Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam një djalë dëshiroj të njihem me një vajzë deri në moshën 35 vjeçe. Cel. 00491741310962

Nëse ekziston diku ndonje beqare simpatike dhe serioze, e vonuar ne martese, por që nuk është më e madhe se 37 vjece, le te me lajmerohet sa me pare pa humbur asnje minut kohe. S’do te pendohet. Do te gjej tiparet e nje njeriu-njeri! Ndodhem ne Gjermani. Nr. im i cel. është: 004915145590400.

Jam nje djale 40 vjeç me qendrim te rregullt ne Gjermani deshuroj te njihem me nje vajze 30 deri 35 vjeçe per qellime serioze martese. Përparsi kane vajzat me shkollim te larte ose kane fakultetin e mjeksis ose ndonjë tjeter. Më njoftoni në këtë nr. tel. 00495227618528. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam në pune në Itali prej 23 vitesh me letra të rregulla jam i ndarë jetoj vetem ne shtëpin time. Kërkoj nje vajzë te rregullt te sinqertë puntore pa difekte shendetësore per qellime serioze te jete ne moshen 35 deri 42 vjeçe mundsisht ne zonen e Fierit dhe fshatrat. Telefono në këtë nr. cel. 00393200872844.

Përshëndetje, jam në kërkim të një vajze për të krijuar një familje të mirë. Unë jam 40 vjeç, për më shumë lë nr. cel. 00393405502183. Faleminderit.

Për vajzen 35 vjeçe nga Shkodra lë këtë nr. tel. 00393478583566. Fredi Torino.

Jam 57 vjec me banim ne Tirane, jam ne gjendje ekonomike te mire kam nje bisnez timin privat. Për arsye shendetsore me vdiq nusja para 6 muajsh, jetoj i vetem sepse djali i vetem qe kam eshte i martuar dhe i ndare nga unë. Jam shume i interesuar per te perballuar bisnezin tim privat se vetem eshte e paperballueshme, prandaj kerkoj nje femer per martesë moshes 40-55 vjece mos te kete femije e probleme te tjera familjare ose shoqerore. Tek unë dote gjeni qetsine respektin dhe te gjitha te mirat qe i ka jeta. Numri im i cel. per momentin është: 3889550514. Është numer italie nje zile dhe te gjitha behen realitet. Me respekt Kujtmi.

Commerciante bene stante, 64 cerca compagna për convivere in Italia anni 45-52. Il telefono in Albania 699514448, anche questo nr. 3282666461 in Italia.

Përshëndetje, quhem Albi 37 vjeç, jetoj në Itali, kam dëshirë të lidh miqësi me femra që i pëlqejnë shumë veshjet intime për tu dukur seksi. Nëse ndonjëra më vlerëson i them të më marri në këtë nr. 00393895795953.

Përshëndetje, jam një djalë serioz 39 vjeç, më intereson të njoh një vajzë serioze natyrisht edhe të këndshme si shpirtërisht poe dhe fizikisht. Për kontakt lë këtë nr. tel. 00393923224747. Jetoj e punoj në Itali. NJOFTIME NGA GREQIA

Jam një zotëri 45 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë për shoqëri. Jam në qytetin Patra dhe kërkoj të jetë edhe ajo në qytetin e Patres. Ju lë këtë nr. tel. 6933334183.

Përshëndetje, jam nje djalë i rregullt nga te gjitha drejtimet, jetoj ne Greqi prej shum vitesh, dëshiroj te lidhem me nje vajze te rregullt serioze të respektueshme sic jam edhe vete. Nëse ka ndonjë vajze që e ndjen te lidhet me nje djalë te rregullt i lutem të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00306987321623. Me respekt.

Lë nr. cel. 0665904417 për z. 44 vjeçe që nuk ka numër club, për z. nga Tirana 53 vjeçe dhe nga Durrësi. Jam 48 vjeç i përgjigjem me kënaqsi.

Jam nje cun nga Pg. me origjinë prej shum vitesh banues ne Tiranë, jam 38 vjeç, kerkoj nje femer per qellime serioze jo me shum se 27 vjeçe. Lë nr. tel. 0673949780.

Përshëndetje jam Arjani edhe jetoj ne Greqi përafersisht 24 vjet dhe dua te kthehem ne Shqiperi edhe te jetoj ne vendlindje. Jam nga Pogradeci 41 vjec edhe interesohem per nje vajze nga mosha 25 deri 32 vjeçe per lidhje serioze. Jam ne gjendje shume te mire ekonomike pasi kam patur bisnesin tim ne greqi. Nuk kam numur telefoni akoma pasi gjendem akoma ne Greqi por mund te komunikoni me mua nëpërmjet emailit: arianitlarashi@gmail.com. Dua te shtoj qe femra te jete nje vajze e mire familjare edhe e dashur e respektueshme nuk me intereseon gjendja ekonomike e saj.

Jam një emigrant ne Greqi 53 vjec gruaja me ka vdekur jetoj vetem. Dua të njoh nje grua mos te kete femije dhe mos te beje femijë. Numri im i telefonit është: 00306994868419. Me respekt Sender me origjin nga Elbasani.

Jetoj ne Athinë dhe jam 50 vjec dua lidhje me nje femer. Për më tepër lë nr. cel. 00306949361917.

Jam nga Jugu 46 vjec simpatik me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Lë nr. cel. 00306998001668.

Jam 44 vjec deshiroj te njoh nje vajze per qellime serioze martesore. Cel. 6999939380

Përshëndetje, do desha te komunikonja me zonjen nga Jugu 43 vjecare e divorcuar mendoj se kushtet tuaja i plotesoj. Për me teper lë nr. tel. 00306993573736.

Për vajzen që jeton në Belgjikë, jam 36 vjeç kam 5 vjet që jetoj në Greqi. Për më shumë flasim në telefon: 00306984381606. Më dërgoni një sms.

Jam nje musliman besimtar praktikant 46 vjec i ndare, kam shtepi private timen ne Itali, punoj rregullisht me vend pune te sigurt me rroge te mire. Kërkoj nje femer muslimane besimtare prakticante, te veshur nga mosha 27- 40 vjec. Pres përgjigje në ngazetë nga të interesuarat.

Pereshendetje interesohem per zonjen nga Jugu 45 vjecaren qe kerkon te njohe nje grek une jam nenshtetas grek i plotesoje kushtet tuaja dhe jam me origjine nga Jugu i Shqiperise. Për më teper ju lë nr. tel. 00306972931507.

Interesohem për një vajzë të moshës 24-34 vjeçe, për më tepër lë nr. tel. 00306972529261. Vetëm për qëllime serioze. Ju lutem jo zile.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Përshëndetje, po i drejtohem për herë të parë kësaj gazete. Jam Roberti nga Tirana 43 vjeç, me arsim të lartë biznesmen. Lë nr. telefoni për 32 vjeçaren nga Tirana me arsim të lartë dhe me punë shteti që ka fëmijë. Cel. 0699202476. MOS TELEFONONI MË KËTIJ NUMRI... Do ju lutesha të mos e telefononi më nr. që përfundon me 077 në fund që ka qënë i publikuar javen e kaluar. Faleminderit nga Redaksia.

Jam X nga Maminasi 57 vjeç gruaja më ka vdekur, jetoj me një djalë të vetëm dhe është i martuar dhe i ndarë me mua. Jetoj me nënën time pensioniste, kam shtëpiat e mia private prej 5 dhomash. Dukem më i ri sesa mosha ime, mysliman 1.75 i gjatë, në mardhënie me punën. Kërkoj të lidhem me një grua të ve që ti ketë vdekur burri mundësisht poqese nuk lind fëmijë akoma më mirë nga mosha 46-50 vjeçe. Cel. 0699600987.

Jam X nga Marikaj, rrethi i Durrësit, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, kërkoj një lidhje me një grua të moshës 47-49 vjeçe e rregullt që të mos bëjë fëmijë. Unë jam në mardhënie pune, dorë e bardhë, mysliman, 1.75 i gjatë, pa vese të këqia, nuk e njoh duhanin, alkolin apo bixhozin. Banoj në rrethinat e Durrësit me një djalë të vetëm dhe të martuar dhe me nanën time në shtëpiat e mia. Jam i mbajtur. Lë nr. tel. 0682992306.

Banoj në Tiranë, nuk kam njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam i ve, me punë, marr dhe një pension si ish oficer, jam larg alkolit dhe bix- hozit. Kërkoj një lidhje martesore se edhe jeta nuk kalohet vetëm. Jam i pashëm 1.70 i gjatë, 57 vjeç. Kujt i intereson për një lidhje martesore dhe të jetë pa vese të këqia siç jam dhe vetë, tek unë do të gjejë mbështetje të fortë dhe do të kalojmë mirë. Kush është i interesuar të marrë në këtë nr. tel. 0698787160.

Kërkoj të njoh një zonjë të jetë e dashur, fisnike, e moshës 30-40 vjeçe e lart të jetë familjare. Unë jam 56 vjeç, kam një djalë të vogël, shtëpiat i kam të miat, është vilë. Me ekonomi të mirë. Në rast se tek ky mesazh gjeni atë që kërkoni ju lë nr. cel. 0685918200.

Bakja 54 vjeç, nga Tirana, kërkoj të njihem me një zonjë 4050 vjeçe, të jetë serioze, për të krijuar familje. Unë jam serioz, i punësuar në një firmë, punoj si menaxher. Jetoj në Tiranë. E interesuara të më telefonojë në këtë nr. tel. 0688369095.

Jam X kam banesën time, jetoj i vetmuar fizikisht dhe zyrtarisht pa njeri në ngarkim. Jam pensionist marr pension të plotë, kam të ardhura të tjera, nuk kam detyrime ndaj askujt, jam me nivel të lartë arsimor, jam 1.75 i gjatë, gëzoj shëndet të plot trupor dhe mendor. Jam me llogjikë, i dashur dhe i respektueshëm, larg veseve të këqia, nuk pij duhan as alkol, urrej gënjeshtren dhe mashtrimin. I përgjigjem zonjës 60 vjeçe dhe vejushë nga qyteti Durrës, u njoha me hallet tuaja. Nëse jeni dorë e bardhë, dua t’ju kthej buzëqeshjen e tu bëj të lumtur dhe të gëzuar. I plotësoj të gjitha kushtet që ju kërkoni dhe më mirë. Kam besim se do bashkohemi bashkë. Ky mesazh vlen edhe për zonja të tjera pensioniste që jetojnë të vetmuara. Për komunikim lë nr. telefoni: 0692386278.

Jam X me trup mesatar, i pashëm, me shkollë të lartë, me tre palë shtëpi, me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm, pa njeri në ngarkim, dua një zonjë për bashkëjetesë deri në fund të jetës tonë dhe çfarë pasurie të kem unë do ti takojë edhe asaj. Të jetë e mirë, besnike, ashtu si dhe unë. Zonja të jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose edhe nga ato që punojnë jashtë Shqipërisë. Dua që vitin 2015 ta kalojmë bashkë të lumtur në të gjitha drejtimet e jetës familjare. Pres përgjigje në këtë nr. cel. 0693380879.

Jam një person në moshën 66 vjeç kam një biznes, dua të lidhem me një zonjë për lidhje martesore, të jetë gjer 55 vjeçe. E pranoj dhe në moshën time. Për të interesuarat po lë nr. cel. 0683360320.

I përgjigjem zonjes Ada nga Tirana, ju plotësoj të gjitha kushtet që kërkoni. Jam 58 vjeç, jetoj i vetëm, dhe kërkoj një shoqe jete. Po lë nr. telefoni: 0699598083. Jam nga Rrethi i Sarandës, pres mesazh për komunikim.

Pershëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi jam nga qyteti i Beratit jam 27 vjec i gjatë 1.65, punoj në ndërtim. Kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0665953930. Ne ju mirëpresim.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0697480818.

Jam Beni 30 vjec nga Rr. Elb. kerkoj lidhje serioze me një zonjushë nga mosha 30-40 vjeçe. Lë nr. tel. 0662122233.

Quhem Adi, lindur dhe banues në Dr. 32 vjeç, 1.70 i gjatë, 78 kg. beqar, punoj dhe përpiqem të bëj një jetë normale. Shpresoj të njihem dhe të lidh jetën me një vajzë nga Durrësi. Lë nr. club. 0698604873.

Përshendetje vajza. Jam Aldo 30 vjec nga Fieri, tani kam ardh nga Gjermania. A ka ndonje vajzë te urtë se te gjitha qe kam njohur këtu ne Shqiperi, tel me gjemba me kane dale. Kush e ndjen qe është e urtë dhe simpatike është e mirpritur te marri ne tel. Faleminderit per mirëkuptimin. Cel. 0696187898.

Pershendetje jam nga Vlora kerkoj te njihem me nje zonje te moshes 47-53 vjece. Lë këtë numer telefoni: 0699389257.

Kërkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjece per ndarje qeraje. Jam 52 vjec me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane. Lë nr. tel. 0686457772.

Jam një zotëri 52 vjeç i gjatë, banoj në Tiranë, i punësuar, kërkoj një zonjë po nga Tirana rreth 40-45 vjeçe, simpatike të jetë e punësuar, mos të ketë preokupime të tjera me qëllim për bashkëjetesë. Cel. në redaksi.

Deshiroj te njoh zonjen Ada nga Tirana. Jeni e mirepritur ne numer contact 0699729993. Banoj ne Tirane.

Jam Antoni nga Lezha 35 vjeç, kërkoj një njeri që të më kuptojë. Nr. im është kjo: 0698881367. Kush e ndjen veten të sinqertë unë e respektoj.

I pergjigjem vajzes nga Durresi qe eshte 26 vjece, simpatike, me arsim te larte dhe kerkon dike per njohje serioze. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar arsimin e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, me shume vlera, ide dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual

dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar për një vajze per lidhje dhe qellime serioze me ty, sepse do te dhuroje shume ngrohtesi, lumturi te pafundme dhe dashuri te bukur dhe te paster, sepse jam larg çdo vesi te keq, nuk konsumoje as alkol dhe as cigare, sepse jam tip shume i qete, i qeshur, i dashur, shume inteligjent dhe i zgjuar, shume i afte, i mencur dhe i shkathet, xhentil, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Për më tepër nr. im është: 0698169916.

Jam 59 vjeç dua të njihem me një zonjë, që të më respektojë dhe ta respektoj. Cel. 0699605288.

Brunildes 40 vjeçe që i mungon një mik i kompletuar i lë nr. telefoni: vetëm për sms: eagle.Ak11992. Iliri 42 vjeç i çkurorëzuar pa probleme, dhe me profesion mësues, që kulturen e kemi minus infinit ne shqiptarët. Do të shkëmbejmë sms pasi ka shumë njerëz të pandërgjegjshëm.

Jam nje 48 vjecar nga Shqiperia e Mesme me origjine nga Jugu. I arsimuar, ne mardhenie pune. Nuk me mungon asgje perveçse nje lidhje shpirterore e intime te vertet, te sinqert e te qendrueshme. Nr. im është: 0699378697.

Kërkoj një femër të rregullt dhe me fëmijë të jetë, unë jam 35 vjeç, jam beqar, i rregullt të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Jugut. Lë nr. tel. 0mwtwpgpjd.

Jam në kërkim të një personi të mirë serioz dhe me arsim ashtu siç jam dhe vetë. Preferohet nga Tirana mosha 40-45 vjeç. Lë nr. cel. në redaksi.

I shkruaj zonjes Ada nga Tirana 55 vjeçe, neqoftse është për martesë me kosovar atëherë me lajmrohet. Jam 60 vjeç me pension zvicere, jam i mbajtur dhe në gjëndje shumë të mirë ekonomike. Cel. 0037744825569.

Jam një zotëri 51 vjeç i divorcar, jetoj i vetem, nga Kucova. Dua te lidhem me nje femer te mirë per bashkëjetes, njohje ne fillim e te tjerat ja leme kohes. Lë nr. cel. 0683020683.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë ska rendesi mosha apo origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam Beni 33 vjeç a ka ndonjë zonjë apo vajzë për lidhje sekrete, të më bëjë sms në këtë nr. cel. 0686975582.

Dua të njoh një zonjë të mirë të sinqertë për shoqëri, të jetë nga Korça ose afër. Lë nr. cel. 0696161569. Të jetë pa probleme.

Jam nje zoteri i divorcuar 48 vjeç pa njeri ne ngarkim kerkoj per lidhje serioze nje zonje 40 vjeçe e larte te jete e sinqerte sic jam edhe vete. Ju mirepres me kenaqesi, nga unë nuk do zhgenjeheni. Ju faleminderit nr. im është: +mw9755630.

Jam Beni nga Tirana jam i interesuar per nje shoqe mosha 45 deri 50 vjece. Unë jam 49 vjec jam njeri i rregullt ne cdo drejtim. Lë numrin per ate femer qe është e sinqertë dhe e rregullt. Cel. 0699702180.

Afrimi 52 vjeç nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë një sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam një djalë nga Vlora i divorcuar me paraqitje te mirë pa vese te keqia kerkoj nje vajzë të dijë te krijoj familje. Unë jam 33 vjeç, per me shumë lë nr. cel. 0699332550.

Kam nje vella 50 vjeç nga Mati eshte njeri i mire do desha ta prezantoja me ndonje vajze te mire te moshes 35-42 vjeçe per te krijuar nje familje te rregullt. Preferohen ato qe kane ekonomi te mire ose mundesi emigrimi dhe pranohen ato qe jane te ndershme dhe punëtore te shkathta. Lë nr. tel. 0686918811.

Pershendetje dua te lidhem me nje vajzë vetëm per lidhje serioze per martes te jete mosha 47 vjec. Po le nr. tel. 0688353393.

Përshëndetje, jam Toni dua te njoh nje femer për një lidhje të gjatë dashurie. Unë jam 40 vjec singel dhe simpatik. Femrat e interesuara të më marin me numer dhe jo privat tek numri im 0685169778. Ju mirëpres.

Jam një zotëri 38 vjeç, kerkoj dy femra lesbike per qejfe se me pelqejne shume. Telefonatave pa emer nuk pergjigjem. Keni ne dispozicjon kete nr. tel. VODwmt0td1. Mos hezitoni provojeni dhe do ngeleni te kënaqura.

Jam 50 vjeçar nga Ferizaj, kërkoj të njoh një zonjë mosha 4050 vjeçe për qëllime seiroze. Më kontaktoni në këtë nr. tel. 049195032. Ju mirëpres.

Jam Andi nga Tirana 20 vjec dua te lidhem me ndonje vajze simpatike qe jeton ne Tiranë. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam nje djalosh nga Korca jetoj prej shume vtesh jashte Shqiperise dhe jam i interesuar për nje lidhje serioze me nje vajzë nga mosha 25 deri 30 vjeçe. Une jam 35 vjec dhe i kompletuar ekonomikisht dhe i rregullt vetem per vajzat qe interesohen serjozisht do te jem ne Shqiperi per nje muaj. Pres përgjigje në gazetë.

Une jam thjeshte unë, respektoj ata qe me respektojne. Nuk me pelqen te luaj me ndjenjat e te tjereve, ndaj gjerat i them troc. Më pelqen t’i shikoje thelle njerezit, nuk bazohem tek aparenca. Fjala mik per mua eshte shume me shume, se nje fjale e thjeshte. Dua te njohe nje mike 40 vjeçe e siper. Jam nga Tirana. Lë nr. cel. në redaksi.

Pershendetje jam Mani. 19 vjec nga Shkodra, studjoj ne nje shkolle artistike dhe mbasdite punoj ne call center. Shoqeri kam shume po prap se prap ka momente qe nuk ndihem mire, do te doja qe te njihja nje vajze, ta kisha afer ta bej qe te ndihet mire po ashtu edhe une ate. Per te interesuaren le numrin tim (eagle) 0666519351. Me coni zile se ju mar une.

Per Jonen 32 vjece nga Tirana qe eshte e kompletuar, jam 38 vjec nga tirana qytetar i arsimuar dhe i arritur ne jete. Ju lutem me kontaktoni ne adresen time të emailit: leantgoni@hotmail.com

Për Lolen lë këtë nr. telefoni: 37745548503. Nga një i interesuar.

Jam nje djalë 39 vjec nga Berati serioz shume i regullt i sinqert pa vese dhe me llogjik. Kerkoj te njoh nje vajzë qe te ketë pak a shume keto cilesi per te pasur nje lidhje serioze. Mirpres te gjitha te interesuarat pa paragjykuar asnje në këtë nr. tel. 0673966305.

Ditet nxitojne duan te mbarojne pune shpejt me festat krishtlindjen e vitin e ri dhe ti nxiton ti besh te gjitha grua, harron dhe vehten dhe te tjeret qe te kerkojne. Do të festosh dhe ti po me teper te kenaqesh te tjeret po mos harro miqesite kenaqesite ato jana dhurata per ty prandaj lexo e kerko nr. tim dhe më dërgo nje sms ne vodcl86271aj. Toni nga Tirana 52 vjeç. Sms jo telefonata me nr. te fshehte.

Jam ketu dhe pres zojat e nderuara qe interesohen per nje lidhje te sinqerte e korrekte. Jam i punësuar. Për më me hollësi më kontaktoni në nr. tim: 0683119161. Faleminderit.

Jam një djalë nga një fshat shum afer Fierit 23 vjeç, kerkoj një vajzë nga Fieri ose fshatrat perreth per qellime serioze. Jam me punë te mirë dhe cdo gje. Nuk do zhgenjeheni. Pres telefonata në këtë nr. vod9771969.

Përshëndetje, quhem Ardi nga Dr. 34 vjec, beqar. Punoj dhe jetoj si shume prej jush duke u perpjekur vec per mire. Bej një jete normale. Shpresoj te njihem dhe te lidh jeten me një vajze nga Dr. 0683019743.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur, e martuar apo beqare të jetë. E interesuara të jetë në afërsi moshe me mua. Të jetë nga Tirana. Lë nr. cel. 0697933998. Telefononi ose dërgoni sms. Faleminderit.

Pershendetje, jam një shok i mire, i arsimuar jashte shtetit, me shumë kulture dhe humor, i sjellshem, i paraqitshem, fizik shumë te mire, 50 vjeç, me aktivitet te madh privat. Kërkoj nje shoqe te mire per lidhje sekrete afatgjate pa probleme, mundesisht studente, per ta mbeshtetur gjate gjithe kohes se studimeve dhe perspektive punesimi ne Tiranë pas shkolle, mundesisht nga gjuhet e huaja ose ekonomik. E interesuara të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683241602. Faleminderit.

Jam Toni 55 vjeç katolik, cila është ajo grua që e ndjen veten të re si unë dhe është pa probleme financiare të jetë e mbajtur dhe e sinqertë. Mund të më kontaktojë me sms çdo grua që është rreth 60 vjeçe. Më shkruani në këtë nr. tel. 00353857222144.

Jam një djale nga Rrogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rrogozhina ose fshatrat pereth. Cel. 0682396900.

Jam 44 vjeç kërkoj të njoh një vajzë deri në moshën time për qëllime serioze. Lë nr. cel. 0688403493.

Jam Ledi nga Dr. deshiroj te njihem me nje femer te sinqerte dhe te sjellshme nga Dr. Lë nr. plus kw11pmp.

Jam Edi nga Dr. dhe i pergjigjem Reines nga Dr. Cel. 068jph10mp.

Lë nr. per 31 vjecaren qe ka kalu- ar nje zhgenjim me pare. Cel. 0665911767.

Ky numer shkon per vajzen 24 vjece qe kerkon lidhje 0699573446.

Përshëndetje Irisa, unë jam nga Kosova dhe jam i interesuar për lidhje serioze. Jam 39 vjeç, dhe kam qëllime serioze, jo me ba hajgare, por sinqerisht. Mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 045869744 ose në adresen e emailit: m.ajdini@hotmail.com

Jam i interesuar per vajzen qe jeton ne Belgjike. Nr. im është: 069a1djpg0.

Për Olën lë nr. tel. 0674036555. Nuk kam për tju zhgënjyer.

Per 46 vjeçaren nga Durresi te arsimuar familjare te rregullt le nr. tel. 069a1djpg0.

Përshëndetje i pergjigjem zonjes 31 vjecar, jam një djale i sinqerte, serioz dhe punetor. Fati dhe mua më ka bere të vuaj. Do kisha deshire të njiheshim. Cel. 0688355258.

Per Brunilden lë këtë nr. cel. 069ly11pnq.

Pershendetje, jam një djalë 23 vjec studioj ne master, viti i fundit. Dua te njoh nje vajze, per nje lidhje serioze. Jam njeri pa vese, larg alkoolit dhe duhanit... Shpenzoj 2 ore ne dite ne palester. Për më tepër lë nr. cel. 0665565538 vodafone club, nr.i kthyer.

Përshëndetje unë që po ju shkruaj jam nga rrethi Durrësit, jam 35 vjec beqar as i fejuar as i martuar me pare. Ciles i intereson të më njohë le nr. tel. 0686759329.

Jam një 48 vjeçar nga Fieri, kërkoj nje lidhje me nje femer te jetë njeri i mirë pa vese te jetë pa probleme. Mbasi un i kam kushtet per nje lidhje te tillë, per me teper le numerin e telefonit: 0699410741. Me nr. privat nuk përgjigjem. Më bej sms ose merr ne telefon.

Përshëndetje intervista jam nje zotëri 45 vjec nga Shqiperia e Mesme me banim ne Durres ne shtëpi private i punësuar. Jetoj vetem kerkoj nje zonje ose zonjushë qe di te vlerësojë nje familje vetem per lidhje serioze. Nuk ka problem dhe me femije, stop ato qe janë per aventura jo anonim. Cel. 0698535927.

Përshëndetje! Jam nje zoteri nga 56 vjec me arsim te larte ekonomik.banoj ne Durres. Kam shtepite e mia dhe studion time te kontabilitetit prej shume vitesh. Jetoj me nenen dhe djalin student ne ekonomik pasi gruaja me ka vdekur. Kërkoj per lidhje serioze nje femer te moshes 45 deri 50 vjeçe me arsim te larte mundesisht kontabiliste te kete paraqitje te rregullt dhe e sinqerte. Për kontakt le numrin e cel. 0694093124.

Përshendetje intervista une qe po ju shkruaj jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj jam 43 vjec i divorcuar jo per fajin tim per tradheti pa femije ne ngarkim i punesuar kam shtepine time. I pergjigjem zonjes 31 vjece qe ka kaluar nje zhgenjim ne jete vetem per qellime serioze faleminderit per mirëkuptimin. Lë nr. cel. në redaksi.

I pergjigjem zj. 60 vjeeçe nga Dr. vejushe dhe i lë kete numer telefoni: 0699428157.

Jam një zotëri dua te njoh nje zonjë nga El. për lidhje sekrete. Më dërgoni sms 06T6TXX2PK.

I përgjigjem një zonje serioze të vetmuar nga Tirana, që është intelektuale, e cila kërkon të njoh një zotëri 55 vjeç, modest që ta mirëkuptoj. Më dërgoni sms vod.clab. 0698431789.

Jam Astriti 34 vjeç nga Tirana, singel, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje te gjate, te jete e sinqerte dhe korrekte.Tel. 0698907497.

I përgjigjem zonjes nga Durresi qe eshte 60 vjece jam dhe banoj ne Durres. Më kontaktoni në këtë nr. amc 2245702.

Per vajzen nga Durresi 48 vjeçe lë nr. tel. 0699380773.

Kam dy përgjigje për dy zonjat që shkruajnë me dt. 13. Zonjës 48 vjeçe nga Durrësi dhe nuk lind fëmijë, Ada 55 vjeçe. Jam unë zotëria nga Tirana, i përshtatshëm në moshë, larg duhanbit, alkolit, bixhozit dhe larg sjelljes së dobët në shoqëri. Kam shumë cilësi të mira. Jam besnik, korrekt dhe shumë i dashur. Për ndonjërën nga ju lë nr. tel. 0699718976. Zotëria ju mirëpret për një gjë të bukur.

Jam Edisoni 29 vjeç dhe kam deshire te komunikoj me një vajze te mire dhe simpatike per tu njojtur dhe per te krijuar një lidhje serioze. Dëshiroj që nr. te jetë i hapur ne njoftimin qe po dergoj. Cel. 0692262343.

Jam 50 vjec nga Vlora, i rregullt në çdo drejtim, por i zhgenjyer nga jeta. A ka ndonj zonjë apo grua (me kuptimin e plot te fjales), qe mund të më rikthej humorin dhe buzqeshjen e munguar? Jo nga ato qe pyetjen e parë qe bejne është: çfarë biznesi ke? Nëse ka ndonje si puna ime, le te beje zile në nr. cel. 0665694470.

Kete mesazh ose kerkese po ja drejtoj zonjes qe ka shkruar historine me titullin e nxora burrin nga shtepia te Intervista e dt. 29.11.14. Edhe unë kam pesuar te njejtin zhgenjim, nëqoftëse e ka shkrojtur zoti mund ta kalojme jeten bashke, nëqoftëse do telefono ne kete nr. Cel. 0699644341. Ju premtoj besnikeri pasi e di si trajtohet një femer e vuajtur.

Jam nga Jugu, dua te njihem me një vajzë per njohje fillimisht pastaj vendosim per ne vazhdim. Te jete nga Permeti ose Erseka. Te jete e sinqert, mbeshtetja ime sdo ti mungoje. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699732189.

Pershendetje dua një lidhje dhe për këtë arsye po lë nr. tel. 0699951210.

Kam dëshirë te njihem me nje vajze te sinqert per qëllime serioze. Kush ka deshire të më telefonoj te ky numer telefoni: 0696436139. Me respekt nga unë Elti.

Jam Tani nga Tirana 38 vjeç, dëshiroj te njihem me nje vajzë nga Tirana ose periferia e Tiranes të jetë deri 35 vjec. Per njohje edhe per me shumë telefono në këtë nr. 0664170720.

I pergjigjem zonjes 45 vjece, qe cuditet kur lexon intervisten. Flasim per gjithcka në këtë nr. cel. eagle 40MAJ1J.

Jam 56 vjec jetoj vetem pasi familjen e kam jashtë shtetit per nevojat e mia. Jam i interesuar te lidhem me nje femer te divorcuar po nga Tirana per lidhje sekrete. Mendoj se nga mua do mbetet e kënaqur ne cdo drejtim. Komunikimi vetem me sms në nr. tim të tel. 0682883480.

Përshëndetje Irisa, unë jam nga Kosova i interesuar për lidhje serioze, jam 39 vjeç. Mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 045 869744

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.