Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) 0697672436. Të më telefonojë paradite nga ora 10.00-11.00 për çdo problem zonjën e ftoj për kafe.

Jam Demiri 50 vjeç me banim në Tiranë, fëmijët i kam jashtë, jam vetëm. Intresohem për zonja të moshës 45- 55 vjeçe. Cel. 0686919783.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Përshëndetje, jam nëj zotëri nga Elb. Kërkoj një lidhje sekrete me ndonjë zonjë nga Elbasani ose Rrethinat Gr. Lb. Cel. 0665448775.

Jam nje djalë 36 vjec jetoj ne Milano prej vitesh deshiroj nje lidhje sekrete me nje vajze ose zonjë deri 45 vjeçe ne Milano. Kush është e interesuar te me kontatoj në këtë adresë emaili: ilmi11@hotmail.it.

Per nje mike te mirë te qeshur te cilter per nje njeri te dashur duhet te ketë. Jam 45 vjeç nga Tirana jam nje burrë i kompletuar. Kush ta gjej veten ne keto kushte te dergoj sms në nr. tim të cel. 0699911061.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje apo zonjë mbi 40 vjece te mbajtur per lidhje sekrete. Nr. im është ky: 0665473336.

Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Përshëndetje jam një zotëri 40 vjeç jam nga Kucova, dua te njihem me një zonjë qe tja vlej te pish kafe, dhe te dij ta ruaj sekretin. Lë nr. cel. 0699952376, pres ciao.

Jam një zotëri nga Vl. a ka ndonje zonje apo zonjushe te mire e korrekte per lidhje sekrete e pa vdekshme. Lë nr. cel. 06948ma744.

Jam Intelektual nga Maqedonia kerkon nje lidhje sekrete me nje zonje sekrete te moshes 50 vjecare. Paraqitja me sms me te dhena te shkurtera në nr. tim të cel. 0038975980311.

Jam një zotëri 36 vjec banues ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet. Kërkoj nje lidhje sekrete me një zonjë qe banon ne Tiranë, ska rendesi mosha. Dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njeri tjetrit. Ju lutem mirëpres prezantim vetem me sms dhe pastaj flasim 0682766448.

Jam një djalë 30 vjec nga Fieri me biznes jam simpatik dhe trup te rregullt do doja nje vajzë nga Fr. Lu. ose Br. per lidhje sekrete. Cel. 0692395842.

Le nr. telefoni per një zonjë per nje lidhje te fshehtë sekrete 0674403325. Më dërgo sms ose telefono.

Nëse jeni e martuar dhe deshironi nje lidhje te qendrushme dhe shumë sekrete jam nje burrë 43 vjec i martuar nga Tirana. Ju mirëpres me respekt në këtë nr. cel. 069tgwwp0w.

Intelektual nga Tirana 46 vjeç kerkoj nje intelektual nga mosha 45- 65 vjeç. Tel. 068gpxtt1t.

Pershendetje lexuese te kesaj gazete jam nga Tirana vjec 40 dua te krijoj nje lidhje teper sekrete me nje zonje qoftë zonjushë te jetë serioze dhe per lidhje te gjatë. Më dergoni sms në nr. cel. 0674813640 faleminderit per mirëkuptimin.

Jam një zotëri nga Tirana 44 vjeç, kërkoj lidhje sekrete dhe afatgjatë me zonjë ose zonjushë nga Tirana të jetë e sinqertë dhe kor- rekte. Më lini mundësi takimi. Tel. 9935363. Jo zile. Sandri.

Përshëndetje a ka ndonjë zonjë ose goc serioze per çaste romantike etj. me lini nr. flm ose skype ju mirpres jam me pushime ne Tiranë.

Kerkoj nje femer per lidhje sekrete te jete nga Tirana ose nga Veriu. Ska rendesi mosha, vec te jete njeri e mire dhe sekrete, preferohen ato zonjat qe nuk e kanë kenaqesine seksuale e dashurin e nje njeriu.

Jam i interesuar per ndonje vajze ose zonjë thjesht per te ber qejf. Më telefononi në këtë nr. cel. vod6234646.

Jam nga Durrësi serioz dhe top sekret kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje 40 deri 50 vjeçe. Jam trup spostiv dhe i pashem. Dhe lë nr. cel. 0682235236.

Përshëndetje, jam X nga Fr. 47 vjeç dua nje lidhje te fshehtë me nje grua qe i mungon dashuria dhe ngrohtësia. Për me tepër lë nr. tel. 0699827868.

Jam X kerkoj një zonjë për nje lidhje te fshete sekret. Lë nr. cel. 0683144938 prese sms ose telefonata.

Kerkoje një zonjë për nje lidhje te fshehtë sekrete. Lë nr. cel. 0683144926. Më dërgo sms ose telefono.

Jam Denisi nga Tirana 30 vjeç sigel dua te kem nje lidhje me një vajze ose zonje seksi po nga Tirana te jete korrekte dhe e sinqerte. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Jam nga Fieri 44 vjeç dua të njoh një zonjë te pasur per lidhje sekrete. Ju pres në këtë nr. cel. 0698421256.

Kerkoj nje zonje te shendoshe vetem nga Tirana, te jetë mosha 40-45 vjece per lidhje sekrete erotike! Jam shume mire nga ana ekonomike!! Te jene vetem nga Tirana dhe kjo moshe! Dërgoni vetëm mesazh në këtë nr. cel. 0699557062.

Kerkoj një zonjë nga Tirana per nje lidhje sekrete dhe te gjate nje lidhje shum korrekte. Nga mosha 28 - 45 vjec nuk ka rendesi orgjina. Ju mirëpres në nr. cel. 0696171355.

Jam i datelindjes 66, burre i embel dhe me humor, i komunikushem dhe simpatik, me biznes dhe i shkolluar. Jam ne kerkim te zonjushave dhe zonjave nen 39 vjece dhe a e dini pse..? Dua t’ju ofroj dashuri e perkushtim eksperience dhe rezistencen time te forte dhe te embel. Dua qe gjerat te behen sekrete e serioze deri aty kur duhet... E interesuara te me dergoje sms ne cdo kohe: Zoti ju bekofte vajza dhe gra te embela e te dashura. Cel. 0685657808.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar i arsimuar, i punësuar, zotëroj dhe veturë personale. Jam i mbajtur dhe i paraqitshëm. Gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Do të dëshiroja të lidhesha me një femër për mike të dashur, mundësisht të jetë beqare e divorcuar e ve, apo të ketë bashkëshortin në emigrim. Pra të jetë pa preokupime familjare e lirë për të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana, gjithashtu të jetë nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time. Të jetë e paraqitshme, serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin. E interesuara të marrë në nr. cel. 0682183632 ose të dërgojë sms. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.