Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) ne arsim dhe kerkon ngrohtesi shpirterore i pergjigjem une 48 vjecari me shendet te mire dhe i punesuar ne shtet. Po le kete nr. telefoni: 0699543699.

Pershendetje une jam Albani 33 vjec 1.80 i gjate peshoj 90 kg. Jam nga Lu. kerkoj një lidhje serioze. Une kam një punë timen jam njeri i rregullt. Numri ime është: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Albani Lushnje. mundesisht e punesuar. Kush e gjen veten brenda ketij mesazhi te dergojë vetem sms në nr. cel. amc3287106. Jo zile.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Jam një djalë nga Fieri kërkoj një lidhje të fshehtë me ndonjë zonjë. Pres sms në këtë nr. cel. 0688353479.

Jam nje 50 vjeçar me banim ne Tirane, kerkoj lidhje sekrete me nje zonje qe i ka vdekur burri, ose qe eshte divorcuar, ose nje zonje qe i mungon dashuria dhe ngrohtesia. Qe te cilat do i gjej te une. Me rrespekt po ju le nr. tel. 0699932454. Ju lutem dërgoni sms ose zile.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0697780046.

I pergjigjem 52 vjeçares nga Tirana qe kerkon nje mik. Jam nje zotëri 54 vjeç, jam i ve i mbajtur. Kerkoj nje lidhje sekrete dhe te sinqertë e theksoj te sinqertë, jam i zhgenjyer nje herë. Numer tel. Amc.g.m.k.a.460. Ju mirëpres.

Përshëndetje, i përgjigjem ndonjë vajzë që të më përshtatet mua, kërkoj një lidhje të fshehtë dhe serioze, të më dërgojë mesazh ose të më marri në këtë nr. tel. 0665861367. Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam një zotëri 60 vjeç, dua të kem një mik zotëri të moshuar mbi 65 vjeç serioz e të dashur. Cel. 0688161690.

I pergjigjem zonjes qe kerkonte nje mik qe tju perkushtonte. Le nr. cel. amcgxdmxt0.

Dua nje lidhje te fshehte me nje grua qe eshte eshte e zhgenjyer nga jeta dhe qe ploteson dy kushte: te jete shume simpatike dhe te banoj ne Durres. Jam me shkolle te larte, serioz dhe i pashem. Bej zile në këtë nr. cel. 0696627983.

Jam X familjar 36 vjec banues në Tiranë, me paraqitje dhe fizik te mirë me punë i komunikueshem. Kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë të moshes 25-37 vjece banuese ne Tiranë, dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Ju mirëpres, prezantimi me sms sepse telefonin e lë në makinë. Cel. 0682766448. Të kërkoj me poezi... Një mesazh poetike per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç beqar nga Tirana, muzikant; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni të sjellshme e të sinqerta, ju kam ndermend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e mami të pëlqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke të lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni me të reja se çjeni, me të foluren tuaj të embel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane apo flini naten me fustane gjumi, në mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e zonja qejflie, ju qe n’krevat ta beni shume qejfin, por dini mire t’jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, pra ju qe lidhje serioze ose të fshehte kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze që nuk talleni me meshkujt në tel. sms time në gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celin në dore, e pa 1 pa 2 nr. tim tel. E pas kesaj ju o goca e mamushe joshese, vishni shpejt një fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani të takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira në çdo kohe në nr. 0695378090. Asaj qe do të më beje me shume per vete, do t’i jap edhe një dhurate simbolike.

Jam 40 vjeç i martuar, nga Dr. kërkoj të njoh një zonjë shumë simpatike për qejfin e të dyve, të jetë në gjëndje të mirë ekonomie, siç jam dhe vetë. Të jetë nga Tirana ose Dr. Ju lë nr. cel. 0699306133.

Kërkoj të njihem me një zonjë nga Fieri, jam 37 vjeç dhe lë nr. cel. në redaksi.

Jam një zotëri simpatik 37 vjec nga Tirana brun me sy jeshil kerkoj një zonjë simpatike per lidhje te fsheht dhe te sinqertë. Lë nr. cel. 0699953990.

Dëshiroj të njoh një femër të kalonim bukur sëbashku. Nëse ndonjë zonjushë apo zonjë ndjehet vetëm dhe ka nevojë për shoqëri bisedojmë. Cel. 0696193444.

Pershendetje nga Korca. Jam nje djalë 30 vjec kerkoj nje mikeshë per te biseduar mbi gjithecka. Te interesuarat të dërgojnë sms 0665471357.

Jam nje 45 vjecar nga Tirana i martuar kerkoj lidhje sekrete me një zonjë ose vajzë po nga Tirana per qef jo materialiste dhe te sinqertë

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.