Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

kerkoje lumturine e saj edhe ketu ne Shqiperi me nje njeri te sinqerte, serioz, të kompletuar me arsim te larte, me pune e me shtepi, sic jam une. Le nr. cel. 0699319022.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam Beni 38 vjec nga Jugu me banim ne Tiranë. Me arsim te lart dhe me pune. Kam qen i martuar per nje vit dhe shkaku i ndarjes është se ajo nuk jeton më nga nje aksident. Po le numrin per nje vajz te sinqertë per lidhje serioze. Cel. 0696999660.

Kush eshte ajo femer qe kerkon nje dashuri sekrete, te paster e te sinqerte. Jam 42 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt, korrekt dhe shume i sjellshem. Cel. 0698752632.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike 25-35 vjeçe, te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. tim 0698764594.

Përshëndetje, jam Iliri nga Fieri 37 vjeç, i divorcuar, kërkoj një femër për të ndërtuar familje. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0699688415.

Përshëndetje jam Eraldi nga Fieri 24 vjec jam i interesuar per nje vajze per lidhje dashurie per me shumë po le nr. tim të cel. 0699866395.

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0672830473.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Lushnja ju lutem me ndihmoni me 60 vjecaren nga Durresi që kerkon nje 60-70 vjecar me numrin e telefonit te saj. Cel. në redaksi. Faleminderit.

Përshëndetje per Enin nga Dr. jam 48 vjeç, me banim ne Durrës, me arsim te larte familjar. Lë nr. e tel. 0699384968. Respekte.

Interesohem per 40 vjecaren nga Shqiperia e Mesme, le numrin e tel. 0698502834. Mund te telefonosh ne cdo ore.

Jam Endrri nga Tirana kerkoj nje lidhje me nje vajze nga mosha 20 deri 35 vjeçe. Cel. në redaksi.

Për zonjen në periferi të Tiranës, lë nr. cel. në redaksi. Nga një i interesuar për ju.

Jam nje djalë 39 vjec nga Berati. Jam nje djal i rregullt, serioz i sinqert dhe pa vese. Kerkoj te njoh nje vajze qe te kete pak a shume keto cilesi per te pasur nje lidhje serioze. Mirëpres kedo qe interesohet pa paragjykuar asnjë. Tel. 0673966305.

Per zonjen 46 vjeçe nga Dr. lë nr. cel. 0674036555. Më telefono kur te doni.

Per Jonen e bukur 32 vjece nga Tirana, plus me kontaktoni në këtë adresë emaili: bliri2002@yahoo.com. Faleminderit.

Jam 36 vjec, kam nje jete teper normale dhe nje familje te mrekullueshme. Më mungon vetem kenaqesia seksuale. Nëse ka ndonje vajze qe njeh limitet dhe respekton privatesine pa shkaktuar implikime dhe qe deshiron te krijoje nje lidhje per tu plotesuar reciprokisht më shkruaj në këtë adresë emaili: brahja_g@outlook.com

Quhem Ajet jam 29 vjec jetoj ne Selanik. Dua te njihem me nje vajze brune (mundesisht nga Korça) per shoqeri si fillim me vone ia leme kohes. Të jetë 24 vjece jo më lart. E interesuara të më kontaktojë në këtë adresë emaili: jetiorenj@gmail.com Ju mirëpres.

Per zonjen 39 vjeçare nga Vlora lë këtë nr. tel. 0038649231720.

Përshëndetje, jam Erjoni nga Fieri, kërkoj lidhje serioze me një vajzë serioze familjare dhe punëtore. Për më tepër lë nr. cel. 0694814200.

Përshëndetje, jam një djalë 28 vjeç nga Tirana, beqar, shumë simpatik dhe serioz. Kërkoj kontakt me femra që ndjejnë mungesën e një mashkulli të jenë të mbajtura dhe të dijnë të ruajnë sekretin. Preferohen femra beqare të divorcuara ose të veja nga mosha 20-55 vjeçe. E theksoj vetëm për lidhje sekrete, pa drama. Kush do të jetë fatlumja mos ngurroni të më kontaktoni nëpërmjet gazetës.

Kërkoj lidhje serioze me gra që janë vetëm ose të divorcuara, që dëshirojnë fatin e jetës, në kuptimin sinqeritet dhe dashuri. Të interesuarat që dëshirojnë të më kontaktojnë, të më shkruajnë në këtë adresë skype: deni ademi-77.

Per Brunilden 40 vjeçe që kërkon një mik te mire dhe që i mungon një i tillë, i lë këtë nr. cel. vodclabja0m1pm.

Jam nje djal nga Lushnja 28 vjeç, jetoj ne Greqi momentalisht ndodhem ne Shqipëri. Dëshiroj te njihem me nje grua nga mosha 30-45 vjeçe, vetem nga Lushnja. Jam shumë i mir ne perdorimin e gjuhes dhe shum te tjera. Ky është nr. im i cel. 0699876708.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj nje femer per lidhje serioze. Cel. 0697480818.

Nese une vdes para teje, e fundit ti me puth ne balle nese me ke dashur per aq koh sa isha gjalle. Dhe ne varrin e ftohte ku i vetem do te rri, nuk dua te me vini pllake mermeri. Dua te me mbij bari permbi. Kur te ket ardhur marsi ti eja e me tako. Fijet e barit me mall si floket e mi ti ledhato. Nga zemra ime e tretur do te ket mbire nje lulkuqe. Ndersa une s’mund te ngrihem. Ti merre, merre dhe puthe. Clab 0mxgg310x1.

Dua nje lidhje me një zonjë për një lidhje te fshete sekrete. Lë nr. cel. 0683144926. Pres sms ose telefonatë.

Jam Asllani nga Kamza 52 vjec i cili me ka vdekur gruaja. Kërkoj te martohem me nje grua e cila te ket pësuar te njejtin fat si unë por te mos kete femijë ne ngarkim. Dhe mosha e saj te jetë 40-50 vjeçe, preferoj te jetë edhe dorë e zezë vetemt te ketë vese te mira dhe sinqeritet. Kush ka interes te me telefonoj duke mos e supozuar ne tallje sepse un e vleresoj punen me serioze sepse dihet se familja eshte gjeja me e shenjtë. Tel. 0699263918.

Përshëndetje jam nje djale nga Tirana, jam nje djale familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim, 1.82 i gjate trup sportiv. Kerkoj te njihem me nje vajze te fesë myslimane te jete e sinqerte e paraqitshme dhe besimtare. Nr. cel. 0696379522.

Për 40 vjecaren që kërkon një mik të kompletuar lë nr. vod.8326190. Jam Berti nga Jugu, beqar, me banim në Tiranë, punë të mirë, me arsim lartë, 48 vjeç, banoj dhe jetoj vetëm në shtëpi 3-katëshe private.

Jam 58 vjeç, punoj e banoj ne Tirane në marrdhenie me publikun i arsimuar jam i ve e pa njeri ne ngarkim 1.74 i gjatë, me duhet nje femer mosha 50-55 vjeçe me zanat. Le nr. e cel. 0698958065. Ju faleminderit.

Përshëndetje. Jam një zoteri jetoj ne Tirane jam me pune dhe shtepi timen. Dua të njoh ndonje vajze apo grua per lidhje serioze e me pas si ti vijnë gjerat. Jam 35 vjeç e jetoj vetem, mendojeni e me pas telefononi në nr. tim të cel. 0683211301 ose sms. Ju mirëpres.

Jam 55 vjeç nga Tirana i vetmuar vetem per nje femer serioze dhe me nivel qytetar qe prezantohet me sms, jo zile dhe privat. Cel. klab: 0698431789.

Jam Miri 35 vje nga Tirana beqar, kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana. Nëqoftëse pershtatemi pse jo edhe serioze. Tel. 0685256875.

Jam nje zoteri 45 vjeç, verior banoj ne Durres qe në vitin ‘92. Kam nje biznes timin dua te kem nje mikeshë, elegante top sekret. Te jetë studente ne Durres apo mesuese, elegante e simpatike, vetëm nga Durrësi. Them do kalojm shumë mirë, jam ne gjendje të mirë financiare ta mbaj nje studente qe i mungon nje mik dhe nevojat financjare ditore ne shkoll stop tjerat. Si fillim dërgoni sms në nr. tim 0699514961. Faleminderit.

Ju lutem mereni ne konsiderat mesazhin tim se nuk jam per aventur. Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta per te bere bashkim familjar ajo te jetoj se bashku me familjen e saj, jo e vetmuar. Jam 57 vjeç, i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen, të jetë njeri i mire, dhe korrekte. Lë nr. cel. 0683245399.

Përshëndetje, do doja të njihja një vajzë ose zonjë, ska problem kush ka dëshirë i lë nr. tim të cel. 69886z47j.

Përshëndetje jam Kastrioti nga Vlora jam i ve i pergjigjem zonjes Ada 55 vjeçe. Nëse eshte e interesuar per njeri serioz familjar dhe pa vese mund të më kontaktoje në këtë nr. cel. 06925399650. Faleminderit dhe punë të mbarë.

Jam një nënë që interesohem për vajzen që jeton në Belgjikë që ka shkruar javen e kaluar. Si mund të lidhem me të. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Klaudio nga Tirana 35 vjeç beqar trup sportiv simpatik djalë i embël i ciltër me humor i komunikushem i sjellshem. Më pëlqen shumë një lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në këtë nr. vodafon clab 0694712109.

Jam një djalë 29 vjeç dhe pelqej zonjat apo femrat e pjekura me moshe me te madhe se veten. Nëse ka deshire ndonje femer apo zonje per njohje apo lidhje sekrete nr. im është: 0699765498.

Per znj. 40 vjeçe nga Jugu qe kerkon nje mik te serioz dhe te rregullt. Per znj. e cila ka pamje depules te dergoj sms ne kete nr. cel. 0665511077.

Jam një djalë nga Vl. i pa martuar asnjëherë, nga pretendimet banoj në Tiranë. Dëshiroj të jem i ndershëm dhe me karakter të lart. Po kështu doja ta gjeja shoqen e jetës nga Jugu. Sepse një fjalë e bukur thot: (njeriu pa karakter kur s’ka turp nuk ka as nder). Për sqarim lë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Tani nga Elbasani 27 vjeç, dua lidhje me një zonje beqare, nga mosha 35-45 vjeçe po nga Elbasani e ndihmoj edhe ekonomikisht. Tel. 0673423670. Nr. club.

Përshëndetje vajza, jam një 37 vjeçar beqar, tani jam kthyer në Shqipëri. Doja të njihja një vajzë të thjeshtë serioze për familje. Unë jam nga Jugu. Lë nr. tel. 0697tjguvb.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rrogozhina ose fshatrat perreth. Cel. 0682396900.

Jam një zotëri 43 vjeç, dua të njihem me një zonjë deri 35 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0686899275.

Jam një Lezhjan 50 vjeç dhe kerkoj nje shoqe te mirë për te kalu streset e perditshme të tjerat ja lamë kohes. Lë nr. cel. 0674347818. Jeni te mirëpritura zonja.

Përshëndetje jam nga qyteti i Durrësit, i përgjigjem vajzës nga Durrësi, jam 39 vjeç, ju mirëpres të më kontaktoni në nr. cel. në redaksi.

Kërkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar ish oficer banoj ne Tirane 52 vjec. Tel 0686457772.

Kërkoj të njoh nje vajze per qellime serioze te jete nga Vlora ose Tepelena, nga mosha 30-32, vjeçe. Nr. cel. 0699684188.

Të dashura vajza dhe gra shqipëtare, përse nuk lini numër telefoni për komunikim kur bëni njoftime. Dashuria as nuk blihet as nuk shitet me para por fitohet me ndjenja. Nuk ka gje me te bukur ne bote se kur dy zemra bien dakort. Prandaj edhe unë kerkoj nje zonjë apo zonjushë ta dua dhe te me dojë e të me kuptoj, pa i prishur pune njeri tjetrit. Për më hollesisht mund te komunkoni ne kete numer telefoni: 0mwmj1ppdj. Nuk ka rendesi shume mosha as ngjyra por njeriu. Faleminderit kush me kupton.

Jam 50 vjec nga Vlora, i rregullt në çdo drejtim, por i zhgenjyer nga jeta. A ka ndonjë zonjë grua (me kuptimin e plot te fjales), qe mund te me rikthej humorin dhe buzqeshjen e munguar? Jo nga ato qe pyetjen e parë që bejne është: çfarë biznesi ke? Nëse ka ndonje hallexhove si puna ime, le te beje zile në nr. cel. 0665694470.

Jam Adi dua të njoh një vajzë nga mosha 33-35 vjeçe. Më dërgoni sms ose mms. Jam nga Berati. Kush është gjer në moshën 35 vjeçe të më telefonojë: 0692251753.

Kerkoj të njoh nje femer mosha 20-30 vjece per ndarje qeraje. Jam 52 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane. Tel. 0674719925.

Jam 48 vjec 1.75 i gjate me banim ne Tirane beqar. Kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Per te interesuarat le ketë nr. cel. 0693361504.

Kërkoj një grua 45-52 vjeçe, nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. Jam në gjendje të mirë ekonomike, kompletuar me shtëpi dhe shëndetësore. Jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur. Aktualisht, jetoj jashtë. Lë nr. e telefonit: 0699733130.

Përshëndetje zonjave që do të lexojnë këtë njoftim. Jam një zotëri nga Tirana rreth të 60-ve. Gëzoj shëndet të plotë falë zotit, me një paraqitje shumë të mirë, larg çdo vesi të keq, si bixhozit dhe alkolit, duhanit etj. Me punë i kompletuar në çdo drejtim, gruaja më ka vdekur jam i ve. Pasi u rregulluan fëmijët secili në hesap të vet, mendova se mos rregullohem edhe unë me ndonjë zonjë që të jetë e përafërt me mua, që të mos e shtyjnë jetën në vetmi. Ato zonja që janë serioze dhe e gjejnë veten në këtë njoftin janë të mirëpritura në këtë nr. cel. 0666661254.

Jam 59 vjeç me trup mesatar, me shkollë të lartë, me tre palë shtëpi, me biznes brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua për bashkëjetesë ose martesë gjer në fund të jetës. Do të jetë bashkëpronare me mua në gjithçka që kam. Kush do të ma marrë në telefon të pimë një kafe dhe të vendosim. Jam në pritje. Tel. 0693380879.

Jam një zotëri 60 vjeç nga Durrësi, interesohem për lidhje serioze me një grua që ti kete vdekur burri, të jetë e pamartuar, 55 vjeçe. Ky njoftim vlen dhe për zonjën nga Jugu 55 vjeçe. Nëse është e interesuar të më kontaktojë. Plotësoj kushtet tuaja të pasurisë, apo të jetesës. Nr. telefoni 0683266764. Më ka vdekur gruaja ndaj dhe synoj për një lidhje shumë serioze. Jam korrekt dhe i rregull.

Jam Kristaqi i moshës 58 vjeç, me aktivitet tregëtar me banim në Tiranë, kërkoj të njoh një zonjë të moshës 50-55 vjeçe e shëndetshme e paraqitshme për një lidhje serioze e të qëndrueshme me banim në Tiranë. Zonjës do ti ngroh shpirtin ti jap një kënaqësi shpirtërore. Zonja do të jetë e lumtur. Më telefononi në këtë nr. 0697672436. Telefononi nga ora 10.00-12.00 paradite.

Zonjës nga periferia e Tiranës, sipas kërkesës tuaj po ju lë këtë nr. cel. 0672293265. Respekt.

Për zonjen nga Fieri lë nr. cel. 0695636521 dhe i them që nuk jam nga ata që tallen, di të respektoj në të gjitha aspektet. Faleminderit.

Brunildes 40 vjeçe që i mungon një mik i kompletuar, i lë nr. tel. igell: AK11ZAYZA. Vetëm për sms. Iliri 42 vjeç i çkurorëzuar pa problem, mësues fiskulture, që kulturen m ne shqiptarët e kemi minus infinit. Për më tepër shkëmbejmë sms, pasi ka shumë njerëz të papërgjegjshëm.

Pershendetje, une quhem N. jetoj jashte vendit per me shume bisedojm me pas. Deshiroj të kem kontakt me zonja të moshes 57 deri 62 vjeçe, te jene të mbajtura dhe me nivel. Kush deshiron mund të më kontaktojë brenda 10 nentorit dhe mund të takohemi pasi me 14 nentor largohem. Kush vuan ekonomikisht mos të më kontaktojë. Dëshiroj të njoh njerëz që kanë vlera. Për më tepër lë nr. telefoni pë të gjitha ato që dëshiroijnë të më njohin pa interes. Cel. Amc2885350.

Jam një 57 vjeçar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshëm dhe me trup të rregullt. Jetoj dhe punoj në emigracion. Përkohësisht ndodhem në Tiranë (vendlindjen time). Jam në kërkim të një lidhje serioze dhe të qëndrueshme me një femër të moshës 45-55 vjeçe. Nuk më mungon asgjë, përveç njeriut të duhur në krah. Si fillim preferoj sms në këtë nr. 0699678657. Faleminderit.

Jam nga Vlora 57 vjec i divorcuar dua te njihem me nje zonje nga Vlora e moshes 45- 52 vjeçe si fillim njohje. Kam qene shume vjet ne emigrim tani per tani jetoj ne shtepit e mia ne Vlore. Kush e gjen veten në këtë sms të dërgoj zile tek ky nr. cel. 0699389257.

Jam Mondi nga Tirana 48 vjeç, dëshiroj lidhje me një femër. Lë nr. cel. 0673811405.

Jam nje djalë 25 vjec kerkoj te lidhem me një vajzë qe ëshë e vuajtur

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.