Aurela Hoxha sjell programin e saj

Intervista - - JAVA VIP -

Aurela Hoxhën shumë shpejt do ta shohim si pjesë të formatit më të ri televiziv, dedikuar modës dhe blerjeve, një patentë ndërkombëtare shumë shpejt do të vijë edhe në Shqipëri. “Shopping Queens” do ta nisë transmetimin shumë shpejt në ekranin e Vizion Plus dhe në platformën Tring Digital. Gjatë këtij transmetimi, do të keni mundësi të mësoni edhe formulën e këtij programi, ku pesë femra me karaktere të ndryshme do të konkurrojnë me njëra-tjetrën në zgjedhjen e veshjeve dhe paraqitjes në të njëjtën kohë dhe me buxhet të caktuar. Në fund, do të zgjidhet mbretëresha e mbrëmjes. Cila do të jetë ajo? Këtë do të mund ta zbuloni së shpejti në Vizion Plus, me Aurela Hoxhën.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.