Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA USA Jam një djalë 183 i gjatë 36 vjeç me shtetësi amerikane, kam shumë dëshirë të njihem me një vajzë elegante serioze dhe të bukur për lidhje serioze. Të jetë jo më e madhe se 25 dhe mundësisht nga Jugu. Kush ka dëshirë të më shkruaj sms në nr. tel. 0013474817094.

NJOFTIME NGA GJERMANIA Dëshiroj të njihem me një zonjë qofte nga Shqiperia, qofte nga Kosova e trojet e tjera tona apo dhe nga diaspora. Kërkoj per martese një vajzë shqiptare me keto tipare: 28-38 vjece, shtatbukur, serioze, beqare, intelektuale, dhe besimtare por jofetare. Te interesuaren e marr ne telefon vetem pasi te me dergoj me sms nje informacion: imazhi (tiparesh) per veten e saj. Autori i mesazhit: nje intelektual shqiptar nga Gjermania. Cel. 004915175255400. NJOFTIME NGA ITALIA Përshëndetje, jetoj në Firence, jam 36 vjeç beqar, dua të lidh miqësi me ndonjë femër të sinqertë, qoftë e martuar apo beqare që jeton në Firence. Nëse ndonjëra e vlerëson letrën time për më tej i lë nr. tel. 00393489518158.

Përshëndetje, quhem Albi jam 37 vjeç, jetoj në Itali, kam dëshirë të lidh miqësi me femra

Jam Albi 37 vjeç jetoj në Itali, kam dëshirë të lidh miqësi me femra që i pëlqejnë shumë veshjet intime për tu dukur seksi dhe në veçanti filmat erotik. Nëse ndonjëra i vlerëson i them të më telefonojë: 00393895795953.

Jam një zotëri nëse ka ndonjë vajzë ose zonjë nga Lezha ose Shkodra që di të ruaj sekretin i lë nr. cel. 00393311608428. NJOFTIME NGA FRANCA Jam Jordi 37 vjeç, kam mbaruar arsimin e lartë jetoj në Monte Carlo Francë, dua të lidhem me një vajzë që jeton në Itali ose vend tjetër. Të më dërgojë sms ajo vajzë që don një lidhje serioze. Cel. 0033758030894. NJOFTIME NGA GREQIA Grek pensionist, dëshiroj të njoh për martesë një zonjë që të dijë pak greqisht ose të gjejë një mënyrë për të folur me mua greqisht. Kam qëllime serioze. Tel. 6948735641.

Kërkoj të njoh një vajzë serioze për të krijuar familje. Për më tepër lë nr. cel. 00306987321623.

Jam nga Jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroi te njihem me nje zonjë. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Përshëndetje, nëse jeni një zonjë e pavarur dhe ndiheni e vetmuar e moshës 40-44 vjeçe, mund të më telefononi në këtë nr. cel. 00306947297211. Jam një zotëri rreth moshës 52 vjeç, i rregullt e pa vese. Dëshiroj të lidhem me një zonjë të rregullt.

Jam nje djale tani jam ne Greqi 38 vjec kam mbaruar juridikun. Dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali ose shtet tjeter. Të më dërgojë sms vetem ajo vajze qe e ndien veten te vertete ne te gjitha aspektet. Lë nr. cel. 00306946205785.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik jam i divorcuar me dy femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze nëqoftëse e kuptojme njeri-tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshem. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume tja leme telefonatës: 6978106159.

Jam nje 35 vjecar jetoj ne Athine kerkoj nje lidhje sekrete. E interesuara te jetoje ne Athine. Lë nr. cel. 6943084176.

Jam një djalë 37 vjeç kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. Lë nr. tel. 00306995080223.

Kërkoj të njoh një vajzë mosha 18-20 vjeçe me probleme fizike për lidhje serioze. Jam 32 vjeç dhe nuk kam probleme fizike, të cilat do ti diskutojmë pasi të njihemi bashkë. Jam nga Fieri dhe banoj në Greqi. Tel. 00306997625727.

Përshëndetje. Është hera e parë që i drejtohem kësaj gazete unë jam Marjusi 35 vjeç nga Tirana me arsim të lartë, jetoj dhe punoj prej 23 vitesh në Athinë. Interesohem për lidhje serioze me një gocë të rregullt dhe familjare për të krijuar familje. Kush është e interesuar lë nr. telefoni: 00306995324125. Në Athinë kam blerë shtëpinë time dhe kam biznesin tim. Pres sms nga të interesuarat theksoj vetëm lidhje serioze.

Cao jam Jani 38 vjeç nga Shkodra dhe jetoj prej vitesh në Athine. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6996577423.

Jam një djalë 1.80 i gjatë rri ne Greqi dua të njoh një vajzë të moshës 19 vjece per lidhje serioze. Nese ka ndonjë nje te interesuar te marri te numeri i telefonit tim: 0030695883142.

Jam Danjeli jetoj ne Athinë 24 vjec nga Berati jam i interesuar per nje vajzë qe kerkon dashurin e vertet vij shpesh edhe ne Shqipëri. Kush mund te jetë e interesuar i lë nr. tel. 00306996719595. Faleminderit.

Jam Florjani dhe i përgjigjem Denises që ndodhet në Itali duke i lënë nr. telefoni: 00306984384634. Për më shumë flasim në telefon.

Jam një emigrant që jetoj prej vitesh në Greqi me dokumenta të rregullta, jam 57 vjeç. Kërkoj një shoqe si fillim më vonë edhe për martesë, jam nga Jugu. Kërkoj një shoqe besnike jo rrugaçe. Nr. im është ky: 6992293242. Faleminderit.

Jam një zotëri 40 vejç, punoj dhe jetoj në Athinë, dua të njihem me një zonjë le të jetë edhe e ndarë, të interesuarat të jenë me banim në Athinë. Tel. 00306955949458. Faleminderit.

Jam Saimiri nga Fr. 40 vjeç dua një lidhje për martesë me një vajzë nga Jugu. Për më tepër lë nr. cel. 00306987651655.

Jam 44 vjec deshiroj te njoh vajze për qellime serioze per te ndertuar nje familje te bukur. Telefononi ose dërgoni sms në nr. cel. 6999939380.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA... Jam Keli 60 vjeç, nga Velipoja gruaja më ka vdek, kam dy vajza të martume në Durrës. Kërkoj një zonjë nga mosha 5060 vjeçe për martesë ose bashkëjetesë. Ktheni sms, zileve nuk u përgjigjem. Kam 18 vjet që jetoj në Itali. Nr. im është: 00393288261458 dhe nr. shqiptar: 0673513348.

Për zonjën 56 vjeçare nga Tirana që ka shkruar nr. e fundit, i përgjigjet një zotëri i cili mendon se plotëson kushtet e saj. Lë nr. amc.mgadjn0. Meqënëse nuk keni lënë numrin tuaj të telefonit, më telefononi që të njihemi për më tepër. Faleminderit dhe ju mirëpres të më telefononi.

Jam një zotëri kam punuar jashtë Shqipërisë disa vite, po tani jam kthyer në Shqipëri në moshën 86 vjeç, jam i vetmuar, por kam dy fëmijë të martuar dhe jetojnë jashtë Shqipërisë. Dëshiroj që të njihem me një shoqe që të jetë e sjellshme e pa ndonjë problem familjar që të kalojmë një jetë të lumtur që të dy. Jam pa vese të këqia. Do ti jap mbështetje nga çdo pikëpamje në jetën e saj. Nr. tel. ndodhet në redaksi.

Jam Agroni i moshës 58 vjeç, me aktivitet tregëtar, me banim në Tiranë, kërkoj një zonjë nga mosha 50-55 vjeçe dhe shëndet të plotë e paraqitshme për një lidhje të qëndrueshme, ska problem e divorcuar apo që i ka vdekur burri. Të telefonojë paradite nga ora 10.00-10.30 në nr. tim: 0697672436.

Jam një zotëri nga Tirana, ndihem i vetmuar, dua të lidhem me një mikeshë që ndihet e vetmuar si puna ime. Zonja të jetë nga mosha 40-50 vjeçe, jam në punë të mirë, ju bëj këtë kërkesë për ato që ndihen të vetmuara për të pasur një mik për të pirë një kafe. Tel. 0673213073.

X me banim në Tiranë pa problem familjar 66 vjeç, jetoj vetëm pa detyrime. Kërkoj një grua të jetë korrekte në çdo drejtim, afërsisht tek mosha ime. Merrni nr. tim 0693147639.

Jam 48 vjec 1.75 i gjate me banim ne Tirane beqar. Kerkoj nje vajze per lidhje serjoze. Per te interesuarat le ket nr ne gazete 0693361504.

Jam Gëzimi nga Tirana, 47 vjeç kam 3 vjet qe i kam humbur lidhjet me Marjanen. Ishte një person shumë pozitiv, por për fajin tim u prishem. Më ka marrë shumë malli për të, ndaj po i lë nr. cel. 0673981136. Nëse e lexon gazetën më bëj një sms se ju telefonoj unë më pas.

Per zonjen 45 vjece qe punon ne arsim dhe kerkon ngrohtesi shpirterore i pergjigjem une 48 vjecari me shendet te mire dhe i punesuar ne shtet. Po le kete nr. telefoni: 0699543699.

Pershendetje une jam Albani 33 vjec 1.80 i gjate peshoj 90 kg. Jam nga Lu. kerkoj një lidhje serioze. Une kam një punë timen jam njeri i rregullt. Numri ime është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Albani Lushnje.

Jam një zotëri rreth 50 vjeç, me kulturë, familjar i urtë dhe i sjellshëm që kërkon një zonjë apo zonjushë për seriozisht. Të jetë mundësisht nga Jugu dhe të jetë sterile e të mos lindë fëmijë. Lë nr. tel. 0692459224.

Pershendetje. I pergjigjem zonjes 45 vjece, qe punon ne arsim, nese do me njihje nuk do kerkoni me shume, jam 46 vjec nga Dr. Lë nr. tel. 0683657431. Me Rrespekt Niku Durres.

Jam një zotëri 50 vjeç, nga Tirana, i divorcuar pa detyrime ndaj askujt, 1.85 i gjatë, me besim ateist. I paraqitshëm, i sinqertë, korrekt. Vetmia më ka lodhur, kush zonjushe gjendet e tillë të më përgjigjet. Kush më kontakton i lë nr. telefoni: 0697936237.

Jam nje zotëri me pune i pergjigjem atyre zonjat qe janë tek intervista dhe kujt i intereson kjo sms pres komunikim per te sqaruar me hollesisht problemet. Lë nr. tel. 0683119161. Respekte.

Jam Eltoni nga Shkodra 30 vjec me shkollë te larte dhe në gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0696441966.

Jam një djalë nga Fr. 24 vjeç, kërkoj një vajzë po nga Fr. për qëllime serioze, vetëm studente jo se i urrej. Jam ok nga çdo anë. Cel. 0699771969.

Jam 52 vjeç, banoj ne plazh Durres. I arsimuar, me punë (biznesin tim). Ajo qe me mungon është një zonjë me etikë morale. Shpresoj qe do ta kem. Per hollësi te metejshme le nr. e telefonit: 0685197117. Faleminderit.

Gjeja me e veshtire qenka te gjesh nje grua te mire aq me teper të gjesh interes me dy rreshta ne gazete kur dihet qe shqiptaret as dhe nje kafe nuk e pine pa interes. Nëse dhe ti mendon keshtu me mire mos dergo sms po nëqoftëse do miqesi shoqeri e gjithcka shkruaj e martuar ose jo. Jam mbi 45 vjeç. Më shkruaj sms në këtë nr. cel. vodcl 93210j1. Beni Tr.

Jam nje djalë 29 vjec kerkoj të njoh nje vajze nga mosha 18 deri 28 vjeçe per njohje pastaj te shohim. Ky është numri im i cel. 0698982940.

Jam nje burre 52 vjeç, sjam i mire per tu pare, por as i keq per tu qarë! Se pata mendu ne kete moshe me kerku por pasi kam gruan te semurë. Kërkoj të njoh një femer nevojtare si une pa probleme me u taku. Për sqarime me te gjata po lë nr. cel. amc2698222. Ju lutem më kuptoni. Faleminderit.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar i arsimuar i punësuar, zotëroj makinë personale jam i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Do të dëshiroja të lidhesha me një femër për mike të dashur, mundësisht të jetë beqare e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, pra të jetë pa preokupime, familjare e lirë për të dalë por dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time, të jetë e paraqitshme, serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin e dashurisë. E interesuara të marrë në këtë nr. cel. 0682183632. Të dërgojë sms. Faleminderit.

Pershendetje jam beqar kerkoj nje zonjush per lidhje serioze mos të më shqetësojn ato që jan per të kaluar kohen as ato te dores së zezë. Vetem ajo qe mendon per seriozisht. Cel. 0688403493.

Përshëndetje, jam një djalë nga Jugu 34 vjeç, banoj në Athinë, dëshiroj të lidhem me një vajzë të moshës 24- 30 vjeçe. Tel. 6980495063. Faleminderit.

Jam nje djale nga Shk.31 vjec, kam mbaruar shkollen e Larte per Mjekesi. Kam shume deshire te lidhem me një zonjë qe i mungon ngrohtesia shpirterore dhe emocionale, lumturia dhe dashuria pasionante dhe sentimentale. Zonja te jete me shkolle te larte ne marredhenie pune, në shtet ose privat dhe te jete ne gjendje te mire ekonomike dhe te me ndihmoje dhe mua. Jam shumë i sinqerte dhe serioze, i komunikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, me shume vlera, ide dhe me ambicje dhe kam nivel kulture te madhe dhe edukate

familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam larg çdo vesi te keq, nuk konsumoj as alkol dhe as cigare. Jam simpatik dhe i rregullt, jam tip i qete, i qeshur, shume inteligjent dhe i shkathet, i afte, i mencur dhe i zgjuar, argumentues dhe me energji te reja. Kush zonjë eshte e interesuar nr. im është ky: 0673377315.

Përshëndetje, jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë për qëllime serioze, preferohet mosha 24 gjer 34 vjeçe. Për të interesuarat lë nr. telefoni: 069paptgmm. Jam nga Tirana dhe ju falenderoj.

Përshëndetje, jam një djalosh i ri dhe shume king dhe do te doja te njihesha me një femer super te bukur per një njohje të veçantë. Lë nr. cel. 0696265383. Faleminderit.

Jam nje 57 vjecar nga Tirana, i kompletuar dhe i arsimuar, i paraqitshem dhe me trup te rregullt. Jetoj dhe punoj ne emigracion, përkohesisht ndodhem ne Tirane, (vendlindjen time). Jam ne kerkim te nje lidhjeje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer të moshës 45-55 vjeçe. Nuk më mungon asgjë, përveç njeriut të duhur në krahë. Lë nr. cel. në redaksi.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkoj të lidhem me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të më dërgojë një sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Dëshiroj të lidh miqësi me një zonjë që i mungon ajo çfarë është esenciale, ngrohtësia, mbështetja tek një mik që të jep besim e siguri, bisedon e komunikon si dy të njohur të vjetër që beson se shprehja: “e lirë është kafja por nuk pihet me këdo” qëndron. Të mirëpres nëse beson se e gjen veten. Lë nr. cel. 0698mm80k8.

Jam Eno nga Tirana 28 vjec i arsimuar, teper i rregullt dhe i punesuar. Kerkoj njohje me femra te moshes 35-55 vjec. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Pres telefonata ose sms në këtë nr. cel. 0688245721.

Jam një zotëri nga Durresi 50 vjeç i punesuar pa vese te keqia, jam per lidhje serioze, trup te regullt elegant. Interesohem per znj. Emi 46 vjeçe nga Jugu dhe i lë këtë nr. telefoni: 0696725042. Je e mirëpritur.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

Jam 43 vjeç, banues në Tiranë, kërkoj një studente ose dhe zonjë deri në moshën 35 vjeçe që vuan nga burri, dhe dëshiron ngrohtësi dhe dashuri. Unë do ta ndihmoj dhe nga ana ekonomike. Lidhja të jetë vetëm sekret dhe shumë sekret. Cel. 0684772022.

Për Miren nga Durrësi lë këtë nr. tel. 0699699077. Pres sms ose telefonatë.

Jam nje djale 35 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem asnjehere i martuar apo fejuar per arsye pretendimesh. Rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-32 vjec. Nr. im i cel. 0697822091.

Përshëndetje, jam nje djale nga Tirana, djale i rregullt familjar dhe i paraqitshem, kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane, te jete e sinqerte dhe e paraqitshme por kryesorja eshte te jete e devotshme. Nr. im i cel. 0696379522.

Pershendetje vajza! Jam nga Vl. 38 vjeç dhe kerkoj të njoh një zonje deri në moshen 40 vjeçe, te jetoj në Vlorë, Durrës ose Tiranë. I premtoj dashuri dhe ti gjendem afer dhe te me gjendet kur te kemi nevojë, jo vetem kur jemi mirë. Cel. 0698954916. Ju faleminderit dhe ju mirëpres!

Jam 40 vjec, i paraqitshem, i komunikueshem dhe i arsimuar. Dua nje shoqe te dije te ruaje sekretin dhe te mos i prishim pune askujt. Mosha nuk ka rendesi. Cel. 0688374977.

Jam një zotëri nga Durrësi 48 vjeç, i punësuar, i dashur, larg veseve të këqia, trup të rregullt elegant. Interesohem për Hirushen zonjen nga Tirana dhe i lë nr. telefoni: 0688407217, vetëm për lidhje serioze.

Jeta per cdo njeri eshte gur i cmuar. Une kete e kam dhe shume gjera te tjera, por ajo qe me mungon eshte Princi i Kalter qe do te deshiroja te ishte mosha 38-45 vjec njeri me vlera, familjar, i punesuar dhe ideal per nje femer te perkryer. Mos hezito, por telefono në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Pershendetje jam nje djalë nga Fieri 30 vjec dua te njihem me ndonjë zonjë të jetë njeri i mirë. Nuk dua njeri per interes dua te kaloj mirë. Kush zonjë ka deshirë te me telefonojë në nr. tim: 0699825447. Faleminderit.

Për Ledian nga Dr. jam Edi 36 vjeç nga Dr. lë nr. cel. në redaksi.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj të njoh një femer per lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0697480818.

Deshiroj shoqeri dhe miqësi me nje femer te sinqert romantike pa probleme jo familjare nga Tirana. Me respekt 50 vjeçari i vetmuar nga Tirana. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vod.clab. 0698431830.

Pershendetje jam Fredi nga Berati jam 32 vjeç, jam i martuar kam deshirë te kem nje lidhje sekrete vetem me femra te martuara edhe te ndara. Jam skllav i deshirave tuaja. Më dërgo mesazh ne këtë mumer cel. 0699500762.

Jam ne burg, dhe lirohem ne daten 22 shkurt 2015, me burgosen ca mediokra te shtetit, ata nuk arriten qellimin e tyre te shkilnin KRENARINE e dinjitetin tim. Tani jam i gatshem te filloj nje jete te re me nje femer ne krah duke u munduar ne cdo moment per t’a bere te lumtur. Kush është ajo femer e bukur e mencur qe ka minimum shtepine e vet ose nje baze financiare per te fillur jeten. Une jam 43 vjec super djale Tirana eshte vendi. Pres emigrante në këtë nr. cel. 0665455521.

Jam Edi nga Tirana 30 vjec kerkoj te kem nje lidhje me nje vajzë ose zonjë seksi po nga Tirana. Nëse ke deshirë e mbajm top sekret lidhjen. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0665434120.

Dua të dashurohem me vajza që ka vuajtur nga dashuria ose që është dhunuar nga bashkëshorti. Jam njeri i mirë. Cel. 0699184515.

Jam një djalë 34 vjeç, banoj ne Tiranë, dua te lidhem per martesë me një vajze me histori te jetë simpatike e vuajtur. Nuk më intereson e kaluara. Lë nr. cel. 0699106847.

Jam nje djalë 30 vjec 1.71 i gjatë, sy bojqelli, trup sportiv, jam me nje ekonomi te perqendruar, dua te lidhem me nje vajze nga Durrësi ose nga qytet tjeter per nje lidhje serioze mosha 19-27 vjece edhe studente e diplmuar, te jete e kendshme ne paraqitje, te jete e komunikueshme dhe e qete, sinqeriteti dhe dashuria, e pelqej. Të jete e duruar te kuptojë, te dijë te vleresoj nga zemra dhe jo interesi dhe cdo gje tjetër reciproke. Urrej genjeshtren dhe mendjemadhesine, te jete e duruar dhe e disponueshme per takim, te tjerat ja lem kohes. Pres sms në nr. cel. 0695233167.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh nje zonje mbi 40 vjece te mbajtur per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0665473336.

Quhem Elsid, banoj në Tiranë, jam i interesuar për një vajzë për qëllime vetëm serioze. Nuk bëj komente për veten, le të më shohë dhe të njohë kjo vajzë. Jam i interesuar për këtë vajzen 26 vjeçe nga Durrësi me arsim të lartë. Nr. tim e keni në redaksi.

Përshëndetje, jam nje djalë 28 vjec nga Durresi sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente. Ju lutem jo privat. Cel. 0685666381.

Jam Goni 40 vjec, dhe jam i interesuar per nje zonje te mire te dije te ruaj sekretin. Si fillim kafe pastaj ja leme kohes. Ju premtojme korrektesi, ruajtje sekreti e respekt. Nr. tel. 0699881467 ju mirëpresim.

Pershendetje, jam Flori 30 vjec nga Durresi sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente ju lutem jo privat. Cel. 0665526438.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjeç, dua të lidhem me ndonjë vajzë simpatike mosha 25-35 vjeçe për lidhje serioze, të jetë vetëm nga Tirana ose të banojë në Tiranë. Pres vetëm sms në këtë nr. cel. 0698764594.

I përgjigjem vajzës 35 vjeçe që kishte fëmijë dhe i lë nr. tel. 0685013340. Më dërgo sms. Faleminderit.

Jam nje djalë 50 vjeç i divorcuar jo per fajn tim jam punëtor edhe i mirë jetoj normal. Kërkoj një femer mosha 40 deri 45 vjeçe. Lë nr. cel. 0686959161.

Jam Berti 28 vjec nga Durrësi, kerkoj nje lidhje serioze deri ne moshën 27 vjece. Lë nr. cel. 0699411900.

Jam një djalë nga Elbasani 27 vjeç, dëshiroj të njoh një vajzë serioze dhe të respektueshme për lidhje serioze. Cilado që do të ketë një njeri serioz dhe të kushtuar për familje i lë këtë nr. telefoni: 069PJPMDDT.

Përshëndetje, jam nga Durrësi 43 vjeç, dua të lidhem me një zonjë simpatike, të vlerësojë dashurinë. Jam besnik dhe i dashur, top sekret. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0699907844. Më dërgoni sms.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Dr. 58 vjec i mbajtur. Kerkoj te njihem me nje femer per lidhje serioze po te jete nga rrethi i Dr. Ky eshte nr. tel. 0686780190.

I përgjigjem z. 45 vjeçe që punon ne arsim familjare, e rregullt dhe e kompletuar. Une jam nje zotëri familar dhe i arsimuar, kerkoj nje lidhje serioze per martesore, une jam i vuajtur nga jeta dhe pa probleme si kam pasus, ne jeten time, jo per te tallu mos i bini numerit. Cel. 0697570270.

Jetoj ne zvicer jam 39 vjec jam shum i sinqertë dua nje lidhje serioze. Jetoj në Tiranë, kam një javë që kam ardhur vetëm. Për më tepër lë nr. cel. 0688278953.

Kërkoj të njoh një vajzë të sinqertë normale deri në moshën 38 vjeçe dhe me fatkeqësi por pa probleme shëndeti. Tel. 0688117550.

Jam Aleksi 32 vjec deshiroj te njihem me nje vajze studente. Ju mirëpres ne këtë numer telefoni: 0683604278.

Pershendetje jam Aldo me banim ne Tiranë intelektual me punë te mirë. Interesohem per nje zonje me banim në Tiranë mosha 23-30 vjec. Për komunikim le nr. cel. 0699134552.

Jam Mondi 41 vjec me origjine nga Permeti banoj ne Selanik. Jam shume simpatik nuk ngjaj per 41 vjec. Kam paraqitje te bukur dhe sportive, jam i ndare dhe dua te njoh nje femer simpatike per lidhje serioze. Jam mire nga ana ekonomike dhe e kam mundesine ta ndihmoj dhe ate ekonomikisht. Ju lutem pres telefonata 6987118318.

Jam nga Shkodra 48 vjeç, kërkoj të njoh një femër të jetë serioze, korrekte për shoqëri. Lë nr. cel. vod.j62t90a.

Përshëndetje vajza, jam një mashkull 37 vjeç, me banim në Tiranë, me arsim dhe në mardhënie pune. Dëshiroj të njihem me një femër serioze dhe me nivel, shpresoj që ajo femër që ndihet e tillë e pres në nr. tel. 0697966667. Faleminderit.

Jam i interesuar per zonjen 45 vjecare nga Jugu me banim ne Tirane per lidhje sekrete. Unë jam nga Tirana dhe jam i interesuar. Jam 45 vjec simpatik dhe pa probleme. Më shkruaj në këtë adresë emaili: tosi59@live.com. Ju mirëpres të takohemi.

Jam një 50 vjeçar qëllimi im është që të takoj një zonjë mosha 45-50 vjeçe për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. tel. 049195032.

I pergjigjem vajzes nga Korca jam dakort me kerkesat e saj. Për më tepër lë nr. cel. 0684999989.

Pershendetje quhem Leni jam 30 vjec nga Jugu kerkoj te njifem me nje femer serioze te jetë familjare. Nuk ka rendesi nëse është e divorcuar apo me femijë. Ajo që është e rendesishme qe femijen/et mos ti ketë persiper pastaj te shkoj ti takoj është e drejta e vet, askush nuk e pengon. Të jetë e mirë per syrin e nje mashkulli e respektushme e kuptueshme dhe e sinqertë. Edhe nese esht 5 vjet me e madhe nuk ka asnje problem. Më kontaktoni në këtë adresë emaili: endirosi@hotmail.it

Përshëndetje, jam Romeo 23 vjeç, i interesuar për vajzen 20 vjeçe. Ju lutem më kontaktoni në këtë nr. tel. 0698755860.

Për znj. Nga Durrësi 37 vjeç interesohet zotëria nga Dr. 38 vjeç dhe i lë nr. cel. 069a1djpg0.

Jam i interesuar per femren qe kerkon lidhje serioze ne adresen time te re newinarea1@hotmail.com. Sapo kam ardhur ne Tirane. Respekte.

Kerkoj nje vajzë që të jetë e sinqert per nje lidhje serioze martesore le te jet nga ciledo vend vetem të jetë e sinqert ne lidhje. Përshëndetje nga Remziu.

Jam nje 57 vjecar me banim ne Tirane me nje biznes privat ne pereferi, jetoj i vetem pa probleme dhe pa femije ne ngarkim deshiroj te njihem vetem per qellime serioze me nje zonje apo zonjush mos te kete probleme ne familje dhe mos te kete femije ne ngarkim. Të jete e paraqitshme mos te kete difekte truprore, te jete rreth moshes 45- 55. Ju mirepres në këtë nr. cel. 0694445150. Faleminderit.

Jam nje djale 31 vjec nga Durresi, i gjate 1.79, elegant, simpatik. Dua te njoh ndonje zonjë po nga Durresi ose ndonje vajze per aventura. Kush eshte e interesuar te leje nurmin e celularit ose emailin. Ju mirepres.

PershendesA24 vjeçe nga El. nuk ka problem qe çalon pakez por vetem nese je e interesuar per lidhje serioze muntme kontaktosh ne fb shpirti@ë.cn. Jam nga Kosova.

Dua te njihem me nje vajze thjesht per lidhje dhe argetim. Lë nr. cel. 069mj61mmp. Kush te jetë e interesuar te me beje nje sms.

Përshëndetje A. nga El. 24 vjeçe, mund të më shkruash në numrin tim. Jam nga Kosova dhe kam këtë nr. cel. 00377044894220, vetëm për lidhje serioze.

Për vajzen 48 vjeçe nga Durrësi lë këtë nr. cel. 38649256713. Më shkruani sms.

Përshëndetje quhem Erjoni 29 vjec jam me shtetsi australine jam ne Shqipëri per momentin. Kërkoj nje lidhje serioze me një vajzë mosha 21-28 vjeçe. Lë nr. cel. 0674889270.

Aldo 30 vjec nga Elb. i thjeshte, pa vese, kerkoj një zonjush nga mosha 3040 vjeçe per martese. Për më tepër lë nr. tel. 0673423670 (nr club).

Përshëndetje goca, jam një djalë 45 vjeç beqar, dëshiroj të lidhem me një vajzë mbi moshen 35 vjeçe për lidhje serioze. Më mirë vonë se kurrë. Ju mirëpres e theksoj vetëm për lidhje martesore. Cel. 0683816945.

Jam një zotëri 45 vjecar e kam te nevojshme per nje lidhje jashtë martesore ne fillim si bashkjetesë me pas ja lemë kohes pa prishur pune njeri-tjetrit jo intrigante dhe pa interes. Lë nr. tel. 0694461994.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të nisë sms në nr. cel. 0697933998. Faleminderit.

Jam nga Saranda 35 vjec tani jam kthyer nga Greqia kerkoj nje zonje per nje lidhje serioze. Kujt i intereson te marr ne telefon: 0699171608 jeni te mirëpritura.

Vajzës 48 vjeçe nga Dr. i përgjigjem unë 49 vjeçari nga Tirana me shtëpinë e vet, jam i divorcuar, pa asnjë detyrim familjar. Me ju themi që do të gjejë shoqen e jetës sepse vlerësoj mbi të gjitha sinqeritetin. Lë nr. telefoni në redaksi.

Jam një burrë nga Lapraka i divorcuar, kërkoj një grua të divorcuar te jetë deri në moshën 44 vjeçe, unë jam 46 vjeç dhe dua të krijoj familje jo për tallje se nuk jam bërë për tu tallur, e dua pa fëmijë. Pres telefonata jo tallje, jam vetëm, lë nr. cel. 0688408288.

Jam 53 vjec jam ne kerkim të një të dashure zonjë ose zonjushë te jetë mosha 40 deri 50 vjeçe jo më shumë. Nr. im është: 00699767405.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana, interesohem të njihem me një vajzë për një lidhje serioze që të jetë e gatshme për të krijuar familje. Preferohet e thjeshtë, e sinqertë, ar-

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.