Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nje mashkull ideal, jam une qe bej gjithcka per nje femer vetem ajo te jete e sinqertë dhe besnike. Të më telefonojë në këtë nr. cel. 0699770486 ju pres faleminderit.

Për zonjen nga Tirana 52 vjece interesohet Alberti po nga Tirana. Per kontakt po ju lë nr. cel. AMC. 23134GG.

Jam një zotëri me banim në Tiranë, pa probleme, 66 vjeç, pa familje, me pension. Dëshiroj të lidhem me një grua të jetë korrekte në çdo drejtim. Ju lë nr. cel. 0685927223.

I pergjigjem 40 vjecares e cila kerkon nje njeri te mire te sinqerte dhe besnik. Dhe une jam 40 vjec. Per me teper flasim ne tel. 0695621986.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, 1.85 i gjatë, 85 kg. i divorcuar, kush zonjushë ndjehet e vetmuar të më përgjigjet në këtë nr. cel. 0688393519.

Jam nje djale 35 vjec me arsim te mesem banoj në Tiranë, kerkoj te njihem me nje vajze te sinqerte per qellim serioze. Për me teper telefono në këtë nr. cel. 0698905045.

Përshëndetje unë jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia, jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat. Numri ime është vodafon klab: 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Ermali Lushnje.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nje djalë 41 vjeç nga EL. kërkoj nje femer per lidhje sekrete ose per bashkëjetesë. Lë nr. tel. 00306985646741.

Jam X nga Tirana 53 vjec 1.80 i gjatë 81 kg. me trup të rregullt dhe punsuar kerkoj nje grua ose ndonje zonjë per lidhje top sekrete. Filimisht më dërgoni mms ose zile se ju marr unë. Nr. cel. 0665453893.-V

Jam Juli nga Tirana 42 vjeç, 84 kg. biznesmen. Kerkoj të njoh nje femer simpatike mosha 20-30 vjeçe pa impenjime familjare, per nje lidhje sekrete. E interesuara të më kontaktoje me sms në nr. cel. që ndodhet në redaksi. Faleminderit.

Jam një djalë nga Shkodra, kërkoj të njoh një vajzë për lidhje sekrete mosha 18-23 vjeçe. Cel. në redaksi.

Per zonjen 52 vjec nga Tirana, qe kerkon lidhje sekrete, per ti falur ngrohtesi e dashuri te munguar, i le nr. tim të telefonit: 0695206173, qe te bisedojme, takohemi dhe te marrin fund vuajtjet e saj, por do ndjeje, ngrohtesinë dhe dashurinë e munguar.

Per zonjen 45 vjeçe qe punon ne arsim, ne kerkim te një miku qe i fal emocione nje femre, i lutem te me marre ne nr. tel. 0695206173, i them ok kerkesave te saj.

Jam një zotëri 36 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. telefoni: 0697780046.

Jam Tani nga Shk. biznesmen dua te njihem me një vajzë nga Tirana vetëm për qejf, se vij shpesh në Tiranë. Jam 24 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0699439670. Më dërgoni sms.

Jam Aleksi kerkoj nje lidhje sekrete, jam i martuar por jo i lumtur. Jam 30 vjeç, 1.85 i gjatë. Lë nr. cel. në redaksi.

Per zonjat që kerkojne mik te vertet, lë nr. cel. 06pg036jjj.

Deshiroj te kem nje lidhje per qef dhe shumë sekret. Cila femer deshiron nje lidhje te tillë i le nje nr. telefoni: 0674336521.

Jam një 60 vjeçar me punë në Tiranë, dëshiroj të njihem me një zonjë të jetë mbi 45 vjeçe pa probleme familjare, e pashme për qejf. Lë nr. cel. 0699889635.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar i arsimuar, i punësuar, zotëroj dhe veturë personale, i mbajtur dhe i paraqitshëm. Gezoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur, mundësisht të jetë beqare, e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, pra të jetë pa preokupime familjare e lirë për të dal apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana, gjithashtu të jetë nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time, të jetë e paraqitshme, serioze besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin. E interesuara të marrë në këtë nr. cel. 0682183632, ose të më dërgojë sms. Faleminderit.

I pergjigjem 44 vjecares nga Vlora, më pelqejne te shendoshate, e pres te me telefonojnë me nr. te sakte ne kete nr. cel. vod9770486. Faleminderit per respektin.

Kërkoj nje zonje 45 vjece te shendoshe per lidhje erotike sekrete! Jam shume mire ekonomikisht! Te jete vetem nga Tirana. Kush ndjehet erotike te më kontaktojë në këtë nr. cel. 0699557062. Ju mirepres!

Jam një 39 vjeçar, kërkoj një lidhje sekrete me një zonjë ose vajzë nga Tirana, Durrësi të jetë e sinqertë jo materialiste, mundësisht e punësuar ose të jetojë në Kanada, Zvicer, Angli ose Suedi. Stop numrave privat ose materialisteve. Cel. 0688127242.

I përgjigjem z. Eni nga Tirana 54 vjeçe tip trendi, pasi ashtu jam dhe vetë. Lë nr. cel. në redaksi. Më bëni zile se ju marr unë më pas. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes 52 vjeçe nga Tirana qe kerkon nje mik. Jam 54 vjeç jam i ve. Ti plotësoj te gjitha ato qe ty te mungojnë. Nr. tel. 0684652460. Te mirëpres.

Jam 38 vjeç nga Tirana, deshiroj nje lidhje sekrete me një zonjë, ska rendesi mosha me pelqejnë të jenë me trup medha e te shendosha veç te jetë njeri i mirë. Per me shumë dërgo sms në këtë nr. cel. 0688404701.-V I pergjigjem Fierakes 47 vjecare i garantoj sekret sinqeritet e jo aventura. Të tjerat nga telefoni kjo vlen per gjithë ato zonja qe kerkoj nje lidhje sekrete pa interes e te mos jen aventuriere te jenë nga Fieri. Lë nr. cel. 0694461994. Kush e ndjen me gjen, tallje jo.

Nëse vërtetë ne castet e vetmisë tende ndjen nevojen e nje miku per tu ndjerë më e plotesuar, per te kuptuar se dhe pse keshtu jeta duhet jetuar. Per nje lidhje sekrete me nje zonje qe e gjen veten ne kete mesazh. Cel. 0698668058.

Pershendetje jam 35 vjec nga Fieri. Kërkoj nje lidhje sekrete te jetë nga Fieri, Vlora ose Lushnja. E theksoj, te dije te ruaje sekretin. Cel. o6wtpa1dgm. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.