Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Albani 49 vjec. Deshiroj te njihem me nje femer serioze. Kam vite që banoj në Angli jam i stabilizuar këtu. Jam i ndarë prej vitesh. Me dergoni sms ju lutem. Për më shume nr. im është ky: 00447502912677. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam Remo, vazhdoj të kërkoj një zonjushë apo zonjë qoftë dhe me fëmijë por të jeë serioze, e vlerësoj familjen. Jam në Bolonja me punë, me arsim të mesëm 54 vjeç, 175 i gjatë, simpatik, tepër i rregullt në jetë. Për të tjerat flasim në telefon në këtë nr. 00393288666002. Jo zile por telefonatë.

Jam Jordi 38 vjec me arsim te larte do doja të lidhesha me nje vajze shume simpatike dhe te rregullt ne te gjitha aspektet dhe te te jete me banim ne Itali me familje. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 00393510294524.

I pergjigjem Gertes nga Durrësi, nëse jeni e interesuar akoma per nje lidhje po ju le nr. tim te telefonit qe është: 00393311611750 pavaresisht se nuk ndodhem ne Shqiperi. Ju faleminderit.

Sono Antonio 50 ani di etta. Cerco una compagna bella e simpatica che devi vivere con me in Italia. Cel. 00393662979427.

I përgjigjem vajzës nga Shkodra 42 vjeçe, as mua nuk më pëlqejnë njerëzit që tallen por unë jam në kërkim të njeriut që don të krijojë familje të vërtetë. Jam korrekt në të gjitha drejtimet, ndodhem në Itali dhe kam këtë nr. cel. 00393318173544.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25- 40 years. Mobil: 00491736590562. NJOFTIME NGA GREQIA

Përshëndetje, jam Jani 38 vjec nga Lezha jtoj prej vitesh ne Athine, jam i ndare dhe dua te gjej nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 6940966379. Më dërgoni mesazh.

Përshëndetje. Jam Erioni 27 vjec nga Saranda, banoj ne Athine. Dua te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte. Të tjerat ja leme kohes. Për më tepër lë nr. cel. 00306998801208. Faleminderit.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze ne qofte se e kuptojme njeri- tjetrin. Jam njeri i ndershem, romantik dhe i ndergjegjshëm. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume tja lëmë telefonatës. Cel. 6978106159.

Përshëndetje jam nje djalë nga veriu me banim ne Greqi, katolik 37 vjeç, kam vuajtur ne jetë per nje dashuri te sinqertë. Kam nje problem fizik kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. tel. 00306994335880.

Jam nje 43 vjecar i ndare jo per fajin tim, ndodhem prej shume vitesh me letra ne Greqi kerkoj nje zonje mosha 2835 vjece vetem per lidhje serioze dhe te jetojme ne Greqi. Vlen vetem per ato femra qe e kane seriozisht. Jam pa vese te keqija, te jete e bukur e simpatike siç jam edhe une, jo mashtruese jo per para jo e shemtuar e jo genjeshtra. Pres sms dhe më pas ju marr une në telefon: 00306947435093.

Jam një djalë 37 vjeç, kërkoj një vajzë për qëllime serioze dhe kam këtë nr. tel. 00306995080223.

Jam Dionisi 49 vjeç interesohem për zonjen Ina 40 vjeçe nga Vlora dhe i lë këtë nr. cel. 00306972931507.

Për vajzen serioze lë këtë nr. cel. 00306987321623. Jam një i interesuar për ju.

Për Denisen lë këtë nr. cel. 00306942916874. Jam një i interesuar për ju.

Përshëndetje Vjola, jo të gjithë djemtë janë njësoj. Jam serioz dhe kam këtë nr. cel. 00306942916874.

Pershendetje, jam Erioni 27 vjec nga Saranda dhe banoj ne athine, deshiroj te njihem me nje vajze per nje shoqeri te thjeshte dhe te sinqerte, te tjerat ja leme kohes. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam një djalë i rregullt 42 vjeç, jetoj në Greqi me letra të rregullta, kërkoj të lidhem me një vajzë të rregullt, të sjellshme e larg mashtrimit për të kaluar vështirësitë e jetës. Nga unë nuk do të pendohet. Tel. 6992314665.

Përshëndetje, ky mesazh është për vejushen sy bojqielli 50 vjeçe nga D. që punon magaziniere. Herën tjetër më bëj një telefonatë tek ky nr. cel. 6983656719.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA...

Jam Beni nga Tirana 39 vjeç, me banim prej shumë vitesh në Milano. Në gjëndje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit. Dua të lidhem me një vajzë të thjeshtë dhe të sinqertë, maksimumi 33 vjeçe, vetëm për lidhje serioze. E interesuara nuk do zhgënjehet, mund të vijë në takim edhe me njerëzit e saj. Takimet vetëm në Tiranë. Cel. 0665498899.

I përgjigjem zonjës 47 vjeçe nga Tirana, mesazhi juaj më pëlqeu, dhe unë ka kohë që kërkoj një lidhje siç e kërkoni ju. Jam i përshtatshëm dhe i përkushtuar për një lidhje të tillë siç kërkoni ju, vërtetë njeriun e zemrës, e të bëj pjesë të zemrës time për gjithë jetën. Uroj siç kemi mendime të përbashkëta, të kemi edhe jetën e përbashkët. Lë numer telefoni në redaksi që ta merrni vetëm ju. Ju pres ju dhe vetëm ju, mesazh më dërgoni, me qëllimin e mirë për të mbyllur dhe shëruar çdo plagë shpirtërore që jeta na i dha. Ju mirëpret zotëria nga Tirana. Nr. cel. Në redaksi.

E nderuar zonja Xhilda, mesazhi juaj më pëlqen. Kam ca kohë që kërkoj një lidhje siç e kërkoni ju. Jam i vendosur dhe i përkushtuar, për një lidhje të gjatë gjer në fund të jetës, me pikëpamjet e kërkesës tuaj. Jam larg duhanit, alkolit dhe njeriun që më përshtatet e bëj pjesë të jetës sime. Me kënaqësi ju lë nr. tim të telefonit: 0699718976. Ju garantoj besnikëri. Shpresoj që mbas komunikimit tonë gjithçka do të ndryshojë në jetën tonë.

Kërkoj të njoh një grua për jetë familjare, të ndershme siç jam edhe vetë. Unë jam elektriçist, dhe nuk kam vese të këqia. I përshtatem jetës familjare. Kërkoj një grua të moshës 35 vjeçe e lart, kam një djalë të vogël 12 vjeç, punoj si elektriçist. Marr rrogë të mirë. Lë këtë nr. cel. 0688456327.

I përgjigjem gruas nga Italia që është e ndarë dhe ka një fëmijë. Edhe unë jam i ndarë dhe kam një fëmijë. Për të tjerat flasim në telefon. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam një zotëri i divorcuar pa asnjë person në ngarkim, 55 vjeç. Cila zonjë ose grua dëshiron të më marri në nr. telefoni që ndodhet në redaksi. Nga ana ekonomike jam mirë.

Për Stelen qe kerkon nje njeri xhentil, kavalier e familjar, per te cilen mosha e tij eshte pa rendesi, lë nr. cel. 0699319022.

Jam 41 vjeç dua te lidhem me nje femer mosha deri 37 vjeçe. Kam shtepinë time ne Durres te zona e plazhit. Ju faleminderit per mirëkuptimin. Lë nr. cel. 0686531375.

Jam një djalë nga VL banoj në Tr. me arsim të mesëm 51 vjeç. Dëshiroj të gjej shoqen e jetës nga jugu. Ky është shkak që deri sot kam ndenjur beqar. Dëshiroj të jetë me nder, karkter dhe moral të lartë. Nuk jam pijanec dhe nuk më pëlqen të jem imoral. Një fjalë e bukur thotë: “ai që martohet për pasuri shet lirinë e tij”. Nëqoftëse ndonjë me këto tipare mund të telefonojë në këtë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Jam nje cun nga Vlora 22 vjec kerkoj nje vajze te njihem me te. Si fillim te me marri në telefon ose të dërgojë sms në nr. tim: 0699721713. Ju faleminderit.

I pergjigjem Anes 32 vjece me pune te mire qe jeton ne Zvicer, me pamje dhe vlera te larta që pelqen te njoh nje djale me te njejtat vlera dhe pamje. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec jam me arsim te larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komonikueshem dhe i perkushtuar, me pamje, besnik dhe korrekt, me shume vlera te larta, parime, ide dhe me ambicje, sepse jam me nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt. Jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Ana per lidhje serioze me ty, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Jam larg cdo vesi te keq dhe i kompletuar. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, i embel, shume inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i shkathet, i mencur, argumentues dhe me energji te reja. Ana nr. im i telefonit është: 0673377315.

Jam X banues ne Tiranë 36 vjec i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose e ndarë e ve ska rendesi por te jet e paraqitshme e sinqertë jo interesagjie banuese ne Tiranë ose Durres e moshes 25-39 vjece. Për më tepër lë nr. cel. 0682766448.

I pergjigjem 28 vjecares se divorcuar me një femije nga Italia. Jam 40 vjec i divorcuar pa femije ne ngarkim me intereson te gjej 1 femer te vuajtur qe ta dije rendesine e atij qe do kete ne krah. Për më shumë flasim në këtë nr. cel. 0688446455. Thirrjeve pa numer nuk u përgjigjem.

Kerkoj të njihem me nje femer mosha 20- 30 vjece per lidhje miqesore. Jam 52 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane. Tel 0685134099.

I pergjigjem zonjes nga Tirana qe jeton e vetme. Jam 58 vjec gruaja me ka vdekur. Per me gjate ja leme komunikimìt. Numri im eshte 0686427924.

Jam 58 vjec gruaja me ka vdekur. Banoj ne Tirane. I le numrin e telefonit per komunikim gruas nga Korca qe jeton vetem. Numri i telefonit tim eshte 0665486479.

Steles i le numrin e telefonit per komunikim. Jam 58 vjec. Gruaja me ka vdekur. Numri im eshte 0686427924.

Per zonjen qe është ne kerkim te nje mashkulli, qe te beje gjithçka per te, i dhene pas saj. Lë nr. cel. vodclabja0m1pd. Nga unë nuk do te zhgenjehet.

Jam nje djale 27 vjeç, kerkoj te bej nje lidhje serioze me nje vajze rreth moshes time. Jam njeri korrekt, pa vese, larg alkoolit e duhanit. Jam ne master, studioj per anglisht. Gjithashtu merrem me sport. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0665565538 nr. vodafone club.

Përshëndetje vajza unë që po ju shkruaj jam një djalë 27 vjec jam nga qyteti i Beratit i gjatë 1.57, unë vet punoj në ndërtim. Emri im është Emi kërkoj qët kem një lidhje martesore me një vajzë të mirë dhe të thjeshtë të jetë nga qyteti ose nga fshati vetm për qëllime serioze martesore. E interesuara të më kontaktoj në ketë numër cel. 0665953930. Ne ju mirëpresim faleminderit.

I përgjigjem 28 vjeçarfes me një djalë e divorcuar, jam 34 vjeç jetoj për momentin në Mal të zi, ky është nr. im i telefonit: 0038269797043. Faleminderit.

Përshëndetje, jam nje zoteri 46 vjec i divorcuar me banim ne Fier. Deshiroj te njihem me nje vajze mosha 36- 43 vjece. Vajza te jete nga fshati. Për më tepër lë nr. cel. 0697583468.

I përgjigjem gruas nga Tirana 47 vjece, me arsim ekonomik, qe do lidhje serioze, le nr. cel. 0699377300. Jam ne pune, jetoj vetem ne Tiranë, kam shtepi, skam asnje ves. Kete nr. ja le edhe 48 vjecares nga Ko. qe banon ne Tiranë.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar, dhe me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur e martuar apo beqare të jetë ajo. E interesuara të jetë me afërsi moshe me mua dhe të jetë vetëm nga Tirana. Të më marrë në këtë nr. cel. 0697933998 ose të më dërgojë sms. Faleminderit.

Jam Lorenci 42 vjec i përgjigjem Stelës jam mashkull xhentil dhe familjar. Stela më kontaktoni në këtë numër cel. 0663325325.

Jam Paulo interesohem per nje goc nga mosha 30 deri 38 vjeçe e dua per pronarin Greek esht 43 vjec me kushte te mira ekonomike. Por vajza te jetë e sinqertë dhe shtepiake. Kush ka deshire te kaloje jeten e mire te me leje nje nr. kontakti.

Jam një djalë 21 vjeç dhe deshiroj të njoh një vajze te jetë

18-20 vjece per qellim serioze por vete te jetë e sinqertë. Cel. në redaksi.

Per zonjen nga Fieri më dërgoni zile në këtë nr. cel. 06740d6jjj.

Lë numer telefoni per Anen 06991apd75. Jam një i interesuar për ju.

Une jam nje djale 37 vjeç, 1.78 m i gjate dhe sportiv. Jam lindur ne Tirane ku kam mbaruar Fakultetin e Gjuheve te Huaja. Qe prej 15 vjeteve jetoj ne France. Nuk kam qene asnjehere i fejuar apo i martuar por kam bashkejetuar me nje vajze ketu ne France me te cilen ka lindur nje djale qe eshte 12 vjeç. Jam me dokumenta te rregullta, me shtepi te paisur me konfort dhe finance te mire.

Deshiroj nje lidhje serioze per te krijuar familje me nje vajze simpatike mosha 25- 30 vjeç 1.651.75 e gjate dhe qe te mos kete femije. Lë adresë emaili: franci77@yahoo.fr

Kam dëshirë të kontakoj me zonjen nga Vlora 44 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0037744226780.

Jam Anna 32 vjeçe, jetoj ne Zvicer, me pune shumë te mire, me paraqitje dhe kulture. Dua te njoh nje djale te kete pamje dhe nivel kulture, të jetoj ne shtetet fqinje. Vetem personat serioz per lidhje serioze. Nuk më intereson ekonomia por njeriu karakteri niveli fisnikeria dhe ne paraqitje. Nëse ndjehesh i tille atehere me lini nr. e telefonit ketu dhe une do ju telefonoj. Me respekt Anna T.

Quhem Ardian 38 vjec jetoj në Tiranë, do doja te njihja nje femer dua ta kem princeshe ne jeten time dhe jo as sherbetore as te me gatuaj. E dua me plot fjalen shoqe jete. Kush te jete e interesur mund të më kontakotoj ne numrin tim të cel. 0699231765. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Dani nga Pogradeci 27 vjec, pa vese dhe punoj. Kerkoj vajze te thjeshte per qellime serioze Edhe po te ketë problem fizik te vogel nuk ka problem. Nr. im është: 0665947795.

Jam nje zoteri 46 vjec, singel, i paraqitshem mbi mesataren. Jam me gjatesi rreth 1.90 cm. rrjedh prej familje qytetare, lindur dhe rritur ne Tirane. Arsim i larte dhe kulture jo vetem qytetare. Deshiroj te njihem me nje zonjushe apo zonje (divorcuar) qe jeton ne Europen perendimore, kuptohet te jete nga Shqiperia e te kete kohe qe jeton atje, e cila ashtu si edhe une, per arsye objektive, nuk e ka marre ne konsiderate deri tani zgjedhjen e shokut ne udhetimin e jetes, mosha 37 deri 41 vjece. Jeni e lutur te me shkruani ne adresen time te emailit: divent.rce@gmail.com

Jam Kristi nga Dr. nëse ndonjë gocë ka interes të krijojë lidhje jam i disponueshëm në çdo kohë. Cel. 0682780899.

Për Anen e divorcuar lë adresë skypi: ALBERTO01021963.

Përshëndetje për vajzen që jeton në Belgjikë i lutem të më kontaktojë në këtë nr. tel. 0674815394.

Të kesh kënaqësi është shumë e rëndësishme për mua dhe unë jam duke kërkuar për dikë me të cilin unë mund të ndajnë përvojat e jetës dhe të rriten sëbashku në besim dhe dashuri me. Ndjenja ime ideale është dikush që ka një oreks për jetën, dikush që mund të ketë qeshur dhe per ta paur knaqesi, por në të njëjtën kohë, ajo duhet të jetë i përgjegjshëm dhe serioze. Dikush me të cilin unë ndajnë një lidhje të fortë fizike dhe emocionale. Pres përgjigje në gazetë.

Jam një djalë që jetoj në Gjermani, kërkoj të lidhem me një vajzë serioze për një jetë të përbashkët. Lë adresë emaili: zeshkani_ger@hotmail.com

I përgjigjem zonjës 47 vjeçare nga Fieri që shkruante që është e vuajtur nga gjitha drejtimet. Cel. 0685312136.

Përshëndetje Era, jam nga Cerriku 31 vjeç, i divorcuar, nëse je për një lidhje serioze lë këtë nr. cel. 0698956734.

Jam X 31 vjeç i divorcuar kerkoj nje vajze te sinqerte per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698956734.

Kërkoj të njoh nje vajze per lidhje. Une jam 20 vjec, jetoj ne Tirane. Pranoj goca deri ne moshen 27 vjeçe. Nese ke deshire tja kalojme bukur, me kontaktoni në këtë nr. cel. 0688136678 ose fb: Bazi ZI

Jam nje djal 38 vjec trup sportiv simpatik 1.73 i gjatë, me arsim të larte qytetar kerkoj nje vajze apo grua nuk ka rënëdsi mosha por qe te jete shoqe besnike. Lë nr. tim të cel. 0683037512.

Jam 50 vjeç, kërkoj nje lidhje sekrete te sinqerte dhe seksi. Mundesisht te jete nje femer e ve, nga Laçi, Burreli, Lezha, Shkodra, Tirana ose Durrësi. Mundësisht mesuese ose infermiere. Do te lumturohet me mua nëqoftëse do te me fale zemren. Une do ti fal zemren dhe pasurine. Më shkruani sms per prezantim ne kete nr. 0682782318, pastaj ju marr une. Faleminderit dhe respekte.

Jam Eri 38 veç nga Tirana, simpatik, beqar dua te njihem me nje femer te bukur nga Tr. Dr. El. deri 37 vjeçe, s’ka problem nese ka ndonje te dashur mund ta mbaj edhe pasi te martohemi. Tel. 0mxzypn1dz.

Kerkoj nje femer te cdo moshe per lidhje miqesore. Jam 55 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane. Tel. 0683746096.

Jam Leonardi nga Tirana, kerkoj të njoh një femer per lidhje serioze dhe lë këtë nr. cel. 0697480818.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana, do më pëlqente të njihesha me ndonjë vajzë për qëllime serioze, preferohen vetëm vajza serioz dhe arsimimi është avantazh. Të interesuarat të dërgojnë sms te ky nr. cel. 069paptgmm, ju falenderoj e ju garantoj seriozitet në maksimum.

Per 47 vjecaren nga Fieri me zemren e vrarë po ju dergoj numrin tim të telefonit: 0693602724.

Jam Eraldi jetoj ne Monako të Frances dua te lidhem me nje vajze qe jeton ne Itali ose France. Unë jam 37 vjec e theksoj nje vajze shume serioze dhe te rregull, jam me arsim të lartë. Kam këtë nr. cel. 0033758030894.

I pergjigjem vajzes nga fshati qe kerkon person nga shqipera e mesme dhe praktikant i fes myslimane. Shoqes i lë nr. tim te telefonit: 0682580280. Ju faleminderit.

Jam nje 40 vjecar 1.85 i gjate simpatik, i vuajtur ne jete. Dua te lidhem seriozisht me nje vajze, mundesisht vajza te jetoje jashte ose dhe ne Shqiperi po te jetë mire ekonomikisht. Nuk do zhgenjeheni nga unë. Nr. im është: 0665503244.

Kërkoj të njoh një femër mosha 20-30 vjece per ndarje qeraje ne Tirane. Jam 53 vjec me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane. Për më tepër lë nr. cel. 0685134099.

Përshëndetje, jam Adi nga Fi- eri 27 vjec dhe interesohem per nje lidhje serioze me një vajzë te sinqert, goca te ketë mbaruar arsimin e mesëm ose te jetë ne mbarim te jetë nga jugu. Ska rendësi nga qyteti apo fshati mjafton te jetë e komunikushme dhe te mos jetë me emadhe se 25 vjeçe. Për më shumë lë nr. tel. 0699928780.

Jame 52 vjec dua te njoh nje zonje ose zonjush per bashkëjetesë. Për më tepër lë nr. cel. 0699767405.

Deshiroj te flas me nje femer serioze te vetmuar qe jeton në Tiranë, mosha nuk ka rendesi e cila kerkon nje mik besnik qe te ndjehet mirë. Nga i vetmuari dërgoni sms 0698431830.

Jam Skenderi 49 vjeç nga Durrësi, më intereson një femër mosha 38-48 vjeçe pa fëmijë për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0682968827.

Përshëndetje për znj. 47 vjeçe me arsim dhe ekonomi dhe për znj. 48 vjeçe që kërkon lidhje serioze! Unë që po ju shruaj jam 59 vjeç, nga Elb., me arsim të lartë, i pamartuar dhe i pa fejuar ndonjéherë! Vuaj pak nga koksoartroza, që do të thotë se çaloj pak kur kam dhimbje. Nr. cel. v.cl.ab0tn1e. Respekte.

Pershendetje, jam Besi nga Tarana 28 vjec sapo kam ardhur nga jashte shtetit dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jetë mosha 18 deri 27 vjece. Ju lutem jo privat. Cel. 0699889044.-V

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjeç, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe per lidhje serioze. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. cel. 0698764594.

Jam Genti nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike nga Tirana. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0686921036.

Beni 30 vjec nga Elbasani kerkon një zonjushë nga mosha 20~30 vjeçe per martesë, qofte e varfer ose me ndonje problem. Lë nr. tel. 0662122233 (nr club).

Jam një djalë 35 vjeç 1.75 i gjatë, banoj në Tiranë i arsimuar i sjellshëm, xheloz dhe pa vese të këqia, kërkoj të njihem me një vajzë të denjë për të krijuar familje. Pres kontakt në këtë nr. cel. 0mWabe0g01.

Jam nje zoteri jetoj vetem kam shtepine time dhe ekonomi te mire. Kërkoj nje zonje per bashkëjetes jam 68 vjeç, kam punuar ushtarak. Zonja te jetë mosha 55 deri 60 vjeçe nuk do zhgenjehet. Nr. im është: amc 0686308513 si dhe vod 0698813902. Faleminderit.

I përgjigjem gruas 48 vjeçe që banon në Tiranë, që do lidhje serioze për të krijuar familje. Jam një zotëri shumë familjar, i divorcuar prej kohësh, jetoj i vetëm, i arsimuar kam paraqitje të mirë, jam i sinqertë, urrej gënjeshtrën dhe tradhëtinë. Kërkoj një bashkëshorte të mirë për një lidhje të sinqertë të jetë me karakter të qëndrueshëm. Cel. 0697570270.

Jam Miri nga Tirana 47 vjeç, dua te lidhem me nje zonje te sinqertë mjaft kam vuajtur nga gjendja shpirtrore. Për më tepër lë nr. cel. 0665616067.

Përshëndetje lexuese jam Adi nga Shqiperia e mesme 41 vjeç, dua te njihem me nje zonje po nga Shqipëria e mesme vetem per shoqeri. Lë nr. cel. 0674669649.

Kerkoj lidhje per martes me një femër te jetë pa probleme vec te kaluares te ket pamje te regullt jam i vetmuar vec familjes te prinderve ku jetoj jam 51 vjec kush I afroet ketyre te me flasim telefon 0673954498.

Jam Beneti 42 vjec i përgjigjem zonjës 38 vjece nga Tirana që është e divorcuar jam i interesuar per lidhje serioze për martesë. Më kontaktoni në këte numër cel. 0683604278.

Jam Genci jam i arsimuar i përgjigjem Elonës 45 vjece nga Durrësi që di të vlerësoj një femër me shpirt e zemër të pastër. Më kontaktoni në këtë numër tel. 0683604176.

Jam X 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia me të ardhura mujore 30.000 lekë në muaj. I përgjigjem zonjës 47 vjeçe nga Fieri zemra e vrarë. I përgjigjem zonjës 55 vjeçe nga Tirana e divorcuar, mua më ka vdekur gruaja, sipas asaj që kërkoni unë ju përshtatem juve. I përgjigjem zonjës e cila kërkon një lidhje me një zotëri 60 vjeçar, dhe zonjes Shpresa 53 vjeçare, dhe zonjes 40 vjeçe e cila kërkon një zotëri të mirë. I përgjigjem dhe zonjës 57 vjeçe me banim në Tiranë, dhe zonjes Stela shumë e këndshme. Cel. 0698994078.

Jam Keti nga El. 42 vjeç simpatik, dëshiroj të lidhem me një femër simpatike nga El. për një lidhje sekrete, preferoj të jetë femër me kulturë mosha 25- 50 vjeçe. Nga unë nuk do të zhgënjeheni. Më dërgoni sms në këtë nr. tel. 0mxxxpm1dx.

Përshëndetje jam një djal nga Elbasani kerkoj te njoh nje vajze te sinqerte per lidhje serioze mosha ime eshte 27 vjec. Cilado qe deshiron te me njohe me shumë i le kete numer telefoni: 069pjpmddt.

Përshëndetje zonje e vetmuar. Mos e ler zemren te vuaj. Mos mendo se keshtu është shkruar, bej dicka per ta sheruar. Dil nga shtepia merr nje gazete, aty zgjidhjen ke per ta gjetë. Nuk eshte nevoja te nxjerresh ze, thjeshte shkruaj sms. Po mendohesh ku ta cosh? Nuk eshte zor ta kuptosh. Cel. 0685713676 eshte per syte e perlotur te asaj zemre qe ka vuajtur. Mos nguro se nuk bën krim, thjeshte zemres tende i jep sherim. 52 vjeçari nga Fieri.

I përgjigjem 47 vjeçares nga Tirana që jeton vetëm, jam 53 vjeç, jam i ve, kam nevojë për një njeri të sinqertë dhe besnik. Për më tepër ju lë këtë nr. cel. AMC. G.M JAG60. Ju mirëpres.

Përshëndetje lë numer telefoni 0694747264 vetëm për Inen nga Vlora.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres. Dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike, dhe jam i divorcuar dhe shtepine e kam te timen. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore nuk e dua per shoqeri por e dua me jetu me ta bashke. Nëse ka ndonje zonje te me telefonoje ose te me drgoje sms te mos me beje zile se nuk u pergjigjem zileve fare. Per kete lë nr. tel. 068677i65o.

Pershndetje. Jam nje zoteri nga Tirana, kerkoj lidhje serioze me nje femer. Plotesoj shume kushtet tuaja. Për me teper flasim në këtë nr. tel. 0699699811.

I pergjigjem zonjes Ina nga Vlora e cila eshte rreth 40 vjece e divorcuar pa femije, unë jam Iliri nga Tirana dhe kerkoj te kontaktoj gjithmon per qellime serioze duke i len adresen e e-mailit tim per te krijuar lidhje te metejshme: llanajilir@yahoo.com

Jam Besniku nga Tirana, i pergjigjem zonjes 38 vjecare e divorcuar nga Tirana qe kerkon nje person per qellime serioze, meqe e- maili qe zonja ka lene: kalos@yahoo.com me rezulton i gabuar kështuqë po le e-mailin tim: besnikllahaj@ yahoo. com ne te cilen mund te shkembejm te dhënat personale tonat.

I pergjigjem zonjes nga Fieri 47 vjeçe e vuajtur shume me emrin zemra e vrare. I le numer telefoni: 0682698222. I them zonjës të na telefonojë. Faleminderit.

Pershëndetje jam nje djale nga Tirana, kerkoj nje vajze te moshes 25- 35 vjece per nje mikun tim qe eshte 50 vjec eshte ne Francë prej 24 vitesh eshte ndare me gruan dhe jeton vetem. Lë nr. cel. 0665384887.

Jam 38 vjec me arsim te lartë simpatik dua te lidhem me një vajzë serioze simpatike per qellime serioze! Telefono ose dërgo sms 0699379817.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje gocë qe te jetë shum simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojn nje dashuri ne baz te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vetë jam simpatik shpresoj per nje te till me bot shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak kohë qe jam kthyer nga emigrimi. Lë nr. cel. në redaksi.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Pershendetje. Jam nje zoteri i interesuar per znj. Ina 42 vjece. Punoj në Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. vod9356694. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.