Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Greqi prej shumë vitesh i vetmuar, dhe pa njeri, banoj në shtëpitë e mia, në një qytet të bukur turistik dhe plot shëndet. Kam nënshtetësi greke. Kam vendosur të njihem me një shoqe sa nuk është vonë, të jetë e mirë e moshës 50- 60 vejçe, mundësisht pa belara siç jam edhe vetë. Kërkoj respekt, dhe pastërti se të tjerat i kam vetë. Popullin shqiptar e karakterizon besa, dhe unë jam i tillë. Jam i sinqertë dhe i rregullt. Gënjeshtaret të mos më marrin. Tel. 00306999893428. Kallamatë.

Përshëndetje, jam nje djalë i rregullt nga te gjitha drejtimet, jetoj ne Greqi prej shum vitesh, dëshiroj te lidhem me nje vajze te rregullt serioze të respektueshme sic jam edhe vete. Nëse ka ndonjë vajze që e ndjen te lidhet me nje djalë te rregullt i lutem të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00306987321623. Me respekt.

Lë nr. cel. 0665904417 për z. 44 vjeçe që nuk ka numër club, për z. nga Tirana 53 vjeçe dhe nga Durrësi. Jam 48 vjeç i përgjigjem me kënaqsi.

Jam nje cun nga Pg. me origjinë prej shum vitesh banues ne Tiranë, jam 38 vjeç, kerkoj nje femer per qellime serioze jo me shum se 27 vjeçe. Lë nr. tel. 0673949780.

Përshëndetje jam Arjani edhe jetoj ne Greqi përafersisht 24 vjet dhe dua te kthehem ne Shqiperi edhe te jetoj ne vendlindje. Jam nga Pogradeci 41 vjec edhe interesohem per nje vajze nga mosha 25 deri 32 vjeçe per lidhje serioze. Jam ne gjendje shume te mire ekonomike pasi kam patur bisnesin tim ne greqi. Nuk kam numur telefoni akoma pasi gjendem akoma ne Greqi por mund te komunikoni me mua nëpërmjet emailit: arianitlarashi@ gmail. com. Dua te shtoj qe femra te jete nje vajze e mire familjare edhe e dashur e respektueshme nuk me intereseon gjendja ekonomike e saj.

Jam një emigrant ne Greqi 53 vjec gruaja me ka vdekur jetoj vetem. Dua të njoh nje grua mos te kete femije dhe mos te beje femijë. Numri im i telefonit është: 00306994868419. Me respekt Sender me origjin nga Elbasani.

Jetoj ne Athinë dhe jam 50 vjec dua lidhje me nje femer. Për më tepër lë nr. cel. 00306949361917.

Jam nga jugu 46 vjec simpatik me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Lë nr. cel. 00306998001668.

Jam 44 vjec deshiroj te njoh nje vajze per qellime serioze martesore. Cel. 6999939380

Përshëndetje, do desha te komunikonja me zonjen nga jugu 43 vjecare e divorcuar mendoj se kushtet tuaja i plotesoj. Për me teper lë nr. tel. 00306993573736.

Për vajzen që jeton në Belgjikë, jam 36 vjeç kam 5 vjet që jetoj në Greqi. Për më shumë flasim në telefon: 00306984381606. Më dërgoni një sms.

Jam nje musliman besimtar praktikant 46 vjec i ndare, kam shtepi private timen ne Itali, punoj rregullisht me vend pune te sigurt me rroge te mire. Kërkoj nje femer muslimane besimtare prakticante, te veshur nga mosha 27- 40 vjec. Pres përgjigje në ngazetë nga të interesuarat.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Pershendetje nga Elbasani, jam nje 35 vjecar dua te njihem me nje vejushe ose te divorcuar nga Elb. Më dërgoni dergoni sms në nr. tim të cel. 0674743776.

Jam një djalë nga Fieri 38 vjeç, jetoj dhe punoj muajt e veres në Greqi. Dua të njihem me ndonjë vajzë ose grua nga Fieri, Lushnja, Berati ose Vlora. Të jetë e sinqertë, të kalojmë bukur pjesën e jetës që na ka ngelur. Cel. 0699414080.

Jam një djalë nga Berati 27 vjeç, kërkoj një vajzë për lidhje serioze martesore. Vajza të jetë nga të dojë. E interesuara më gjen në FB me emrin Mikel.

Për zonjen nga periferia e Tiranës që kërkon një burrë të moshës 60-62 vjeç. Jam 58 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 0699106785.

Jam X nga Maminasi 57 vjeç gruaja më ka vdekur, jetoj me një djalë të vetëm dhe është i martuar dhe i ndarë me mua. Jetoj me nënën time pensioniste, kam shtëpiat e mia private prej 5 dhomash. Dukem më i ri sesa mosha ime, mysliman 1.75 i gjatë, në mardhënie me punën. Kërkoj të lidhem me një grua të ve që ti ketë vdekur burri mundësisht poqese nuk lind fëmijë akoma më mirë nga mosha 46- 50 vjeçe. Cel. 0699600987.

Jam X me trup mesatar, i pashëm, me shkollë të lartë, me tre palë shtëpi, me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm, pa njeri në ngarkim, dua një zonjë për bashkëjetesë deri në fund të jetës tonë dhe çfarë pasurie të kem unë do ti takojë edhe asaj. Të jetë e mirë, besnike, ashtu si dhe unë. Zonja të jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose edhe nga ato që punojnë jashtë Shqipërisë. Dua që vitin 2015 ta kalojmë bashkë të lumtur në të gjitha drejtimet e jetës familjare. Pres përgjigje në këtë nr. cel. 0693380879.

Jam Fabio nga Tirana 29 vjec, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam X nga Marikaj, rrethi i Durrësit, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, kërkoj një lidhje me një grua të moshës 47-49 vjeçe e rregullt që të mos bëjë fëmijë. Unë jam në mardhënie pune, dorë e bardhë, mysliman, 1.75 i gjatë, pa vese të këqia, nuk e njoh duhanin, alkolin apo bixhozin. Banoj në rrethinat e Durrësit me një djalë të vetëm dhe të martuar dhe me nanën time në shtëpiat e mia. Jam i mbajtur. Lë nr. tel. 0682992306.

Jam një zotëri më quajnë Muhamet, kam 2 fëmijë jetojmë në Itali, gruaja më ka vdekur, dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm, prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme, dhe do jetojë si zonjë në shtëpinë time me mua dhe ta kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim ju lë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze, dhe korrekte me një zonjë që jeton vetëm në shtëpinë time. Më komunikoni në këtë nr. tle. 2220631. Presim përgjigje.

Jam X 65 vjeç, banjo në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpinë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 60 vjeçe me banim në Durrës, e cila kërkon një zotëri 6- 70 vjeç. Cel. 0698994078.

Përshëndetje, jam një zotëri 50 vjeç, i divorcuar, jo për fajin tim, kam qënë prej shumë vitesh në emigracion në Greqi. Jam me dokumenta të rregullta në shtetin grek, kam një djalë 12 vjeç i cili jeton me nënën e vet në Greqi. Unë që po ju shkruaj jam nga Vlora, kërkoj të njoh një zonjë nga mosha 37-45 vjeçe të ketë qënë edhe e martuar, qoftë edhe me një fëmijë. Të jetë e rregullt, e pashme, familjare e cila di ta vlerësojë familjen dhe jetën bashkëshortore. E pranoj të jetë edhe emigrante në Greqi. Për më tepër ju lë nr. tel. 0698492615 dhe 00306988188441.

Kërkoj një grua familjare besnike të fortë, për shtëpi dhe për familje. Unë jam 57 vjeç. Unë kam dhe një djalë 13 vjeç, shtëpiat i kam vila dhe të mia, mesatarisht jam shumë mirë. Gruaja të jetë 35 vjeçe e lart. Jam serioz dhe do ti përkushtohem. Tel. 0685918200.

Jam një zotëri nga Tirana me tipare e karakteristika të rregullta nga të gjitha anët si familjar, me shtëpi pa njeri në ngarkim, i paraqitshëm, nuk tregoj moshën, jam 60 vjeç. Zonja që vlerëson mesazhin tim do të gjejë të gjitha ato të mira që ëndërron në jetë, harmoninë, mirëkuptimin dhe çdo gjë që ëndërron për këtë pjesë jete që na ka mbetur. Shpresoj që zonja që vlerëson mesazhin tim, të ketë tipare të përafërta me mua, të jetë dorë e bardhë, mosha të jetë mbi 50 vjeçe, të jetë e paraqitshme, le të jetë dhe pensioniste ose porsa të ketë dalë në pension. Një shans i tillë një herë vjen në jetë. Cel. 0674439589.

Jam Qazimi, 58 vjeç, i divorcuar, kërkoj një femër të më përshtatet moshës time dhe mua. Nr. telefoni: 0699621566. Jetoj në Tiranë.

Djali inxhinjer 45 vjeç, kërkon të njihet me një grua për tu martuar 30-34 vjeçe, me arsim të lartë, të jetë nga Elbasani, Durrësi ose Tirana. Jam me banim në TIranë. Le të jetë dhe e ndarë apo të ketë qënë e fejuar një herë. Më kontaktoni në këtë nr. tel. 0674030858.

Pershndetje jam nje qun 23 vj kerkoj te njoh nje femer qe ka nevoj per ngrotesin e nje mashkulli dhe qe te jemi bashk per vitin e ri ky esht nr im 0685582888.

Jam 40 vjec nga Tirana, dua te njoh nje vajzë deri 40 vjece, nga unë nuk do zhgenjeheni. Per me shumë lë nr. tel. 0695628868.

Jam Kristi i moshës 58 vjeç me aktivitet tregëtar, me banim në Tiranë, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë e paraqitshme e shëndoshë për një lidhje të qëndrueshme. Telefononi në nr. tim të cel. 0697672436. Telefononi nga ora 10.00-12.00 paradite, për çdo problem, ju ftoj për kafe.

Për zonjen 60 vjeçe lë këtë nr. cel. 0682357286. Nga një i interesuar për ju.

Jetoj në Elbasan, kërkoj të njoh një vajzë mosha gjer 24 vjeçe, jo më e madhe. Lë nr. cel. 0698472626.

Jam një 50 vjeçar nga Kosova, kërkoj të njoh një zonjë mosha 40 deri 50 vjeçe për qëllime serioze. Jam tip i qetë serioz jo alkolist. Të interesuarat të më shkruajnë në internet në këtë adresë emaili: bexhet_ asani2014@ autiook. Ose

telefononi në nr. 049195032.

Kam pak kohë që jam në kërkim të një partnereje në Tiranë, jam 45 vjeç beqar, jetoj vetëm. Skam asnjë obligim tjetër përveçse të kem një partnere klasi apo sportive. Ju lutem mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 069pamjmtj. Ju lutem do të dëshiroja persona me një profesion dhe të edukuar mbi të gjitha vetvetja. Ju faleminderit.

Jam një 55 vjeçar banoj dhe jetoj në Tiranë, jetoj i vetëm, sepse për arsye shëndetësore më vdiq gruaja para 6 muajsh. Kam një biznes privat një restorant një shtëpi në Tiranë dhe një tjetër vile në një largësi 20 km. nga Tirana ku ushtroj edhe biznesin. Kam shumë nevojë të njihem me ndonjë grua apo vajzë pa probleme famlijare, të mos ketë fëmijë në ngarkim mosha 45-55 vjeç, të ketë paraqitje të mirë, vetëm për lidhje serioze. Lë nr. tel. 0694445150. Më bëni vetëm një zile për qëllime serioze.

Banoj në Tiranë, nuk kam njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam i ve, me punë, marr dhe një pension si ish oficer, jam larg alkolit dhe bixhozit. Kërkoj një lidhje martesore se edhe jeta nuk kalohet vetëm. Jam i pashëm 1.70 i gjatë, 57 vjeç. Kujt i intereson për një lidhje martesore dhe të jetë pa vese të këqia siç jam dhe vetë, tek unë do të gjejë mbështetje të fortë dhe do të kalojmë mirë. Kush është i interesuar të marrë në këtë nr. tel. 0698787160.

Bakja 54 vjeç, nga Tirana, kërkoj të njihem me një zonjë 4050 vjeçe, të jetë serioze, për të krijuar familje. Unë jam serioz, i punësuar në një firmë, punoj si menaxher. Jetoj në Tiranë. E interesuara të më telefonojë në këtë nr. tel. 0688369095.

Jam X kam banesën time, jetoj i vetmuar fizikisht dhe zyrtarisht pa njeri në ngarkim. Jam pensionist marr pension të plotë, kam të ardhura të tjera, nuk kam detyrime ndaj askujt, jam me nivel të lartë arsimor, jam 1.75 i gjatë, gëzoj shëndet të plot trupor dhe mendor. Jam me llogjikë, i dashur dhe i respektueshëm, larg veseve të këqia, nuk pij duhan as alkol, urrej gënjeshtren dhe mashtrimin. I përgjigjem zonjës 60 vjeçe dhe vejushë nga qyteti Durrës, u njoha me hallet tuaja. Nëse jeni dorë e bardhë, dua t’ju kthej buzëqeshjen e tu bëj të lumtur dhe të gëzuar. I plotësoj të gjitha kushtet që ju kërkoni dhe më mirë. Kam besim se do bashkohemi bashkë. Ky mesazh vlen edhe për zonja të tjera pensioniste që jetojnë të vetmuara. Për komunikim lë nr. telefoni: 0692386278.

Jam një person në moshën 66 vjeç kam një biznes, dua të lidhem me një zonjë për lidhje martesore, të jetë gjer 55 vjeçe. E pranoj dhe në moshën time. Për të interesuarat po lë nr. cel. 0683360320.

I përgjigjem zonjes Ada nga Tirana, ju plotësoj të gjitha kushtet që kërkoni. Jam 58 vjeç, jetoj i vetëm, dhe kërkoj një shoqe jete. Po lë nr. telefoni: 0699598083. Jam nga Rrethi i Sarandës, pres mesazh për komunikim.

Pershëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi jam nga qyteti i Beratit jam 27 vjec i gjatë 1.65, punoj në ndërtim. Kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0665953930. Ne ju mirëpresim.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0697480818.

Jam Beni 30 vjec nga Rr. Elb. kerkoj lidhje serioze me një zonjushë nga mosha 30-40 vjeçe. Lë nr. tel. 0662122233.

Quhem Adi, lindur dhe banues në Dr. 32 vjeç, 1.70 i gjatë, 78 kg. beqar, punoj dhe përpiqem të bëj një jetë normale. Shpresoj të njihem dhe të lidh jetën me një vajzë nga Durrësi. Lë nr. club. 0698604873.

Përshendetje vajza. Jam Aldo 30 vjec nga Fieri, tani kam ardh nga Gjermania. A ka ndonje vajzë te urtë se te gjitha qe kam njohur këtu ne shqipri tel me gjemba me kan dal. Kush e ndjen qe është e urtë dhe simpatike është e mirpritur te marri ne tel. Faleminderit per mirëkuptimin. Cel. 0696187898.

Pershendetje jam nga Vlora kerkoj te njihem me nje zonje te moshes 47-53 vjece. Lë këtë numer telefoni: 0699389257.

Kërkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjece per ndarje qeraje. Jam 52 vjec me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane. Lë nr. tel. 0686457772.

Jam një zotëri 52 vjeç i gjatë, banoj në Tiranë, i punësuar, kërkoj një zonjë po nga Tirana rreth 4045 vjeçe, simpatike të jetë e punësuar, mos të ketë preokupime të tjera me qëllim për bashkëjetesë. Cel. në redaksi.

Deshiroj te njoh zonjen Ada nga Tirana. Jeni e mirepritur ne numer contact 0699729993. Banoj ne Tirane.

Jam Antoni nga Lezha 35 vjeç, kërkoj një njeri që të më kuptojë. Nr. im është kjo: 0698881367. Kush e ndjen veten të sinqertë unë e respektoj.

I pergjigjem vajzes nga Durresi qe eshte 26 vjece, simpatike, me arsim te larte dhe kerkon dike per njohje serioze. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar arsimin e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, me shume vlera, ide dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar për një vajze per lidhje dhe qellime serioze me ty, sepse do te dhuroje shume ngrohtesi, lumturi te pafundme dhe dashuri te bukur dhe te paster, sepse jam larg çdo vesi te keq, nuk konsumoje as alkol dhe as cigare, sepse jam tip shume i qete, i qeshur, i dashur, shume inteligjent dhe i zgjuar, shume i afte, i mencur dhe i shkathet, xhentil, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Për më tepër nr. im është: 0698169916.

Jam 59 vjeç dua të njihem me një zonjë, që të më respektojë dhe ta respektoj. Cel. 0699605288.

Brunildes 40 vjeçe që i mungon një mik i kompletuar i lë nr. telefoni: vetëm për sms: eagle. Ak11992. Iliri 42 vjeç i çkurorëzuar pa probleme, dhe me profesion mësues, që kulturen e kemi minus infinit ne shqiptarët. Do të shkëmbejmë sms pasi ka shumë njerëz të pandërgjegjshëm.

Jam nje 48 vjecar nga Shqiperia e mesme me origjine nga jugu. I arsimuar, ne mardhenie pune. Nuk me mungon asgje perveçse nje lidhje shpirterore e intime te vertet, te sinqert e te qendrueshme. Nr. im është: 0699378697.

Kërkoj një femër të rregullt dhe me fëmijë të jetë, unë jam 35 vjeç, jam beqar, i rregullt të jetë nga Shqipëria e mesme ose jugut. Lë nr. tel. 0mwtwpgpjd.

Jam në kërkim të një personi të mirë serioz dhe me arsim ashtu siç jam dhe vetë. Preferohet nga Tirana mosha 40-45 vjeç. Lë nr. cel. në redaksi.

I shkruaj zonjes Ada nga Tirana 55 vjeçe, neqoftse është për martesë me kosovar atëherë me lajmrohet. Jam 60 vjeç me pension zvicere, jam i mbajtur dhe në gjëndje shumë të mirë ekonomike. Cel. 0037744825569.

Jam një zotëri 51 vjeç i divorcar, jetoj i vetem, nga Kucova. Dua te lidhem me nje femer te mirë per bashkëjetes, njohje ne fillim e te tjerat ja leme kohes. Lë nr. cel. 0683020683.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë ska rendesi mosha apo origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Lë nr. cel. 0698456417.

Jam Beni 33 vjeç a ka ndonjë zonjë apo vajzë për lidhje sekrete, të më bëjë sms në këtë nr. cel. 0686975582.

Dua të njoh një zonjë të mirë të sinqertë për shoqëri, të jetë nga Korça ose afër. Lë nr. cel. 0696161569. Të jetë pa probleme.

Jam nje zoteri i divorcuar 48 vjeç pa njeri ne ngarkim kerkoj per lidhje serioze nje zonje 40 vjeçe e larte te jete e sinqerte sic jam edhe vete. Ju mirepres me kenaqesi, nga unë nuk do zhgenjeheni. Ju faleminderit nr. im është: + mw9755630.

Jam Beni nga Tirana jam i interesuar per nje shoqe mosha 45 deri 50 vjece. Unë jam 49 vjec jam njeri i rregullt ne cdo drejtim. Lë numrin per ate femer qe është e sinqertë dhe e rregullt. Cel. 0699702180.

Afrimi 52 vjeç nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë një sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Jam një djalë nga Vlora i divorcuar me paraqitje te mirë pa vese te keqia kerkoj nje vajzë të dijë te krijoj familje. Unë jam 33 vjeç, per me shumë lë nr. cel. 0699332550.

Kam nje vella 50 vjeç nga Mati eshte njeri i mire do desha ta prezantoja me ndonje vajze te mire te moshes 35-42 vjeçe per te krijuar nje familje te rregullt. Preferohen ato qe kane ekonomi te mire ose mundesi emigrimi dhe pranohen ato qe jane te ndershme dhe punëtore te shkathta. Lë nr. tel. 0686918811.

Pershendetje dua te lidhem me nje vajzë vetëm per lidhje serioze per martes te jete mosha 47 vjec. Po le nr. tel. 0688353393.

Përshëndetje, jam Toni dua te njoh nje femer për një lidhje të gjatë dashurie. Unë jam 40 vjec singel dhe simpatik. Femrat e interesuara të më marin me numer dhe jo pri- vat tek numri im 0685169778. Ju mirëpres.

Jam një zotëri 38 vjeç, kerkoj dy femra lesbike per qejfe se me pelqejne shume. Telefonatave pa emer nuk pergjigjem. Keni ne dispozicjon kete nr. tel. VODwmt0td1. Mos hezitoni provojeni dhe do ngeleni te kënaqura.

Jam Andi nga Tirana 20 vjec dua te lidhem me ndonje vajze simpatike qe jeton ne Tiranë. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam nje djalosh nga Korca jetoj prej shume vtesh jashte Shqiperise dhe jam i interesuar për nje lidhje serioze me nje vajzë nga mosha 25 deri 30 vjeçe. Une jam 35 vjec dhe i kompletuar ekonomikisht dhe i rregullt vetem per vajzat qe interesohen serjozisht do te jem ne Shqiperi per nje muaj. Pres përgjigje në gazetë.

Une jam thjeshte unë, respektoj ata qe me respektojne. Nuk me pelqen te luaj me ndjenjat e te tjereve, ndaj gjerat i them troc. Më pelqen t’i shikoje thelle njerezit, nuk bazohem tek aparenca. Fjala mik per mua eshte shume me shume, se nje fjale e thjeshte. Dua te njohe nje mike 40 vjeçe e siper. Jam nga Tirana. Lë nr. cel. në redaksi.

Pershendetje jam Mani. 19 vjec nga Shkodra, studjoj ne nje shkolle artistike dhe mbasdite punoj ne call center. Shoqeri kam shume po prap se prap ka momente qe nuk ndihem mire, do te doja qe te njihja nje vajze, ta kisha afer ta bej qe te ndihet mire po ashtu edhe une ate. Per te interesuaren le numrin tim ( eagle) 0666519351. Me coni zile se ju mar une.

Per Jonen 32 vjece nga Tirana qe eshte e kompletuar, jam 38 vjec nga tirana qytetar i arsimuar dhe i arritur ne jete. Ju lutem me kontaktoni ne adresen time të emailit: leantgoni@hotmail.com

Jam nje djalë 39 vjec nga Berati serioz shume i regullt i sinqert pa vese dhe me llogjik. Kerkoj te njoh nje vajzë qe te ketë pak a shume keto cilesi per te pasur nje lidhje serioze. Mirpres te gjitha te interesuarat pa paragjykuar asnje në këtë nr. tel. 0673966305.

Ditet nxitojne duan te mbarojne pune shpejt me festat krishtlindjen e vitin e ri dhe ti nxiton ti besh te gjitha grua, harron dhe vehten dhe te tjeret qe te kerkojne. Do të festosh dhe ti po me teper te kenaqesh te tjeret po mos harro miqesite kenaqesite ato jana dhurata per ty prandaj lexo e kerko nr. tim dhe më dërgo nje sms ne vodcl86271aj. Toni nga Tirana 52 vjeç. Sms jo telefonata me nr. te fshehte.

Jam ketu dhe pres zojat e nderuara qe interesohen per nje lidhje te sinqerte e korrekte. Jam i punësuar. Për më me hollësi më kontaktoni në nr. tim: 0683119161. Faleminderit.

Jam një djalë nga një fshat shum afer Fierit 23 vjeç, kerkoj një vajzë nga Fieri ose fshatrat perreth per qellime serioze. Jam me punë te mirë dhe cdo gje. Nuk do zhgenjeheni. Pres telefonata në këtë nr. vod9771969.

Përshëndetje, quhem Ardi nga Dr. 34 vjec, beqar. Punoj dhe jetoj si shume prej jush duke u perpjekur vec per mire. Bej një jete normale. Shpresoj te njihem dhe te lidh jeten me një vajze nga Dr. 0683019743.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur, e martuar apo beqare të jetë. E interesuara të jetë në afërsi moshe me mua. Të jetë nga Tirana. Lë nr. cel. 0697933998. Telefononi ose dërgoni sms. Faleminderit.

Pershendetje, jam një shok i mire, i arsimuar jashte shtetit, me shumë kulture dhe humor, i sjellshem, i paraqitshem, fizik shumë te mire, 50 vjeç, me aktivitet te madh privat. Kërkoj nje shoqe te mire per lidhje sekrete afatgjate pa probleme, mundesisht studente, per ta mbeshtetur gjate gjithe kohes se studimeve dhe perspektive punesimi ne Tiranë pas shkolle, mundesisht nga gjuhet e huaja ose ekonomik. E interesuara të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683241602. Faleminderit.

Jam Toni 55 vjeç katolik, cila është ajo grua që e ndjen veten të re si unë dhe është pa probleme financiare të jetë e mbajtur dhe e sinqertë. Mund të më kontaktojë me sms çdo grua që është rreth 60 vjeçe. Më shkruani në këtë nr. tel. 00353857222144.

Jam një djale nga Rrogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rrogozhina ose fshatrat pereth. Cel. 0682396900.

Jam 44 vjeç kërkoj të njoh një vajzë deri në moshën time për qëllime serioze. Lë nr. cel. 0688403493.

Jam Ledi nga Dr. deshiroj te njihem me nje femer te sinqerte dhe te sjellshme nga Dr. Lë nr. plus kw11pmp.

Jam Edi nga Dr. dhe i pergjigjem Reines nga Dr. Cel. 068jph10mp.

Lë nr. per 31 vjecaren qe ka kaluar nje zhgenjim me pare. Cel. 0665911767.

Ky numer shkon per vajzen 24 vjece qe kerkon lidhje 0699573446.

Përshëndetje Irisa, unë jam nga Kosova dhe jam i interesuar për lidhje serioze. Jam 39 vjeç, dhe kam qëllime serioze, jo me ba hajgare, por sinqerisht. Mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 045869744 ose në adresen e emailit: m.ajdini@hotmail.com

Jam i interesuar per vajzen qe jeton ne Belgjike. Nr. im është: 069a1djpg0.

Për Olën lë nr. tel. 0674036555. Nuk kam për tju zhgënjyer.

Pershendetje, jam një djalë 23 vjec studioj ne master, viti i fundit. Dua te njoh nje vajze, per nje lidhje serioze. Jam njeri pa vese, larg alkoolit dhe duhanit... Shpenzoj 2 ore ne dite ne palester. Për më tepër lë nr. cel. 0665565538 vodafone club, nr.i kthyer.

Përshëndetje unë që po ju shkruaj jam nga rrethi Durrësit, jam 35 vjec beqar as i fejuar as i martuar me pare. Ciles i intereson të më njohë le nr. tel. 0686759329.

Jam një 48 vjeçar nga Fieri, kërkoj nje lidhje me nje femer te jetë njeri i mirë pa vese te jetë pa probleme. Mbasi un i kam kushtet per nje lidhje te tillë, per me teper le numerin e telefonit: 0699410741. Me nr. privat nuk përgjigjem. Më bej sms ose merr ne telefon.

Përshëndetje intervista jam nje zotëri 45 vjec nga Shqipria e mesme me banim ne Durres ne shtëpi private i punësuar. Jetoj vetem kerkoj nje zonje ose zonjushë qe di te vlerësojë nje familje vetem per lidhje serioze. Nuk ka problem dhe

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.