Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

I përgjigjem Ildes nga Tirana i lë këtë nr. cel. 00447447913891. Jam i interesuar te njihem me ju. Per me shume flasim ne telefon. NJOFTIME NGA ITALIA

Pershendetje jam një djalë nga Durrësi 25 vjec i rritur dhe banues ne Itali prej shum vitesh, ne gjendje shumë te mirë ekonomike, i gjatë i bukur dhe simpatik. Kërkoj nje femër ose zonjë me te cilen te kaloj kohen e lirë kur te kthehem ne Atdhe ose nëqoftëse gjendet ne Itali shum me mirë mosha nga 23 deri 43 vjeçe. Kërkoj privatesi. Cel. 00393809064666.

Përshëndetje quhem Eli, jetoj në Itali, dua të lidh miqësi me femra intelektuale ose etro biseskuale që jetojnë në Shqipëri dhe Itali. Nëse ndonjëra e vlerëson mesazhin tim lë nr. cel. 00393895795953. Stop meshkujve gay. Mos humbisni kohen kot. NJOFTIME NGA GREQIA

Arjani 36 vjeç nga Tirana me banim dhe punësim në Qipro. Dua të njihem me një vajzë si fillim njohje më pas ja lëmë kohës. Për më tepër lë nr. cel. 0035796725415.

Jam një djalë 37 vjeç kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00306995080223.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri 37 vjece per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qofte se e kuptojme njeri-tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshem. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume tja lëmë telefonatës: 6978106159.

Përshëndetje, jam Mondi 41 vjec me origjine nga Permeti banoj ne Selanik. Jam shume simpatik nuk ngjaj per 41 vjec. Kam paraqitje te bukur dhe sportive. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer simpatike per lidhje serioze. Jam mire nga ana ekonomike dhe e kam mundesine ta ndihmoj dhe ate ekonomikisht. Ju lutem pres telefonatën tuaj në këtë nr. cel. 6987118318.

Jam një djalë 31 vjec kerkoj nje zonje me banim ne Athine per nje lidhje sekrete, te jete e paster, jam larg veseve dhe pijeve alkolike. Tek unë do te gjeni mirëkuptim ngrohje shpirterore dhe mbeshtetje energjike. Lë nr. tel. dhe pres sms 6996949711.

Jam nje 43 vjeç i ndare jo per fajin tim, ndodhem prej shume vitesh me letra ne Greqi kerkoj nje zonje mosha 28-35 vjece vetem per lidhje serioze dhe te jetojme ne Greqi. Vlen vetem per ato femra qe e kane seriozisht. Jam pa vese te keqija, të jete e bukur e simpatike siç jam dhe une. Jo mashtruese jo per para jo e shemtuar e jo genjeshtra. Pres sms e ju marr unë në tel. 00306947435093.

I pergjigjem 26 vjecares nga Durresi jam 32 vjec per momentin banoi ne Greqi. Numri im është ky 00306996651039 te mirpres per qellime serioze e jo per tallje.

Grek pensionist, dëshiroj të njoh për martesë një zonjë që të dijë pak greqisht ose të gjejë një mënyrë për të folur me mua greqisht. Kam qëllime serioze. Tel. 6948735641.

Kërkoj të njoh një vajzë serioze për të krijuar familje. Për më tepër lë nr. cel. 00306987321623.

Jam nga Jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroi te njihem me nje zonjë. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Përshëndetje, nëse jeni një zonjë e pavarur dhe ndiheni e vetmuar e moshës 40-44 vjeçe, mund të më telefononi në këtë nr. cel. 00306947297211. Jam një zotëri rreth moshës 52 vjeç, i rregullt e pa vese. Dëshiroj të lidhem me një zonjë të rregullt.

Jam nje djale tani jam ne Greqi 38 vjec kam mbaruar juridikun. Dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali ose shtet tjeter. Të më dërgojë sms vetem ajo vajze qe e ndien veten te vertete ne te gjitha aspektet. Lë nr. cel. 00306946205785.

Kërkoj të njoh një vajzë mosha 18-20 vjeçe me probleme fizike për lidhje serioze. Jam 32 vjeç dhe nuk kam probleme fizike, të cilat do ti diskutojmë pasi të njihemi bashkë. Jam nga Fieri dhe banoj në Greqi. Tel. 00306997625727.

Përshëndetje. Është hera e parë që i drejtohem kësaj gazete unë jam Marjusi 35 vjeç nga Tirana me arsim të lartë, jetoj dhe punoj prej 23 vitesh në Athinë. Interesohem për lidhje serioze me një gocë të rregullt dhe familjare për të krijuar familje. Kush është e interesuar lë nr. telefoni: 00306995324125. Në Athinë kam blerë shtëpinë time dhe kam biznesin tim. Pres sms nga të interesuarat theksoj vetëm lidhje serioze.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam një zotëri lindur dhe rritur në Tiranë, i vetëpunësuar. Kërkoj të njihem me një zonjë po nga Tirana dhe pa probleme të moshës deri 55 vjeçe. Për më shumë i interesuar për bashkëjetesë dhe për të ruajtur sekretin. Nr. tel. 0692317707. Ju lutem dërgoni sms, dhe bëni edhe një telefonatë. Ju mirëpres, jo me anonime. Faleminderit.

I përgjigjem me shumë sinqeritet Enit nga Tirana e kompletuar në të gjitha drejtimet, shumë e mbajtur, e punësuar dhe me aktivitet privat. Jam Nardi me origjinë nga Jugu, i punësuar, me shtëpi, jetoj vetëm, pa njeri në ngarkim, larg bixhozit, alkolit, dhe xhelozisë edhe unë ashtu si ju, jam në kërkim të një femre me shumë vlera ku të mbizotërojë sinqeri- teti, respekti, ndershmëria, besnikëria dhe qetësia shpirtërore. Nëse sms juaj është vërtetë i sinqertë dhe serioz, ju lutem telefononi dhe shkruani pa frikë, ju premtoj që sdo të zhgënjeheni por përkundrazi, kam bindjen se do ngeleni shumë e kënaqur. Në rast refuzii nga Eni ky sms sa i sinqertë aq dhe serioz ka vlerë, për vajzen beqare nga Tirana, shumë serioze dhe korrekte, me arsim të lartë dhe me punë, ose femra e kompletuar në të gjitha drejtimet, por ngarkesa e punës se ka lejuar të gjejë njeriun e jetës. Me shumë respekt Leonardi. Cel. 0682753147.

Jam nje djale që jetoj ne USA prej shume vitesh me dokumenta te rregullta, i rregullt ne cdo drejtim, me arsim te larte dhe i kompletuar, pa vese. Jam i gjate 1.80, jo i martuar apo fejuar me pare, 44 vjec. Kerkoj te njihem per qellime serioze me nje vajze vetem nga qyteti Tirane dhe Jug, me arsim te larte, e rregullt ne cdo drejtim qe te jete deri ne 37-39 vjec. Te mos kete qene as e fejuar dhe as e martuar me pare. Te interesuarat te me kontaktojne ne nr. tel. 0695466011.

Quhem Qazim jam 57 vjeç, i divorcuar me gjygj, i punësuar kërkoj një lidhje. Jam banues në Tiranë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam Alti me aktivitet privat tregëtar, jam i divorcuar. Kërkoj një zonjë në moshën 45-50 vjeçe, e shëndetshme e simpatike për një lidhje të qëndrueshme ndaj meje e të sinqertë, pasi do të jetë e lumtur në jetën e saj të përditshme. Cel. 0696512281.

Jam Miri nga Elbasani pa probleme familjare në moshën 48 vjeç, pasi kam punuar disa vite në emigracion, tani jam kthyer. Dua të njihem me një shoqe të nderuar në moshën 40-45 vjeçe që të gjejë një ngrohtësi në jetën time të përditshme. Nga ime nuk do t’ju zhgënjej. Lë nr. tel. 0674815473.

Kërkoj të njoh një zonjë 52 vjeçe të vuajtur që kërkon një mik për lidhje sekrete. Do ta ndihmoj nga ana ekonomike, të më fali dashuri e ngrohtësi. Jam me banim në Tiranë, e ftoj për kafe paradite. Të më telefonojë nga ora 10.00-11.00 paradite, me nr. tel. 0697672436. Ky mesazh shërben edhe për zonjen 55 vjeçe nga Tirana me emrin Ada. Të telefonojë në këtë nr. cel. 0697672436.

Jam 49 vjec, beqar i pamartuar. Jam njeri serioz, korrekt, pa vese dhe deshiroj te krijoj nje lidhje serioze me nje vajze rreth moshës 3545 vjec. Jetoj vetem, kam shtepine time dhe nje biznes, po ju lej numrin e telefonit per me shume kontakt: 0682221742.

Beni 28 vjeç nga Elbasani, kërkoj të njoh një vajzë për martesë, qoftë e varfër ose me ndonjë problem. Lë nr. tel. 0673423670. (nr. club).

Dua te lidhem me një femer per tu martuar jam 50 vjec nga Korca. Personi që do të njihet me mua, i them le të flasim në nr. tim të cel. 0698448289.

Jam nga Fieri me arsim te mesem dhe profesional trup te rregullt elegant kerkoj nje vajze per martese deri ne moshen 35 vjeçe. E theksoj per nje lidhje serioze per martese. Tel. 0694763039.

Jam Aleksi 35 vjec dëshiroj të njihem me nje vajze që ndjehet e vetmuar dhe që i mungon dashuria për lidhje serjoze kush është e interesuar e mirëpres në këtë numër cel. 0683604176.

Per Denisen në Itali, do isha kureshtar te zhvilloja nje bisede me ju. Jam 28 vjec nga Tirana. Kerkoj nje femër mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane 54 vjec. Cel. 0699827266.

Pershendetje! Jam nje burre 53 vjec, i divorcuar pa femije. Jam ne gjendje te mire ekomike dhe kam nje shtepi dy kateshe ne gjendje te mire. Jam ne kerkim te fatit dhe shpresoj te gjej njeriun e duhur per te krijuar familje. Per te interesuaret mund te telefonojne ne kete numer cel. 0672830473. Ju faliminderit.

Jam një zotëri, kerkoj një zonjë mbi 35 vjeçe te jetë nga Lushja deri ne Durrës, e Elbasan te jetë serioze e lidhje gjat. Lë nr. cel. 0683132206.

Ju vleresoj te gjithve ju zonja qe nepermjet gazetes intervista kerkoni te luftoni vetmine per te harruar te kaluaren e per te hapur nje faqe te re ne jeten tuaj. Une jam 62 vjec intelektual me pune fatkeqesite e jetes me bejne qe te komunikoj me ndonje zonje intelekuale per te formuar nje jete te re. Kush është e interesuar te telefonojë në nr. tim të cel. 0697892428. Ju mirepresim. Faleminderit.

Jam 41 vjec nga qyteti i Pogradecit martesa ime ka arritur drejt fundit po e ndjej shume vetmine. Kërkoj një mike ta kem afer me vone nuk i dihet cfar mund te linde nga afrimiteti qe do krijojme. Jam ne gjendje ti plotesoj cdo deshire. Kush mundet te shkruaj ne kete numer cel. 692150488. Ju mirëpres.

Mirëmbrëma, jam Arjani nga nje qytet i vogel jugor bregdetar le kete nr. vetem per Enin nga Tirana qe ka lene njoftim nr. e dt. 24.012015. Jam i paraqitshem, njeri me nivel intelektual, kam nje profesion shume te mire, deshiroj te njihem me ty Eni! Eshte hera e pare qe shkruaj ne gazetë (vetem per ty ky nr. stop zonjave apo zonjushave te tjera.) Cel. 0665506451. Me respekt Arjani.

Per Hirushen interesohet Alberti nga Tirana, me pune e profesion. Për më shumë ju lë nr. cel. amc.ad1dggh.

Jam një djalë nga Tepelena kërkoj të njihem me ndonjë vajzë 17 vjeçe nga Tepelena për lidhje serioze. Pres sms në këtë nr. cel. 0699180530.

Jam Sela 50 vjeç, i përshtatem Enit nga Tirana 54 vjeçe për lidhje serioze. Jam i mbajtur, me profesion shofer. Numri im është: 0666669306. Më dërgoni sms.

Jam Adi rri brenda në Berat, dua të njoh një vajzë nga mosha 30-35 vjeçe. Më dërgoni sms ose mms tuaj në nr. tim 0692251753.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam një djalë nga qyteti i Beratit jam 27 vjec mua më quajnë Emi i gjat 1.65. Punoj në ndërtim kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të thjeshtë e te mirë të jetë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0665953930. Ne ju mirëpresim.

Jam 57 vjec nga Jugu me banim ne Tirane jam i divorcuar prej vitesh nuk kam njeri ne ngarkim kerkoj per martese nje grua të mire familjare qofte dhe emigrante se kam dhe makine personale jam i vetëpunesuar. Lë nr. cel. 0699723583. Pres telefonatë ose sms.

I pergjigjem Enit nga Tirana per lidhje serioze, jam me banim ne Tiranë jam nga Shkodra 52 vjeç, per ma shumë kur te pijm kafe i le numrin tim të cel. 0682463210.

Jam Olsi 30 vjec, profesioni instruktor palestre, kerkoj lidhje me një zonjë simpatike. Lë nr. cel. 0699926767.

Jam një qytetar nga Vl. 51 vjeç banoj në Tiranë 1.75 i gjatë me arsim të mesëm. Dëshiroj të gjej shoqen e jetës nga Jugu. Të jetë njeri i ndershëm dhe me karakter. Po i till dëshiroj të jem dhe vet në këtë jetë. Se një fjal e bukur thotë: ndershmëria nuk është një hap i madh drejt madhështisë por vetë madhështia. Për konsultim lë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

I përgjigjem femres se kompletuar ne te gjitha drejtimet dhe që kerkon te gjeje njeriun e jetes. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec kam mbaruar arsimin e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz shume i komunikueshem dhe i

perkushtuar, besnik dhe korrekt. Jam me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuri reciproke. Vajze jam interesuar per lidhje serjoze me ty, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore, lumturi te pafundme dhe dashuri te sinqerte. Jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoj as alkol, as cigare dhe jam i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja pozitive.Vajze nr. im i telefonit është ky: 0673377315. Te mirëpres!

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë. Ska rendesi origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me moshë te pjekur 38 deri 55 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë dhe e komunikueshme. Lë nr. cel. 0698456417.

Pershendetje jam një djalë i ri dhe shume king dhe do te doja te njihesha me nji femer super te bukur per një njohje speciale. Lë nr. cel. 0696265383. Faleminderit.

Jam 30 vjeç i gjatë, simpatik, kam dëshirë të njoh femra të moshës 45-55 vjeçe. Lë nr. cel. në redaksi. Faleminderit.

Jam Arbeni i interesuar për Ilden 37 vjeçe nga Tirana. Jam 40 vjeç dhe i interesuar për lidhje serioze. Lë nr. cel. 0699340807.

Jam Beni 51 vjec nga Tirana kerkoi nje lidhje me nje zonje qe te jetë e moshës 50 deri 60 vjece dhe te dije te ruaj sekretin. Kush me ben nje zile ose sms qe te marr unë. Faleminderi ky është numri im i cel. 0682515741.

Jam Genti nga Korça 37 vjeç 1.75 i gjatë, simpatik trup sportiv. Dëshiroj të njoh një vajzë për lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698913242.

Pershendetje, kerkoj nje vajze per lidhje serioze te me kontaktoj tek ky nr. cel. 0698886672.

Jam X nga Durresi L.13 më ka vdek gruaja, kërkoj një shoqe për martesë të jetë e besimit mysliman mosha 40-50 vjeçe. Për më shumë lë nr. cel. 0682580280.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonjë per lidhje sekrete. Nr. im eshte: 0665473336.

Jam Miri 30 vjeç nga Tirana, singel, dua te lidhem me nje vajze po nga Tirana. Nëqoftëse pershtatemi perse dhe jo te kemi nje lidhje serioze, vetem nga Tirana. Tel. 0698907497.

I pergjigjem zonjes 45 vjece, qe punon ne arsim. I plotesoj te gjitha kushtet e saj. Do te ndjehet shume e respektuar. Jam Beni nga Tirana dhe kam këtë nr. cel. eagle40MAJ1J.

Jam Arjoli 20 vjeç nga Fieri, kërkoj një lidhje serioze me nje vajze te bukur dhe te sinqertë. Le nr. e cel. 0696168297. Me Respekt Arjoli.

Dua të njoh një vajzë nga Korça ose nga Tirana, të futem kollovar në shtëpinë e saj, e pranoj si grua mosha 25-35 vjeçe. Nr. im është: 0699184515.

Përshëndetje zonja që kërkon një mashkull që bën gjithçka për ju, ajo ishte dhe ëndrra e gjithë jetës time. Paskemi të njëjtën kërkesë. Unë jam me banim në Tiranë, ju nuk e sqaroni këtë gjë. Jam i gatshëm t’ju takoj dhe t’ju përkushtohem. Për më tepër ju lë nr. cel. 0699718976. Nga unë nuk do të pendoheni. Faleminderit.

Për zonjen 56 vjeçe shkrimi juaj më pëlqeu, mu duk sikur e kam shkruar unë. Lë nr. tel. 069718976. Më dërgoni një sms ose dërgoni një zile se ju marr unë më pas.

I pergjigjem zonjes 52 vjeçe nga Tirana qe kerkon nje mik te mire sekret dhe i lë këtë nr. cel. 0688387745.

Përshëndetje znj. Eni nga Tirana 54 vjeçe e kompletuar ne te gjitha drejtimet shumë e mbajtur. Jam një zotëri i mbajtur dhe i paraqitshem, gezoj te gjitha cilesite e mira te njeriut. Dua nje lidhje martesore, jam i arsimuar inteligjent i zgjuar. Për më shumë do te flasi koha vetë. Cel. 0665473497

Jam nga Jugu i rregullt me ekonomi pa vese. Dua te njihem me nje femer te vetmuar, jetime qe ka nevoj per mbeshtetje dhe ngrohtesi, pasi dhe mua me mungon ngrohtesia e nje femre. Nëse ka nje femer te tillë te sinqertë nga unë sdo zhgenjehet. Te jetë nga Juglindja. Lë nr. cel. 0699732189. Pres sms me kenaqësi. Faleminderit.

Përshëndetje zonjë. Ky mesazh eshte personalisht per ty qe ke nje shpirt te paster e nje zemer te kulluar. Dhe megjithate ndihesh e vetmuar. Mos kujto se jane te gjithe si ti. Eshte veshtire te gjesh nje mjeri te mire por po te perpiqesh mund te gjesh shpirtin binjak. Po te afroj nje ndihme te vogel, nje nr. tel. 0696950439. Jam 50 vjeç.

Per zonjat dhe gocat qe jane per lidhje serioze ju them qe nuk u premtoj nje lidhje serioze por nje njohje serioze dhe te respektueshme. Nëse deshironi një mik te pakten real ky eshte nr. im i cel. 0696193444.

Jam një zotëri serioz nga Prishtina 58 vjeç kërkoj një grua shqiptare deri në moshën 50 vjeçe, dhe i lë nr. cel. 0665499016.

Interesohem për një zonjë që do një mik të mirë nga të gjitha drejtimet. Të më telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0699680831. Telefonatave pa numër, stop. Ju mirëpres, nuk do zhgënjeheni. Faleminderit për konsideraten.

I pergjigjem nje zonje qe kerkon nje mashkull qe bën gjithcka per të dhe i le kete numer telefoni: 0699428157.

Jam Kastrioti nga Vl. 59 vjec kerkoj të njihem dhe të kaloj pleqerin me një zonjë të jetë nga Vlora ose Fieri mosha 50 deri 60 vjece pasi gruaja me ka vdekur. Jam njeri i rregullt pa vese familjar. E interesuara te marri ne kete numer tel per hollesi të metejshme 0692539965.

Jam një 49 vjecar nga Fieri kerkoj nje lidhje sekrete me nje femr te jetë njeri i mirë pa probleme. Me mua do te ndihet gjithmon mirë. Unë jam njeri me te gjitha normat qe duhet te ketë nje njeri. Për me teper le numerin e telefonit: 0699530606. Nr. privat nuk u përgjigjem. Më bëni sms ose telefonatë.

Jam një djalë 24 vjeç nga Tirana, jam i punësuar dhe kërkoj një vajzë për lidhje serioze. Lë nr. cel. 0685818625.

I pergjigjem Anit nga Tirana, mua nuk me interson leket mua me interson vete personi. Pres përgjigje nga ju po në gazetë.

Përshëndetje Denisa, nëse dëshironi më kontaktoni në këtë adresë emaili: tikubomba@yahoo.co.uk

Për Naden, lë këtë adresë emaili: m-ajdini@hotmail.com.

Kërkoj lidhje serioze, jam i pa martuar 39 vjeç dhe kam këtë adresë emaili: m-ajdini@hotmail.com

Jam 39 vjeç, i pa martuar, kërkoj lidhje serioze me një vajzë. Për më tepër lë nr. tel. 045869744

Per zonjen nga Fieri, e divorcuar me dy femij le nr. cel. 0699974013. Ju them të më kontaktoni.

Jam Alberto nga Shkodra 26 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë të thjeshtë nikoqire për lidhje serioze. Për më tepër lë adresë emaili: Albertondoj00@hotmail.com

Një 63 vjeçar po kërkon një bashkëshorte, unë që e shkruaj këtë mesazh e kam për babain tim. Ne fëmijët jemi në Itali, e duam që të jetë në shoqërinë e një femre serioze, të sinqertë e të thjeshtë. Nuk kemi probleme ekonomike. Për më tepër lë adresë emaili: cronos_79@libero.it

Për vajzen 25 vjeçare që kërkon mbështetje emocionale, jam 28 vjeç nga Tirana simpatik, për më tepër lë adresë emaili: eri.bejko@yahoo.com

Më intereson Sonja nga Durrësi, ndaj nëse ajo dëshiron i lë këtë adresë emaili: cronos_79@libero.it

Ditët ndodh që të na duken njësoj, na duhet shpesht që thjeshtë të relaksohemi dhe të harrohemi me dikë. Jam 31 vjeç, simpatik, ndaj kërkoj të njihem me vajzë deri në moshën 35 vjeçe. Më shkruani në këtë adresë emaili: eerim@ hotmail. com ose eerim@outlook.com.

I pergjigjem 26 vjecares nga Durresi jam 32 vjec dhe per momentin banoj ne Greqi numri im është ky te mirepres me shumë kenaqesi jo per tallje: gjergjlcuni@hotmail.com.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

Jam A. nga Tirana 38 vjeç banoj po në Tiranë, kërkoj një lidhje serioze fillimisht njohje dhe më pas ja lëmë njohjes. Numri im ndodhet në redaksi. Ju faleminderit.

Përshëndetje lë nr. telefoni për vajzen A. që çalon pak 0692237816.

Jam një z. 40 vjec dua te lidhem me nje vajzë për lidhje familjare gjer në moshen 35 vjece. Për më tepër lë nr. cel. 0674682739.

Quhem T. Jam 55 vjeç katolik, nëse ka ndonjë grua që njeh dashuri e sinqeritet, janë të mirëpritura të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 00353857222144. Ireland.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo! Nëse egziston të më dërgoj sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës.

Jam 57 vjec dua te njihem me nje zonje serioze te moshes 47-53 vjece. Jam i divorcuar jetoj ne Vlore ne shtepitë e mia. Kam jetuar 22 vjet ne Itali mund te kthehem prap. Kush e gjen veten tek ky sms te bej zile tek ky numer jo anonim tel. 0699389257.

Jam nje zotëri 35 vjec kerkoj nje zonje per nje lidhje serioze jo per te kerkuar kart telefoni dhe jo per mashtrime. Ju lutem te jemi serioz falemiderit. Cel. 0699171608.

Jam nje zoteri 62 vjec mga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time, zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te marrin ne telefon ose te bejne sms te mos bejne zile se nuk i pergjigjem fare nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. O68677i65o.

Jam një zotëri nga Gjirokastra 50 vjeç i divorcuar pa detyrime, kam shtëpi dhe biznesin tim. Kërkoj një zonjë të jetë nga mosha 38-44 vjeçe për lidhje serioze. Lë nr. cel. në redaksi.

Pershendetje jam nga Tirana 51 vjec nuk pi duhan e alkol i komunikushem. Nëse nje shoqe nga Durrësi e lexon kete sms te bej sms 0038972710471. Me respekte Esmeri.

Jam Landi 40 40 vjeç nga Vlora i divorcuar kam shtëpi biznesin tim dhe ekonomi te mirë kerkoj nje femer vetem per qellime serioze qoft dhe ndonje femer qe nuk lind. Lë nr. cel. 0665558049.

Per vajzen nga Korça qe eshte 25 vjeçe qe ka pasë nje lidhje le nr. tim amcjpa11pp meqe jemi nga i njejti vend qe te dy shpresoj per nje lidhje serioze me ty ju pres.

Kerkoj nje femer ose zonje pa probleme qe kerkon nje mik te mire. Lë nr. cel. 0698981893.

Per zonjen nga Durresi 45 vjeçe nga Durresi qe nuk lind femije, i plotesoj kerkesat e saj. Nr. im është: vod.clab.ja0m1pd.

Më quajnë Leonard 34 vjeç, jetoj prej shumë vitesh në Itali, kërkoj një lidhje serioze me një vajzë shqiptare të moshës deri 30 vjeçe. Për më shumë ju lë këtë adresë emaili: yoshimura23@tiscali.it

Jam nje djal 40 vjeçar nga Kosova dua dhe une te njifem me nje vajzë shqiptare per martesë. Kam qenë me parë i martuar jetoj ne Kosov afer Prishtines 5 kilometra larg Prishtines. Fëmijë nuk kam jetoj vetem ajo qe do të ketë fat te me lajmroet ne numrin tim te telefonit: o49651277.

Per Rominen 39 vjeçe nga Kosova le numrin tim të cel. 00377044894220.

Vjola mund të më kontaktosh ne numrin tim 00377044894220 ska problem vetem të mos kesh probleme të tjera dhe te jesh e sinqertë e nderuar. Më shkruaj sms ose me bej një zile dhe do tju thërras. Ju përshëndes.

Kërkoj te njoh nje femer me vese te mira qe din te respektoj dhe te falin lumturi. Jam 28 vjeç dhe nr. im është ky: 0685190920.

I pergjigjem zonjes nga Durresi qe nuk lind femije per lidhje serjoze me banim ne Tiranë dhe i le kete numer telefoni: 0686830016.

Jam nje zoteri 50 vjec kerkoj nje zonje te rregullt per lidhje serioze dhe i lë këtë adresë emaili: rasimhupi@yahoo.com

Jam Koli mbi 40 vjec kerkoj të njoh një femer serioze mbi 30 vjeçe dhe lë këtë nr. cel. 0691134883.

Jam Toni 31 vjeç i divorcuare nuk pata fat ne dashuri ndaj kerkoj nje vajze nga mosha 24 deri 29 vjeçe per lidhje te sinqerte e serioze. Lë nr. tim të cel. 0698956734.

Jam 57 vjec i gjate 180 pesha 92 kg. me trup te rregullt pa asnje difekt. Jetoj i vetem ne Tirane kam shtepine dhe ne pereferi 30 km. larg kam bisnezin tim privat si dhe shtepi tjeter tip vile. Jam larg alkolit dhe cdo vesi tjeter me ekonomi te mire financiare. Kërkoj nje femer te jete e vetme pa probleme familjare dhe pa femije ne ngarkim dhe te kete paraqitje te mire. Mosha te jete rreth 45-55 vjece te kete kulture dhe te jete e respektueshme nuk ka problem feja. Faleminderit per kuptimin. Cel. 0694445150.

Jam i interesuar për Bjankën dhe i lë këtë nr. cel. 0699354267.

Jam nje zoteri i divorcuar, lindur dhe baunues ne Tirane, mosha 53 vjec, i punesuar. Banoj ne apartamentin tim ne qender te Tiranes. Dua te njihem me nje femer te moshes mbi 40 vjeçe. Do te gjeni te une, korrektese, respekt, seriozitet, mbeshtetje morale dhe financiare. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin tim të cel. 0665402160.

Jam Romeo 23 vjeç dhe i përgjigjem vajzës 19 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0698755860.

Për vajzen 25 vjeçe që kërkon mbështetje emocionale, jam 30 vjeç nga Tirana simpatik. Nëse ke dëshirë të njihemi lë këtë adresë emaili: eri.bejko@yahoo.com

Jam i interesuar për Denisen që ndodhet në Itali, jam Orgesi dhe lë këtë adresë emaili: angbo@shqiptar.eu

Jam një zotëri nga Tirana, ndihem i vetmuar, dua të lidhem me një mikeshë që ndihet e vetmuar si puna ime. Zonja të jetë nga mosha 40-50 vjeçe, jam në punë të mirë, ju bëj këtë kërkesë për ato që ndihen të vetmuara për të pasur një mik për të pirë një kafe. Tel. 0673213073.

X me banim në Tiranë pa problem familjar 66 vjeç, jetoj vetëm pa detyrime. Kërkoj një grua të jetë korrekte në çdo drejtim, afërsisht tek mosha ime. Merrni nr. tim 0693147639.

Jam 48 vjec 1.75 i gjate me banim ne Tirane beqar. Kerkoj nje vajze per lidhje serjoze. Per te interesuarat le ket nr ne gazete 0693361504.

Jam Gëzimi nga Tirana, 47 vjeç kam 3 vjet qe i kam humbur lidhjet me Marjanen. Ishte një person shumë pozitiv, por për fajin tim u prishem. Më ka marrë shumë malli për të, ndaj po i lë nr. cel. 0673981136. Nëse e lexon gazetën më bëj një sms se ju telefonoj unë më pas.

Per zonjen 45 vjece qe punon

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.