Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) simimi është avantazh jo kusht. Mosha e preferuar gjer 33 vjeçe. Të interesuarat të dërgojnë sms tek ky nr. tel. 069paptgmm. Ju falenderoj.

Jam Toni nga Tp. Kërkoj të njihem me një vajzë 17 vjeçe nga Tepelena për lidhje serioze. pres telefonatë në nr. tel. në redaksi.

Përshëndetje vajze, unë që po ju shkruaj jam Emi nga qyteti i Beratit 27 vjeç 1.65 i gjatë, punoj në ndërtim. Kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të thjeshtë e të mirë nga qyteti ose fshati. Më kontaktoni në këtë nr. tel. 0665953930.

Lë nr. telefoni për Ledian nga Durrësi, jam një djalë nga Dr. dhe kam këtë nr. tel. 066lx..smp.

Pershendetje jam nje djalë 25 vjec kerkoj nje lidhje serioze dhe te jetë besnike dhe korrekte se jam lenduar nga dashuria. Lë nr. cel. 0682699173 është vod.

Përshëndetje jam nga Durrësi 38 vjeç me punë dhe ekonomi shumë të mirë, kërkoj të njoh një goc të mirë mosha 25-35 vjeçe, ti përkushtohet familjes. Lë nr. cel. 0698911731. Faleminderit.

Per Denisen ne Itali le kete nr. cel. 0694259956. Jam nje i interesuar për ju.

Përshëndetje, jam i moshës rreth 50 vjeç, nuk më ka ndihmuar fati në jetën bashkëshortore, edhe ketu duhet të jesh me fat pasi unë sot jam i divorcuar. Por jeta vazhdon, prandaj unë sot jam në kërkim të një femre që të ketë këto cilësi: të jetë e zgjuar, e pastër, e bukur mbi të gjitha familjare. Nga këto femra që kanë kaluar të njëjtat fatkeqësi si unë. Nr. im i kontaktit është: 0688360754.

Jam nje djale nga Tirana sapo kam ardhur nga jashte shteti dua te njihem me nje vajze te jete tipi e qeshur dhe e sinqerte ska problem mosha e vajzes. Unë jam 28 vjeç e ju faliminderit per mirëkuptimin. Nr. im është ky: 0699889044.

Geni 30 vjeç nga Elb. kërkoj për martesë një femër nga mosha 30 deri 40 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, qoftë edhe e martuar me parë! Fillimisht dërgoni sms në nr. cel. 0662103859.

Pershendetje. Jam nje djale i divorcuar 46 vjec me banim ne Fier. Deshiroj te njihem me nje vajze te divorcuar nga Lushnja Fieri ose Berati ose ndonje vajze qe i ka ndodhur fatkqesi. Per te interesuarat le nr. telefoni: 0697583468.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me një vajzë qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vetë jam simpatik shpresoj per nje te tillë me bot shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi dhe kam këtë nr. cel. 0698807797. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam nje zotëri simpatik nga Tirana 36 vj brun me sy jeshil kerkoj te kem nje lidhje te fshet dhe te bukur me nje mami simpatike te sinqert 0699953990.

Pershendetje une jam Ermali nga Lushnja kam deshire te krijoj një lidhje per qejf. Jam 1.85 i gjate 95 kg, jam ne mardhënie pune. Numri ime është: voda.klab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin Ermali Lu.

Interesohem për një zonjë pa probleme që kërkon një mik të mirë që tja vlejë. Unë jam një zonjë dhe kam këtë nr. tel. vod.ëmt0td1.

Jam 40 vjec nga Tirana i martuar, kerkoj nji lidhje me një zonjë qe di te ruaj sekretin. Lë nr. cel. 0699552967.

Pershendetje une jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonjë vajzë per qejf une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia. Jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kame biznes privat numri ime eshte vdafon klab 0698127189 faleminderit per mirkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Ermali Lushnje.

Përshëndetje Bledi jam nga Tirana 35 vjeç dëshiroj lidhje sekrete me ndoje zonjë ose vajz seksi kundrejt një ndihme. Cel. 0692293129 jo privat.

Jam një djalë 32 vjec kerkoj të njoh një mikesh per bisedë telefonike per te qa hallet e jetes. Cel. 0665471357.

Jam një zotëri, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake vlonjate ose lushnjare. Për më tepër lë nr. cel. 0697780046.

Përshendetje! Jam Keli nga Tirana 35 vjeç, burrë, serioz korrekt e xhentelmen. Dua të njihem e te lidhem me nje zonje nga Tirana per një mardhënie sekrete e te qendrueshme. Telefono ose dergos sms në këtë nr. cel. 0699681137.

Jam X kerkoj një zonjë per nje lidhje te fshehtë për sekret plote. Lë nr. cel. 0683144938. Pres sms ose telefonata.

Për zonjen 40 vjece qe kerkon lidhje sekrete te me shkruaj ne email tosi59@live.com sepse jam i interesuar dhe e ndihmoj financiarisht.

Jam nga Fieri shkruaj per herë te parë ne gazeten Intervista kërkoj një lidhje sekrete me nje femër te jetë njeri i mirë te jetë pa probleme te jetë nen 50 vjece. Unë jam 49 vjec dhe për me teper le numerin e telefonit: 0699410741. Nr. privat nuk u pergjigjem.

Jam një zotëri nga Tirana 45 vjeç kërkoj një zonjë për një lidhje të fshehtë dhe tepër sekrete, vetëm për qejf deri në moshën 50 vjeçe. Nr. im është: 0mwa1wm0ww.

Pershendetje, jam 46 vjec. Dua te kem nje lidhje shumë sekrete me nje femer te paster e te rregullt. Te jete nga Fr. Lu. Ose Vl. Tel 0699958793.

Le nr. telefoni per nje zonje per nje lidhje te fshehete sekret 0674403325. Me dergo sms ose telefono.

Pershendetje. Jam nje zotëri nga Tirana 35 vjec dua nje lidhje te fshehtë me ndonje zonjë apo zonjush jo me shumë se 30 vjece te jetë e bukur dhe e sinqertë do ti fal gjithçka qe asaj i mungon. Ju pres në këtë nr. cel. 0665491211.

Kërkoj të njoh një zonjë për një lidhje sekrete, lë nr. cel. 0683144926. Më telefono ose më dërgo sms.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.