Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam Olsi 30 vjec, profesioni instruktor palestre, kerkoj lidhje me një zonjë simpatike. Lë nr. cel. 0699926767.

Jam një qytetar nga Vl. 51 vjeç banoj në Tiranë 1.75 i gjatë me arsim të mesëm. Dëshiroj të gjej shoqen e jetës nga Jugu. Të jetë njeri i ndershëm dhe me karakter. Po i till dëshiroj të jem dhe vet në këtë jetë. Se një fjal e bukur thotë: ndershmëria nuk është një hap i madh drejt madhështisë por vetë madhështia. Për konsultim lë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

I përgjigjem femres se kompletuar ne te gjitha drejtimet dhe që kerkon te gjeje njeriun e jetes. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec kam mbaruar arsimin e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt. Jam me shume vlera, ide, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuri reciproke. Vajze jam interesuar per lidhje serjoze me ty, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore, lumturi te pafundme dhe dashuri te sinqerte. Jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoj as alkol, as cigare dhe jam i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja pozitive. Vajze nr. im i telefonit është ky: 0673377315. Te mirëpres!

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë serioz i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë. Ska rendesi origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me moshë te pjekur 38 deri 55 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë dhe e komunikueshme. Lë nr. cel. 0698456417.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Dua shoqeri me një zonjë sexy, jam nga Elbasani 28 vjec 0699376119.

Jam Sokoli 39 vjec i martuar kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë ose zonjushë vetem nga Vlora. Lë nr. cel. në redaksi.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri 30 vjec kam deshir te njihem me një zonjë, per mua mosha ska rendësi vetem dua te jetë e sinqertë pa interes. Unë dua vetem te kalojmë mirë. Cila ka deshirë të telefonojë në nr. tim të cel. 0699825447 ose mesazh dhe ju marr un. Ju lutem jo tallje. Faleminderit.

Jam një emigrant nga Greqia dhe kërkoj një lidhje sekrete me një femër të moshës 25- 40 vjeçe ti afrojmë njëri-tjetrit atë që mund të gjejë dikush tek një lidhje e fshehtë me një femër të moshës 25- 40 vjeçe, ti afrojmë njëri tjetrit atë që mund të gjejë dikush tek një lidhje e fshehtë. Mund të gjesh tek unë gjithçka që të mungon. Jam 38 vjeç, larg mashtrimeve, nga unë nuk do zhgënjehesh. Di të ruaj sekretin. Cel. 00306992054982.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje zonjë per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Tel. 6947232350.

Po shkruaj per nje grua te martuar apo jo qe kerkon miqesi shoqeri gjithcka mbi 45 vjeçe. Të më dërgojë sms në këtë nr. cel. vodcl93210j1.

Jam nje zotëri nga Shqipëria e mesme 53 vjec me trup dhe me trup e shendet te mirë kerkoj ndonje për lidhje sekrete nga mosha 30 vjeçe e lart. Po ju lej numrin per komunikim 0665453893. Faleminderit.

Jam i interesuar per kerkesen e ciftit. Për më tepër lë nr. tel. 067d029j5j.

I përgjigjem vajzes nga Durresi qe eshte 26 vjece une jam 30 vjec me shkolle te larte dhe me pune te mire. Do kisha deshire qe te me lajmeroni ne nr. tim te telefonit 0682097260 per njohje dhe lidhje serioze. Të mirëpres.

Jam Ledio nga Tirana 20 vjeç, jam i gjate 1.80 me trup te bukur i embel. Kërkoj të njoh një vajzë të bukur për qejf, pres telefonatë në këtë nr. 0665890626.

Interesohem për një vajzë ose zonjë për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0699822606.

Për vajzat qe duan lidhje te fshehta po le numin tim, jam beqar 0688425349.

Jam Fabio 30 vjec, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0699699810.

E le këtë mesazh per zonjen e vuajtur nga Tirana qe kerkon nje mik te mire per nje lidhje sekrete. Nr. im i telefonit: 0682590668.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonje per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është 0665473336.

Jam nje djale 25 vjec nga nje fshat i Fr. kerkoj te njihem me nje grua per qejf. Nëse gjithcka shkon mirë dhe per seriozisht ska rendesi mosha të ketë lekë e të jetoj vetem se un skam lek. Unë jam shumë djalë i mirë e i pashem. Per më shumë lë nr. cel. 0698149447.

Jam një zotëri simpatik nga Tirana 37 vjeç brun me sy jeshil kerkoj nje lidhje te fshehtë dhe te sinqertë me një zonjë simpatike. Lë nr. cel. 0699953990.

Jam një zotëri 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. tel. 0697780046.

Jam Nori 35 vjec nga Tirana, kerkoj te kem nje lidhje top sekret me nje vajze ose zonjë seksi po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0665434120.

Jam Olsi 36 vjeç nga Tirana, dua te lidhem me një zonjë ose vajzë seksi, po nga Tirana per te kaluar dhe shijuar gjithçka te bukur erotike. Lë nr. cel. 0698907497.

Zhigolo top sekret 31 vjeç 1.75 i gjatë, 70 kg. me trup të lidhur, singel, për çdo femër normale dhe biseksuale që do një zhigolo për të shijuar dhe kaluar momente të bukura dhe të paharrueshme në realitet. Lë nr. cel. 0698284428. Nga unë nuk do zhgënjeheni. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje zoteri 42 vjeç nga Sh. dua të njoh një zonjë vetem për qejf mundesisht te jetoje vetem bashkëjetese top sekret. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0674669649. Dua vetëm korrektësi. Ju kam shumë xhan.

Jam X nga Vlora, kërkoj të njoh një zonjë për lidhje të fshehtë dhe tepër sekret. Lë nr. tel. 0682794504.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.