Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Telefononi ose dërgoni sms në nr. cel. 6999939380.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam Erjoni nga Tirana 43 vjeç biznesmen. Interesohem për lidhje serioze me një vajzë ose grua të sinqertë dhe besnike. Lë nr. telefoni në gazetë: 0688398129.

Jam Edi nga Tirana 45 vjeç kam bizneset e mia, kërkoj një mike top sekret për një shoqëri të mirë dhe të gjatë. Pres sms në nr. telefoni: 0674347474.

Për Adën dhe Sonilën lë nr. cel. AMC.mgadjn0, punoj e banoj në Tiranë. Mund të më telefononi në nr. tim. Njeriu është krijesë dhe nuk mund të jetë sipas kërkesës. Pres mesazhe nga ju nëse jeni serioze.

Jam një djalë që jetoj në USA prej shumë vitesh me dokumenta të rreugllta, i rregullt në çdo drejtim, me arsim të lartë dhe i kompletuar pa vese. 1.80 i gjatë, jo i martuar apo fejuar më parë 44 vjeç. Kërkoj të njihem për qëllime serioze me një vajzë vetëm nga qyteti Tiranë ose Jug, me arsim të lartë, e rregullt në çdo drejtim që të jetë në moshen 38-39 vjeçe. Të mos ketë qënë as e fejuar dhe as e martuar më parë. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0695466011.

Jam një burrë nga Tirana, i divorcuar pa fëmijë, kërkoj një grua të divorcuar pa fëmijë për familje, jo tallje se jam vetëm. Lë nr. tel. 0688408288.

Jam 61 vjeç me trup mesatar i pashëm, me shkollë të lartë, me 3 palë shtëpi, me punë të mirë me biznes transporti brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jetoj vetëm pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua për bashkëjetesë ose martesë deri në fundin e jetës së saj. Çfarë ekonomie të kem do ta ketë edhe ajo. Kush do të flasim në telefon dhe të takohemi. Tel. 0693380879. Mos dërgoni zile.

Jam një zotëri 70 vjeç, me pension maksimal, i përgjigjem zonjës 60 vjeçe nga Durrësi që kishte bërë kërkesë në gazetë dt. 10 janar. Unë banoj në qytet, në qarkun Fier në pallat, jam vetëm se gruaja më ka vdekur. Plotësoj kërkesën tuaj. Cel. 0698556263.

I përgjigjem Biankes 40 vjeçe nga Shkodra, dhe për më tepër lë nr. tel. 0038267212838.

Jam nje djale nga Tirana sapo kam ardhur nga jashte shteti dua te njihem me nje vajze te jete tipi e qeshur dhe e sinqerte ska problem mosha e vajzes. Unë jam 28 vjeç e ju faliminderit per mirëkuptimin. Nr. im është ky: 0699889044.

Jam nje zoteri me pune te mire ketu ne Tirane kerkoj nje mike. Nga unë nuk do zhgenjeheni jam 48 vjec po le kete nr. telefoni 0699543699. Më bëni zile se ju marr une.

Jam i interesuar per zonjen pa probleme qe don nje mik, paragrafi 6. Komunikoni me neve ne: nr. tel. 0699729993 ose në adresën: ëëë.intervista.al.

Po e dergoj kete njoftim ne gazete me deshiren e mire per te komunikuar e per tu njohur me një vajzë te mire dhe simpatike me qellimin e vetem per te krijuar një lidhje serioze. Unë quhem Edison jam 29 vjeç, kerkoj qe nr. i telefonit te jetë i hapur 0698952939.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç, i apasionuar pas grave të mëdhaja deri në moshën 55 vjeçe, të jetë nga Fr. dhe jo materialiste. Pres telefonata ose sms në nr. cel. 0699967829.

A ka ndonjë femër të divorcuar apo vajzë mosha 20-35 vjeçe shqiptare apo kosovare apo nga Maqedonia që e do zemrën e saj. Cel. 0682424191.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjeç, dua të lidhem me ndonjë vajzë simpatike mosha 25-35 vjeçe për lidhje serioze, të jetë vetëm nga Tirana ose të banojë në Tiranë. Pres vetëm sms në nr. cel. 0698764594.

Jam Beni 28 vjec nga Rr. Elb. i thjeshte, pa vese, kërkoj një zonjushë nga mosha 28-35 vjeçe per martese. Për më tepër lë nr. tel. 0673423670 (nr. club).

Geni 30 vjeç nga Elb. kërkoj për martesë një femër nga mosha 30 deri 40 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, qoftë edhe e martuar me parë! Fillimisht dërgoni sms në nr. cel. 0662103859.

Pershendetje. Jam nje djale i divorcuar 46 vjec me banim ne Fier. Deshiroj te njihem me nje vajze te divorcuar nga Lushnja Fieri ose Berati ose ndonje vajze qe i ka ndodhur fatkqesi. Per te interesuarat le nr. telefoni: 0697583468.

Pershendetje, jam Edi nga Tirana dhe jam i interesuar te kem nje njohje me ju Ada. I plotesoj te gjitha kushtet e kerkuara nga ju. Nese jeni e interesuar per te dhena me te detajuara po ju le nr. tim te kontaktit: 0686780190. Ju premtoj qe nuk do te zhgenjeheni.

Përshëndetje, jam nga (Durrësi), dhe dua ti përgjigjem vajzës nga Lushnja, jam me punë shum të mirë dhe nuk më mungon asgjë nga ana ekonomike dua të njoh një vajz te mirë dhe familjare. Jam 38 vjeç, kjo sms vlen dhe për vajza të tjera që duan një njëri të mirë. Tel. 0698911731. Ju mirëpres. Faleminderit.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me një vajzë qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vetë jam simpatik shpresoj per nje te tillë me bot shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi dhe kam këtë nr. cel. 0698807797.

Jam nga Jugu dua të njihem me një femër që ka nevojë për mbështetje dhe pë rnjë lidhje për njohje fillimisht, qoftë dhe studente. Më dërgoni sms dhe ju marr unë më pas. Cel. 0699732189.

Pershendetje! Jam Flori 28 vjec sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente ju lutem jo privat. Cel. 0685666381.

Jam nje 38 vjecar nga Dr. dua te kem nje lidhje me nje femer qe di te ruaj shoqerin. E interesuara te telefonojë në nr. tim të cel. 0699238742.

Jam një djalë 29 vjeç nga Veriu dore e zeze, kam dy femije. Kërkoj nje person qe ka te njejten fatkeqesi per te vazhduar jeten. Nr. im është: amc.5950885.

Jam një zotri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Deshiroj te jet me moshë te pjekur 39 deri 55 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë e sinqertë. Lë nr. cel. 0698456417.

Përshëndetje jam 39 vjeç kërkoj një lidhje të fshehtë me një femër shumë simpatike siç jam dhe vetë, do jetë shumë e lumtur, mosha deri 38 vjeçe. Më dërgoni sms jo zile në nr. cel. 068g9e3v72.

Jam nje djale 30 vjec nga Shkodra beqar. Jam me shkolle te larte dhe gjendje te mirë ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms 0698313226.

Jam nje 36 vjecar nga Elb. kerkoj nje femer nga Elbasani qe ka nevoje per nje mashkull plotesues dhe mbeshtetje ekonomike. Për më tepër lë nr. cel. 0674743776.

Jam T. jam katolik dhe jetoj jashtë vendit. Do doja te lidhesha me cilendo grua qe nuk ka probleme ekonomike, dhe te jete e moshes mbi 55 vjece dhe me kultur. Numri im është: 00353857222144. Më dërgoni vetem sms.

Përshëndetje Intervista. Jam një djalë 27 vjeç nga Korça, dua të lidhem me një vajzë për lidhje serioze. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0699929676.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë pa probleme familjare e asnjeri në ngarkim jam 52 vjec 1.75 i gjatë kërkoj një femër mundsisht me arsim të lartë dhe e punësuar mosha 38-40 vjece. Fillimisht bashkjetes e më pas ja lemë kohës. Pres përgjigje në këtë nr. tel. 0695455462.

Jam 59 vjeç, por dukem më i ri, i vetëm pa njeri në ngarkim, me shkollë të lartë. Dua një shoqe të mirë për grua, bashkëjetesë ose shoqe. Tel.V.cl.bc0vn1e. Faleminderit.

Pershndetje vajza unë që po ju shkruaj jam Emi nga qyteti i Beratit 27 vjec i gjat 1.65, punoj në ndërtim kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë numer telefoni: 0665953930. Ne ju mirëpresim.

Ne kete bote ku mbizoteron mashtrimi dhe hipokrizia jam i bindur se ka akoma njerze te mire, ka akoma femra te mira. Pra me bindjen se ka akoma njerze te mirë, kerkoj te njihem me nje zonje me kuptimin e plote te fjales zonje, le te mos jete e bukur, le te jete me te meta fizike apo le te jetë e shendoshe vetem mos te jet mashtruese dhe hipokrite. Jam nga Jugu banoj ne Fier. Jam i martuar dhe kam gruan te semure. Jam 49 vjec. Lë nr. cel. 0699937962. Pres pergjigjen tuaj.

Dua te njihem me nje vajze per qellime serioze jam nga Fieri, jam 38 vjece i pamartuar ndonjehere i pa fejuar tani jam kthyer nga emigrimi. Nr. im është: 0699889887.

Jam nje djale nga Veriu 27 vjec, 1.85 i gjate. Doja te njihja nje vajze per qellime serioze. Lë nr. cel. per te interesuarat 0685959230.

Jam nje djale nga Veriu 27 vjec, 1.85 i gjatë, doja te njihja nje vajze per qellime serioze. Lë nr. cel. per te interesuarat 0695603783.

Jam Altini nga Tirana dhe dua te lidhem me nje femer po nga Tirana. Për më shume më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698981893.

Le numrin per vajzen 25 vjecare nga Korca. Jam nje djal beqar nga Dr. 066k911pm7. Pres telefonaten tuaj.

Jam një djalë nga Fr. 23 vjeç, kërkoj një vajzë nga Fr. ose fshatrat e Fr. për qëllime serioze. Jam ok në çdo anë. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Pres të më telefononi në nr. cel. VOD9771969.

Përshëndetje une jam nga Durrësi 43 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike te dijë te vlersoj dashurine. Jam i dashur dhe besnik ju mirëpres. Për me teper lë nr. tel. 0699907844 ose dërgoni sms.

Jam 40 vjeç, kam shtepi ne Durres. Dua te lidhem me nje femer deri ne moshen 37 vjeçare. Më dërgoni sms se pastaj ju marr unë. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0686531375.

Kjo sms i kushtohet nje zotërie serioz mbi 65 vjeç mundesisht qe jeton vetem qe deshiron qe ne kete fillim viti te gjej “shokun e mikun e vërtetë” ne keto vite te pleqerise. Unë jam nje zotëri (mesoburr) qe ne jetë udhehiqem dhe rend perherë drejt pozitivitetit. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0688161690.

Pershendetje! Jam Flori 28 vjec sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente. Ju lutem jo privat 0665526438.

Jam Astriti 48 vjeç nga Shqipëria e Mesme i divorcuar, kerkoj te njihem me nje zonje nga mosha 40 vjeçe e lart. Lë nr. cel. 0683556616.

Jam Genci 35 vjec nga Kamza dua te njhem me nje vajze nga mosha 25 deri 30 vjece per lidhje serioze. Ju mirëpres ne kete numer cel. 0683604278.

Përshëndetje zonjë, përderisa vuan shpirtërisht, zemren të lënduar e të vetmuar. Përse hesht? Kështu do kurohet zemra jote, më shkruaj në nr. cel. 0696950439. Jam këtu për tu sepse edhe unë të njëjtat probleme kam. Mos ngurro.

Jam 32 vjeç, prindërit i kam në Itali, aktualisht ndodhem në paraburgimin e Sarandës. Nëse ndonjë vajzë dëshiron të të shkruaj do ishte shumë fantastike. Theksoj që unë nuk kam shoqëri në Shqipëri sepse kam jetuar në emigrim që në moshë të mitur. Ndiej nevojën të krijoj një të ardhme por vetëm nuk ja dal dot. Jam tip i sinqertë e zemërmirë, jo imoralitetit, jo talljeve, jo materializmit e të gjitha veseve të këia. Nuk zhgënjej dhe as nuk dua të më zhgënjejnë. Pres një përgjigje në gazetë.

Për zonjen nga periferia e Tiranës jam i interesuar për ju. Lë nr. cel. 0682277882.

Le këtë mesazh per zonjen 35 vjecare qe eshte ne prag te divorcit dhe kerkon nje bashkjetesë pa interes per mua. Flet koha kjo vlen dhe per zonjat e tjera pa interes te tjerat jo. Lë numer telefoni: 0694461994.

Përshëndetje jam një biznesmen nga Prishtina. Biznesi me sjell shpesh ne Tiranë. Dua te njihem me ndonjë vajzë apo zonjë shumë te bukur nga Tirana që gjat kohes sa qendroj ne Tiranë ta shoqeroj dhe ta bej te fluturoj. Lini numrin tuaj të telefonit për kontakt.

Pershendetje jam Eldi nga Tirana rreth 40 vjeç i shkolluar dhe i plotesuar pak a shume por jo nga ana sentimentale, kerkoj nje vajze qytetare me shkolle dhe te thjesh- te nuk e di por ah se harrova te dije te buzeqeshi se do me shtoi jeten dhe mua. Lë adresë emaili: boulevardi57@gmail.com

Përshëndetje vajzës që jeton në Belgjikë, jam Eldi nga Tirana 42 vjeç, jam në kërkim të shoqes së jetës. Përfitoj nga rasti të uroj për festat e fundvitit. Cel. 0685595519.

Jam nga Shkodra 30 vjec beqar. Jam me shkolle te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0696441966.

Jam një zoteri me banim ne Tirane i gjate, 48 vjeç i punesuar kerkoj nje zonje rreth 45 vjece pa preokupime e punesuar. Në rast se puqemi si karaktere dua qe te bashkjetojme si fillim le numer tel. 0693952957.

I përgjigjem Brunildes dhe i lë këtë nr. cel. 0693952957. Jam 48 vjeç.

Jam nje djal 30 vjec jam per idhje serioze me shkolle e pune. Kërkoj një vajze me shkolle te sinqerte e serioze. Për më tepër po le nr. e tel. 0682097260 vod.

Përshëndetje jam nje djale 31 vjec nga nje qytet Juglindor, jam i divorcuar nga nje martese 5 vjecare, jam njeri i rregullt, pa asnje ves, me arsim te larte e me pune, jam njeri i qete, i kuptueshem. Di te vleresoj femren, dhe ta bej te lumtur. Kerkoj te njihem vetem per qellime serioze me nje vajze rreth 25-28 vjeçe e cila te jetoj jashte shtetit ose edhe ne Shqiperi, te jete e sinqerte, me arsim te larte, qe ashtu si une fatkeqe ka historine e jetes. Kush është e interesuar te me njoftoje nepermjet redaksise ose ne nr. e tel. vod8d65atw.

Jam 26 vjec kam deshir te njihem me nje vajze serjoze per qellime serioze. Kush esht e interesuar te marrë ne telefon: 0682983383.

Përshëndetje, jam një mashkull 35 vjeç, jetoj dhe punoj në Tiranë. Kërkoj të njoh një femër me nivel dhe të jetë serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0697966667.

Pershendetje, jam nje djale 32 vjec i divorcuar, jam me arsim te larte dhe ne pune te mire. Jam larg cdo vesi qe njeh shoqeria. Jam i qete dhe i dashur, di te respektoj dhe vleresoj nje femer. Kerkoj te njihem me nje femer vetem per qellime serioze, te jete ne pune dhe simpatike afersisht rreth moshes time por qe fati ne jete nuk i ka buzeqeshur. Faleminderit.

Jam Jordi 37 vjec kam mbaruar arsimin e larte jetoj ne Montecarlo France dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali ose vend tjeter. Ajo vajzë që do të krijojë lidhje i them të më dërgojë sms 0033758030894.

Jam nje djale 35 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-32 vjec. Lë nr. cel. 0697822091.

Përshëndetje vajza. Nëqoftëse ka ndonjë vajzë të mirë, të dashur të sjellshme e cila është e zhgënjyer nga jeta, jam 38 vjeç nga Vlora dhe kam këtë nr. cel. 0698954916. Faleminderit.

Jam beqar i pamartuar asnjëherë, nëse ka ndonjë grua shumë simpatike që nuk është e kënaqur nga jeta dhe pranon një lidhje sekrete të më bëjë një zile në këtë nr. cel. 0696627983. Jam i pashëm, me shkollë të lartë, serioz, dhe ekonomi shumë të mirë. E theksoj dhe një herë të jetë shumë e pashme dhe mundësisht të banojë në Durrës ose afër tij. I premtoj një lidhje të qetë dhe të bukur.

Jam nje djale nga Tirana, familjar dhe i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim, kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane te jete familjare dhe e paraqitshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam Tani 42 vjec singel kerkoj te njoh nje femer te dashur dhe te sinqertë për lidhje dashurie. Unë jam 1.75 i gjatë, 75 kg. me sy jeshil dhe simpatik. Femrat qe janë te interesuara të me marrin me numer dhe jo privat se nuk pergjigjem. Ju mirëpres prandaj me kontaktoni ne numrin tim të cel. 0674182193.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj nji femer per lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Pershendetje! Jam nje djale nga Fieri do kisha deshire te njihesha me nje vajze per qellime serioze domethene martese qofte kjo edhe e martuar me pare por te kete marre divorcin! Ju lutem jo pa numer se nuk pergjigje. Cel. 0696913154.

Ky mesazh është për vajzen qytetare që jeton në Belgjik që të paktën një herë ka shkruar tek Intervista. Jam Miri 38 vjeç shumë i bukur, dhe rob i duhur për ty. Dikur kam jetuar në San Zhil Bruksel. Shoh që je e veçantë dhe ndaj ju them më kontaktoni në nr. cel. 0688D9TAG1. Miri nga Le.

I përgjigjem zonjës 45 vjeçe nga Jugu me banim në Tiranë e divor- cuar dhe i lë këtë 0685717139 vodafon.

Kerkoj njohje me nje femer serioze te arsimuar dhe me kultur qe ndjehet e vetmuar si un e cila ka nevoj per nje shok besnik 55 vjeç nga Tirana. Dërgoni sms vod clab 0698431830.

Jam nje zotëri 48 vjec nga Tr. me gruan e semur, ndaj dua te njoh nje zonje, qe nuk ndjehet e plotsuar. Për më tepër lë nr. cel. vod5818903. Jam Miri i arsimuar.

Jam një zotëri nga Tirana 48 vjeç simpatik 1.78 i gjatë, dua të njoh një zonjë nga Tirana dhe afër saj deri në moshën 44 vjeçe për lidhje të gjatë serioze dhe të mbajtur. Cel. amc6962690. Mos telefononi me privat.

Jam nje djale nga Durresi sapo kam ardhur nga jashte shteti dua te njihem me nje vajze te jete tipi e qeshur dhe e sinqerte ska problem mosha e vajzes. Unë jam 28 vjeç e ju faliminderit per mirëkuptimin. Numeri i im ështe ky: 0699889044.

Jam nje djale nga Tirana sapo kam ardhur nga jashte shteti dua te njihem me nje vajze te jete tipi e qeshur dhe e sinqerte ska problem mosha e vajzes. Unë jam 28 vjeç e ju faliminderit per mirëkuptimin. Nr. im është ky: 0699889044.

Përshëndetje dhe gëzuar zonja Sonila, jemi afër me moshë dhe kërkesë. Jetojmë me të njëjtat kushte të vetmisë. Po ju lë nr. cel. 0699718976. Jeni e mirëpritur. Zotëria nga Tirana.

Jam një djalë nga Tirana dëshiroj të njoh një vajzë serioze të jetë e zgjuar, e sjellshme e komunikueshme. Cel. 0698585852.

Jam një zonjë 43 vjeçe nga Durrësi e divorcuar, e gatshme të lidh jetën me një mashkull të ketë punë, shtëpinë e tij, të jetë larg çdo vesi të keq, kërkoj ngrohtësi respekt, përkushtim, dashuri dhe besnikëri. Të jetë nga qyteti mosha rreth 48 vjeç. Nga mua

Quhem Ardi nga Dr. 34 vjeç beqar, punoj jetoj si shumë prej jush, duke u përpjekur vetëm për mirë. Bëj një jetë normale, shpresoj të njihem dhe të lidh jetën me një vajzë nga Dr. Lë nr. cel. 0683019743.

Pershendetje jam një 51 vjeçar me origjinë nga Saranda lindur dhe banoj ne Tirane me shkolle te larte me bisnesin tim shtepite e mia gjendje ekonomike shume te mire. Nuk kam njeri ne ngarkim pervec vetes time. Kërkoj te njihem me nje femer rreth moshes 40-45 vjeçe te jete afersisht me kushtet e mia per lidhje

nr.

cel. serioze martesore. Pres pergjigje vetem me sms në nr. cel. 0694810048 dhe 0682505293 faleminderit.

Për qëllime serioze kërkoj një grua rreth moshës 50 vjeçe. Jam njeri i kompletuar me punë me shtëpi në Tiranë, i sinqertë, serioz i respektueshëm e i përkushtuar, larg duhanit e alkolit. Lë nr. cel. 0699319022 për të komunikuar.

Për Denisen që ndodhet në Itali lë nr. cel. 0697224663.

Jam një mashkull diku në zonën veriore, kërkoj një lidhje sekrete me një grua të ve ose e zhgënjyer në dashuri, të jetë nga Peshkopia, Bulqiza ose Burreli. Jam i dashur, besnik dhe shumë sekrete. Jeni të mirëpritur në nr. telefoni: 0683292433.

Për vajzen e divorcuar jo për fajin e saj me një fëmijë 18 vjeç, për të cilen kujdesen prindërit lë nr. telefoni: 0683292433.

I përgjigjem vajzës 40 vjeçe nga Tirana, më shkruaj ose më kontakto në këtë nr. cel. 0038649256713.

Për Denisen që jeton në Itali lë nr. cel. 00355mpmpgta w 0039dttttwwjdg.

Për z. 40 vjeçe nga Tirana lë këtë nr. cel. 068mpmpgta.

Pershendetje, jam 40 vjeç, per të interesuaren lë këtë nr. cel. 0686960442.

I pergjigjem gruas 35 vjece qe deshiron nje njeri qe ti qendroj afer ne keto momente divorci. Nuk me intereson asnjegje tjeter vecse dua te komunikoj me ty. Jam i sigurt se do te ndihesh me e qete sesa kurrë. Lë këtë adresë emaili: luli.f@hotmail.co.uk

Jam një djal nga Dr. dhe jam i interesuar per Gerten. Lë nr. cel. 066kw11pmp.

Jam Ledi nga Dr. 33 vjec dhe jam i interesuar per Denisen. Lë nr. plus5911767.

Jam një zotëri 56 vjeç dua të njihem me një vajzë vetëm me arsim të lartë mbi 40 vjeçe vetëm nga Vlora preferoj. Pas 1 muaji vij në Shqipëri. Femra të jetë vetëm nga Vlora. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 00306944005368.

Jam një djalë nga Saranda 22 vjec, dua të njoh nje vajze per lidhje serioze, mosh deri 22 vjeçe. Kush ka deshire i lë nr. cel. vod 4745425.

Për Sonilen nga Tirana lë nr. telefoni: Amc.mgadjn0. nëse e ka seriozisht të më marri në telefon ose të më bëjë mesazh.

Kërkoj të njoh një zonjë mosha 35 vjeçe e lart. Unë jam 57 vjeç dhe kam shtëpinë time, dhe dua lidhje serioze. Kam vetëm një djalë të vogël 13 vjeç. Tel. 0688456327.

Banoj në Tiranë dhe jetoj me qera, jam në kërkim të një vajze serioze mbi 35 vjeçe nga çdo qytet i Shqipërisë, e ndihmoj që të punësohet si dhe të ndajmë qeran bashkë. Cel. 0667000615.

X 65 vjeç, banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur. Kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi, kam 4 fëmijë që jetojnë jashtë shtetit. E dashur Ada e lexova shkrimin tuaj dhe jam dakort në lidhje me kërkesat tuaja. Jam i mbajtur dhe me paraqitje të mirë, me arsim të lartë dhe me ekonomi normale. I përgjigjem dhe zonjës 56 vjeçe me banim në Tiranë që e quajnë Sonila. Cel. 0698994878.

Përshëndetje Sonila, e lexova me kujdes kërkesën tuaj. Unë jam 57 vjeç më ka vdekur gruaja, jam shumë i mbajtur fizikisht, shumë i pastër dhe larg çdo vesi të keq si alkoli, duhani, bixhozi, mashtrimi apo budalliqe të tjera. Jetoj në Marikaj, jetoj me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar, dhe ai është pro martesës time që dua të bëj. Më merrni në telefon: 0699600987. Elhami.

Banoj në Tiranë, jam i ve, larg veseve të këqia, pa njeri në ngarkim. Jam në mardhënie pune të mirë dhe me një pension si ish oficer. Jam 58 vjeç i mbajtur dhe i pashëm 1.70 i gjatë, kërkoj një femër që edhe ajo të jetë nevojtare si puna ime, që do të martohet. Jeta nuk kalohet vetëm, dhe është e vështirë pa grua. Po lë nr. tel. 0698787160.

Jam banues në Tiranë, për arsye të ndryshme kam ngelur pa martuar 62 vjeç, jam me arsim të lartë, në mardhënie pune, e shikoj se jeta nuk kalohet vetëm. Kërkoj një femër për martesë, të jetë larg veseve të këqia. Jam i pashëm nga Jugu, ajo le të jetë nga të dojë. Për më tepër lë nr. tel. 0682351113. Kush don të më njohë le të bëjë një zile se e marr unë. Tek unë do të gjejë mbështetje.

Jam një zotëri nga Tirana mosha ime është 60 vjeç, ka kohë që bashkëshortja është ndarë nga jeta. Ndaj për lidhje serioze kërkoj një zonjë që porsa ka dalur në pension, të jetë e rregullt nga të gjitha drejtimet, unë jam 60 vjeç. Jam një famlijar i rregullt nga të gjitha drejtimet, shpresoj që zonja që vlerëson mesazhin tim të ketë tiparet e përafërta me mua. Kjo kryesisht vlen për Friden që është nga Gjirokastra e banon në Tiranë. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0674439589. Ju faleminderit.

I përgjigjem Denises në Itali, jam Ledi nga Dr. dhe kam këtë nr. cel. 066jw11pmr.

Pershendetje jam nje zotri 40 vjec i divorcuar jo për fajin tim kam qene shume vite ne emigracion. Po jam kthyer ne Shqipëri prej 5 muajsh, kam biznesin tim. Dëshiroj të njoh një zonjë qoftë edhe me një fëmijë, të jetë e rregullt familjare e cila di të vlerësojë familjen, vetëm për qëllime serioze. Cel. 0683114696.

Le nr. per 24 vjecaren nga El. qe calon pak 066kx11sms.

Interesohem per te komunikuar me 34 vjecaren dhe i lë nr. tel. vodwjwedtw.

Le nr. telefoni per 35 vjecaren që është ne prag te divorcit, qe kerkon nje mik te mire. Lë nr. tel. plus ly11qnq.

Jam Alberti nga Durresi, interesohem per lidhje serioze me ndonje femer. Kujt i intereson te me dergojë zile ne numrin tim të cel. 0688371992, se më pas ju marr vete.

Jam nje 25 vjecar nga Fr. kerkoj nje femer per qëllime serioze, të ketë shtepin e vet ose te jetë me qera ska rendësi mosha e ska problem nese ka femije. Rëndësi ka të ma pranoje e të më mbroje ne shtepin e vet pasi kur kam qene i vogel me kan bere me dhune te kryej marrdhenie seksuale e po me bejne keq qe atehere un jam penduar qe si lash të më benin akte makabre e mos të beja gjera te tilla. Unë jam shumë djal i mire e i sjellshem e i bukur. Ju lutem jo tallje. Lë nr. cel. 0698149447.

Jam një zotëri i moshës 58 vjeç me banim në Tiranë, me aktivitet tregëtar. Kërkoj një zonjë të moshës 50- 55 vjeçe të shëndetshme për një lidhje të qëndrueshme me banim në Tiranë, serioze të paraqitshme të më dojë e ta dua. Quhem Kristi dhe kam këtë nr. tel.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.