Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) vetëm, pa njeri në ngarkim, dua një zonjë për bashkëjetesë deri në fund të jetës tonë dhe çfarë pasurie të kem unë do ti takojë edhe asaj. Të jetë e mirë, besnike, ashtu si dhe unë. Zonja të jetë nga çdo krahinë e Shqipërisë ose Kosovare, ose edhe nga ato që punojnë jashtë Shqipërisë. Dua që vitin 2015 ta kalojmë bashkë të lumtur në të gjitha drejtimet e jetës familjare. Pres përgjigje në këtë nr. cel. 0693380879.

Jam Fabio nga Tirana 29 vjec, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam X nga Marikaj, rrethi i Durrësit, jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, kërkoj një lidhje me një grua të moshës 47-49 vjeçe e rregullt që të mos bëjë fëmijë. Unë jam në mardhënie pune, dorë e bardhë, mysliman, 1.75 i gjatë, pa vese të këqia, nuk e njoh duhanin, alkolin apo bixhozin. Banoj në rrethinat e Durrësit me një djalë të vetëm dhe të martuar dhe me nanën time në shtëpiat e mia. Jam i mbajtur. Lë nr. tel. 0682992306.

Jam një zotëri më quajnë Muhamet, kam 2 fëmijë jetojmë në Itali, gruaja më ka vdekur, dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm, prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme, dhe do jetojë si zonjë në shtëpinë time me mua dhe ta kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim ju lë nr. tel. 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze, dhe korrekte me një zonjë që jeton vetëm në shtëpinë time. Më komunikoni në këtë nr. tle. 2220631. Presim përgjigje.

Jam X 65 vjeç, banjo në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpinë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës 60 vjeçe me banim në Durrës, e cila kërkon një zotëri 6-70 vjeç. Cel. 0698994078.

Përshëndetje, jam një zotëri 50 vjeç, i divorcuar, jo për fajin tim, kam qënë prej shumë vitesh në emigracion në Greqi. Jam me dokumenta të rregullta në shtetin grek, kam një djalë 12 vjeç i cili jeton me nënën e vet në Greqi. Unë që po ju shkruaj jam nga Vlora, kërkoj të njoh një zonjë nga mosha 37-45 vjeçe të ketë qënë edhe e martuar, qoftë edhe me një fëmijë. Të jetë e rregullt, e pashme, familjare e cila di ta vlerësojë familjen dhe jetën bashkëshortore. E pranoj të jetë edhe emigrante në Greqi. Për më tepër ju lë nr. tel. 0698492615 dhe 00306988188441.

Kërkoj një grua familjare besnike të fortë, për shtëpi dhe për familje. Unë jam 57 vjeç. Unë kam dhe një djalë 13 vjeç, shtëpiat i kam vila dhe të mia, mesatarisht jam shumë mirë. Gruaja të jetë 35 vjeçe e lart. Jam serioz dhe do ti përkushtohem. Tel. 0685918200.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Pershendetje jam nga Jugu kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer qe di te mbaj sekretin dhe ta ndihmoj nese eshte në gjendje te dobet ekonomike proferoj te jetë nga Vlora. Lë nr. tel. 0699321665.

Jam Miri nga Dr. 34 vjeç sa jam kthyer nga Italia kerkoj nje zonje ose zonjush dhe te ruaj sekretin. Lë nr. cel. 0688338215.

Pershendetje gazeta intervista, jam një djalosh i ri dhe shume king dhe do te doja te njihesha me një femer super te bukur per një njohje speciale. Për më tepër lë nr. cel. 0696265383. Faleminderit.

Le nr. cel. per një zonjë për nje lidhje te fshehte sekret 0674403325. Dërgo sms ose telefono te komunikojme.

A ka ndonjë zonjë apo zonjushë të mirë për një lidhje tepër sekrete dhe afatgjatë. Të më telefonojë në këtë nr. vod. wp70gtm. Pres telefonata pa numër, stop, mundësisht të jenë nga Fr. ose Vl.

Zigolo, top sekret 31 vjec, 1.75 i gjatë,70 kg. me trup te lidhur, singel. Per cdo femer normale dhe biseksuale qe duan nje Zigolo per te shijuar dhe kaluar momente te bukura dhe te paharrueshme ne realitet, lë nr. klab: 0698284428 per të interesuarat. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Faleminderit.

Jam i interesuar te njihem me nje femer te vetmuar qe jeton ne Tiranë e cila kerkon nje mik te mirë 55 vjeç jo per interes, per me teper flasim në vod.clab. 0698431830.

Jam një zotëri 37 vjeç dua lidhje sekrete me nje zonjë Fierake, Lushnjare ose vlonjate. Lë nr. tel. 0697780046.

Jam 36 dua lidhje sekrete me një zonjë Fjerake, lushnjare ose vlonjate. Telefononi në nr. tim të cel. 0686747154.

Kërkoj një zonjë të sinqertë të jetë mosha 35-40 vjeçe, të dijë të ruaj sekretin. Të jetë nga Tirana. Nr. im është: 0697900299

Java e pare e vitit 2015 urimet mbaruan te njejtat si cdo vit si cdo genjeshter e miqte e vertete nuk duken prandaj kete vit nuk dua asgje materiale vetem shpirterore dua nje mike me shume se nje aifon 6 nje grua nje femer me vlera kjo do te ishte dhurata me bukur 2015. Beni nga Tirana 52 vjeç. Më dërgoni sms ne vodcl9321051.

Përshëndetje jam një zotëri 40 vjeç, kerkoj te njihem me një zonjë dhe te di ta ruaj sekretin. Nga unë nuk do zhgenjehesh. Lë nr. cel. 0699952376.

A ka ndonjë zonjë që ndihet vetëm dhe do një shok, të jetë e mirë pa probleme mbi 30 vjeçe, korçare ose aty afër. Ju lutem jo zile kot. Cel. 0696161569.

Quhem Andi jam 33 vjeç le nr. vetem per lezhjanet dhe shkodranet lidhje sekrete. Ju pres sa me parë ne këtë nr. cel. 0699857318. Më dërgoni sms pastaj flasim.

Dua të lidhem me një zonjë deri në moshën 30 vjeçe të jetë nga Fr. ose Vl. Jam i martuar, nëse ke nevojë për një mik të sinqertë të të fali dashuri dhe ngrohtësi të pres në këtë nr. cel. 0699658wpw.

Përshëndetje të gjitha grave mbi moshen 57 vjeçe, nëse ka nga ato që nuk vujnë nga financa dhe janë me intelekt të mbajtura, atëherë ju mirëpres të më shkruani sms në nr. tim të cel. 00353857222144. Jetoj në Irland.

Pershendetje jam Fredi nga Berati 32 vjec 1.80 i gjatë jam familjar kam deshirë te kem lidhje sekrete me femra te martuara. Kush nuk eshte e kenaqur me burrin të më kontaktoj në këtë nr. cel. 0699500762. Ju mirëpres me dashuri.

Jam intelektual i rregullt dhe serioz, 39 vjeç, dua të lidhem me një zonjë simpatike mosha 30-50 vjeçe simpatike nga Tirana, që i mungon ose është e pakënaqur nga dashuria, dhe ëndërron një lidhje pa interes. Më dërgoni sms ose telefononi: 0674892334.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.