një grua të mirë dhe emigrante. Të jetë e rregullt, familjare qoftë dhe emigrante nuk përjashtoj të tjerat, ska problem mosha apo krahina le të ketë dhe fëmijë. E theksoj vetëm për martesë. Lë nr. cel. 0688409110. I drejtohem edhe zonjës nga Vlora që është e divor-

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.