Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Indriti.

Mesazhi im është për të gjitha ato zonja ose vajza që shohin të vërtetën e botës në realitet dhe jo egoizem, hipokrizi, gënjeshtra, intriga në lidhje me interesat e nevojes të përdor çdo gjë. Për hollësi për çdo person i them të më kontaktojë në këtë adresë emaili: artclassicomario@ libero. it

Jam 43 vjec, i divorcuar, me banim ne Athinë kerkoj per lidhje seririoze martesore një vajzë mosha 30 deri 38 vjece. Kushti im kryesor eshte qe te jetojme ne Greqi, jam i kompletuar nga ana ligjore, ( me letra). Më lini mesazh ne numrin tim të cel. 00306947435093 dhe ju marr une ne telefon. E perseris vetem sms.

Jam nje djale 37 vjeç kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze. Për më teper lë nr. telefoni: 00306995080223.

Jam një zotëri 45 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë për shoqëri. Jam në qytetin Patra dhe kërkoj të jetë edhe ajo në qytetin e Patres. Ju lë këtë nr. tel. 6933334183.

Jam një pensionist banoj në Greqi prej shumë vitesh i vetmuar, dhe pa njeri, banoj në shtëpitë e mia, në një qytet të bukur turistik dhe plot shëndet. Kam nënshtetësi greke. Kam vendosur të njihem me një shoqe sa nuk është vonë, të jetë e mirë e moshës 50- 60 vejçe, mundësisht pa belara siç jam edhe vetë. Kërkoj respekt, dhe pastërti se të tjerat i kam vetë. Popullin shqiptar e karakterizon besa, dhe unë jam i tillë. Jam i sinqertë dhe i rregullt. Gënjeshtaret të mos më marrin. Tel. 00306999893428. Kallamatë.

Përshëndetje, jam nje djalë i rregullt nga te gjitha drejtimet, jetoj ne Greqi prej shum vitesh, dëshiroj te lidhem me nje vajze te rregullt serioze të respektueshme sic jam edhe vete. Nëse ka ndonjë vajze që e ndjen te lidhet me nje djalë te rregullt i lutem të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00306987321623. Me respekt.

Lë nr. cel. 0665904417 për z. 44 vjeçe që nuk ka numër club, për z. nga Tirana 53 vjeçe dhe nga Durrësi. Jam 48 vjeç i përgjigjem me kënaqsi.

Jam nje cun nga Pg. me origjinë prej shum vitesh banues ne Tiranë, jam 38 vjeç, kerkoj nje femer per qellime serioze jo me shum se 27 vjeçe. Lë nr. tel. 0673949780.

Përshëndetje jam Arjani edhe jetoj ne Greqi përafersisht 24 vjet dhe dua te kthehem ne Shqiperi edhe te jetoj ne vendlindje. Jam nga Pogradeci 41 vjec edhe interesohem per nje vajze nga mosha 25 deri 32 vjeçe per lidhje serioze. Jam ne gjendje shume te mire ekonomike pasi kam patur bisnesin tim ne greqi. Nuk kam numur telefoni akoma pasi gjendem akoma ne Greqi por mund te komunikoni me mua nëpërmjet emailit: arianitlarashi@ gmail. com. Dua te shtoj qe femra te jete nje vajze e mire familjare edhe e dashur e respektueshme nuk me intereseon gjendja ekonomike e saj.

Jam një emigrant ne Greqi 53 vjec gruaja me ka vdekur jetoj vetem. Dua të njoh nje grua mos te kete femije dhe mos te beje femijë. Numri im i telefonit është: 00306994868419. Me respekt Sender me origjin nga Elbasani.

Jetoj ne Athinë dhe jam 50 vjec dua lidhje me nje femer. Për më tepër lë nr. cel. 00306949361917.

Jam nga Jugu 46 vjec simpatik me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Lë nr. cel. 00306998001668.

Jam 44 vjec deshiroj te njoh nje vajze per qellime serioze martesore. Cel. 6999939380

Përshëndetje, do desha te komunikonja me zonjen nga Jugu 43 vjecare e divorcuar mendoj se kushtet tuaja i plotesoj. Për me teper lë nr. tel. 00306993573736.

Për vajzen që jeton në Belgjikë, jam 36 vjeç kam 5 vjet që jetoj në Greqi. Për më shumë flasim në telefon: 00306984381606. Më dërgoni një sms.

Jam nje musliman besimtar praktikant 46 vjec i ndare, kam shtepi private timen ne Itali, punoj rregullisht me vend pune te sigurt me rroge te mire. Kërkoj nje femer muslimane besimtare prakticante, te veshur nga mosha 27- 40 vjec. Pres përgjigje në ngazetë nga të interesuarat.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam një djalë nga qyteti i Vlorës, 37 vjeç, punoj në Itali jam me dokumenta të rregullta për momentin ndodhem në Vlorë për të kaluar festat e fundvitit. Kam dëshirë ti përgjigjem 31 vjeçares që ka kaluar një zhgënjim nga jeta, pasi edhe unë kam qënë i martuar për një vit dhe jam divorcuar dhe nuk kam fëmijë. Po i lë nr. telefoni për të komunikuar: 0698565498. Ju faleminderit.

Kërkoj të njoh një zonjë mosha 35 vjeçe e lart. Unë jam 57 vjeç dhe kam shtëpinë time, dhe dua lidhje serioze. Kam vetëm një djalë të vogël 13 vjeç. Tel. 0688456327.

Banoj në Tiranë dhe jetoj me qera, jam në kërkim të një vajze serioze mbi 35 vjeçe nga çdo qytet i Shqipërisë, e ndihmoj që të punësohet si dhe të ndajmë qeran bashkë. Cel. 0667000615.

X 65 vjeç, banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur. Kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi, kam 4 fëmijë që jetojnë jashtë shtetit. E dashur Ada e lexova shkrimin tuaj dhe jam dakort në lidhje me kërkesat tuaja. Jam i mbajtur dhe me paraqitje të mirë, me arsim të lartë dhe me ekonomi normale. I përgjigjem dhe zonjës 56 vjeçe me banim në Tiranë që e quajnë Sonila. Cel. 0698994878.

Përshëndetje Sonila, e lexova me kujdes kërkesën tuaj. Unë jam 57 vjeç më ka vdekur gruaja, jam shumë i mbajtur fizikisht, shumë i pastër dhe larg çdo vesi të keq si alkoli, duhani, bixhozi, mashtrimi apo budalliqe të tjera. Jetoj në Marikaj, jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar, dhe ai është pro martesës time që dua të bëj. Më merrni në telefon: 0699600987. Elhami.

Banoj në Tiranë, jam i ve, larg veseve të këqia, pa njeri në ngarkim. Jam në mardhënie pune të mirë dhe me një pension si ish oficer. Jam 58 vjeç i mbajtur dhe i pashëm 1.70 i gjatë, kërkoj një femër që edhe ajo të jetë nevojtare si puna ime, që do të martohet. Jeta nuk kalohet vetëm, dhe është e vështirë pa grua. Po lë nr. tel. 0698787160.

Jam banues në Tiranë, për arsye të ndryshme kam ngelur pa martuar 62 vjeç, jam me arsim të lartë, në mardhënie pune, e shikoj se jeta nuk kalohet vetëm. Kërkoj një femër për martesë, të jetë larg veseve të këqia. Jam i pashëm nga Jugu, ajo le të jetë nga të dojë. Për më tepër lë nr. tel. 0682351113. Kush don të më njohë le të bëjë një zile se e marr unë. Tek unë do të gjejë mbështetje.

Për 35 vjeçaren e lënduar nga i shoqi me dy fëmijë lë këtë nr. tel. 067au( zero) mp1a.

Për 45 vjeçaren e divorcuar dhe don një mik sekret lë nr. cel. 068Axxdm30.

Jam një zotëri nga Tirana dua të lidhem me një zonjë që e ka burrin të sëmurë në spital pa qejf, apo të lodhur. Jam familjar. Zonja të jetë nga mosha 45-58 vjeçe. Unë jam i pashëm dhe jam në punë të mirë dhe të banojë mundësisht në Tiranë. Cel. 0673213073.

Përshëndetje, jam një djalë nga Jugu i Shqipërisë 34 vjeç, punoj marangoz në një fabrikë druri më përpara kam punuar në Itali dhe jam me dokumenta të rregullta, por ngaqë ngela pa punë, u ktheva dhe kam tre muaj që punoj këtu si marangoz. Dua ti përgjigjem Denisës që banon në Itali. Nëse dëshiron që të lidhet me mua i lë këtë nr. tel. 0698565498.

Jam një zotëri nga Tirana mosha ime është 60 vjeç, ka kohë që bashkëshortja është ndarë nga jeta. Ndaj për lidhje serioze kërkoj një zonjë që porsa ka dalur në pension, të jetë e rregullt nga të gjitha drejtimet, unë jam 60 vjeç. Jam një famlijar i rregullt nga të gjitha drejtimet, shpresoj që zonja që vlerëson mesazhin tim të ketë tiparet e përafërta me mua. Kjo kryesisht vlen për Friden që është nga Gjirokastra e banon në Tiranë. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0674439589. Ju faleminderit.

I përgjigjem Denises në Itali, jam Ledi nga Dr. dhe kam këtë nr. cel. 066jw11pmr.

Pershendetje jam nje zotri 40 vjec i divorcuar jo për fajin tim kam qene shume vite ne emigracion. Po jam kthyer ne Shqipëri prej 5 muajsh, kam biznesin tim. Dëshiroj të njoh një zonjë qoftë edhe me një fëmijë, të jetë e rregullt familjare e cila di të vlerësojë familjen, vetëm për qëllime serioze. Cel. 0683114696.

Le nr. per 24 vjecaren nga El. qe calon pak 066kx11sms.

Interesohem per te komunikuar me 34 vjecaren dhe i lë nr. tel. vodwjwedtw.

Le nr. telefoni per 35 vjecaren që është ne prag te divorcit, qe kerkon nje mik te mire. Lë nr. tel. plus ly11qnq.

Jam Alberti nga Durresi, interesohem per lidhje serioze me ndonje femer. Kujt i intereson te me dergojë zile ne numrin tim të cel. 0688371992, se më pas ju marr vete.

Jam nje 25 vjecar nga Fr. kerkoj nje femer per qëllime serioze, të ketë shtepin e vet ose te jetë me qera ska rendësi mosha e ska problem nese ka femije. Rëndësi ka të ma pranoje e të më mbroje ne shtepin e vet pasi kur kam qene i vogel me kan bere me dhune te kryej marrdhenie seksuale e po me bejne keq qe atehere un jam penduar qe si lash të më benin akte makabre e mos të beja gjera te tilla. Unë jam

shumë djal i mire e i sjellshem e i bukur. Ju lutem jo tallje. Lë nr. cel. 0698149447.

Deshiroj te njoh nje zonjë ose zonjushë nga Vlora per mundësinë më të afert. Jam 39 vjeç intelektual me biznes privat. Nga unë nuk do te zhgenjeheni. Cel. 0697845229.

Jam nga Jugu jam 42 vjeç, kerkoj nje zonje serioze jo per aventura. Vetë jam njeri shume i mire me respekt Stefani. Ju mirepres në këtë nr. cel. 0699171608.

Le nr. telefoni per Gerten 26 vjeçe nga Dr. plus5911pmp.

Jam një burrë 56 vjeç i divorcuar nga Berati. Dua te lidhem me nje femer per bashkëjetesë, si fillim njohje e te tjerat ja leme kohes per të vendosur. Nr. cel. 0683020683.

Jam 49 vjec me banim ne qytetin e Fierit kerkoj nje lidhje me nje femër te jetë njeri i mirë pa vese te keqia. Me mua do te ndihet mirë dhe komode. Për me teper le numerin e telefonit 0699530606. Më telefononi me numer. Zileve nuk u përgjigjem.

Përshendetje! Kerkoj nje grua per martes deri 40 vjeçe. Te dijë te respektoj familjen te jete e sinqerte jo zile sms te me marre ne telefon te kete shtepine e saj. Une jam 52 vjeç i ndare nga familja. Lë nr. cel. nr 0699353071. Me nderime dhe respekt ju faleminderit.

Pershendetje! Jam nje burre nga Tirana 35 vjeç serioz korrekt i sjellshem, dua te njihem e te lidhem me nje zonje nga Tr. ose Dr. per marredhenie te qendrueshme. Telefono apo dërgo sms në nr. cel. 0699681137.

Jam nga Jugu 45 vjeç, me punë me ekonomi, larg duhanit dhe alkolit. Dua të njihem me një vajzë gjer në moshën 35 vjeçe, të jetë e ndarë e vetmuar që ka nevojë për mbështetje. Lë nr. tel. 0699732189. Pres sms dhe ju marr unë. Jo zile.

Përshëndetje, jam një djalë 37 vjeç, gjithmone beqar, tani jam kthyer ne Shqipri, dhe doja te njihja nje vajzë te thjesht nga Jugu per te fol seriozisht. Patjeter ti perkatese moshes time. Tel. 069s vkhuuc.

Jam nje 57 vjecar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshem dhe me trup te rregullt. Jetoj dhe punoj ne emigracion. Perkohesisht ndodhem ne Tirane (vendlindjen time). Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45-55 vjec. Nuk me mungon asgje, pervec njeriut te duhur ne krahe. Si si fillim prëferoj sms. Faleminder- it! Cel. 0699678657.

Për Sonilen lë këtë nr. cel. plus kë11pnq.

Për zonjen 46 vjeçe nga Dr. që punon në arsim, lë nr. telefoni: 0699853610. Jam një i interesuar për ju.

Per femrat qe duan te vrasin vetminë lë këtë nr. cel. 0686960442.

Përshëndetje e interesuara për njohje me një serioz 42 vjeçare, mund të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0686960442.

Pershendetje jam nje djale nga Tirana i shkolluar pa vese dhe tip sportiv i vetepunesuar, per shume arsye koha emigrimi etj. se kam gjetur akoma shoqen e jetes. Kerkoj nje vajze nga qyteti te jete e thjeshte e arsimuar dhe rreth 32- 40 vjece. Shpresoj te fati fillestarit pasi sjam shum i lidhur pas kompjuterit. Le adresë emaili: boulevardi57@gmail.com

Pershendetje.i pergjigjem vajzes qe jeton ne Belgjike. Jam i interesuar per tu njohur. Jam nga Tirana rreth 40 vjeç i shkolluar dhe pa vese.

Jam nga Elbasani i pergjigjem zonjes nga Tirana 43 vjece per lidhje te fshehte dhe i lë nr. cel. 0665861367.

Ju lutem merrni tek ky nr. po pati mundësi per zonjen 60 vjecare nga Durrësi i lë nr. cel. amc2357286.

I përgjigjem vajzës 20 vjeçe me probleme fizike dhe i them të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0688288471.

Jam 30 vjeç, jetoj në Greqi dëshiroj të njoh një vajzë. Për më tepër lë nr. cel. 0699601756.

Jam Arditi 21 vjeç nga Tirana jam në gjëndje të plotësoj kushtet në një lidhje me një vajzë me të madhe domethënë të jetë dhe më e madhe se unë ska problem. Mund të më kontaktoni në këtë nr. cel. 0688288471 dhe 0696827094.

Jam Fatosi nga Tirana dua te lidhem me nje vajzë per lidhe serioze te jetë me mosh 19-22 vjeçe te jet e rregullt te dijë te respektoj familjen. Për me shum po le numrin e tel. tim 0685332133 ju lutem jo tallje kush e ndjen veten per serjozisht ti bjerë keti numrit te celularit tim.

Quhem Ardjan jam 39 vjeç, jetoj në Tiranë, me çdo gjë i kompletuar. Kërkoj një femër nga mosha 30-40 vjeçe. Për më tepër po lë nr. tel. 0697890489.

Pershendetje jam Alberti 21 vjeç nga Mitrovica jam i interesuar per lidhje me ndonje vajze prej moshes 18-45 vjeçe. Më shkruani në këtë adresë emaili: albeertii@hotmail.com

Jam nje djalë 21 vjec me pelqejn me shume vajzat me ne moshë. Kush ka deshire mbi 30 vjece te me telefonoj premtoj qe do kalojm shumë mirë bashkë. Nr. im është: 0697258005 ju mirëpres.

Jetoj ne Dr. jam nga Kosova dhe kerkoj një femer te moshes mbi 40 vjeçe per shoqeri lidhje dhe miqesi te vazhdueshme. Nuk kam probleme ekonomike. Telefoni im është: 0686879234.

I përgjigjem vajzës nga Elb. 24 vjeçe dhe i lë numër telefoni në redaksi.

Jam Kujtimi 55 vjec me paraqitje i mire i gjate 1.75 i diplomuar me kulture i rregullt jetoj ne Tirane me shtepi private dhe ne periferi te Tiranes kam nje biznes timin privat si dhe nje apartament atje ku une ushtroj aktivitetin jam me ekonomi te mire. Jetoj i vetem per arsye shendetsore bashkeshortja ime ka nderruar jete. Dua te njihem me ndonje zonje apo zonjushe per qellime serioze të jete ne moshen 45- 55 dhe mos te kete ne ngarkim femije dhe probleme divorci te jete me paraqitje e mirë. Lë nr. tel. 0694445150 me respkete ju mirepresim telefonaten tuaj.

Jam Edi 32 vjeç i përgjigjem 25 vjeçares nga Tirana dhe i lë nr. tel. pluskz11qns.

Jam Ledi nga Dr. lë nr. telefoni për 26 vjeçaren nga Durrësi 066kw11pmp.

Përshëndetje, jam Aleksi nga Tirana me arsim të lartë në mardhënie pune, dëshiroj të njoh një femër serioze dhe mbi të gjitha e komunikueshme. Jam 36 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0697966667.

Jam Erjoni nga Fieri 25 vjeç kërkoj një vajzë serioze ashtu siç jam dhe vetë. Stop aventura po e ritheksoj dua lidhje serioze. Nr. im është: 0694814200.

Jam një djalë serioz me banim jashtë shtetit, kërkoj të njoh një vajzë për të lidhur jetën bashkëshortore, mundësisht të jetë nga mosha 22-35 vjeçe. Të interesuarat të më komunikojnë në këtë adresë emaili: arkenib@gmail.com

Përshëndetje intervista jam i divorcuar nga Shqiperia e Mesme kerkoj per lidhje serioze nje zonje te sinqerte sic jam edhe vete. Kush do ta lexoje kete mesazh do ta kuptoje çfarë është vetmia ju faleminderit. Lë nr. cel. 0699755630.

Jam një djalë nga Fr. 23 vjec, kërkoj një vajzë po nga Fr. ose fshatrat perreth për qellime serioze. Të jetë e sinqertë dhe jo interesaxhie. Jam ok nga cdo anë me punë të mire. Pres telefonata në këtë nr. vod9771969. Nga unë nuk do zhgenjeheni.

Jam nga Jugu me shtëpi e një biznes timin jetoj vetëm pa probleme familjare i gjat 1.75 kërkoj një femër të arsimuar mundësisht e punsuar mosha 38- 40 vjeçe fillimisht për bashkjetesë më pas ja lëmë kohës. Unë banoj në Tiranë pres përgjigje në gazet. Lë këtë numër në gazetë 0695455462.

Pershendetje! Jam nje djale nga Fieri do kisha deshire te njifesha me nje vajze per qellime serioze domethene martese qofte kjo edhe e martuar me pare por te kete marre divorcin! Ju lutem jo pa numer se nuk pergjigjem! Cel. 0696913154.

Gezuar dhe urime për femrat! Jam Alisi 59 vjeç por nuk e tregoj moshën. Dua një grua nga mosha 52 deri 56 vjeçe të ve, të mbajtur, për martesë ose bashkëjetesë. Lë nr. tel. v. cl. aa0tn1e.

Jam nje zoteri nga Tirana dhe i përgjigjem vajzes nga Lushnja duke i lënë nr. tim të cel. 0684545100.

Për zonjen nga Jugu 45 vjeçe i përgjigjem unë 45 vjeçari duke i lënë nr. telefoni: 0686913972.

Jam një djalë 34 vjeç banoj ne Tiranë kam qen i martuar dua te lidhem per martes me një vajze te ketë qënë e martuar te jet simpatike seksi, të banojë në Tiranë. Cel. 0699106847.

Jam Turi nga Fieri 44 vjeç dua nje femer te jetë e pasur, por qe ndihet e vetmuar, te jetë e sinqertë siç jam unë, do ti gjendem pranë me ngrohtesin time. Ju pres në këtë nr. cel. 0698421256.

Jam Qazimi 57 vjeç, i divorcuar me gjygj. Kërkoj një lidhje të re, kam shtëpinë time etj. Lë nr. tel. 0699621566.

Jam i porsa kthyer nga emigracioni dhe jam vetëm, kam kaluar një vit të ri sterrë të zi vetëm. Kërkoj një femër për lidhje serioze jo për tu tallur nga mosha 45-55 vjeçe edhe pak më e madhe nuk ka problem. Unë jam 54 vjeç, për çdo gjë ja lëmë bisedës nga afër kur të pimë kafe. Numrin tim po e lë në redaksi.

Kërkoj një grua për të bërë jetë famlijar. Unë jam vetëm kam vetëm një djalë 13 vjeç, kam shtëpinë time. Jam serioz dhe kam ekonomi të mirë. Punoj si elektriçist. Kërkoj që zonja të jetë nga mosha 56- 57 vjeçe. Lë nr. tel. 0688456327.

Jam Miri nga Tirana 35 vjeç, singel, dua te kem nje lidhje me një vajze ose zonjë po nga Tirana. Nëqoftëse deshiron e mbajme top sekret lidhjen. Ju mirëpres në nr. cel. 0685256875.

Jam nje i moshuar mga Tirana, gruaja me ka vdekur kerkoj nje grua te jetë per shtepi e per burrë te jetë serioze dhe e sinqerte pa vese te keqia. Mosha e saj te jetë 40 deri 50 vjeçe. Tel. 0699263918.

Jam për një lidhje martesore me një zonjë që ka shtëpinë e vet ose është emigrante me dokumente. Jam në burg, lirohem me 22 shkurt 2015, jam 43 vjeç, dua të bëj të lumtur një femër, dua të jetoj edhe unë, pasi më vranë me padrejtësi, më ranë rininë, më shuan ëndrrat, por jam krenar për vete dhe familjen. Më dërgoni sms në nr. cel. 0665455521. Telefononi nga ora 20.00- 24.00.

Jam 45 vjec nga nje qytet i Jugut. Dua te njihem me nje femer qe te jete e paster dhe e sinqert vetem per qejf. I premtoj sinqeritet per te tjera flasim. Nr. tel. 0699958793.

Jam nje burre nga Dr. 48 vjeç i divorcuar i punesuar me shkolle te larte. Kerkoje nje zonje qe tja vleje lidhja, si fillim njohja bashkejetese per pak kohe, me vone martese. Sdua femer materialiste e te dije cfare te kerkoje, le te jete e divorcuar. Kush eshte e interesuar mund të më kontaktoje ose te dergoje sms sepse eshte e mirëpritur 0696725042 jo me nr. te fshehte. Faleminderit.

I përgjigjem Denises për njoftimin e saj. Nëse është e interesuar ky është nr. im: 0698973531. Me respekt Dritani.

Jam nje zoteri 57 vjec i divorcuar perkohesisht ndodhem ne Vlore ne shtepit e mia jetoj edhe ne Itali kerkoje te njihem me nje zonje serioze me kulture jo materialiste te jete e moshes 47-52 vjece. Lë nr. tel. 0699389257.

Jam 40 vjec nga Tirana, dua te njoh nje vajzë deri në moshen 40 vjece, nga unë nuk do zhgenjeheni. Per me shumë lë nr. tel. 0695628868.

Jam 44 vjec nga Jugu banoj ne Tirane jam pronar i nje lokali te madh bar kafe dua nje vajze per martese po ka te thjeshte serioze me karakter nga do qe te jete ska problem. Të tjerat komunikojme në telefon 0698333768. Nga unë nuk do zhgenjehet.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë. Ska rendesi origjina por te jet me banim ne Tiranë ose Durres preferoj te jet me mosh te pjekur 39 deri 55 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë e sinqertë. Cel. 0698456417.

Jam 50 vjeç nga Lezha, dua të njoh një zonjë po lezhjane, vetëm për qejf të jetë besnike dhe shumë sekret për lidhje të gjatë. Lë nr. cel. 0674347818. Jeni të mirëpritura zonja.

I përgjigjem vajzës nga Dr. që nuk lind fëmijë jam një zotri i ve. Më komunikoni në këtë nr. cel. 0692592208.

Jam nga Vlora dua te njihem me një femer serioze. Jam 50 vjec jam me punë ne Itali. Për më tepër lë nr. tel. 0699359639 dhe 3206215280. Ju mirëpres.

Pershëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi nga qyteti i Beratit 27 vjec i gjat 1.65, punoj në ndërtim. Kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë numer telefoni: 0665953930. Ju mirëpresim.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam nje djalë dua të njoh nje vajze serioze e dua per shtëpi. Jam 35 vjeç, 1.75 i gjatë. Stop mashtrueseve. Lë nr. cel. 0698952729.

Jam nje djale 28 vjec nga Tirana, kerkoj vajzen e endrrave. Ky eshte nr. im i cel. 0699244492.

Jam një djalë nga Vlora banoj në Tiranë 50 vjeç i pamartuar asnjëherë nga pretendimet 1.70 i gjatë. Kam dëshirë të djeg shaminë e beqarit që më ka ngelur akoma pa djegur. Të gjej shoqen e jetës nga Jugu, të jetë njeri me karakter të lartë. I tillë jam dhe dua të jem dhe vetë gjatë kësaj jete, se një fjalë e bukur thotë: njeriu pa karakter kur ska turp nuk ka as nder. Për sqarim lë nr. cel. 0692647199. Vladimiri.

Jam nje zotri rreth 60 vjeç, do te doja te lidh nje miqesi shumë kuptimplot me nje zotëri serioz mbi 65 vjeç qe e vlerëson këtë miqesi. Më dërgoni sms 0688161690.

Jam nje djalë nga Berati kërkoj lidhje serioze me ndonje zonjushe nuk dua tallje apo genjeshterat sme peleqejn. Jam shumë i sinqert do doja nje femer sic jam vetë ne mosh nuk pyes te jetë 20 deri 38 vjeçe. Jeni e mirëpritur në këtë nr. cel. 0699234598.

Pershendetje uroj qe ky vit te jet nje vit i mbar jam nga Vlora dhe jam i interesuar te njoh nje shoqe rreth 40 vjece jo materialiste dhe te sinqertë ashtu siç jam dhe une ku nuk do ti mungoj ngrohtesia familjare. Mundesisht më dërgoni sms në nr. tim të cel. 069ggjj002 shpresoj do ekzistoj nje shoqe e tillë.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonjë per qellime serioze martesore jam i fesë katolik dhe jam i divorcuar e kam shtepine time. Nëse ka ndonje zonjë mos me bejne zile por te me telefonojne ose të dërgojnë sms. Nuk e dua per shoqeri por me jetue me të. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam 58 vjeç 1.73 i gjatë, me trup dhe paraqitje të rregullt i arsimuar pa vese. Jetoj e punoj në Tiranë, pa njeri në ngarkim. Më hyn në punë një femër nga mosha 53- 57 vjeç, bëj tolerim edhe për moshë më të re. Lë këtë nr. tel. 0698958065.

Pershendetje nga Elbasani, jam nje 35 vjecar dua te njihem me nje vejushe ose te divorcuar nga Elb. Më dërgoni dergoni sms në nr. tim të cel. 0674743776.

Jam një djalë nga Fieri 38 vjeç, jetoj dhe punoj muajt e veres në Greqi. Dua të njihem me ndonjë vajzë ose grua nga Fieri, Lushnja, Berati ose Vlora. Të jetë e sinqertë, të kalojmë bukur pjesën e jetës që na ka ngelur. Cel. 0699414080.

Jam një djalë nga Berati 27 vjeç, kërkoj një vajzë për lidhje serioze martesore. Vajza të jetë nga të dojë. E interesuara më gjen në FB me emrin Mikel.

Për zonjen nga periferia e Tiranës që kërkon një burrë të moshës 60-62 vjeç. Jam 58 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 0699106785.

Jam X me trup mesatar, i pashëm, me shkollë të lartë, me tre palë shtëpi, me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.