Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Pershendetje, unë jam një djalë 23 vjeç nga Lezha, jam ne kerkim te nje femre per lidhje serioze ose lidhje te hapur kjo varet nga ju dhe nga koha. Premtoj korrektesi dhe privatesi ne lidhje, theksjoj faktin se mosha juaj ska rendësi apo statusi e martuar apo beqare. Po le numrin tim 0674661125, te gjith ju qe jeni te interesuara me kontaktoni kam bindjen se sdo zhgenjeheni.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak. Nuk e di në egziston ai person per mua apo jo nëse egziston tme dergoj sms në nr. cel. 003281140493. Vajza te jete e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më teper ja leme kohes.

Le nr. cel. 066707pw00 vetem per “zemren e vrare” 47 vjec nga Fieri.

I pergjigjem zj. Shpresa 53 vjeçe nga Tr. qe calon pak dhe i le kete numer telefoni: 0688387745.

Jam një 36 vjeçar nga jugu i rregullt fizikisht dhe në çdo drejtim. Doja të njihja ndonjë vajzë deri në moshen 30 vjeçe për të folë seriozisht, do më pëlqente nga anët tona, jugu. Cel. 069PTJGTUB.

Jam Petriti nga Durrësi 50 vjeç, jetoj vetëm me aktivitetin tim, pa njeri në ngarkim, më intereson një femër pa njeri në ngarkim të jetë mosha 40- 50 vjeçe. E theksoj vetëm për qëllime serioze. Cel. 0698889217.

X 37 vjeç i divorcuar pa probleme me origjine nga Fieri. Kërkoj lidhje serioze me nje vajze te mire. Jam 1.80 i gjate, elegant simpatik i sinqerte e serioz. Vajza të jete e sinqerte, me kulture, familjare e serioze. Të dije te vleresoj shokun e jetes dhe familjen. Tel: 0698412705. Me shumë respekt X.

I përgjigjem zonjës nga Pogradeci me fëmijë të vogël, jam 35 vjec nga Vlora. Nëse mendon seriozisht lë nr. cel. 0698974753. Faleminderit.

Jam Besniku nga Fieri 38 vjeç 1.84 i gjatë, 95 kg. me arsim, me punë shteti. Kërkoj një zonjushë të më përshtatet për lidhje serioze. Lë nr. cel. 0698476590. Më dërgoni sms se ju marr vetë më pas. Ju mirëpres.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665439081.

Kërkoj një grua për martesë dhe i lë këtë nr. cel. 0037744925281. Jam një i interesuar për ju.

Jam Kolomboja nga Shk. 40 vjec bìznesmen, dua te lidhem me nje vajzë qoftë dhe e divorcuar per lidhje serioze. Nr. cel. 0665616864.

Pershendetje jam një djalë me banim ne Durres king dhe do ishte kenaqesi te njihesha me një vajze te kendshme per një njohje te bukur dhe shume speciale. Lë nr. cel. 0696265383. Falminderit.

Lë nr. cel. për Klementinen nr. plus. Jw11p67.

Lë nr. telefoni per Entriten nga Tirana, jam nje 35 vjecar nga Durrësi. Kam këtë nr. cel. 066ky117or.

Jam Berti nga Tirana dua te njihem me nje vajzë vetem për qëllime serioze. Lë këtë nr. cel. amc5066439.

Përshëndetje, këtë sms po e shkruaj për një grua që të jetë më disfatë e moshës 40-50 vjeçe, të jetë pa njeri në ngarkim se ashtu jam dhe unë, jetoj vetëm. Unë kam 4 fëmijë, muaj që kam ardhur nga emigrimi. Jam stabilizuar me të gjitha që i përket një familjari dhe një shtëpie. Kam aktivitetin tim, jam i kompletuar në të gjitha drejtimet për një jetë normale. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Ledi 34 vjeç nga Durrësi, deshiroj te njoh nje femer simpatike dhe te sinqertë. Lë nr. cel. 066kz11qmq.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nje zotëri 48 vjec nga jugu jetoj ne Tiranë jam per nje lidhje sekrete me të gjitha zonjat, ska rendsi mosha. Lë nr. cel. 0682421717.

Jam një burrë 50 vjeç nga Tirana, kërkoj një lidhje sekrete me një femër deri në moshën 30 vjeçe që të ndihemi të dy të lumtur. Për më tepër telefono në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Jam një zotëri, dua të lidhem me një zonjë për qejf, jam Gimi nga Tirana 46 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0665553377.

Keti 42 vjeç simpatik dua të lidhem me një femër mosha 25-50 vjeçe simpatike nga El. të jeë e kulturuar, do doja ndonjë mësuese, infermiere të dijë të ruaj sekretin. Tel. 0mxxxpm1g0.

Jam një djalë nga Rogozhina 35 vjec kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Rogozhina ose fshatrat perreth. Nr. cel. 0682396900.

Jam nje burrë nga rrethinat e Tiranes 52 vjec kerkoj nje grua per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0665453893.

Quhem Albi jam 30 vjec, deshira ime eshte te njihem me nje zonje nga qyteti i Fierit. Zonja te jetë nga mosha 35-45 vjeçe, cdo gje sekrete ju mirëpres ne kete nr. cel. 0699950929 vetem per zonjat nga Fieri.

Intelektual nga TR. 43 vjeç, i rregullt dhe shume korrekt. Kam nevoje per nje lidhje sekrete me nje femer te rregullt dhe qe di ta vleresoj dashurine. 0686994184.

Jam Agimi 45 vjec banues ne Tirane. Jam per nje lidhje sekrete me nje femer te sinqerte. Preferoj vejushat. Per me teper le kete nr. cel. 0692193141.

Beni nga Tirana 58 vjec kerkoj te lidhem me nje femer po nga Tirana per lidhje sekrete i kam te gjitha kushtet qe ti përgjigjem ne cdo drejtim. Kujt i intereson të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0683134370.

Jam Eno nga Tirana, në gjendje shume te mire ekonomike! Kerkoj nje zonje mosha 43- 45 vjece te shendoshe vetem nga Tirana per nje lidhje sekrete! Dergoni vetem mesazh tek numri im që ndodhet në redaksi.

Jam një zotëri, 37 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose Lushnjare. Lë nr. tel. 0697780046.

Petro 42 vjeç, simpatik dua të njihem me një femër simpatike nga El. nga mosha 30-45 vjeçe që di të ruaj sekretin. Për më tepër lë nr. tel. 0mxyzpm1dx.

Zigolo nga Saranda top sekret, 31 vjec, me trup te lidhur, sigell. Per femrat qe duan nje zhigolo per te shijuar momente te bukura dhe të paharrueshme lë këtë nr. cel. 0698284428.

Pershendetje jam 42 vjec do doja te njihesha me nje zonje per nje lidhje sekrete ku te mos mungoje sinqeriteti. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0665967529.

Jam Rolandi 41 vjec nga Tirana jam në kërkim të një lidhje sekrete me zonja që janë të interesuara. Ju lutem më kontaktoni në këte numer cel. 0682763381.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar i arsimuar i punësuar, zotëroj dhe veturë personale, jam i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut. Do të dëshiroja të lidhesha me një femër për mike të dashur, mundësisht të jetë beqare e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, pra të jetë pa preokupime familjare e lirë për të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana, e moshës 35 vjeçe e lart deri në moshën time. Të jetë e paraqitshme, serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin e dashurisë. E interesuara të marrë nr. e telefonit tim në redaksi. Ose dërgoni dhe sms. Faleminderit.

Jam nje 34 vjecar nga Dr. deshiroj te njihem me nje femer për lidhje sekrete 066kW11sms.

Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze serioze ose per qejf. Lë nr. cel. 0696931050. Me respekt Arbri.

Pershendetje une jam Albani nga Lu. 35 vjec kam fizik te rregullt jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. Jam një zotëri 43 vjeç dua te njihem me një zonjë nga LB. ose El. për lidhje sekrete. Lë nr. tel. 0MTMTXX27K.

jam simpatik dhe larg veseve te keqia. Une jame ne pune dhe marr një page te kenaqshme. Kam deshire te krijoj një lidhje per qejf. Nr. im është: vodaclab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin. Albani Lu.

Jam Agroni ne Tirane kerkoj nje zonje serioze per lidhje sekrete te qendrueshme, te jete familjare rregullt mbi 45 vjece. Cel. 0674709650.

Jam një 45 vjecar nga Fieri kerkoj një zonje per nje lidhje sekrete ne fillim me pas ja lem kohes. Kam 2 femij kete lidhje e dua pa interes le kete numer 0699345312. E mbaj mbyllur prandaj lini sms nëqoftëse ju intereson.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.