Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam një djal nga Ks. dua të njoh një vajzë te moshes 18 deri 22 vjeçe per lidhje serioze qe jeton jashtë Ks. jam 21 vjeçar dhe kam këtë nr. cel. 049221497.

Jam nje djalë nga Kucova deshiroj te lidhem me nje vajze deri 35 vjece. Nëse ka ndonje qe eshte e interesuar nr. im i telefonit është: 0694838615.

Përshëndetje vajza si jeni, ore po ngelem beqar si do shkojë kjo punë. Jam 36 vjeç, po mendohuni pak dhe pres përgjigje. Cel. 0697TJHUVC.

Jam nga jugu teper i sinqertë, pa vese me pun me ekonomi, i pjekur, dua te njihem me nje femer te vuajtur ne jet, qe si ka qesh buza, mundësisht e divorcuar rreth 40 vjeçe qe ska asnje mbeshtetje. Unë do ti kthej ate cka i mungon dhe shpresen per te jetuar. Kush e gjen veten ne kete sms te me drejtohet në këtë nr. cel. 0699732189. Ska problem dhe nga veriu te jetë. Ju lutem atyre qe se gjejn veten ne kete sms te mos më bezdisin ne telefon. Faleminderit.

LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje femer per nje lidhje sekrete ku te jetë me banim ne Athinë. Lë nr. tel. 6947232350.

Jam Iliri nga jugu, 43 vjec jam i martuar, dua një njohje per shoqeri, jo per interes. Të jetë dhe nga Kosova, ju faleminderit. Numri im është: 068567353.

Jam nje zoteri 48 vjec i pashem trup i lidhur me pune te mire kerkoj nje mike ose një zonjë te jete e mire e shendoshe, për më tepër po le kete nr. tel. 0699543699 te jetoje ne Tirane se ketu banoje dhe une. Më bëni sms ose zile se ju marr unë më pas.

Dua shoqeri me një zonjë seksi, jam nga Elbasani 28 vjec dhe kam këtë nr. cel. 0699376119.

Jam një djale nga Rrogozhina 35 vjec kerkoj je lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Lë nr. cel. 0682396900.

Jam një babi simpatik nga Tirana 35 vjeç brun sytë jeshil 1.78 i gjatë, kerkoj te kem nje lidhje sekrete me një zonjë simpatike dhe te sinqertë. Cel. 0699953990.

Jam nje zotëri simpatik nga Tirana 35 vjec trup sportiv 1.80 i gjatë ne kerkim te nje lidhje sekrete me një zonjë simpatike. Cel. 0699926767.

Jam Genci 52 vjec nga tirana jam i arsimuar jam i interesuar për Shpresën 53 vjece nga Tirana që kërkon një mik të mirë dhe të sinqert për lidhje sekrete. Shpresa më kontakoni në këtë numër cel. 0682763381.

Jam 47 vjeç nga Shqiperia e mesme. Jam ne kerkim te nje lidhje sekrete qe mund te kthehet ne serioze me vajza ose zonja qe janë te interesuara kundrejt detyrimit shpirteror, fizik dhe ekonomik. Nr. im i cel. 0699378mwp.

Jam një burrë 53 vjecar nga Tirana i punësuar i rregullt dhe i sinqertë familjar. Kërkoj një grua ose ndonje zonjë po të jetë nga Tirana ose Vora por të jetë e sinqertë per lidhje sekrete. Po ju lë nr. cel. 0665453893 dhe 0682809148. Shumë faleminderit.

Jam nga jugu, me punë me ekonomi te mirë, pa vese, por sjam i lumtur, dua te njihem me nje fem- er rreth 35 vjeçe te jetë e rregullt e sinqertë, e lire, per nje lidhje te fshehtë. Kush ka te njejtin problem si unë të dërgoj sms ne 0699732190. Te tjerat te mos bezdisin me zile te fshehte.

Jam nga veriu 34 vjec i bukur simpatik kerkoj te njihem me një zonjë për lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0683680054.

Jam një zotëri tani 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake ose nje cift familjar qe duan nje mik sekret e per qejf. Për më tepër lë nr. tel. 0686747154.

Jam një djalë nga Shqipëria e mesme kërkoj një zonjë ose vajzë për lidhje sekrete të jetë e pashme se ashtu jam dhe vetë. Ju pres në këtë nr. cel. 0684296tpd.

Jam Fabio 30 vjeç, elegant dhe simpatik. Do doja te njihja ndonjë vajzë te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0699699810.

Pershendetje! Jam Enkeljani nga Tr. 36 vjeç beqar burrë i sjellshem simpatik e korrekt dua te njihem me nje goce apo zonje per lidhje diskrete. Telefononi ose dërgoni sms në këtë nr. cel. vad9681137.

Për një lidhje sekrete kërkoj të njihem me një zonje me pelqejn te jetë e shendoshe. Unë jam trup sportiv 1.80 i gjatë, 40 vjeç nga Dr. 0699919514.

Përshëndetje intervista, jam një djalë nga Fieri 25 vjec, jam i etur per gra te martuara, ska rendesi mosha, sdua interes, thjeshtë qejf dhe lidhje afatgjate, vetem nga Fieri. Cel. vod9967829.

Pershendetje nese do te pelqente ty Viola per nje lidhje sekrete une jam 32 vjec nga Fieri nese do po te le nr. cel. 0699974012. Faleminderit.

Quhem Andrea 37 vjeç do isha i lumtur te njihem me nje zonjushë nga e gjithë Shqiperia e theksoj lidhje sekrete edhe do ju ndihmoja këto ditë. Lë nr. cel. 0688262891. Na dërgoni mesazh.

Përshëndetje, jam një zotëri 30 vjec nga Berati simpatik me trup te bukur do doja nje lidhje sekrete me nje femër mosha 16-45 vjeçe. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692395842.

Përshëndetje, jam 40 vjeç nga Shqipëria e mesme. Jam i interesuar per nje femër për lidhje sekrete si fillim qofte dhe te divorcuara, të jetë nga Kavaja ose Durresi dhe te jete e komunikueshme se jam kuader. Nr. im është: 0665424417. Faleminderit.

Zonjes Shpresa që ka bërë njoftim në gazetë tuaj e cila është 53 vjeçe dhe që çalon pak, e sinqertë dhe e arsimuar i përgjigjem unë Agimi me arsim të lartë me paraqitje fizike normale, që të mos them simpatike banues në Tiranë që di të ruaj sekretin i aftë në gjëndje ekonomike të mirë, që të ndihmoj znj. Shpresa me gjithë shpirt dhe vazhdimisht, të plotësoj brenda mundësive kërkesat hallet dhe nevojat e saj. I them zonjes Shpresa të më japë një numër telefoni ose një adresë në mënyrë që shoqërisht të pimë një kafe me të, çdo ditë dhe në çdo orë që dëshironi ju. Ju ftoj për një bisedë shoqërore dhe të sinqertë me shpresë se do të mirëkuptohemi.

Jam Joni nga Tirana 40 vjec i martuar me pune te mirë e me arsim te larte kerkoj nje zonje qe te ruaj sekretin. Më komunikoni në këtë nr. cel. 0699763849. Nuk pres zile por sms.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.