Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Jam Eltoni jetoj ne Angli kërkoj lidhje serioze me një vajzë mosha 25 - 35 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 00447405034361. NJOFTIME NGA ITALIA

I pergjigjem vajzes nga Tirana qe eshte 25 vjeçe. Nëse e shikoni ketë njoftim po ju le nje nr. telefoni: 00393311611750. Më dërgoni sms.

Përshëndetje, jam një djalë që jetoj prej 18 vjetesh ne Itali (Milano) e së shpejti do vij ne Shqipëri. Do doja te njihesha me një vajzë shumë te sinqerte edukative e me se simpatike, me ose pa femije apo me lidhje problematike nuk ka rendesi, se nuk më intereson e kaluara, e mos të jetë më e madhe se 28 vjece. Tek mua do gjeni besnikeri dashuri e ngrohtësi. Jam 36 vjec e pak a shume kam cdo cilesi te mire, që mund të ketë një djalë. Për më tepër me shkruani tek ky nr. cel. 00393441810191.

Dua të njihem me një zonjë të jetë esmere dorë e zezë, ose mulate e sinqertë deri 30 vjeçe. Jam Tosi 31 vjeç esmer. Lë këtë nr. tel. 00393274720003. Jo zile pa numër. Dërgoni sms.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA GREQIA

Jam një djalë i rregullt 42 vjeç, jetoj në Greqi me letra të rregullta, kërkoj të lidhem me një vajzë të rregullt, të sjellshme e larg mashtrimit për të kaluar vështirësitë e jetës. Nga unë nuk do të pendohet. Tel. 6992314665.

Përshëndetje, jam Erioni 27 vjec nga Saranda dhe banoj ne Athinë. Deshiroj te njihem me nje vajze per nje shoqeri te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208.

Përshëndetje, ky mesazh është për vejushen sy bojqielli 50 vjeçe nga D. që punon magaziniere. Herën tjetër më bëj një telefonatë tek ky nr. cel. 6983656719.

Jam një zoteri 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje zonjë te sinqertë qe i mungon dashuria ku te jetë me banim ne Athinë. Tel. 6947232350.

Jam nje djalë 30 vjec 1.71 i gjatë, sy bojqelli, trup sportiv, jam me nje ekonomi te perqendruar, dua te lidhem me nje vajzë per nje lidhje serioze mosha 19-27 vjece edhe studente e diplomuar, te jete e kendshme ne paraqitje, te jete e komunikueshme dhe e qete, sinqeriteti dhe dashuria, e pelqej. Të jete e duruar te kuptojë, te dijë te vleresoj nga zemra dhe jo interesi dhe cdo gje tjetër reciproke. Urrej genjeshtren dhe mendjemadhesine, te jete e duruar dhe e disponueshme per takim, te tjerat ja lem kohes. Lë nr. tel. dhe pres sms 00306996949711 dhe 0662191911.

Përshëndetje jam Toni 29 vjec 1.80 i gjatë, banoj ne Athinë, Kalithea dua te lidhem me nje vajzë simpatike per cdo lloj qellimi. Lë nr. cel. 00306983960183.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik. Jam i divorcuar me dy femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajzë apo grua deri 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qoftëse e kuptojme njeri-tjetrin. Jam njeri i ndershëm, romantik dhe i ndergjegjshem. Kam pune te mire dhe banesen time. Për më shume ti leme nga telefoni. Tel. 6978106159.

Përshëndetje, jam nje djalë nga veriu me banim ne Greqi, katolik jam 37 vjeç, kam vuajtur ne jetë per nje dashuri te sinqertë. Kam nje problem fizik kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Lë nr. tel. 00306994335880.

Jam nje 43 vjeçar i ndare jo per fajin tim, ndodhem prej shume vitesh me letra ne Greqi kerkoj të njoh një zonjë mosha 28-35 vjece vetem per lidhje serioze dhe te jetojme ne Greqi. Vlen vetem per ato femra qe e kane seriozisht. Jam pa vese te keqia të jete e bukur e simpatike siç jam dhe une. Jo mashtruese jo per para jo e shemtuar e jo genjeshtra. Pres sms e ju marr une në telefon: 00306947435093.

Jam një djalë 37 vjeç, kërkoj një vajzë për qëllime serioze. Cel. 00306995080223.

Jam Toni 36 vjec jetoj ne Athine kerkoj të njoh nje vajzë 25 deri 35 vjeçe me qellim te krijojme familje. Nëqoftese kerkon te njejten gjë më kontaktoni në këtë nr. tel. 6942862752 ose ne email: toni6@live.ca per me shume imformacione.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik jam i divorcuar me 2 femije. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qofte se e kuptojme njeri-tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshëm. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume ti leme nga telefoni: 6978106159.

Përshëndetje, jam Mondi 41 vjec me origjine nga Permeti banoj ne Selanik. Jam shume simpatik nuk ngjaj per 41 vjec. Kam paraqitje te bukur dhe sportive. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer simpatike per lidhje serioze. Jam mire nga ana ekonomike dhe e kam mundesine ta ndihmoj dhe a te ekonomikisht. Ju lutem pres tel. 6987118318.

Përshëndetje, jam Erioni 27 vjec nga Saranda dhe banoj ne Athine, deshiroj te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte, te tjerat ja leme kohës. Cel. 00306998801208.

Jam një djalë 37 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze dhe i lë këtë nr. cel. 00306995080223.

Jam në kërkim të një vajze për lidhje serioze, jam 40 vjeç punoj dhe jetoj në Kalkidha të Greqisë. Vajza të jetë nga mosha 28- 35 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 6974808488. Ju pres.

Përshëndetje nëse jeni nje zonje e pavarur dhe ndiheni e vetmuar e moshes 40-44 vjece mund te telefononi. Jam nje zoteri rreth moshes 52 vjec jam i regullt e pa vese. Deshiroj te lidhem me nje zonje te rregullt. Cel. 00306947297211.

Jam nga Jugu 46- vjec me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonjë. Cel. 00306998001668.

Jam një zotëri banoi ne Greqi prej shumë vitesh kerkoj nje zonje per qellime serioze te jete nga ana e Pogradecit se edhe une andej jam. Cel. 00306970165479.

Arjani 36 vjeç nga Tirana me banim dhe punësim në Qipro. Dua të njihem me një vajzë si fillim njohje më pas ja lëmë kohës. Për më tepër lë nr. cel. 0035796725415.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Kërkoj një lidhje serioze, jam i divorcuar me gjygj, mosha ime është 57 vjeç, lindur e rritur në Tiranë, emrin e kam Qazim. Lë nr. cel. për tu njohur më shumë: 0699621566.

Jam një burrë nga Lapraka i divorcuar 45 vjeç, kërkoj një grua të divorcuar pa fëmijë se edhe unë jam pa fëmijë të jetë deri në moshen 44 vjeçe e dua për familje jo për tu tallur s ee kam ndarë gruan për tradhëti bashkëshortore. Lë nr. telefoni për komunikim: 0688408288.

Kërkoj një grua për jetë familjare, të jetë besnike, nikoqire ashtu siç jam dhe vetë. Kam shtëpiat e mia, vila dhe ekonomi të mirë. Gruaja të jeë gjer në moshën 35 vjeçe. Unë jam 57 vjeç. Punoj elektriçist dhe muzikant. Cel. 0688456327.

Jam një 61 vjeçar nga Tirana marr një pension, nuk kam njeri në ngarkim, jam një familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet, i paraqitshëm, serioz dhe i mbajtur. Shpresoj që mesazim im të gjejë vlerësim nga një zonjë që të ketë tipare të përafërta me të miat, si mosha, të marrë diçka të mos ketë njeri në ngarkim, mosha e saj të jetë e përafërt me mua, e mbajtur. Mundësisht të jetë nga Tirana me banim në Durrës. Cel. 06737492047.

Jam 65 vjeç, jetoj vetëm, sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Shpresa 53 vjeçe me banim në Tiranë e cila kërkon një zotëri deri 60 vjeç, zonjes Anjeza me banim në Tiranë 55 vjeçe, zonjes 40 vjeçe e cila kërkon një njeri të mirë, zonjes 52 vjeçe me banim në Tiranë dhe zonjës së vuajtur. Cel. 0698994078.

Jam një 60 vjeçar nga bregdeti. Kërkoj për bashkëshorte një zojë të moshës time që është e ve ose e divorcuar. Dëshiroj që telefonata nga El. Br. Fr. ose Gjirokastra. Cel. 0674654535.

Përshëndetje jam një zotëri 46 vjeç nga rrethi i Fierit. Kam qënë i martuar por për fat të keq gruaja iku para kohe pran zotit. Tani jam i interesuar meqë jeta vazhdon jam në kërkim për një femër për lidhje serioze dhe të sinqertë. Pikë së pari nëse do ketë ndonjë femër që do ketë dëshirë të njihet me mua. Do doja që e interesuara nuk ka problem nëse ka qene e fejuar apo e martuar. Më intereson që të jetë pa fëmijë e theksoj e interesuara të mos ketë fëmij. Për më gjer mund të telefononi në këte numër telefoni 0683850724 faleminderit për mirëkuptimin.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore une e dua per me jetue me te dhe jo per shoqeri nese ka ndonje zonje te me marrin ne telefon ose te me dergoje sms per kete ceshtje. Lë nr. cel. 068677i65o.

Përshëndetje, jam një djalë nga Shqipëria e mesme, dua të njihem me një vajzë që të jetë e sinqertë, dhe e qeshur se ashtu jam dhe vetë. Jam 28 vjeç, ska problem për moshen e femrës, mjafton vetëm një telefonatë tek ky nr. cel. 0699889044.

I pergjigjem Klementines 39 vjece, që eshte nga Sh. dhe qe ndjen mungesen e nje mashkulli, ne te gjitha cilesite e mira. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec kam mbaruar Shkollen e Larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shumë i komonikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, me vlera, idealist, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse jam me nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Klementina te lidhem me ty, sepse do te dhuroje ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri pasionante, sentimentale dhe romantike. Jam larg cdo vesi te keq dhe me cilesi te mira. Jam tip shume i qete, i dashur, i embel, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet dhe i mencur, argumentues dhe me energji te reja. Klementina nr. im eshte: 0673377315. Te mirepres.

Jam 47 vjec nga Tirana, beqar, i pamartuar. Ndjehem shume i vetmuar sepse prinderit me kane lene tani shpejt. Jetoj vetem, kam shtepine time dhe nje biznes. Deshiroj nje femer te shendoshe sepse kjo eshte ne shijet e mia. Per me teper informacion më kontaktoni në këtë nr. cel. 0682221742.

Jam Genti nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike nga Tirana. Pres vetem sms në nr. cel. 0686921036.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike 25-35 vjeçe per lidhje serioze. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. cel. 0698764594.

Jam nje zotri 42 vjec me banim ne Tirane i divorcuar me shtepine time dhe punen time. Dua te lidhem me nje zonjë pere qellime serioze. Cel. 0685744978.

Jam Eltoni nga Shkodra 30 vjec. Jam me shkoll te larte dhe gjendje te mire ekonomike . Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0696441966.

Jam Miri 32 vjeç nga Shkodra do të doja të kisha dëshir të kisha shoqëri me një vajzë ose zonjë të jetë vetem nga Shkodra. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Tel. 0685046375.

Jam nga Dr. i divorcuar pa femije ne ngarkim jam 45 vjeç, kerkoj nje lidhje serioze me te njejtin problem. Cel. 0699919514.

Jam Gazi nga Shkodra lë nr. për atë gocen që e kishte martuar babai me një të paralizuar. Të mirëpres për të krijuar familje në këtë nr. cel. 0685720762.

Jam Beni nga Tirana kerkoj te lidhem me nje mike mosha 50-60 vjeçe. Cel. 0682293393.

Interesohem per nje grua te jetë e ndarë nuk ka rendësi mosha fshat apo qytet pasi une jam 50 vjec nuk tregoj per sa jam vetem per martesë ose bashkëjetesë. Me respekt Gimi me nr. cel. 0699825957.

Jam nje zoteri 67 vjeç kerkoi nje grua me moshe 55-60 vjeçe qe te kaloj jeten kam ekonomi dhe shpin krejt timen. Nuk pi alkol as duhan kam qene ushtarak, jam i rregullt kam edhe amc me numer tel. 0686305813 po ashtu edhe numrin vodafon 0698813902. Falimenderit.

Per zonjen e vuajtur nga Tirana po i le nr e telefon qe po dergoj mesazhin. Me telefono ditet e punes nga ora 8.00-16.00 në nr. cel. 0673916457.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam një djalë 27 vjec jam nga qyteti i Beratit unë vetë punoj në ndërtim. Emri im është Emi kërkoj që të kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë dhe të thjeshtë të jetë nga qyteti ose nga fshati vetëm për qëllime serioze martesore. E interesuara të më kontaktoj në ketë numër cel. 0665953930. Ne ju mirëpëresim. Faleminderit.

Jam nje cun nga Tepelena deshiroj te njihem me ndonjë vajzë 17 vjece per lidhje serioze. Kush

është e interesuar pres pergjigje me sms në nr. cel. 0699180530.

Përshëndetje, jam i interesuar për zonjen e divorcuar 48 vjeçe. Jam 58 vjeç, jetoj në Greqi. Për më tepër lë nr. cel. 0686809016.

Jam Genti nga Korça 37 vjeç, 1.75 i gjatë, simpatik, trup sportiv, dëshiroj të njoh një vajzë për lidhje serioze. Cel. 0698913242.

Quhem Andrea 36 vjeç dua te njihem me nje zonjushë nga Tirana ose Kavaja mosha 25-45 vjeçe për lidhje sekrete. Këto ditë se jam emigrant ju mirëpres në këtë nr. cel. 0688262891.

Jam nje djalë 39 vjec nga jugu, unë jam nje djalë serioz, i rregullt pa vese dhe i sinqertë shume i llogjikshem. Do te doja te njihja nje vajze qe te ketë pak a shume keto cilesi qe mendoj se jan te rendesishme per te pasur nje lidhje serioze. Problemi im është se kam shikim te kufizuar, por kjo nuk me pengon per te pasur nje jetë normale ne te gjitha drejtimet. Mirëpres cdo te interesuar. Ju faleminderit. Tel. 0665420065.

Jam nje djalë 30 vjec beqar me shkolle te larte dhe me pune te mire. Kërkoj nje vajzë po me shkollë të lartë, të jete nga Tr. ose Dr. per lidhje serioze mosha deri 29 vjeçe. Për me shum me lajmeroni në këtë nr. cel. 0674692818.

Jam një djalë i kompletuar, dhe i pavarur 30 vjeç, simpatik dhe me arsim të lartë, dëshiroj të njihem me një femër të mirë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

Për Anën që jeton në Itali lë këtë adresë emaili: tikubomba@yahoo.co.uk

Jam një person familjar kam 3 vjet qe jam ndarë dhe me intereson te gjej nje femer qe te pershtatemi me njeri-tjetrin. Nëse don qe te krijojmë nje mardhënie serioze i lë këtë nr. cel. 0699728267.

Jam i interesuar për një lidhje më një grua mosha 40-50 vjeçe. Të interesuarat të më shkruajnë email në këtë adresë: Ilmi45@outlook.com

Jam Miri 28 vjeç kerkoj te njihem me nje vajze deri ne moshen 25 vjeçe. Vajza qe eshte e interesuar mund të më kontaktojë ne kete numer telefoni: 0685190920. Aktualisht ndodhem në Shqiperi per nje kohë te shkurter. Telefonatat pa numer nuk janë te vlefshme.

Per zonjen 48 vjeçe nga Tirana lë këtë nr. cel. 0037744256731. Më dërgoni një sms se ju marr unë më pas.

Jam një djal nga Ks. dua të njoh një vajzë te moshes 18 deri 22 vjeçe per lidhje serioze qe jeton jashtë Ks. jam 21 vjeçar dhe kam këtë nr. cel. 049221497.

Jam nje djalë nga Kucova deshiroj te lidhem me nje vajze deri 35 vjece. Nëse ka ndonje qe eshte e interesuar nr. im i telefonit është: 0694838615.

Kërkoj të njoh nje vajz nuk ka rëndësi mosha jam 37 vjec simpatik 1.73 i gjatë, per aventure jam pa vese dhe i dashur po le numrin ketu 0683037512 te komunikojme me sms. Faleminderit.

Për zonjushen 37 vjece jam 38 vjec me arsim te larte larg veseve te me telefonoje ne kete numer cel. 0683037512.

Jam nje djale i lindur ne Tirane, por qe jetoj qe prej 15 vjeteve ne France. Jam 37 vjeç dhe 1.80 i gjate. Kam mbaruar Fakultetin e Gjuheve te huaja dhe kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze simpatike mosha 25-30 vjeçe dhe gjatësia 1.65-1.75 e gjate. Nese deshironi mos hezitoni te dergoni te dhenat tuaja qe te komunikojme. Cel. 0605073446.

Kerkoj nje goc per tu njohur, nuk tallem po jo seriozisht. Lë adresë emaili: armando. gold90@ hotmail. com. Jam 25 vjeç jetoj në Tiranë.

Jam nje djale i lindur ne Tirane, por qe jetoj qe prej 15 vjeteve ne France. Jam 37 vjeç dhe 1.80 i gjate. Kam mbaruar Fakultetin e Gjuheve te Huaja dhe kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze simpatike 1.65-1.75 e gjate. Nese deshironi mos hezitoni te dergoni te dhenat tuaja qe te komunikojme.

Përshëndetje jam një djalë me banim ne Durres king dhe do ishte kenaqesi te njihesha me nji vajze te kendshme per një njohje te bukur dhe shume speciale. Për më tepër lë nr. cel. 0696265383. Faleminderit.

Jam nje djale nga Fieri 25 vjec shumë djalë i mirë e i bukur kerkoj te njihem me nje femer ska rendesi mosha ka rendesi të ketë lek se un skam. Per më shumë lë nr. cel. 0698149447.

Përshëndetje vajza si jeni, ore po ngelem beqar si do shkojë kjo punë. Jam 36 vjeç, po mendohuni pak dhe pres përgjigje. Cel. 0697TJHUVC.

Po le nr. se kam deshire te njoh nje zonje te mire serioze e pa probleme qe ndihet vetem, mbi 30 vjeçe nga Korca ose afer jo zile kot 0696161569.

Pershendetje! Jam nje djale nga Athina! Do kisha deshire te lid- hesha me nje femer nga mosha 25 deri 40 vjece! Per lidhje serioze per martese! Edhe te kete e fejuar o e martuar te kete marre divorcin! Ju lutem jo pa numer! Cel. 0699872568.

Jam nga jugu teper i sinqertë, pa vese me pun me ekonomi, i pjekur, dua te njihem me nje femer te vuajtur ne jet, qe si ka qesh buza, mundësisht e divorcuar rreth 40 vjeçe qe ska asnje mbeshtetje. Unë do ti kthej ate cka i mungon dhe shpresen per te jetuar. Kush e gjen veten ne kete sms te me drejtohet në këtë nr. cel. 0699732189. Ska problem dhe nga veriu te jetë. Ju lutem atyre qe se gjejn veten ne kete sms te mos më bezdisin ne telefon. Faleminderit.

Jam Beni 28 vjec nga Elbasani, kerkoj një vajz te mirë per martese, qofte e varfer ose me ndonje problem. Tel. 0673423670 ( nr club).

Jam nga T. dua te njoh nje zonje mbi 40 vjeçe, serioze e te mbajtur, per nje lidhje te gjatë, perferoj te arsimuar. Per komunikim lë këtë nr. cel. 0688322978. Jo femrave te lodhura. Faleminderi.

Pershendetje. Jam Flori 28 vjec nga Tirana sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente ju lutem jo privat 0685666381.

Tani 30 vjec, kerkoj një zonjushë nga mosha 30-40 vjece, per martes, nga zona e Tiranes qofte e varfer ose me ndonje problem. Tel. 0662122233 (nr club).

Dua të njoh një grua të shijoj jetën me të. Lë nr. cel. 0699184515.

Jam Andi nga Tirana 44 vjeç i përgjigjem 40 vjeçares dhe i lë këtë nr. cel. 0699272628.

Per gruan vlonjate 44 vjece i pergjigjem dhe i them do jesh shumë e lumtur. Më shkruaj sms në këtë nr. tel. 06660tre715nje.

Jam Fabio 30 vjec, elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0699699810.

Jam 48 vjec me pune e shtepi lindur e rritur ne Tirane kerkoj nje mashkull me karakter te mire e puntore per qellime serioze. Lë nr. cel. 0674622874.

Për zonjen nga Durrësi lë këtë nr. amc: mtaagjp0a. Jam në Durrës.

Jam Arbri nga Fieri 22 vjec, kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Zonjës nga Fieri, nëse ka dëshirë të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0 (mxpjjpdgj). Nga unë nuk do zhgënjehet. Për më tepër ja lëmë kohës.

Jam Agimi nga Tr. 40 vjec 85 kg. dhe 1.88 i gjate. Dua te gjej nje zonje nga mosha 40 deri 60 vjece mundesisht te jete e shendoshe dhe shume sekrete. Dua te ndajme me te kenaqesi shpirterore dhe seksuale ne privatesi te plote. Per zonjat qe e gjejne veten tek nje mashkull si une le nr. cel. 0699919330. Larg prostitutat dhe materialistet. Faleminderit per mirëkuptimin.

Pershendetje jam Arturi dua te lidhen me nje femer te jetë mosha 50 vjece jam vetëm per martesë. Po le nr. tel. 0683521480.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje gocë qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha shpresoj per nje te till se dhe vetë jam simpatik. Shpresoj per nje te tillë me bot shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi. Lë nr. cel. 0698807797.

I pergjigjem Ines 40 vjece nga VL. dhe 42 vjecares me arsim te larte, 1.65 e gjate, e paraqitshme e me trup te rregullt dhe le nr. cel. 0699319022. Jam me arsim te larte, ne pune, kam shtepi, skam asnje ves, banoj ne TR.

Jam një djale nga Rogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam një 40 vjeçar nga Ko. kërkoj një mikeshë për martesë. Të njohë vlerat njerëzore e të jetë me karakter. Mundësisht të jetë nga qarku i ko. Më dërgoni sms klab8451347.

Per Anjezen 55 vjece nga Tirana le nr. cel. 0699377300. Banoj në Tiranë, jam ne pune shteti, jetoj vetem.

Jam Edi jetoj në Athinë, kërkoj një lidhje me një vajzë ose zonjë. Lë nr. cel. 6992524631

Per Olen nga Tirana le nr. cel. Amc.bjqc1ka. Jam Geni nga Durresi.

Jam një zotëri që më quajnë Muhamet, kam dy fëmijë që jetojnë në Itali, gruaja më ka vdekur dhe jetoj vetëm në shtëpinë time në lagjen 3 Rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. E shikoj që jeta nuk kalon vetëm. Prandaj dëshiroj që të njihem me një grua të moshës 58-60 vjeçe, të jetë e mbajtur dhe e vetme dhe që do të jetojë me mua si zonjë në shtëpinë time me mua dhe do kalojmë jetën sëbashku. Për komunikim po ju lë nr. telefoni: 2220631. Dua vetëm përgjigje serioze dhe korrekte në shtëpinë time.

Për zonjen Shpresa 53 vjeçe që çalon pak i përgjigjet 54 vjeçar me shkollë të lartë dhe i lë këtë nr. cel. 0696748368.

Dua të njoh një zonjë të thyer në moshë dhe jo familjare, të zotërojë gjuhen frengjisht dhe anglisht dhe mudnësisht të jetë shofere. Të jetë 45 vjeçe e lart. Numrin ta lërë në gazetë. Faleminderit. Numrin tim e lë në redaksi. Të më marrë nga ora 11.00-13.00.

Jam nga Klosi I Burrelit, më ka vdekë gruaja, dua t ënjihem me Anjezen 55 vjeçe që ka shkruar në gazetë. Jam 66 vjeç, me pension. Nr. tel. 0682450503. Dëshiroj të takohemi drejtpërdrejtë. Kam shtëpinë time në Klos.

I pergjigjem Shpreses 53 vjece nga Tirana qe calon pak unë jam 53 vjec nga Shqipëria e mesme i sinqertë dhe i punësuar. Po të le nr. cel. 0665453893.

Kërkoj nje burre per martese per kusheriren time 50 vjece beqare ka shtepine e saj ne plazh Durres shume nikoqire e familjare. Personi te kete ekonomi te mire te jete famijare e jo mashtrues. Lë nr. cel. 0683030896 pres telefonatë ose sms, për lidhje serioze familjare.

Jam 56 vjec i divorcuar shume i mbajtur me makine personale kerkoj per martese nje grua le te jete dhe nga fshati po njeri familjare jo mashtruse. Dua lidhje serioze jo dashnore. Lë nr. tel. 0699723583. Pres telefonatë ose sms.

Për një zonjushë të paraqitshme që është e vendosur për një lidhje shumë afat gjatë, ju lë këtë nr. cel. 0699718976. Zotëria nga Tirana ju mirëpret.

Kërkoj të njoh një femer mosha 20-30 vjece per lidhje miqesore. Jam i vetmuar me arsim te larte 52 vjec banoj ne Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. 0683625677.

Kerkoj nje femer te cdo moshe per lidhje miqesore. Jam 58 vjec me arsim te larte banoj ne Tirane i vetmuar. Tel. 0685134092.

Pershendetje zonje e vetmuar, mos e lër zemren te vuaj. Mos mendo se kështu eshte shkruar, bej dicka per ta sheruar. Dil nga shtepia merr nje gazete, aty zgjidhjen ke per te gjetë. Nuk eshte nevoja te nxjerrësh ze, thjeshte shkruaj sms. Po mendohesh ku ta cosh? Nuk eshte zor ta kuptosh. Cel. 0685713676 eshte per syte e perlotur te asaj zemre qe ka vuajtur. Mos nguro se nuk bën krim, thjeshte zemres tende i jep sherim. 52 vjeçari nga Fieri.

Nese ndihesh e vetmuar e me zemren e coptuar, nese kerkon nje mik qe të të vleresoj ne radhe te pare si njeri e pastaj si femer. Nëse do qe te kurosh zemren tende, me shkruaj në këtë nr. cel. 0696950439. Jam ketu per te dhene nje pjese te zemres time. Jam nga Fieri 52 vjeç.

Me rastin e dites se Shën Valentinit kerkoj nje shoqe qe i mungon ngohtesia shpirterore dhe kjo te gjendet mes nesh mosha ska rendesi. Nr. cel. 0698705572.

I përgjigjem vajzës nga fshati që kërkon një peson nga Shqipëria e mesme dhe praktikon fenë mys- limane. Për më gjatë ju lë këtë nr. tel. 0682580280.

Jam Eno nga Tirana 28 vjec, i arsimuar dhe me pune te mire. Kerkoj te njoh femra te moshes 3045 vjeçe. Pres telefonata dhe sms në këtë nr. cel. 0688245721.

Një shprehje e urtë dhe e mençur thotë: “Një mik vlen më shumë se një çiflik”. Pra kjo sms shkon për një zotëri serioz e të dashur që dëshiron një shok si vetja. Unë jam një meso burrë. Cel. 0688161690.

Për gruan topolake nga Vlora që është 44 vjeçe lë këtë nr. cel. o698721346.

Jam nje zoteri nga Dr. qytetar i mirëfillte intelektual me pune me shtepi dhe ne gjendje shume te mire ekonomike. Jam me trup mjaft te rregullt gjatesia 1.80 mosha 55 vjec. Kerkoj nje femer per qellime serioze qe te jete qytetare te jete me shkolle mosha 45 deri 50 vjeçe gjatesia mbi 1.65 te jete vetem pa njeri ne ngarkim. Tek mua do te gjeni tamam nje mashkull ideal qe do ta kishte zili cdo femer. Kjo femer duhet te jete nga Dr. ose Tr. Kush e sheh veten qe mund te jete e denje per te qene ne krahun tim per gjithe jeten po lej numrin tim ne gazete per te komunikuar. Numri im eshte në redaksi.

Kerkoj te njihem me një zonje me plote kuptimin e fjales zonje, nga mosha 45 vjeçe e larte se kush jam une ne te vertete le tja leme kohes te me tregoje sa i vertete jam. Jam nga Tp. e banoj ne Vlore. Cel. 0665314650. Pres pergjigjen tuaj korrekte.

Përshëndetje. Jam nje burrë 41 vjeç nga Shqiperia e mesme, banoj ne Durres prej 8 vjetësh me qera. Kërkoj te njihem me ndonje femër për lidhje serioze, kam dy femijë nga martesa e parë dhe skam probleme. Punoj në arsim stabel prej shumë vitesh. Mosha të jetë e përshtatshme dhe ska problem ne ka qenë e lidhur por te jete e komunikueshme. Nr. im është: 0665424417. Faleminderit.

Jam nga Fieri kerkoj nje vajze per lidhje serioze deri ne moshen 35 vjeçe. Tel. 0688421292.

Jam nje djalë nga Tirana 35 vjec, kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Telefononi ne kete numer: 0697842925.

I përgjigjem zonjës 43 vjeçe nga Durrësi, që kërkon të njihet me një mashkull 48 vjeç që të jetë 1.75 i gjatë, zeshkan. Nr. tim të telefonit e keni në redaksi.

Pershendetje, jam 37 vjeç nga Vlora, kam qenë i shgenjyer ne jetë. Kërkoj një vajzë te dijë te respektoj familjen te jetë e dashur e respektushme dhe mbi te gjitha te dij te respektoj dhe te vlerësojë ate qe do ketë ne krah. Cel. 0698954916.

Jam Leonardi nga Tirana kerkoj një femer per lidhje serioze. Cel. 0697480818.

Jam nje zoteri mbi te 50-tat i divorcuar pa njeri ngarkim nga një fshat afer Elbasanit qe kerkoj per lidhje serioze martese nje zonje te jetë nga fshatrat e Gjirokastres, Permetit ose Tepelenes apo Vlores. Le të ketë dhe ajo fatin si unë. Pres telefonatë apo sms ne këtë nr. vod.2459abg.

Jam Adi nga Fieri 29 vjec dhe interesohem per zonjen 44 vjece nga Vlora, i lë kete nr. cel. 0699928780.

I pergjigjem zonjes qe kerkon

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.