Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) me femije, stop ato qe janë per aventura jo anonim. Cel. 0698535927.

Përshëndetje! Jam nje zoteri nga 56 vjec me arsim te larte ekonomik.banoj ne Durres. Kam shtepite e mia dhe studion time te kontabilitetit prej shume vitesh. Jetoj me nenen dhe djalin student ne ekonomik pasi gruaja me ka vdekur. Kërkoj per lidhje serioze nje femer te moshes 45 deri 50 vjeçe me arsim te larte mundesisht kontabiliste te kete paraqitje te rregullt dhe e sinqerte. Për kontakt le numrin e cel. 0694093124.

Përshendetje intervista une qe po ju shkruaj jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj jam 43 vjec i divorcuar jo per fajin tim per tradheti pa femije ne ngarkim i punesuar kam shtepine time. I pergjigjem zonjes 31 vjece qe ka kaluar nje zhgenjim ne jete vetem per qellime serioze faleminderit per mirëkuptimin. Lë nr. cel. në redaksi.

I pergjigjem zj. 60 vjeeçe nga Dr. vejushe dhe i lë kete numer telefoni: 0699428157.

Jam një zotëri dua te njoh nje zonjë nga El. për lidhje sekrete. Më dërgoni sms 06T6TXX2PK.

I përgjigjem një zonje serioze të vetmuar nga Tirana, që është intelektuale, e cila kërkon të njoh një zotëri 55 vjeç, modest që ta mirëkuptoj. Më dërgoni sms vod.clab. 0698431789.

Jam Astriti 34 vjeç nga Tirana, singel, kerkoj te njihem me nje vajze po nga Tirana per nje lidhje te gjate, te jete e sinqerte dhe korrekte.Tel. 0698907497.

I përgjigjem zonjes nga Durresi qe eshte 60 vjece jam dhe banoj ne Durres. Më kontaktoni në këtë nr. amc 2245702.

Per vajzen nga Durresi 48 vjeçe lë nr. tel. 0699380773.

Jam Edisoni 29 vjeç dhe kam deshire te komunikoj me një vajze te mire dhe simpatike per tu njojtur dhe per te krijuar një lidhje serioze. Dëshiroj që nr. te jetë i hapur ne njoftimin qe po dergoj. Cel. 0692262343.

Jam 50 vjec nga Vlora, i rregullt në çdo drejtim, por i zhgenjyer nga jeta. A ka ndonj zonjë apo grua (me kuptimin e plot te fjales), qe mund të më rikthej humorin dhe buzqeshjen e munguar? Jo nga ato qe pyetjen e parë qe bejne është: çfarë biznesi ke? Nëse ka ndonje si puna ime, le te beje zile në nr. cel. 0665694470.

Kete mesazh ose kerkese po ja drejtoj zonjes qe ka shkruar historine me titullin e nxora burrin nga shtepia te Intervista e dt. 29.11.14. Edhe unë kam pesuar te njejtin zhgenjim, nëqoftëse e ka shkrojtur zoti mund ta kalojme jeten bashke, nëqoftëse do telefono ne kete nr. Cel. 0699644341. Ju premtoj besnikeri pasi e di si trajtohet një femer e vuajtur.

Jam nga jugu, dua te njihem me një vajzë per njohje fillimisht pastaj vendosim per ne vazhdim. Te jete nga Permeti ose Erseka. Te jete e sinqert, mbeshtetja ime sdo ti mungoje. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699732189.

Pershendetje dua një lidhje dhe për këtë arsye po lë nr. tel. 0699951210.

Kam dëshirë te njihem me nje vajze te sinqert per qëllime serioze. Kush ka deshire të më telefonoj te ky numer telefoni: 0696436139. Me respekt nga unë Elti.

Jam Tani nga Tirana 38 vjeç, dëshiroj te njihem me nje vajzë nga Tirana ose periferia e Tiranes të jetë deri 35 vjec. Per njohje edhe per me shumë telefono në këtë nr. 0664170720.

Pershendetje jam nje djalë nga Fieri kam deshire te njihem me një zonjë. Cila ka deshirë të telefonojë: 0696699634.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nga Tirana 52 vjeç, jam njeri i rregullt dhe familjar larg çdo vesi të keq si alkoli, duhan apo mashtrim. Dua të njihem me një zonjë për një lidhje sekrete. Për më shum lë këtë numer telefoni: 0665620669.

Jam Titi nga Vlora, kerkoj të njoh një zonjë të mirë e sekrete ta kem gjer ne vdekje nga Fr. ose Vl. Cel. 0my48627gg.

Kërkoj nje femer te vetmuar ose vejushe qe din te ruaj sekretin. Kush e ndjen veten keshtu te me bej zile ne numrin tim të cel. 0683292433. Mundesisht te jet nga Dibra ose Burreli. Jeni te mirëpritur une jam 47 vjec i mbajtur i paster dhe shume besnik.

Jam nje burrë 30 vjec, interesohem per femra te moshes se madhe qe kan deshire te ken nje mik sekret e te kompletuar ne cdo drejtim. Ato femra qe e ndjejn veten te ky njoftim të më kontaktojn te nr. im i cel. që ndodhet në redaksi. Ju mirëpres.

Nga martesa e pare me ka mbetur nje unaze e bukur floriri. Kërkoj nje dore te bukur, te dashur, te embel, të sigurte per tia falur ne kujtim te nje dashurie pasionante dhe sekrete.?! E intesesuara te dergoje sms ne cdo kohe ne tel: 0685922581.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Telefono në nr. tim: 0697780046.

Jam Nuja nga Tirana 60 vjeç, dua të lidhem me një femër të jetë 60 vjeçe e shëndoshë, e shkurtër e zezë ska problem ngjyra. Lë nr. tel. 0683222176.

Kërkoj të njihem me një zonjë për një lidhje të fshehtë të jetë sekret i plotë. Për më tepër lë nr. tel. 0674403325. Pres telefonatë ose sms.

Jam një burrë 48 vjeç nga Durrësi, interesohem për ndonjë zonjë për një lidhje që t’ja vlejë. Nga mosha 40 vjeçe e lart. Për më tepër lë nr. cel. 0696725042. Më dërgoni sms ose më telefononi por jo me numër të fshehtë. Ju uroj gjithë të mirat zonjave dhe gëzuar festat e fundvitit.

Le nr. telefoni per një zonjë për një lidhje te fshehtë sekret 0683144926. Dërgo sms ose telefono.

Jam nje 35 vjecar nga Dr. deshiroj nje shoqeri sekrete me nje femer rreth 40 vjece. Lë nr. plus kw11snq.

Jam një zotëri 37 dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose Lushnjare. Telefononi ne numrin tim të cel. 069770086.

Jam Tani nga Fieri 44 vjeç dua lidhje sekrete me një femër që di ta ruaj sekretin të dij si ta doj një mashkull si un, të dij të jap kënaqsi se dhe un do ti jap kënaqsin që dëshiron. Ju pres me sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Jam 45 vjeç banoj ne Durres, jam ne kerkim te nje shoqeje simpatike elegante, vetem per qejf, të jetë top sekret. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699514961. Të banoj vetem ne Durres.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.