Fustani i zi? Me çfarë aksesorësh kombinohet

Intervista - - ESTETIKË -

Nëse ju mungojnë idetë se si duhet të visheni për festa, mendoni për fustanin e shkurtër, të zi, me të cilin nuk gabon kurrë. Ai është gjithmonë në modë, klasik dhe mund të përdoret për çdo lloj rasti, jo vetëm për festat e fundvitit. Cilidoqoftë modeli i këtij fustani, pas trupit-seksi, retro, apo vajzëror, ekziston patjetër një fustan që i shkon trupit tuaj. Ne kemi përzgjedhur nëpërmjet siteve të internetit 10 fustanet që na janë dukur më të bukurit dhe me një çmim deri në 100 euro, maksimumi...

me një byzylyk të trashë, etj, të trashë, vëthë në formë llampadari, Me një varëse perlash, ose me një varëse

një palë geta me stil, me xixa, ose dhe atë tëVitit të Ri. Mjafton të vishni gjithçka lejohet për festën e Krishtlindjeve

tuaj festive me një çantë të bukur Në fund, mos harroni të plotësoni veshjen të holla, për t’u dukur më elegante. vetë,

e mbrëmjes. Këpucët më taka i dini të qëndisur, për të qenë vajza më trendi mbrëmjeje, për shembull, një çantë

festoni deri në orët e para të mëngjesit... një grim festiv dhe ja ku jeni gati të

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.