Arjan Korkaj, nuk këndon greqisht te Çani, vetëm në klab!

Intervista - - JAVA VIP -

Pasi prezantoi të premten e fundit këngën e tij të re në emisionin e Çanit, duke e ngritur në këmbë jo vetëm publikun, por edhe të ftuarit, Arjani na habiti me diçka: Nuk deshi të këndonte greqisht! Ama, ne mësuam se këtë të shtunë, ai do të performojë në Vlorë, në një klab dhe, ajo që na bëri përshtypje është fakti që, megjithëse te Çani nuk pranoi të këndonte greqisht, në klab duket qartë se nata ku ai është i ftuar, do të jetë Nata Greke. Hëm, greqisht apo shqip, Arjan Korkaj?!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.