Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) ose adresë emaili: m.ajdini@hotmail.com

Bakja 54 vjeç, nga Tirana, kërkoj të njihem me një zonjë 4050 vjeçe, të jetë serioze, për të krijuar familje. Unë jam serioz, i punësuar në një firmë, punoj si menaxher. Jetoj në Tiranë. E interesuara të më telefonojë në këtë nr. tel. 0688369095. - V(beja dhe nr. tjeter)

Jam X 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm, sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës që banon në Tiranë 55 vjeçe e cila kërkon një zotëir deri 58 vjeç. Dhe zonjës 60 vjeçe e cilla kërkon një zotëri 60-70 vjeç me banim në Durrës. Cel. 0698994078

Jam një zoëri 54 vjeç nga Shqipëria e Mesme, me një ekonomi të shkëlqyer, pa probleme familjare, i sinqertë pa vese të këqia, do kisha dëshirë të njihem me një zonjë të sinqertë pa vese të këqia, të jetë e vuajtur nga ekonomia, pasi nga ana ime do të keni një jetë të lumtur. Të jetë e moshës 45-50 vjeçe. Tel. 0674815576.

TË KËRKOJ ME POEZI...

Një sms poetike per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç, beqar nga Tirana, muzikant; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni të sjellshme e të sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e zonja të pelqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke të lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni me të reja se çjeni, me të foluren tuaj të ëmbël e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane apo flini naten me fustane gjumi, n’mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e zonja qejflie, ju qe në krevat ta beni shume qejfin, por dini mire t’jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, pra ju qe lidhje serioze

ose të fshehte kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze që nuk talleni me meshkujt në telefon sms time në gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celin në dore, e pa 1 pa 2 nr. tim telefonit formoni E pas kesaj ju o goca e zonja joshese, vishni shpejt 1 fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani t’takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira në çdo kohe në nr. tim të cel. 0695378090. Asaj qe do të më beje me shume per vete, do t’i jap edhe 1 dhurate simbolike.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Pershendetje jam Keli nga Tirana 35 vjeç 1.75 i gjatë, burrë i sjellshem, dua te njihem dhe te lid- hem me nje zonje apo goce nga Tirana per nje marredhenie sekrete e pasionante. Telefono ose dergoni sms në nr. tim të cel. 0699681137.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam Juli 34 vjec a ka ndonjë vajzë ose zonjë per lidhje sekrete pres sms ne nr. cel. 0684776756.

Jam nga Tirana 52 vjeç, jam njeri i rregullt dhe familjar larg çdo vesi të keq si alkoli, duhan apo mashtrim. Dua të njihem me një zonjë për një lidhje sekrete. Për më shum lë këtë numer telefoni: 0665620669.

Kërkoj nje femer te vetmuar ose vejushe qe din te ruaj sekretin. Kush e ndjen veten keshtu te me bej zile ne numrin tim të cel. 0683292433. Mundesisht te jet nga Dibra ose Burreli. Jeni te mirëpritur une jam 47 vjec i mbajtur i paster dhe shume besnik.

Jam nje burrë 30 vjec, interesohem per femra te moshes se madhe qe kan deshire te ken nje mik sekret e te kompletuar ne cdo drejtim. Ato femra qe e ndjejn veten te ky njoftim të më kontaktojn te nr. im i cel. që ndodhet në redaksi. Ju mirëpres.

Nga martesa e pare me ka mbetur nje unaze e bukur floriri. Kërkoj nje dore te bukur, te dashur, te embel, të sigurte per tia falur ne kujtim te nje dashurie pasionante dhe sekrete.?! E intesesuara te dergoje sms ne cdo kohe ne tel: 0685922581.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Telefono në nr. tim: 0697780046.

Jam nje djalosh i ri nga Tirana shume king dhe interesohem per një njohje te re me nje vajze apo zonje vetem per takim special. Nr. cel. 0696265383.

Jam 48 vjeç nga Vlora jetoj vetem kerkoj miqesi me nje vajzë. Për më tepër lë nr. cel. në redaksi.

Pershendetje jam nje djalë nga Fieri kam deshire te njihem me një zonjë. Cila ka deshirë të telefonojë: 0696699634.

Jam Titi nga Vlora, kerkoj të njoh një zonjë të mirë e sekrete ta kem gjer ne vdekje nga Fr. ose Vl. Cel. 0my48627gg.

Jam nje 35 vjecar nga Dr. deshiroj nje shoqeri sekrete me nje femer rreth 40 vjece. Lë nr. plus kw11snq.

Jam një zotëri 37 dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose Lushnjare. Telefononi ne numrin tim të cel. 069770086.

Jam Tani nga Fieri 44 vjeç dua lidhje sekrete me një femër që di ta ruaj sekretin të dij si ta doj një mashkull si un, të dij të jap kënaqsi se dhe un do ti jap kënaqsin që dëshiron. Ju pres me sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Jam Fabio nga Tirana 29 vjec, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam 45 vjeç banoj ne Durres, jam ne kerkim te nje shoqeje simpatike elegante, vetem per qejf, të jetë top sekret. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699514961. Të banoj vetem ne Durres.

Dua shoqeri me një zonjë sexy rreth moshës 28 vjeçe, të jetë nga Elb. Cel. 0699376119.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.