Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nga dashuria se i vuajtur jam dhe unë nga dashuria dhe kerkoj qe te lidhem me te per tja kthyer lumturin njeritjetrit. Per te qene sa me te lumtur se bashku. Tel. 0696990073.-V

Jam ai zotria qe interesohem per ate zonjen qe ka probleme me burrin dhe femijet dhe i le nr. e tel. ne gazete 0696725042. Je e mirëpritur.

I pergjigjem vajzes qytetare qe jeton ne Belgjike dhe kerkon nje shok jete, te jete i shkolluar, i edukuar dhe te kete deshire per te jetuar e punuar ne Belgjike. Jam nje djale nga Shk.31 vjec kam mbaruar shkollen e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar vajze te lidhem sinqerisht me ty, sepse do te dhuroje ngrohtesi shpirterore, lumturi dhe dashuri te sinqerte. Jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoje as alkol, as cigare. Jam tip i qete, i ndershem, i dashur, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Nr. im celularit është: 0698169916.

I pergjigjem zj 40 vjeçe nga Jugu qe banon ne Tirane dhe i le kete numer telefoni: 0674385354.

Përshëndetja zotëria nga Tirana 50 vjeç i divorcuar pa njeri në ngarkim, kërkoj një zonjush për të jetuar sëbashku për qëllime serioze. Cel. 0688393519. Faleminderit.

Interesohem per nje mikun tim nga kosova. I le nr. e telefonit per zonjen e divorcuar, qe kerkon një zotëri nga Maqedonia ose nga Kosova. Nuk do zhgenjeheni ju premtoj. Cel. 0685578429. Pres sms ose telefonata.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam një zotëri nga Tirana dua të lidhem me një zonjë që e ka burrin të sëmurë apo ndonjërën që e ka pa qejf, jam familjar kemi nevojë për njëri-tjetrin, jam i punësuar, jam shok i mirë, e kam gruan pa qejf. Ndaj kërkoj një mikeshë të mirë. Tel. 0682545089.

Zigolo, top sekret, 31 vjec me trup te Lidhur, i vetëm per cdo femer normale dhe biseksuale qe duan nje Zigolo per te kaluar dhe shijuar ne realitet momente te bukura dhe te paharrueshme, lë nr. clab. 0698284428 Per te interesuarat, kush është e interesuar të më telefonojë se nuk do të zhgënjehet. Faleminderit.

Jam nga Tirana 40 vjeç, dua te kem nje lidhje per qejf sekrete me nje zonje qoftë zonjushë. Më dërgoni sms në nr. cel. 0674813640. Faleminderit per mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam i gatshëm të bashkëpunoj me një zonjë apo zonjushë që ka vuajtur pabesinë dhe zhgënjimin e partnerit të vet. Do të jem shumë korrekt. Dhe unë po e vuaj një gjë si kjo. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam një zotëri 36 vjec banues ne Tiranë, i punësuar ne shtet serioz, i komunikueshem i paraqitshem. Kërkoj nje lidhje sekrete me një zonjë ska rendesi mosha as origjina te jetë deri 40 vjece dhe banuese ne Tiranë, dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam nje zotëri me banim ne Tiranë 41 vjec i arsimuar me pun me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 55 vjece por te jet e mirë e kompletuar ne te gjitha drejtimet dhe me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Pershendetje jam Keli nga Tirana 35 vjeç, 1.75 i gjatë, burrë serioz i sjellshem, dua te njihem dhe te lidhem me nje zonje apo goce në Tiranë, per nje marredhenie sekrete e te qendrueshme. Telefononi ose dergoni sms në nr. tim të cel. 0699681137 ju pres.

Jam Fabio 29 vjec nga Tirana elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja nje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam nga Tirana 44 vjeç, intelektual, punonjes shteti. I martuar dhe familjar teper i rregullt. Jam per nje lidhje sekrete me nje femer korrekte. Lë nr. cel. 0686994184.

Kerkoj një zonjë nga Tirana qe banon ne Tirane nuk ka rendesi origjina per nje lidhje sekrete dhe te gjate. Një lidhje e kohes nga mosha 30-45 vjeçe. Jeni te mirëpritura ne telefon jo me privat në cel. 0696171355.

Përshëndetje, jam Aleksi deshiroj te njihem me grua deri ne moshen 40 vjeçe nga Durrësi ose Tirana per lidhje sekrete. Tel. në redaksi.

Lë nr. tel. për lidhje sekrete për ndonjë zonjë 0683144938. Më dërgo sms ose telefonatë.

Përshëndetje jam X 35 vjeç nga Tirana i martuar, dëshiroj të krijoj një lidhje të fshehtë të ngrohtë me një zonjush ose nga Tirana mosha 24-25 vjeçe. Cel. 0696998501. Faleminderit.

Per femrat që duan nje te dashur besnik dhe sekret. Jam Toni me nje trup gjithë muskuj qe mund tju realizoj cdo deshir seksuale juve femra qe ju mungon. Për më shum me kontaktoni me numer dhe jo me privat tek numri im 0685169778. Ju mirëpres femra.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0697780046.

Jam një djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonje apo vajzë per lidhje sekrete mundesisht mbi 40 vjece. Nr. im është: 0698756261.

Jam një zotëri nga Korça, deshiroj te njihem me nje mikeshe te mire te dije te ruaj sekretin mosha nuk ka rendesi thjesht te kalojme mire. Nëse ke deshire më telefono: 0685030021.

Jam Agimi 44 vjec banoj ne Tiranë, jam per nje ldhje sekrete me nje zonje te sinqerte te rregullt korrekte. Do të jete e respektuar, për më tepër. Më dergoni sms në këtë nr. cel. 0699718960.

Përshëndetje jam një zotëri simpatik shumë qefli dhe do doja nje vajzë ose zonjë per shoqeri. Për më tepër lë nr. cel. 0692395842.

Jam në kërkim të një vajze mosha 30-35 vjeçe e dua për qejf, të jetë top sekret dhe me afat të gjatë. Telefonatave pa numër nuk u përgjigjem. Cel. vod vvmt0td1. Faleminderit. Lidhje serioze.... Jam nje vajze 25 vjeçe, jetoj në Tiranë, kerkoj të njoh një person mosha 27-32 vjeç per mbeshteje emocionale. Jam simpatike dhe dua qe te më afrohet. Te jete me arsim te larte dhe ne pune. Te jete i perkushtuar dhe njerezor.

Jam një vajzë 26 vjeçe nga Dr. me arsim të lartë, simpatike dhe dua të njoh dikë për qëllime serioze deri në moshën 32 vjeçe. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam një zonjë 40 vjece e divorcuar por pa fëmijë, kam një problem me shëndetin, jam me epilepsi, kërkoj një person te moshës 40-50 vjec, që të ketë edhe ai një problem me shëndetin, ose të ketë edhe ai të njëjtin siklet që kam unë, vetëm për të krijuar familje. Nëqoftëse egziston ndonjë person, të shkruajë nr. e telefonit në gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.

Jam një vajzë 48 vjeçe nga Dr. beqare pa histori dashurie, me trup shumë të rregullt, nuk lind fëmijë. Kërkoj një zotëri për lidhje serioze, të jetë i ve, larg veseve të këqia, të jetë i zoti me mbajt familjen. Pretendimet më kanë bërë që të mos ta gjejë njeriun e duhur. Ndoshta dhe fati ska qënë me mua. Prandaj dua të njoh një njeri të sinqertë siç jam vetë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Nëse ka ndonjë njeri që i ka vdekur gruaja, të jetojë vetëm të jetë mirë nga ekonomia, të jetë familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se unë jam e vuajtur shumë dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Banoj në Tiranë jam 55 vjeç dhe zotëria i jetës time të jetë deri në moshën 58 vjeç. Quhem Ada, ju lutem përgjigjuni në gazetë. Ju lutem jo për aventura, por të jetë serioz sepse kam nevojë për një njeri të mirë dhe familjar. Tek unë do të gjejë ngrohtësinë, të jetë i mirë nga ekonomia, familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se dhe unë jam shumë e vuajtur dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Pres të më lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për kontakt.

Kërkoj një biznesmen që të jetë vetëm për lidhje të fshehtë. Të interesuarit të lënë nr. kontakti në gazetë.

Përshëndetje, jam një zonjë 60 vjeçe, vejush shumë e varfër e mbajtur, e sinqertë e komunikueshme, e vuajtur shumë nga jeta. Kërkoj të njoh një zotëri nga mosha 60-70 vjeç, të banojë në Durrës se aty banoj dhe unë, mundësisht të ketë një makinë. Faleminderit. Pres të më lini ju numrin e telefonit ose dërgoni sms.

Përshëndetje Intervista, jam shumë e çuditur kur lexoj faqet që shkruajnë tek gazeta juaj. Thonë se duan mike apo dashnore kur janë pa punë ose rrogëtar dhe një kafe nuk u japin dot, jo më t’ju plotësojnë tekat. Prandaj u them o meshkuj që dashuria do kulet dhe buxhet jo si në kohët e mëparshme që hanin një ashure. Tani ti kthehem përse kam shkruar. Jam 45 vjeçe, poqese ndonjë mashkull serioz e lexon këtë mesazh dhe e kupton, të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një zonjë nga Dr. 38 vjeçe kërkoj një lidhje serioze me një zotëri deri në moshën 50 vjeç por vetëm nga Dr. dhe jo nga qytetet e tjera dhe jo për aventurë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit, faleminderit.

I drejtohem zotërisë nga Tirana që është rreth 47 vjeç, dhe që jeton vetëm me djalin 12 vjeç, të shkruaj numrin e telefonit në gazetë, unë që po ju shkruaj jam një zonjë 40 vjeçe nga Vlora. Ju faleminderit.

Përshëndetje, jam nga Jugu në kërkim të personit të duhur, duhet të ketë këto virtyte: dashuri dhe dëshmi për zotin, zemër shërbetore, që mendon dhe për të tjerët. Të kujdeset dhe që respekton të tjerët. Të ketë etikë të mirë në punë, vlera morale, ndershmëri dhe integritet, synime të admirueshme, i gëzuar, i kënaqur, mirënjohës, i shoqërueshëm, të jetë mosha 39-49 vjeç, me shtëpi, dhe punë në shtet. Gjithashtu dua nuse për vëllain me cilësitë e sipërpërmendura. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Tirana, skam shkruar asnjëher ne gazetë jam e divorcuar me tre femijë, 2 i kam martuar. Kërkoj nje njeri te mirë siç jam vetë te jetë i huaj ose shqiptar jashtë ne Zvicer ose Gjermani apo Norvegji. Të jetë ivetem ne gjendje ekonomike te mirë se me ka munguar shumë. Të jetë jo më shum se 60 vjeç, unë jam 50 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Ju faleminderit.

Jam një 31 vjeçare kam kaluar një zhgënjim në jetë ca vite më parë. Nëse ka një mashkull serioz që dëshiron të njohë një vajzë të siqnertë të bukur, atëherë përgjigjuni për diçka më shumë. Preferoj një djalë që ka kaluar dhimbje pasi vetëm ato dijnë si ta trajtojnë femrën apo të shërojnë një plagë.

Përshëndetje, jam një zonjë që i drejtohem një motre që kërkon një zonjë që ka kaluar halle, dhe të dijë ta kuptojë vëllain. Unë ju them që jam nga Vlora 39 vjeçe edhe unë kam një problem me shëndetin, dhe jam me librez invaliditeti. Për hollësira të mëtejshme mund të lini numrin tuaj në gazetë. Faleminderit.

Kërkoj të njoh një grek le te jetë ne moshen 47-50 vjec te jete i mbajtur larg alkolit e duhanit. Jam 45 vjece e ndare dua per martese te beje dhe dokumentat. Kam trup te rregullt nuk tregoje per moshen tregoj e re. Lini numer telefoni, dhe personi mund te vije ne Shqiperi per tu pare nga afer. Faleminderit nga zonja nga Jugu.

Pershendtje jam ajo zonja qe ka probleme me burrin dhe me femijet i pergjijgjem zoteris qe me ka len numrin ne redaksi. I them ta lërë në gazetë numrin e tij.

Përshëndetje i drejtohem zotërisë 47 vjeç që ka lënë një njoftim ne gazetën intervista të dt 15 nëntor që është nga tirana por pa fëmijë dhe kerkon një grua pa fëmijë. Po i them se unë i pershtatem të gjitha kërkesave tuaja, vetem se unë jam nga Vlora 40 vjece, ju kam marr në nr. amc qe keni shkruajtur në gazetë, por më del sekretaria që ky numër nuk egziston, prandaj do t’ju lutesha ta shkruanit numrin të saktë.

Jam nga Jugu, dua një mik serioz në të gjitha drejtimet, siç jam dhe vetë, banoj në Tiranë, 40 vjeçe, pamjen e kam debulesë, jam shumë e mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë 27 vjeçe kërkoj të njihem me një djalë për fejesë jo për tallje. Dua që djali të jetojë jashtë me letra të rregullta, të jetë nga Tirana ose Durrësi. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam 32 vjeçe nga Tirana, me arsim te larte e pune shteti. Fati nuk është treguar i drejte me mua pasi me ka lene vetem me fëmijë. Kërkoj te njihem me nje zoteri deri 45 vjec dhe me femije, ska problem por me pune dhe arsim per qellime serioze. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim ju lutem. Faleminderit.

Përshëndetje! Jam X, beqare nje vajze serioze, shume korrekte dhe me shkolle te larte. Deshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze. Kerkoj që personi te jete katolik shume korrekt qe jeton e punon ne Tirane nga mosha 38-44 vjec. Ai qe eshte i interesuar e theksoj vetem per qellime serioze te lërë nr. telefoni ne gazete per komunikim. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam 32 vjeçe e divorcuar për moskujdesje per familjen dhe tradheti. Kam fëmije, jam me arsim te larte dhe pune shteti. Dua lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 45 vjec, pranoj edhe me femije vetem te me trajtoje mire dhe mos te jete i papune. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga Kavaja 38 vjeçe dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri të jetë mosha 50 vjeç. Telefononi nga Kavaja dhe Durrësi.

Përshëndetje, jam nga periferia e Durrësit 36 vjeç, beqare e rregullt në çdo aspekt. Do doja të njihja një njeri të mirë beqar deri në moshën 42 vjeç, dhe vetëm nga Durrësi, për një njohje drejt një qëllimi serioz. Nëse nuk plotëson kushtet mos tento të përgjigjesh kot.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.