Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

qëllime serioze dhe i lë këtë nr. cel. 00306995080223.

Jam Jani 38 vjec nga Shkodra jetoj ne Athine jam i ndare dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379.

Përshëndetje jam një djalë i rregullt nga të gjitha drejtimet, jetoj në Greqi prej shumë vitesh, dëshiroj të lidhem me një vajzë të rregullt serioze, të respektueshme siç jam dhe vetë, nëse ka ndonjë vajzë që e ndjen të lidhet me një djalë të rregullt të më kontaktojë në këtë nr. cel. 00306987321623.

Jam një djalë i rregullt 42 vjeç, jetoj në Greqi me letra të rregullta, kërkoj të lidhem me një vajzë të rregullt, të sjellshme e larg mashtrimit për të kaluar vështirësitë e jetës. Nga unë nuk do të pendohet. Tel. 6992314665.

Përshëndetje, jam Erioni 27 vjec nga Saranda dhe banoj ne Athinë. Deshiroj te njihem me nje vajze per nje shoqeri te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208.

Përshëndetje, ky mesazh është për vejushen sy bojqielli 50 vjeçe nga D. që punon magaziniere. Herën tjetër më bëj një telefonatë tek ky nr. cel. 6983656719.

Jam nje djalë 30 vjec 1.71 i gjatë, sy bojqelli, trup sportiv, jam me nje ekonomi te perqendruar, dua te lidhem me nje vajzë per nje lidhje serioze mosha 19- 27 vjece edhe studente e diplomuar, te jete e kendshme ne paraqitje, te jete e komunikueshme dhe e qete, sinqeriteti dhe dashuria, e pelqej. Të jete e duruar te kuptojë, te dijë te vleresoj nga zemra dhe jo interesi dhe cdo gje tjetër reciproke. Urrej genjeshtren dhe mendjemadhesine, te jete e duruar dhe e disponueshme per takim, te tjerat ja lem kohes. Lë nr. tel. dhe pres sms 00306996949711 dhe 0662191911.

Përshëndetje jam Toni 29 vjec 1.80 i gjatë, banoj ne Athinë, Kalithea dua te lidhem me nje vajzë simpatike per cdo lloj qellimi. Lë nr. cel. 00306983960183. vjeç, me banim të përkohshëm në Milano, në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë maksimumi 33 vjeçe, vetëm për qëllime serioze për tu nisur menjëherë drejt Italisë. Takimet vetëm në Tiranë. E interesuara nuk do të zhgënjehet. Cel. 0665498899. Theksoj që e interesuara mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj.

Jam Dema 52 vjeç, me banim në Tiranë fëmijët i kam jashtë, jam vetëm. Kërkoj një zonjë nga mosha 45-50 vjeçe. Lë nr. cel. në redaksi.

Për zonjen 55 vjeçe nga Tirana që kërkonte një shok që ti kishte vdekur gruaja. Të kishte shtëpi dhe ekonomi, unë jam Ahmeti nga Elbasani që i plotësoj këto kërkesa që po ju dërgoj, ju lë nr. tel. 0693399301. Të më bëjë një telefonatë ose një zile se e marr unë më pas.

Për zonjen nga Berati që më ka humbur telefoni i saj dhe i mbaronte 44 në fund, i them të marrë nr. tim të telefonit në redaksi.

I pergjigjem zonjes 28 vjece qe banon ne Itali, që është e divorcuar dhe ka nje femije te vogel dhe kerkon nje burre serioz per martese. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me arsim te Larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, shume i komunikueshem dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt. Jam me shume vlera, parime, ide dhe me ambicje, sepse jam me nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar zonje te lidhem seriozisht me ty, per martese, sepse do te dhuroja shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri, pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi te keq dhe i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i embel, shume inteligjent, i zgjuar, i afte, i shkathet, i mençur, i matur,argumentues dhe me energji te reja. Zonjë nr. im është: 0673377315. Te mirëpres zonje!

Përshëndetje, jam Eri nga Berati jetoj ne France, po per momentin jam ne Berat, kërkoj te njihem me një vajzë per qellime serioze. Ju mirëpres në nr. cel. që lini në redaksi.

Përshëndetje jam nje zoteri rreth 50 vjeç, sapo jam kthyer nga emigracioni dhe kam vendosur te jetoj ne Shqiperi. Kërkoj të njoh nje vajze deri 42 vjeçe te jetë me arsim te lart me sjellje te mirë. Të jetë e gatshme per te krijuar familje te jete nga cdo vend i Shqiperisë. Lë nr. tim të cel. 0699922105. Faleminderit.

I përgjigjem Xhildes dhe i le mumrin e telefonit per komunikim. Jam 59 vjeç, gruaja me ka vdekur, banoj ne Tirane. Numri im i telefonit është: 0686427924. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Fredi nga Durrësi, i përgjigjem 44 vjeçares nga Vlora dhe i lë këtë nr. cel. 0692155t33. Faleminderit.

Jam Adriani 35 vjec interesohem për zonjen 28 vjece që jeton në Itali jam për lidhje serioze për martesë. Ju mirëpres në këtë numër cel. 0683604176.

Pershendetje. Jam nje zoteri i interesuar per znj. Ina 42 vjece. Punoj në Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. vod9356694. Faleminderit.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonjë per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike dhe jam i divorcuar edhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nese ka ndonje zonje te me marrin ne telefon ose te me dergojne sms . Te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare une nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me te. Per kete ceshtje une le nr. e tel. 068677i65o.

Pershendetje, unë jam një djalë 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femre per lidhje serioze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premtoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksjoj faktin se mosha juaj ska rendësi apo statusi e martuar apo beqare. Po le numrin tim 0674661125, te gjith ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se sdo zhgenjeheni.

I përgjigjem Elones 45 vjece nga Durresi me biznesin e saj dhe Dianes 47 vjece po nga Durresi duke i lënë nr. cel. 0699319022. Banoj ne Tirane, jam ne pune shteti, jetoj vetem ne shtepine time.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak. Nuk e di në egziston ai person per mua apo jo nëse egziston tme dergoj sms në nr. cel. 003281140493. Vajza te jete e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më teper ja leme kohes.

Jam Aleksi nga Saranda, për Olen 27 vjeçe “Zogu i Tunes” Ola a je mirë, pse humbe?! Po e lexove kete do me behej qejfi te te degjoja zerin, 0698284428.

Le nr. cel. 066707pw00 vetem per “zemren e vrare” 47 vjec nga Fieri.

I pergjigjem zj. Shpresa 53 vjeçe nga Tr. qe calon pak dhe i le kete numer telefoni: 0688387745.

Jam një 36 vjeçar nga jugu i rregullt fizikisht dhe në çdo drejtim. Doja të njihja ndonjë vajzë deri në moshen 30 vjeçe për të folë seriozisht, do më pëlqente nga anët tona, jugu. Cel. 069PTJGTUB.

Jam Petriti nga Durrësi 50 vjeç, jetoj vetëm me aktivitetin tim, pa njeri në ngarkim, më intereson një femër pa njeri në ngarkim të jetë mosha 40- 50 vjeçe. E theksoj vetëm për qëllime serioze. Cel. 0698889217.

X 37 vjeç i divorcuar pa probleme me origjine nga Fieri. Kërkoj lidhje serioze me nje vajze te mire. Jam 1.80 i gjate, elegant simpatik i sinqerte e serioz. Vajza të jete e sinqerte, me kulture, familjare e serioze. Të dije te vleresoj shokun e jetes dhe familjen. Tel: 0698412705. Me shumë respekt X.

Jam një djalë 35 vjeç 1.75 i gjatë, banoj në Tiranë, i arfsimuar i sjellshëm, serioz dhe pa vese të këqia. Kërkoj të njihem me një vajzë të denjë për të krijuar familje. Pres të më kontaktoni në këtë nr. cel. 0mwabe0g01.

I përgjigjem zonjës nga Pogradeci me fëmijë të vogël, jam 35 vjec nga Vlora. Nëse mendon seriozisht lë nr. cel. 0698974753. Faleminderit.

Jam Besniku nga Fieri 38 vjeç 1.84 i gjatë, 95 kg. me arsim, me punë shteti. Kërkoj një zonjushë të më përshtatet për lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698476590. Më dërgoni sms se ju marr vetë më pas. Ju mirëpres.

Jam Eltoni nga Shkodra 30 vjec. Jam me shkoll te larte dhe gjendje te mire ekonomike. Jam 180 i gjate peshoj 78 kg. dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0696441966.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665439081.

Jam Lorenci i interesuar për vajzën 41 vjece simpatike nga Tirana. Ju mirëpres në këtë numër telefoni: 0683604278.

Kërkoj një grua për martesë dhe i lë këtë nr. cel. 0037744925281. Jam një i interesuar për ju.

Jam Kolomboja nga Shk. 40 vjec bìznesmen, dua te lidhem me nje vajzë qoftë dhe e divorcuar per lidhje serioze. Nr. cel. 0665616864.

Pershendetje jam një djalë me banim ne Durres king dhe do ishte kenaqesi te njihesha me një vajze te kendshme per një njohje te bukur dhe shume speciale. Lë nr. cel. 0696265383. Falminderit.

Jam një zotëri tani 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, vlonjate ose lushnjare. Lë nr. cel. 0697780046.

Lë nr. cel. për Klementinen nr. plus. Jw11p67.

Lë nr. telefoni per Entriten nga Tirana, jam nje 35 vjecar nga Durrësi. Kam këtë nr. cel. 066ky117or.

Me pak fjalë dua ti them 47

vjeçares nga Fieri, bukuria është dhuratë e Zotit, por ta besosh e ta falenderosh duhen sakrifica. Unë që po të shkruaj jam një praktikant i lutjeve të fesë muslimane. Për më shumë ju lë nr. cel. 0682580280. Durrës.

Jam Berti nga Tirana dua te njihem me nje vajzë vetem për qëllime serioze. Lë këtë nr. cel. amc5066439.

Përshëndetje, jam nje djale nga Tirana 37 vjeç, dëshiroj te lidhem me ndonje zonje te mbajtur pa probleme dhe pa interes ne mes. Për më tepër lë nr. cel. 0665845737.

Jam Toni 30 vjec nga Elbasani kerkoj të njoh një zonjushë nga mosha 30- 40 vjece, per martesë qofte e varfer ose me ndonje problem. Për më tepër lë nr. tel. 0662122233 (nr club).

Jam Eri nga Tirana 35 vjeç singel, dua te kem nje lidhje me një vajzë po nga Tirana për qellime serioze. Tel. 0698907497.

Përshëndetje, këtë sms po e shkruaj për një grua që të jetë më disfatë e moshës 40-50 vjeçe, të jetë pa njeri në ngarkim se ashtu jam dhe unë, jetoj vetëm. Unë kam 4 fëmijë, muaj që kam ardhur nga emigrimi. Jam stabilizuar me të gjitha që i përket një familjari dhe një shtëpie. Kam aktivitetin tim, jam i kompletuar në të gjitha drejtimet për një jetë normale. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Ledi 34 vjeç nga Durrësi, deshiroj te njoh nje femer simpatike dhe te sinqertë. Lë nr. cel. 066kz11qmq.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe per lidhje serioze, të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. cel. 0698764594.

Përshëndetje. Jam Besi nga Durresi 28 vjec sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete studente e bukur e sinqerte. Ju lutem jo privat. Numri im është ky: 0699889044. Më bëj zile se ju marr unë më pas.

Jam nje bukurosh 25 vjec nga nje fshat i Fr. kerkoj nje femer ska rendësi mosha rendësi ka të ketë lek se unë skam e të jetoj vetem. Cel. 0698149447.

Lë mesazh për Valin, dhe i lë këtë nr. cel. 0662140054.

Përshëndetje une jam Albani 33 vjec, 1.80 i gjate peshoj 90 kg. jam nga Lu. kerkoj një lidhje serioze une kam një punë timen. Jam njeri i rregullt dhe numri ime eshte: vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt Albani Lu.

Jam Arturi i përgjigjem Elones nga Durrësi dhe i lë nr. telefoni: 0699610278.

Per Erlen 46 vjece nga Jugu dhe per Inen 42 vjece nga Tirana e cila nuk mund ta kaloje jeten vetem, le nr. cel. 0699377300. Jam ne pune shteti, kam shtepi, jetoj vetem, s’kam asnje ves, banoj ne Tirane.

I pergjigjem vajzes nga Pogradeci qe ka nje femije të vogel që shkruan për herë të parë. Lë nr. cel. vod paquy1k. Më dërgo sms po tu duk e arsyshme. Nuk me interesojne telefonatat e tjera.

Jam Toni 38 vjec jetoj ne ameriken veriore ne Toronto jam i stabilizuar kërkoj të njoh një vajze e cila te jete në moshen 28-35 vjeçe. Lë këtë adresë emaili: toni666@ live. ca

Jam person i rregulla pa vese dhe me punë, djalë i qetë, familjar i qeshur e i dashur, dukem mirë kam shëndetin e mirë dhe nuk konsumoj. Jam antidrogë. Di të vlerësoj femrën dhe ta bëj të lumtur. Kërkoj një femër e cila do të jetojë me mua jashtë shtetit në Kanada, dua vetëm për lidhje serioze, moshës pak më të re se mosha ime. Të jetë e sinqertë dhe simpatike, të tjerat ja lëmë kohës të flasë. Kam kryer kontabilitetin dhe kam njohuri të informatikës dhe flas disa gjuhë. Lë këtë adresë emaili: Kebekos@mail.com

Përshëndetje jam nje cun 38 vjecar jetoj ne Tiranë dhe njekohësish punoj do doja te njoh nje femer, per te krijuar nje finale ku eshte familje. Nuk kerkoj aventure apo di une, kush te jete e interesuar të dërgojë sms ne numerin tim të cel. 0697890489. Faleminderit per mirëkuptimin.

Jam 47 vjeç i arsimuar, por i divorcuar simpatik (së paku kështu thonë) 1.80 i gjatë, me peshe fare normale. Jetoj e punoj mbi 20 vite jashte Atdheut (Zürich-ch) ne bisnesin tim te pavarur. Kam të punesuar dhe kerkoj po te tille etj. etj. Kerkoj nje femer shqiptare simpatike dhe te kendeshme, sa intelegjente po aq te ndershme, e cila do te me bente vertetë ta ndjej dhe ta dua, apo me sakt si do shpreheshin ne te tilla raste gjermanet, që më ben te ndjehem dhe te ndjehet sikur paskemi lindur per njeri- tjetrin... Mosha e kerkuar 30-40 vjeç. Mund të më kontaktoni sa per fillim në këtë adresë emaili: haleluja007@hotmail.com

Përshëndetje, jam nje djal 22 vjec, student, shume simpatik dhe i bukur, shume mire ekomikisht qe cdo goc do te kishte deshire te me kishte ne krah. Kërkoj nje vajze te sinqerte dhe te bukur per qellime serioze dhe jo thjesht nje aventure. Do te doja nje goc te sinqertë qe ta dua dhe ti perkushtohem vetem asaj. Ju lutem me kontaktoni në këtë nr. cel. 0692286947.

I them zotërisë nga Tirana me nr. kontakti te me shkruaj ne adresen time te email kolas@yahoo.com që të flasim.

Për femren e kompletuar qe kerkon nje lidhje serioze, jam nje 36 vjecar nga Dr. dhe lëkëtë nr. cel. 066jz11pmp.

Kerkoj grua single për martesë nga Shqipëria, që i ka vdekur burri, e divorcuar ose e pamartuar. Kryeisisht të jetë nga Tirana, Durrësi, Shkodra, Lezha, Kukësi, etj. Të jetë një zonjë e mirë dhe e sinqert. Jam burr 58 vjeç nga Prishtina, i gjatë 1.75 cm, pesha 90 kg, biond, syte e kalter, i shëndosh dhe i pashëm, me dukje për 10 vite më i ri. Gruaja më ka vdekur qe dy vite. Kam shtëpinë time trekatëshe në periferi të Prishtinës, kam kushte të mira për jetesë. Ajo që është e interesuar të shkruaj në gazetë.

Jam Eno nga Tirana 28 vjec, Jam i arsimuar dhe me pune te mire. Kerkoj te njoh femra nga mosha 3045 vjec. Kush ka deshire te me dergoje sms ose telefonoje ne nr. cel. 0688245721. Nuk do zhgenjeheni. Faleminderit.

Përshëndetje quhem Visi dhe aktualisht jetoj ne Tiranë, jam 25 vjec me arsim te mesem nga jugu me origjinë, do doja te njihesha me nje vajzë per te vazhduar rrugen e jetes, e vetmja gje me rendesi per mua është sinqeriteti. Më kontaktoni në këtë nr. telefoni: 0699711603.

Jam Bujari nga Prishtina 34 vjeç jam i interesuar për një vajzë nga Shqipëria për lidhje martesore. Lë nr. cel. 0038643821430.

Quhem Gani, jetoj ne Zvicer, shtetas zvicran, mosha 45 vjecar, i divorcuar. gjendjen ekonomike shume te mire, i punesuar si udheheqes i repartit ne prodhimtari farmatike. Kërkoj nje femer nga shqiperia per qellime martese serioze. Profili i saje te jete: mosha 30-40 vjecare, te kete shkollim te mesem apo universitare, te jete e sinqerte, beqare apo e divorcuar nuk luan rendesi, pos karakterit, bukuria dhe simpatia do ta ngrisin vullnetin e qellimit. Gezohem nese me shkruani ne e-mailin e poshte-shenuar: berisha07@gmail.com

Per zonjen 52 vjeçe nga Tirana,e garantoj ne cdo kerkese te saj. Nr. im është: vodclabja0m1pd.

Jam Adi nga Fieri 29 vjec dhe interesohem per zonjen 44 vjece nga Vlora dhe i le kete nr. cel. 0699928780.

Jam Landi nga Vlora 40 vjec i divorcuar kerkoj nje vajzë vetem per lidhje serioze kam nje biznesin tim dhe shtëpitë e mia dhe me ekonomi te mirë. Vajza te jetë dhe e divorcuar por te jetë nga zona e Vlores apo e Fierit vetem per qellime serioze. Për me shumë po le nr. cel. 0665558049.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë i paraqitshem, dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me moshë te pjekur 38 deri 55 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë e komunikueshme. Ju lutem jo zile kot por seriozitet. Cel. 0698456417.

Përshëndetje, jam nje zoteri 41 vjec dua te kem lidhje me nje zonje qe jeton vetem te jete nga Shqipëria e mesme mundesisht nga Elbasani te jete intelektuale dhe larg ndonje vesi te keq. Vete jam top sekret, ju mirepres. Kush e ndien veten te vetmuar më gjen në nr. cel. që ndodhet në redaksi. Tek unë do gjejë ngrotesine e duhur. Ju mirepres.

Përshëndetje jetoj ne Tiranë jam 38 vjeç, i divorcuar, kam ardhur nga Anglia do hap nje biznes ne Tiranë, kerkoj nje lidhje te sinqertë jam shumë i mirë i komunikushem. Nr. cel. 0688278953. Mondi.

Per herë te parë po shkruaj jam 40 vjeç i martuar nga Tirana dua nje lidhje te sinqertë me nje zonjë te jetë e sinqertë. Jam shumë i sinqertë kam nje punë private vetem nje sinqeritet. Lë nr. cel. 0698767252. Kam nje zemer shum te paster. Më dërgoni sms.

Pershendetje. Jam nje djale 32 vjec, kërkoj nje vajz te mire dhe te embel. Më dërgoni sms në nr. cel. 0665471357.

E le numrin per zonjen nga Fieri me zemër te vrarë 0693602724.

Për zemrën e vrarë 47 vjeçe nga Fieri i lë këtë nr. cel. 0696950439. Më shkruaj nëse vërtetë do që të kurosh zemrën tënde. 52 vjeçari nga Fieri.

I pergjigjem Shpreses, jam 59 vjec dhe banoj ne Tirane. Gruaja me ka vdekur. Per te komunikuar me gjate ju le numrin e celularit i cili është: 0665486479. Ju pres te komunikojme dhe te pime nje kafe.

Le nr. cel. per femren me zem- er te vrare. Jam Ledi nga Dr. 066jz11qms.

Përshndetje vajza unë që po ju shkruaj jam një djalë nga qyteti i Beratit jam 27 vjec mua më quajn Emi, jam i gjat 1.65, punoj në ndërtim kam shumë dëshirë që të kem një lidhje martesore me një vajzë të thjesht e te mirë. Të jetë nga qyteti ose nga fshati. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665953930. Ju mirëpres.

Jam Tani nga Vlora 41 vjec jam i divorcuar kam biznesin tim si dhe shtëpi. Kërkoj te lidhem me nje femer te jetë e divorcuar po pa femijë ose beqare. Për më shum po le nr. cel. 0683039719.

Përshëndetje ajo vajzë që e ndjen veten gati për të krijuar një lidhje serioze, jam 37 vjeç nga Vlora i divorcuar, i zhgënjyer një herë në jetë. Kërkoj një vajzë të dijë të respektojë dhe dashurojë. Cel. 0698954916.

Jam një burrë nga Lapraka i divorcuar 45 vjeç, kërkoj një grua të divorcuar pa fëmijë se edhe unë jam pa fëmijë të jetë deri në moshen 44 vjeçe e dua për familje jo për tu tallur s ee kam ndarë gruan për tradhëti bashkëshortore. Lë nr. telefoni për komunikim: 0688408288.

Kërkoj një grua për jetë familjare, të jetë besnike, nikoqire ashtu siç jam dhe vetë. Kam shtëpiat e mia, vila dhe ekonomi të mirë. Gruaja të jeë gjer në moshën 35 vjeçe. Unë jam 57 vjeç. Punoj elektriçist dhe muzikant. Cel. 0688456327.

Jam një 61 vjeçar nga Tirana marr një pension, nuk kam njeri në ngarkim, jam një familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet, i paraqitshëm, serioz dhe i mbajtur. Shpresoj që mesazim im të gjejë vlerësim nga një zonjë që të ketë tipare të përafërta me të miat, si mosha, të marrë diçka të mos ketë njeri në ngarkim, mosha e saj të jetë e përafërt me mua, e mbajtur. Mundësisht të jetë nga Tirana me banim në Durrës. Cel. 06737492047.

Jam 65 vjeç, jetoj vetëm, sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Shpresa 53 vjeçe me banim në Tiranë e cila kërkon një zotëri deri 60 vjeç, zonjes Anjeza me banim në Tiranë 55 vjeçe, zonjes 40 vjeçe e cila kërkon një njeri të mirë, zonjes 52 vjeçe me banim në Tiranë dhe zonjës së vuajtur. Cel. 0698994078.

Jam një 60 vjeçar nga bregdeti. Kërkoj për bashkëshorte një zojë të moshës time që është e ve ose e divorcuar. Dëshiroj që telefonata nga El. Br. Fr. ose Gjirokastra. Cel. 0674654535.

Përshëndetje jam një zotëri 46 vjeç nga rrethi i Fierit. Kam qënë i martuar por për fat të keq gruaja iku para kohe pran zotit. Tani jam i interesuar meqë jeta vazhdon jam në kërkim për një femër për lidhje serioze dhe të sinqertë. Pikë së pari nëse do ketë ndonjë femër që do ketë dëshirë të njihet me mua. Do doja që e interesuara nuk ka problem nëse ka qene e fejuar apo e martuar. Më intereson që të jetë pa fëmijë e theksoj e interesuara të mos ketë fëmij. Për më gjer mund të telefononi në këte numër telefoni 0683850724 faleminderit për mirëkuptimin.

Jam 47 vjec nga Tirana, beqar, i pamartuar. Ndjehem shume i vetmuar sepse prinderit me kane lene tani shpejt. Jetoj vetem, kam shtepine time dhe nje biznes. Deshiroj nje femer te shendoshe sepse kjo eshte ne shijet e mia. Per me teper informacion më kontaktoni në këtë nr. cel. 0682221742.

Jam Genti nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike nga Tirana. Pres vetem sms në nr. cel. 0686921036.

Jam nje zotri 42 vjec me banim ne Tirane i divorcuar me shtepine time dhe punen time. Dua te lidhem me nje zonjë pere qellime serioze. Cel. 0685744978.

Jam Miri 32 vjeç nga Shkodra do të doja të kisha dëshir të kisha shoqëri me një vajzë ose zonjë të jetë vetem nga Shkodra. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Tel. 0685046375.

Jam Gazi nga Shkodra lë nr. për atë gocen që e kishte martuar babai me një të paralizuar. Të mirëpres për të krijuar familje në këtë nr. cel. 0685720762.

Jam Beni nga Tirana kerkoj te lidhem me nje mike mosha 50-60 vjeçe. Cel. 0682293393.

Interesohem per nje grua te jetë e ndarë nuk ka rendësi mosha fshat apo qytet pasi une jam 50 vjec nuk tregoj per sa jam vetem per martesë ose bashkëjetesë. Me respekt Gimi me nr. cel. 0699825957.

Jam nje zoteri 67 vjeç kerkoi nje grua me moshe 55-60 vjeçe qe te kaloj jeten kam ekonomi dhe shpin krejt timen. Nuk pi alkol as duhan kam qene ushtarak, jam i rregullt kam edhe amc me numer tel. 0686305813 po ashtu edhe numrin vodafon 0698813902. Falimenderit.

Jam Genti nga Korça 37 vjeç, 1.75 i gjatë, simpatik, trup sportiv, dëshiroj të njoh një vajzë për lidhje serioze. Cel. 0698913242.

Jam nje djalë 39 vjec nga jugu, unë jam nje djalë serioz, i rregullt pa vese dhe i sinqertë shume i llogjikshem. Do te doja te njihja nje vajze qe te ketë pak a shume keto cilesi qe mendoj se jan te rendesishme per te pasur nje lidhje serioze. Problemi im është se kam shikim te kufizuar, por kjo nuk me pengon per te pasur nje jetë normale ne te gjitha drejtimet. Mirëpres cdo te interesuar. Ju faleminderit. Tel. 0665420065.

Jam nje djalë 30 vjec beqar me shkolle te larte dhe me pune te mire. Kërkoj nje vajzë po me shkollë të lartë, të jete nga Tr. ose Dr. per lidhje serioze mosha deri 29 vjeçe. Për me shum me lajmeroni në këtë nr. cel. 0674692818.

Jam një djalë i kompletuar, dhe i pavarur 30 vjeç, simpatik dhe me arsim të lartë, dëshiroj të njihem me një femër të mirë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarat.

Për Anën që jeton në Itali lë këtë adresë emaili: tikubomba@yahoo.co.uk

Jam një person familjar kam 3 vjet qe jam ndarë dhe me intereson te gjej nje femer qe te pershtatemi me njeri-tjetrin. Nëse don qe te krijojmë nje mardhënie serioze i lë këtë nr. cel. 0699728267.

Jam i interesuar për një lidhje më një grua mosha 40-50 vjeçe. Të interesuarat të më shkruajnë email në këtë adresë: Ilmi45@ outlook. com

Jam Miri 28 vjeç kerkoj te njihem me nje vajze deri ne moshen 25 vjeçe. Vajza qe eshte e interesuar mund të më kontaktojë ne kete numer telefoni: 0685190920. Aktualisht ndodhem në Shqiperi per nje kohë te shkurter. Telefonatat pa numer nuk janë te vlefshme.

Per zonjen 48 vjeçe nga Tirana lë këtë nr. cel. 0037744256731. Më dërgoni një sms se ju marr unë më pas.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.