Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) cuar. Pres telefonatë ose sms.

Përshëndetje gjithë vajzave dhe grave të mira. Jam një zotëri rreth 50 vjeç, me arsim të lartë, me kulturë dhe me norma qytetare pa duhan dhe pa alkol, do pranoja një vajzë deri 42 vjeçe me arsim e sjellshme e komunikueshme të jetë vajzë për shtëpi të jetë e punësuar, do pranoja dh egrua të ve edhe po pati një fëmijë por të jetë njeri i mirë. Lë nr. tel. 0684807753.

I lindur dhe banues në Tiranë, 44 vjeç, me profesion, kërkoj një vajzë për lidhje serioze. Familja është gjëja më e shtrenjtë. Prandaj fillimisht një bashkëjetesë afatshkurtër. Cel. 0686837650.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam një zotëri dhe jam për një lidhje të gjatë sekrete me një zonjushë rreth moshës 45-50 vejçe, pasi edhe unë jam në një moshë të tillë. Nga ana ime do të ketë një mbështetje në jetën e saj të përditshme nga çdo pikëpamje. Tel. 0699424744.

Përshëndetie jam nga Jugu kam nje biznes kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer dhe te jetë në gjendje te dobet ekonomike vetem te jetë serioze. Proferoj te jetë nga Fieri ose Vlora. Për më tepër lë nr. tel. 0699321665.

Jam Fabio 29 vjec nga Tirana, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja nje vajzë te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0699699810.

Jam Geri nga Tirana 31 vjec, elegant dhe simpatik. Dua te njoh ndonje vajze pasionante per lidhje sekrete. Cel. 0674552287.

Përshëndetje une jam Altini nga Lushnja 34 vjec jam beqar kam një pune timen. Jam mashkull me fizik te rregullt 1.80 i gjatë, simpatik kerkoj një lidhje per qejf. Numri im është vadafon klab: 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Altini Lu.

Kush është e interesuar të ketë një shok apo mik të vërtetë, jam Adi 54 vjeç nga Tirana pa njeri në ngarkim. Nr. cel. O69935O722.

I pergjigjem me shume respekt zonjes nga Jugu qe banon ne Tirane 40 vjece qe kerkon nje mik serioz. Je e mirëpritur te telefonosh në nr. tim të cel. O699665466.

Titi 58 vjec nga Tirana, kerkoj te lidhem me nje femer te divorcuar vetem nga Tirana per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0682399707.

Përshëndetje. Jam Enkeljani nga Tirana 35 vjeç, singel i sjellshem e simpatik 1.75 i gjate, dua te lidhem me nje zonje nga Tirana te rregullt per nje marredhenie te fshehte. Telefononi dhe dergoni sms ne nr. cel. 0699691137 ju pres.

Jam 56 vjec kerkoj te njihem me nje femer per lidhje te fshehtë. Cel. 0682883480.

Le nr. telefoni per një zonjë për lidhje te fshehtë sekrete 0683144926. Më dërgoni sms në këtë nr. telefoni te komunikojme.

Le nr. telefoni per një zonjë per një lidhje te fshehtë sekrete 0683144938. Më dergo sms ose telefono te komunikojme.

Jam nje djalosh i ri nga Tirana shume king dhe interesohem per një njohje te re me një vajze apo zonje vetem per takim special. Nr. cel. 0696265383.

Jam nje 43 vjeçar i ardhur ne Tirane. Dhe kam deshire qe te njoh nje femer vetem nga Tirana te jete e moshes gjer 40 vjeçe, dhe vetem per qejf. Femres qe i mungon ngrohtesia e nje mashkulli te me beje nje sms ose të telefonojë me numer vetem 068 se pastaj e mar vete. Ju siguroj se nuk do te zhgenjeheni nga une. Tel. im eshte 0683245753.

Jam një zotëri 37 vjeç, doja lidhje sekrete me një zonjë Fierake. Lë nr. telefoni: 0697780046.

Pershendetje jam Lorenci 33 vjec do me pelqente te kem nje lidhje te feshete me ndonjë zonjë të jete me e madhe nga une nuk me prishe pune. Cel. 0696907884.

Jam një 35 vjecar nga Fr. me sjellje dhe ekonomi te mirë. Kërkoj lidhje sekrete me një zonjë të sinqertë. Pres sms në këtë nr. cel. 068d1tgx0j.

Jam një zotëri biznesmen nga Korca, interesohem te njoh nje mike te sinqertë. Lë nr. cel. 0685030021.

E dua dashurine time te bukur, elegante, të shendetshme, simpatike, gazmore, beqare, te martuar, te divorcuar, me kripe, sheqer, dhe te ruaj sekretet e dashurise! E interesuara te me shkruaje sms ne cdo kohë: 0699737699.

Jam Berti nga Vlora 50 vjeç, i mirë por i pafat, i martuar por i zhgënjyer dhe jo i lumtur. A ka ndonjë zonjë nga Vlora që mund të ma kthejë lumturinë e munguar. Unë jam pesimist, por shpresoj se ka ndonjë zonjë në kushtet e mia. Nëse ka të tilla, të më bëjë zile në nr. tim të cel. 0665694470.

Jam një zotëri 36 vjec banues ne Tiranë, i punsuar ne shtet serioz i paraqitshem per me teper flasim kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose becare te jet banuese ne tr e moshes 25-39 vjece. Dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe brenda normave. Lë nr. cel. 0682766448.

Jam Toni nga Tirana 28 vjeç, dhe kerkoj te kem 1idhje te bukur dhe teper sekrete me ndonje vajze ose zonjë deri 35 vjeç, qe ndjehet vetem dhe kerkon një mik teper sekret. Cel. 0676016996.

Jam një djalë nga Rrogozhina 35 vjeç, kërkoj lidhje sekrete me një zonjë mosha 25- 45 vjeçe, të jetë nga Rrogozhina ose fshatrat përreth. Tel. 0682396900.

Arbeni nga Tirana 51 vjeç i martuar kerkon nje lidhje me nje grua të martuar ose jo. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vod93210j1.

Kam shumë deshire te njihem me nje femer te thjesht qe është e zhgenyer nga jeta bashkshortore dhe shoqerore, që ndihet e vetmuar dhe e merzitur. Të jetë sa me e thjeshtë sa me e sinqertë, te jet dhe me problem fizik pasi nuk me intereson shum pamja e jashtme. Por te ketë te bukur zemren dhe shpirtin. Të vleresoj nje mashkull te drejtë të sinqert te dashur ashtu sic e ka bërë Zoti. Jam 43 vjec, i martuar me punë dhe banim në Tiranë. Për me teper vetem ti femer qe e gjen veten te kjo sms me shkruaj tek ky numer cel. 06ta78x7m1. Ju mirëpres. Nuk do ju zhgënjej.

Jam 32 vjeç i martuar por ndihem i vetmuar, dua të njoh nje zonje deri 35 vjeçe nga Vlora qe ka nevoj si une per dashuri dhe ngrohtesi. Jam simpatik dhe i sjellshem dhe sekret. Cel. 069965twpw.

Kërkoj një femër për qejf, mosha 30-35 vjeçe të jetë nga Fr. ose Vl. Anonimet stop mos të më marrin. Cel. 0699680831. Faleminderit.

Lidhje serioze....

Përshëndetje “Intervista”. Është e treta herë që po shkruaj dhe akoma s’e kam gjetur njeriun e duhur. Ju lutem, nëse ka ndonjë njeri që i ka vdekur gruaja, të jetojë vetëm të jetë mirë nga ekonomia, të jetë familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se unë jam e vuajtur shumë dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Banoj në Tiranë jam 55 vjeç dhe zotëria i jetës time të jetë deri në moshën 58 vjeç. Quhem Ada, ju lutem përgjigjuni në gazetë. Ju lutem jo për aventura, por të jetë serioz sepse kam nevojë për një njeri të mirë dhe familjar. Tek unë do të gjejë ngrohtësinë, të jetë i mirë nga ekonomia, familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se dhe unë jam shumë e vuajtur dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Pres të më lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për kontakt.

Kërkoj një biznesmen që të jetë vetëm për lidhje të fshehtë. Të interesuarit të lënë nr. kontakti në gazetë.

Përshëndetje, jam një zonjë 60 vjeçe, vejush shumë e varfër e mbajtur, e sinqertë e komunikueshme, e vuajtur shumë nga jeta. Kërkoj të njoh një zotëri nga mosha 60-70 vjeç, të banojë në Durrës se aty banoj dhe unë, mundësisht të ketë një makinë. Faleminderit. Pres të më lini ju numrin e telefonit ose dërgoni sms.

Përshëndetje Intervista, jam shumë e çuditur kur lexoj faqet që shkruajnë tek gazeta juaj. Thonë se duan mike apo dashnore kur janë pa punë ose rrogëtar dhe një kafe nuk u japin dot, jo më t’ju plotësojnë tekat. Prandaj u them o meshkuj që dashuria do kulet dhe buxhet jo si në kohët e mëparshme që hanin një ashure. Tani ti kthehem përse kam shkruar. Jam 45 vjeçe, poqese ndonjë mashkull serioz e lexon këtë mesazh dhe e kupton, të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një zonjë nga Dr. 38 vjeçe kërkoj një lidhje serioze me një zotëri deri në moshën 50 vjeç por vetëm nga Dr. dhe jo nga qytetet e tjera dhe jo për aventurë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit, faleminderit.

I drejtohem zotërisë nga Tirana që është rreth 47 vjeç, dhe që jeton vetëm me djalin 12 vjeç, të shkruaj numrin e telefonit në gazetë, unë që po ju shkruaj jam nëj zonjë 40 vjeçe nga Vlora. Ju faleminderit.

Jam një vajzë qytetare që jetoj në Belgjikë. Kam shumë vite që punoj në një kompani amerikane, franceze dhe tani belge. Kam fituar kështu shumë eksperiencë pune. Për këto kompani kam punuar në bashkëpunim edhe në Indi ( Bombej) në Argjentinë, në Malezi, Singapor dhe më shpesh në Angli, Francë, Itali. Për tu integruar sigurisht më ka ndihmuar edhe universiteti që kam kryer në Shqipëri si dhe njohja e gjuhëve të huaja. Pra jam e plotësuar nga ana ekonomike, por jo nga ana personale. Unë sot nuk kam asnjë shok dhe nuk kam pasur asnjëherë. E besoni! Po është e vërtetë megjithëse jam dhe e paraqitshme. Të jem e egër, apo e ftohtë, jo e kundërta jam, vajzë e thjeshtë, e ndjeshme, e dashur, të jetë çështje fati, ndoshta! Pra e kuptoni, kërkoj një shok jete, sigurisht me të dhënat që kam unë pak a shumë. Djali të jetë 3843 vjeç, të jetë qytetar, i shkolluar, edukuar, inteligjent dhe të ketë dëshirë për të jetuar e punuar këtu në Belgjikë. Kush dëshiron, të lërë numër celulari në gazetë.

Përshëndetje, jam Sh. nga Jugu në kërkim të personit të duhur, duhet të ketë këto virtyte: dashuri dhe dëshmi për zotin, zemër shërbetore, që mendon dhe për të tjerët. Të kujdeset dhe që respekton të tjerët. Të ketë etikë të mirë në punë, vlera morale, ndershmëri dhe integritet, synime të admirueshme, i gëzuar, i kënaqur, mirënjohës, i shoqërueshëm, të jetë mosha 39-49 vjeç, me shtëpi, dhe punë në shtet. Gjithashtu dua nuse për vëllain me cilësitë e sipërpërmendura. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana, skam shkruar asnjëher ne gazetë jam e divorcuar me tre femijë, 2 i kam martuar. Kërkoj nje njeri te mirë siç jam vetë te jetë i huaj ose shqiptar jashtë ne Zvicer ose Gjermani apo Norvegji. Të jetë ivetem ne gjendje ekonomike te mirë se me ka munguar shumë. Të jetë jo më shum se 60 vjeç, unë jam 50 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Ju faleminderit.

Jam një 31 vjeçare kam kaluar një zhgënjim në jetë ca vite më parë. Nëse ka një mashkull serioz që dëshiron të njohë një vajzë të siqnertë të bukur, atëherë përgjigjuni për diçka më shumë. Preferoj një djalë që ka kaluar dhimbje pasi vetëm ato dijnë si ta trajtojnë femrën apo të shërojnë një plagë.

Përshëndetje, jam një zonjë që i drejtohem një motre që kërkon një zonjë që ka kaluar halle, dhe të dijë ta kuptojë vëllain. Unë ju them që jam nga Vlora 39 vjeçe edhe unë kam një problem me shëndetin, dhe jam me librez invaliditeti. Për hollësira të mëtejshme mund të lini numrin tuaj në gazetë. Faleminderit.

Kërkoj të njoh një grek le te jetë ne moshen 47- 50 vjec te jete i mbajtur larg alkolit e duhanit. Jam 45 vjece e ndare dua per martese te beje dhe dokumentat. Kam trup te rregullt nuk tregoje per moshen tregoj e re. Lini numer telefoni, dhe personi mund te vije ne Shqiperi per tu pare nga afer. Faleminderit nga zonja nga Jugu.

Pershendtje jam ajo zonja qe ka probleme me burrin dhe me femijet i pergjijgjem zoteris qe me ka len numrin ne redaksi. I them ta lërë në gazetë numrin e tij.

Përshëndetje i drejtohem zotërisë 47 vjeç që ka lënë një njoftim ne gazetën intervista të dt 15 nëntor që është nga tirana por pa fëmijë dhe kerkon një grua pa fëmijë. Po i them se unë i pershtatem të gjitha kërkesave tuaja, vetem se unë jam nga Vlora 40 vjece, ju kam marr në nr. amc qe keni shkruajtur në gazetë, por më del sekretaria që ky numër nuk egziston, prandaj do t’ju lutesha ta shkruanit numrin të saktë.

Jam nga Jugu, dua një mik se- rioz në të gjitha drejtimet, siç jam dhe vetë, banoj në Tiranë, 40 vjeçe, pamjen e kam debulesë, jam shumë e mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë 27 vjeçe kërkoj të njihem me një djalë për fejesë jo për tallje. Dua që djali të jetojë jashtë me letra të rregullta, të jetë nga Tirana ose Durrësi. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam 32 vjeçe nga Tirana, me arsim te larte e pune shteti. Fati nuk është treguar i drejte me mua pasi me ka lene vetem me fëmijë. Kërkoj te njihem me nje zoteri deri 45 vjec dhe me femije, ska problem por me pune dhe arsim per qellime serioze. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim ju lutem. Faleminderit.

Përshëndetje! Jam X, beqare nje vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Deshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kerkoj që personi te jete katolik shume korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 38-44 vjec. Ai qe eshte i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lërë nr. telefoni ne gazete per komunikim. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam Stelina me banim në Tiranë dhe origjinë nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik me trup të rregullt, i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit mosha 46- 51 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Brunilda 40 vjeçe, më mungon një mik i kompletuar. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam 32 vjeçe e divorcuar për moskujdesje per familjen dhe tradheti. Kam fëmije, jam me arsim te larte dhe pune shteti. Dua lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 45 vjec, pranoj edhe me femije vetem te me trajtoje mire dhe mos te jete i papune. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Kavaja 38 vjeçe dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri të jetë mosha 50 vjeç. Telefononi nga Kavaja dhe Durrësi.

Përshëndetje, jam nga periferia e Durrësit 36 vjeç, beqare e rregullt në çdo aspekt. Do doja të njihja një njeri të mirë beqar deri në moshën 42 vjeç, dhe vetëm nga Durrësi, për një njohje drejt një qëllimi serioz. Nëse nuk plotëson kushtet mos tento të përgjigjesh kot.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.